Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Aivara Lemberga ģimenes arestētās mantas “apsaimniekotāja”, Šveices advokāta Rūdolfa Meroni šķiršanās lietas materiāli, kas nonākuši Pietiek rīcībā, atklāj nozīmīgas detaļas, kas spilgti raksturo „apsaimniekotāja” ikdienas dzīvi. Šodien publicējam atsevišķus krāšņākos fragmentus materiālus no tiesas materiāliem.

- Prasītājs saņem aizdevumus no dažādām kompānijām. Tie faktiski ir slēpti maksājumi, kas nekad netiek atmaksāti. Tas viss ir likumīgi – sistēma ir ļoti kompleksa, un tajā ir grūti iekļūt.

- Latvijas kompānijas prasītājam apmaksā divus apkalpojošos darbiniekus. Tā acīmredzami ir Latvijas tradīcija, ka padomes priekšsēdētājam ir tiesības uz apmaksātu autovadītāju, dārznieku, pārvaldnieku un apkalpotāju.

- Prasītājs iegādājās vīna darītavu ar pili Val de Mercy pirms daudziem gadiem un burtiski katru ēku ir strukturējis kā atsevišķu juridisko personu. Tas acīmredzami domāts nodokļu optimizācijai.

- Neraugoties uz to, šī vīna darītava vairāk nekā divdesmit gadu laikā nekad nav devusi nekādu peļņu, bet vienmēr ir knapi sevi uzturējusi vai strādājusi ar nelieliem zaudējumiem.

- Gan prasītājs, gan atbildētāja ir vadījuši high-end dzīvi totālā luksus līmenī, kādā prasītājs turpina dzīvot arī tagad.

- Prasītājs cenšas diktēt atbildētājas dzīvi līdz vissīkākajām detaļām. Īpaši izteiksmīgs piemērs ir tas, ka viņš vēlas aizliegt, lai viņas bērni mācītos krievu valodu.

- Prasītājs ārzemēs pavada vismaz 100-150 dienas gadā. Tie ir nozīmīgi izdevumi. Ne tikai lidojumu izmaksas. Viņam kaut kur ir jāpaliek un labi jāēd, un tā tālāk. Un tas notiek tikai 5+ zvaigžņu segmentā, kam nav nepieciešami tālāki izskaidrojumi.

Novērtē šo rakstu:

114
11