Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pirms dažām dienām portāla TVNET lasītāji brīnījās - kas gan varētu būt cilvēks, kuram pietiek naudas balta Porsche iegādei, bet ne stāvvietas apmaksai, kā rezultātā auto jānovieto uz riteņbraucēju celiņa. Pietiek noskaidrojis - automašīna pieder jumiķu uzņēmumam Jumtix, bet tās turētājs ir firmas vienīgais īpašnieks Sergejs Djatels.

Kā rāda CSDD un Lursoft dati, 2012. gada izlaiduma baltā Porsche Cayenne Diesel ar reģistrācijas numuru JC999 pirmais un vienīgais īpašnieks ir uzņēmums Jumtix, kura vienīgais īpašnieks un valdes loceklis ir 1978. gada 2. februārī dzimušais Sergejs Djatels.

Saskaņā ar CSDD datiem viņš arī ir automašīnas oficiālais turētājs, kas nozīmē, ka riteņbraucējiem īpaši uzmanīgiem jābūt pilsoņa Djatela dzīvesvietas tuvumā Rīgā, Detlava Brantkalna 7. nama apkārtnē.

Līdz šim gan ja ne riteņbraucējiem, tad vismaz pašam Djatelam ar ceļu satiksmes kontrolētāju ievērību ir veicies, - viņa kontā ir tikai viens soda punkts, kas piešķirts jau tālajā 2011. gada 16. oktobrī un kas tātad tiks dzēsts šā gada oktobrī.

Tas arī nav brīnums, ņemot vērā, cik taupīgi pret savu "balto gulbīti" izturas Djatels: automašīna Latvijā reģistrēta jau pagājušā gada jūlijā, bet līdz šā gada pavasarim tā, spriežot pēc CSDD datiem, nobraukusi tikai dažus tūkstošus kilometru.

Saistībā ar konkrēto gadījumu, kad šā gada 8. augustā Djatela automašīna bija novietota uz velosipēdistu celiņa pie veikala Maxima Rīgā, Brīvības gatvē 310, gan nav snauduši arī policisti, - par to viņam uzlikts iespaidīgs 20 latu naudas sods, kas vēl nav apmaksāts.

Kavēšanās ar apmaksāšanu gan nav nekāds brīnums: kā rāda Lursoft dati, Djatela uzņēmuma apgrozījums pērn bijis ne pārāk iespaidīgie 8447 lati, bet zaudējumi - virs 5000 latu. 

Novērtē šo rakstu:

1
0