Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Atbildot uz Jūsu 2015.gada 15.septembra elektroniskā pasta vēstulē ietvertajiem jautājumiem attiecībā uz Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes priekšnieka pulkveža O.Jemašova (attēlā) pieteikto fiziskās personas maksātnespēju un tās ietekmi uz pulkveža O.Jemašova spēju vadīt Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldi, informējam Jūs par sekojošo:

1. Valsts robežsardze ir informēta, ka Oļegs Jemašovs ir pieteicis fiziskās personas maksātnespēju.

2. No spēkā esošā Latvijas Republikas normatīvā regulējuma neizriet aizliegums personai ieņemt amatu Valsts robežsardzē  gadījumā, ja ir iestājusies attiecīgās personas maksātnespēja, tādejādi, Valsts robežsardzei nav tiesiskā pamata ierobežot minētās personas tiesības pildīt valsts dienestu.

3. Maksātnespējīgas personas statuss vai parādsaistības, kuras ir grūti nokārtot no aizņēmēja likumīgajiem ienākumiem, valsts amatpersonas gadījumā ir uzskatāmas par korupcijas risku, taču korupcijas riska pastāvēšana neļauj izdarīt pieņēmumu par faktiskas korupcijas esamību, tāpēc konkrētajā gadījumā Valsts robežsardze veiks iespējamo korupcijas risku kontroles un novēršanas pasākumus.

Ņemot vērā to, ka atbildes uz Jūsu 2015.gada 15.septembra elektroniskā pasta vēstulē ietvertajiem jautājumiem tiek sniegtas Iesniegumu likumā paredzētajā kārtībā, lūdzam nekavējoties atsaukt portālā Pietiek 2015.gada 15.septembrī publicēto informāciju, kas satur nepatiesas ziņas par Valsts robežsardzes vadības attiekšanos sniegt atbildi uz Jūsu 2015.gada 15.septembra elektroniskā pasta vēstulē ietvertajiem jautājumiem. 

Novērtē šo rakstu:

0
0