Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?

Pasaulē nauda stāv augstāk par deklarētajām morālēm, arī Latvijas bāleliņi nav nekāds izņēmums. Tīri teorētiski mērķis Latvijas ostu paralizēšanai varētu būt ostu mākslīgi radītās kapacitātes iztrūkuma daļu aizpildīt ar vēja parkiem nepieciešamo materiālu piegādi, jo tam plānoto materiālu apmēri ir gigantiski (Latvijā vēl nepieredzēti), un to piegādei ir nepieciešams laikus rezervēt vismaz vienas ostas kapacitāti visas celtniecības laikā, kas arī tiek rosināts no Apvienotā saraksta (AS) puses, šo rīcību nosaucot par atbalstu Ukrainai.

Kurš gan cits, ja ne Uldis Pīlēns, ir spējīgs gan politiski (izmantojot AS), gan praktiski (izmantojot sev pietuvinātus uzņēmumus) noorganizēt tāda apmēra projektu lobiju un būvniecību Latvijā. Katrā ziņā ir neizgaismoti jautājumi, kas stāv aiz vēja parku lobija un kas tāda apmēra projektus šobrīd ir spējīgs izlobēt un realizēt (uzbūvēt)?

Meklējot atbildes uz šiem jautājumiem un iedziļinoties notikumu gaitā un atslēgas amatus ieņēmušo cilvēku personībās, loks sašaurinās līdz maksimālajam minimumam, un izkristalizējas visticamākā atbilde – AS + Pīlēns & Co.

Novērtē šo rakstu:

94
21