Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes Grebņevas robežapsardzības nodaļas priekšnieka vietnieks, majors Jānis Tripāns pēkšņi sācis slimot un kļuvis darbnespējīgs pēc tam, kad ticis aizturēts pie automašīnas stūres alkohola reibumā.

„Amatpersona turpina dienestu Valsts robežsardzē, kopš administratīvā pārkāpuma izdarīšanas brīža atrodas darbnespējā,” – tā majora J. Tripāna pašreizējo statusu skaidro Valsts robežsardzē.

Detalizētas ziņas par Grebņevas robežapsardzības nodaļas priekšnieka vietnieka aizturēšanas apstākļiem un konstatēto reibuma pakāpi nav pieejamas, taču Valsts robežsardze apliecina, ka tā ir informēta par amatpersonas izdarīto administratīvo pārkāpumu un pašlaik tiek veikta pārbaude uzsāktajā disciplinārlietā.

Neoficiāli zināms, ka J. Tripāna pēkšņā saslimšana varētu būt saistība ar cerību novilkt laiku, līdz būtu iespējams doties izdienas pensijā.

Pēdējā laikā ziņas par Gunta Pujāta (attēlā) vadītās Valsts robežsardzes darbinieku vājību uz alkoholiskajiem dzērieniem parādās aizvien biežāk. Tā, piemēram, administratīvajā tiesā pašlaik tiek izskatīta prasība par administratīvā akta atcelšanu, - šo prasību iesnieguši trīs robežsargi, kuri pagājušā gada rudenī dienesta vietā tika pieķerti dzērumā un atvaļināti no dienesta.

Raksts pirmoreiz publicēts Latvijas Avīzē.

Novērtē šo rakstu:

52
6