Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Izdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.

Tulkojums: “Labdien, augsti godātais kaimiņvalsts car! Kā paklausīgi un padevīgi norādījumu pildītāji steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu.

Kā jau vienojāmies, plāns, kā apjāt tautu, ir izpildīts. Var teikt – ar uzviju. Bet ir daži kopējās lietas labā veikti zaudējumi. Tas, lai mūs neatmaskotu līdz galam acīgākie mūsu izpildītās shēmas novērotāji.

Tātad jūsu padevīgie kalpi un norāžu pildītāji – JV ir uzstutēti pašā augšgalā. Ziniet, Jūsu piesūtītā shēma, kā sasniegt virs 60% atbalstu, noderēja, bet netika pilnībā izmantota. Jo ir problēma, lai gan de facto esam Jūsu totalitārās sistēmas piekritēji un balsts, formāli Latvija diemžēl pagaidām vēl skaitās demokrātiska valsts. Formāli, protams. Nu, acu aizmālēšanai.

Varbūt pienāks pavisam laimīgi laiki un sasniegsim tādu attīstības pakāpi, kādu Jūs esat panācis savā teritorijā, bet pagaidām vēl nevaram tā rīkoties, kā ar bomi pa galvu. Jauno paaudzi jau “gatavinām”, ko spējam, taču dažs vecais, kurš nav ietekmējams, kurš murgo par brīvu un neatkarīgu Latviju, vēl spirinās. Tāpēc – lēnām pār tiltu. Būs labi,

Latvijā ir stabilitāte, jeb pārfrāzējot – laižam Latviju stabili uz grunti. Viss notiek pēc plāna. Varbūt pat tankus nevajadzēs. Bet drošības pēc spļaujam uz Jums, kā mācījāt, katru mīļu brīdi, lai Jums būtu attaisnojums tankiem. Tas katram gadījumam.

Nu par bēdīgāko pusi. Par zaudējumiem. Nācās upurēt divus uzticamus politiskos spēkus. Tā nodeva fiktīvai demokrātijai. Turklāt daļa tautas prasīja asinis. Pārāk bijām šos nomocījuši. Tāpēc A/P un Konservatīvos (tie liberasti, bijušie JKP) bijām spiesti atstāt aiz strīpas.

Tomēr vietā iestutējām Progresīvos. Oi, ja Jūs zinātu – tā ir atombumba! Latvijai – kirdik! Nu ne Jums man to stāstīt. Taču nebēdājiet, Jūsu uzticamie kalpi, piemēram, Pabriks un Bordāns, arī Jurašs, ja nepārvāksies pie jums regulēt kontrabandu, netiks pamesti novārtā. Viņiem tiks jaukas un siltas vietiņas.

Tātad rezumējot: Plāns tiek pildīts ar uzviju, Latvijas lielākie grāvēji un postītāji turpina valdīt, POLITBIROJS nedaudz cits, bet kurss uz Latvijas iznīcību tiks saglabāts, turklāt jādomā, tas tiks vēl pamatīgāk paātrināts, un beigu galā Pasaules Valdības plāns, kuras daļa, piedošanu, kuras vadībā esat arī Jūs, iztīrīt Latviju no cilvēkiem pilnīgi un galīgi, tiks realizēts! Salutējam!”

P.S. Stāsts ir izdomāts, bet intuīcija teic, ka tikai daļēji.

Novērtē šo rakstu:

124
29