Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Informēju par iespējamu krāpniecību saistībā ar ZZS biedra, ZZS Rīgas domes deputāta kandidāta, skandalozā Garkalnes novada domes deputāta Edgara Treiberga nelikumīgi, partijas vajadzībām izmantoto biedrības Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padome biedru naudu, kā arī valsts subsīdiju līdzekļu izmantošanu ZZS aktivitāšu finansēšanai, kas ir “Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma” pārkāpums.

Edgars Treibergs kā biedrības Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padome valdes priekšsēdētājs bez konkursa šā gada jūlijā ir pieņēmis darbā bijušo biedrības “Delna” direktoru, tagadējo ZZS biedru Gundaru Jankovu, kurš šobrīd saņem algu no valsts subsīdiju līdzekļiem biedrībā Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padome. 

G. Jankovs tajā pašā laikā darbojas ZZS un koordinē Rīgas kampaņu. Faktiski G. Jankovs imitē darbību biedrībā Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padome un darba laikā strādā, organizējot ZZS Rīgas pašvaldības vēlēšanu kampaņu. Es kā lauksaimnieku organizāciju biedrs nedēļā vairākas reizes nedēļā apmeklēju biedrību Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padome un redzu, ka ikdienā E. Treibergs un G. Jankovs runā un strādā tikai ar politiskiem jautājumiem un Rīgas domes vēlēšanām. Pēdējā laikā E. Treibergu neinteresē lauksaimnieku interešu aizstāvēšana, tikai vēlēšanas.

Tas nozīmē, ka biedrībai Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padome piešķirtie valsts subsīdiju līdzekļi netiek izmantoti likumdošanā paredzētiem mērķiem un, iespējams, krāpniecisku darbību rezultātā tiek izmantoti partijas darbības nodrošināšanai. Diemžēl Zemkopības ministrija un ministrs Kaspars Gerhards no Nacionālās apvienības pieļauj šādu iespēju un nekontrolē, kā tiek izlietoti valsts subsīdiju līdzekļi. Jāatzīmē, ka Zemkopības ministrijā vadošos amatos joprojām strādā daudz ZZS biedri, kuri acīmredzot piesedz Edgara Treiberga shēmas.

Novērtē šo rakstu:

53
8