Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai Jurim Jurašam varētu būt tālejošs plāns izveidot fiktīvu partiju apvienību – JKP kopā ar puspajukušo KPV LV – un tādējādi tikt pie KPV paredzētā iespaidīgā valsts finansējuma? Par to liek domāt jaunākie notikumi nu jau pastāvīgajā jezgā saistībā ar cīkstiņiem par varu KPV LV daudzgalvainajā „spicē”.

Jaunās – varbūt likumīgās, varbūt tomēr ne – KPV LV valdes loceklis Toms Andersons šodien nāca klajā ar paziņojumu, ka valde plānojot šonedēļ Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) nodot audioierakstu, kurā kāds partijas Saeimas deputāts runājot par, visticamākais, KPV LV deputātu balsu iespējamu pirkšanu.

Nododu portāla lasītāju ievērībai veselus divus audioierakstus, no kuriem pirmo, pēc visa spriežot, ierakstījusi bijusī Rimi pārdevēja, tagadējā KPV LV valdes locekle un Saeimas deputāta palīdze Agnese Zaļakmentiņa un kuri uzskatāmi demonstrē – kas KPV LV sapulcējušos indivīdu izpratnē ir „balsu pirkšana”.

Domāju, ka nekļūdīšos, uzskatot, ka tieši ierakstītajā KPV LV Saeimas frakcijas sēdē, kurā notika balsojums par frakcijas vadītāju, Ralfs Nemiro ir tas, kurš deklarējis: ja nu kādam frakcijas vadītājam paredzētā samaksa ir būtisks jautājums, tad viņš ir gatavs atteikties no posteņa Saeimas Tautsaimniecības komisijā, - lai kāds to algu saņem, bet frakciju vajadzētu vadīt cilvēkam, kurš kaut ko sajēdz no politiskās virtuves. Un... tā arī visa "balsu pirkšana", kuru tagad sola atmaskot bijusī Rimi pārdevēja un pārējā partijas jaunā valde.

Savukārt otrajā audioierakstā dzirdams tas pats T. Andersons un KPV LV Saeimas deputāts Aivars Geidāns, bet kopumā visa šī jezga ir par tiem 643 000 eiro, kas atbilstoši Egila Levita izlobētajai kārtībai katru gadu partijai pienākas no nodokļu maksātāju līdzekļiem.

Tas, kā šī nauda ir tērēta pērn, pēc visa spriežot, agri vai vēlu ieinteresēs tiesībsargāšanas iestādes. Savukārt par to, kas pie tās rokas varēs pasildīt šogad, ir sākusies īsti nopietns cīkstiņš, kurā šādi smieklīgi audioieraksti un līdzīgi „kompromati” vēl ir tikai ziediņi.

Ir skaidrs, ka „slikti guļoša” nauda agri vai vēlu piesaistīs „profesionāļu” uzmanību. Labi saprotams, ka J. Jurašs un viņam līdzīgie lietu kārtotāji, noraugoties, kā no KPV LV naudas apsaimniekošanas ir atbīdīti KPV LV Saeimā ievēlētie pārstāvji un tagad ap to rosās analfabētiski amatieri, tajā nevar mierīgi noskatīties. Turpinājums noteikti sekos.

Audio 1: Noklausīties · Lejuplādēt

Audio 2: Noklausīties · Lejuplādēt

Novērtē šo rakstu:

59
7