Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums nosaka, ka: 1.Cilvēki no 65 gadu vecuma, 2.Cilvēki ar hroniskām saslimšanām, 3.Pansionātu iemītnieki var saņemt šīs sezonas gripas vakcīnu ar 100% kompensāciju (tātad - par velti).

Iepriekšējos gados šīm iedzīvotāju grupām atlaide bija 50%. Ņemot vērā lielo šīs vecuma grupas iedzīvotāju skaitu, kā arī viņu paradumu izmantot visu, kas nāk par velti, prognozējams, ka tiks vakcinēta liela Latvijas iedzīvotāju daļa.

Ņemot vērā Latvijas okupācijas administrācijas un it īpaši veselības ministres Viņķeles antisociālās aktivitātes, šādas pēkšņas rūpes par dzīves pabērniem ir vairāk nekā aizdomīgas.

Varbūt tagad, kad visas pasaules sabiedrības uzmanība ir piekalta kovidšovam, maskām, čipošanai un "kovidprotestiem", to aizsegā jau notiek atbrīvošanās no valsts ekonomiskā "balasta" un - komercsabiedrības LV skatījumā - nevajadzīgu un nelietderīgu cilvēku utilizācija?

Bet varbūt tik slikti nav, un tās vienkārši ir naudas lietas. Jo, kā zināms, visu, kas ir par velti, apmaksā nodokļu maksātāji. Tikai peļņā no darījumiem (vakcīnu iepirkumi) ar viņiem neviens nedalās...

Bažas par pasākuma un tā īstenotāju patiesajiem nodomiem pastiprina šī brīža Latvijas ekonomiskā situācija, kurā gandrīz nekādiem sociālajiem projektiem nauda neatrodas.

Vai man vienam šķiet, ka ir viela pārdomām?

Novērtē šo rakstu:

47
8