Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Nesen sanāca pastaigāties pa Vecrīgu, kur nejauši Aldaru ielā sastapu uzņēmēju Uģi Taboru, kurš sevi ir pašpasludinājis par ietekmīgu personu ar plašiem sakariem, faktiski neizsmeļamiem finanšu resursiem, realizētiem projektiem un biroja tuvumu Saeimai, kurā it kā tiek uzņemti vadošo politisko spēku pārstāvji.

Pilsētā jau sen klīst baumas zinošu cilvēku aprindās, ka U.Tabors aizņemoties no sev pazīstamiem cilvēkiem naudu, aicinot tos iesaistīties dažādos projektos, ieguldot savas zināšanas, laiku un finanšu līdzekļus, lai  paātrinātu U.Tabora projektu realizāciju, jo tūlīt, tūlīt tikšot noslēgts darījums, pēc kā dāsni norēķināšoties vai atdošot parādu.

No kāda sava drauga biju dzirdējis, ka U.Tabors izvairoties no parāda atdošanas un neatbildot uz telefona zvaniem. Saprotot, ka varu palīdzēt draugam, devos U.Taboram klāt, vaicājot, kad viņš atdos parādu. Protams, ka tiku pasūtīts d…st, tāpēc no kabatas izvilku lapiņu, uz kuras vēlējos pierakstīt precīzu d…st pasūtīšanas laiku un vietu. U.Taboram mana piezīmju lapiņa acīmredzot ļoti nepatika, un viņš metās man virsū, cenšoties atņemt mobilo viedtālruni un aizliedzot pārvietoties pa it kā viņam piederošo Aldaru ielu.

Protams, man ir radies jautājums, kad tad M.Staķa vadītā Rīgas dome ir paspējusi atsavināt šīm ievērojamajam uzņēmējam publisko mantu?

Papildus tām interneta dzīlēs esmu atradis aicinājumu atsaukties no U.Tabora, iespējams, krāpnieciskām darbībām cietušajiem:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0sehWBKnXNEFuSBiLushPCgjNcXTN7yz2Fj5UimMvdmttEW2yr2xKvEtuRPj46tKGl&id=910423479014702

Novērtē šo rakstu:

129
11