Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

LR Ģenerālprokuratūra sākusi pārbaudi par iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces rīcību, TV tiešraidē izplatot ziņas par organizācijas Visu Latvijai! (VL) pirms vēlēšanām, iespējams, nelikumīgi saņemtu ziedojumu.

Kā jau informēts, 21. oktobrī Mūrniece telekompānijas LNT rīta raidījumā publiski sniedza ziņas par Drošības policijas pārbaudāmu informāciju saistībā ar VL finansēm. Aizvadītajā nedēļā kļuva zināms, ka pārbaudē nekāda VL saistība ar nelikumīgu čečenu naudu nav konstatēta.

Ģenerālprokuroram adresētajā iesniegumā, pēc kura nu sākta pārbaude, tika lūgts noskaidrot vai iekšlietu ministre, izplatot šīs ziņas, nav izpaudusi izmeklēšanas noslēpumu un līdz ar to veikusi krimināli sodāmas darbības. Kā zināms, viņa pati publiski paziņojusi, ka ar TV sniegtajām ziņām baumas esot nevis izplatījusi, bet gan pārtraukusi.

„Konkrētajā gadījumā par iesniegumā minēto faktu uzsākta pārbaude un ir pieprasīta informācija no citas institūcijas, no kuras vēl nav saņemta atbilde, līdz ar ko sniegt pamatotu atbildi uz doto brīdi vēl nav iespējams,” pārbaudes pašreizējo stadiju otrdien komentēja Ģenerālprokuratūras preses sekretārs Andrejs Vasks.

Novērtē šo rakstu:

0
0