Menu
Pilnā versija
Foto

Psihiskās novirzes pēc potes

Viedais Manels · 20.12.2021. · Komentāri (105)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Esmu ievērojis, ka pēc potes pret kroņa vīrusu saņemšanas daži injicētie paliek dīvaini. Līdzīgos novērojumos dalās daudzi cilvēki. Vēl vakar viņu tuvinieks vai draugs bija jēdzīgs sarunu biedrs, bet pēc saduršanas prātiņā kaut kas sagājis šķērsām. Dažs labs pat tapis par potēšanas sludinātāju.

Interesanti, ka ASV saņemtas vairāk nekā 100 000 sūdzības par psihiska rakstura blaknēm. Ražotāji, protams, rausta plecus – sagadīšanās. Pieļauju, ka injekcijās ir vielas, par kuru iedarbību mēs neko nezinām. Taču jau šobrīd zināmais raisa satraukumu.

M.D. Čārlzs Hofe (Charles Hoffe), veicot D-dimēra testus pacientiem pēc mRNS potēm, 62% no viņiem diagnosticē trombozi. “Glābējinjekciju” dēļ tiek aizsprostoti tūkstošiem sīku kapilāru. Nokļūstot smadzenēs, asins recekļi neatgriezeniski sabojā audus. Tas var novest gan pie insulta, gan pie kognitīvo funkciju traucējumiem.

Līdztekus jāņem vērā ļaužu psihes īpatnības. Mēs visi zinām, ka nomirsim, taču ikdienā pilnvērtīgai dzīvei izslēdzam domas par nāvi vai paļaujamies uz Dievu. Potētājiem ir grūti pieņemt, ka, lai saglabātu daudz maz pienācīgu dzīves veidu, viņi visticamāk ir krietni samazinājuši savu mūžu. Knapi uzelpojuši, ka pagaidām vismaz īstermiņā ir paveicies izsprukt no kaulainās, sertificētie uzzina, ka eksekūcija būs regulāra līdz kapa malai.

Lai nekristu kaunā, ir jāizdomā leģenda, ka uz adatas uzsēdinātais ir nevis varmāku piesmiets un izmisumā novests bezspēcīgs vergs, bet normāls zinātnei ticošs patriots. Ja kāds paziņa tomēr drīz pēc potes aiziet pa “skuju taku”, tad var ļaut sevi suģestēt, ka varbūt injekcijas nav pie vainas vai arī – nelaime vien konkrētā indivīda fizisko īpatnību dēļ. Tā ir psiholoģiska norobežošanās no realitātes.

Visbeidzot savu dara domāšanas veids, ka, nokļūstot ķezā, jāievelk tajā arī tuvākais. Kopā jautrāk iet pa burbuli.

P.S. Jaunā normāluma aksiomas.

Es ticu zinātnei!

Farmaceitiskie karteļi rūpējas par manu veselību.

Ja valdība saka, tad jāpotējas!

Man atņem darbu un nolemj bada nāvei, lai izglābtu!

Kovidslimniekiem nedod ivermektīnu un hidroksihlorokvīnu, jo šie preparāti ir bīstamāki par nāvi.

Novērtē šo rakstu:

282
40