Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu. Man nav žēl, ka atsevišķi sirmgalvji saņems varnešu pasviesto “ēsmu”. Vismaz kaut kas no farmagigantu “atplūdiem” tiks nevis to dienderu un troļļu rīklēs, bet pa tiešo spaidu kārtā potētajiem. Tiesa, simtnieku dos ne uzreiz, bet pa 20€ piecu mēnešu garumā. Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.

Uz nepotētajiem pilsoņiem valdībai, kuras darbība izraisījusi valstī ekonomisko krīzi, uzspļaut. Segregācija redzama ar neapbruņotu aci. Pats neesmu ieinteresētā puse, jo līdz sešdesmit vēl jānodzīvo. Taču man tāpat kā jebkuram cilvēkam, kas nav sociopāts, kremt esošā netaisnība. Civilizācijas atiestatītāju pakalpiņi atklāti paziņo: ikviens, kas neatkailinās pleciņu, ir “zemcilvēks” – tam šoziem būs jāsalst un jāubago iztikai. Vismaz es tā redzu.

Turklāt nepotētajiem invalīdiem turpmāk ir jākāto kājām, jo braukšanas maksas atlaides nepiemēros, ja nebūs sadarbspējīga sertifikāta. Zinu cilvēkus ar kustību traucējumiem, kas injicēsies pastāvošā režīma sociālo spaidu dēļ.

Es ieteiktu uz vakcināciju pret Covid-19 ejošo radiniekiem vai paziņām pirms šī soļa ierakstīt sev tuvo cilvēku video, kurā “potei nolemtie” atklāti pastāsta, ka injicējas nevis brīvprātīgi, bet varas drakonisko ierobežojumu dēļ. Man nez kāpēc ir ļauna priekšnojauta, ka pēc uzspiestās potēšanās daudziem jaunais normālums būs zem velēnām. Lai pēcāk sauktu pie atbildības pašreizējos varnešus par necilvēcisko politiku, būs vajadzīgi pierādījumi.

P.S. Īpatnēji, bet līdzīga aina vērojama Krievijas Samaras apgabalā, kur nepotētajiem pensionāriem vecumā  virs 65 gadiem bloķē sociālās kartes, kas garantē bezmaksas braucienus sabiedriskajā transportā.

Novērtē šo rakstu:

112
20