Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Bažas par Aivara Lemberga zaļo zemnieku ietekmi uz Rīgas pili, ņemot vērā Valsts prezidenta Andra Bērziņa un viņa kancelejas vadītāja Gundara Daudzes politiskās saknes, varētu būt izrādījušās veltas. Daudz atvērtāka jaunā prezidenta kanceleja esot kontaktiem ar Vienotību. 

Rīgā runā, ka biežs viesis Rīgas pilī esot Vienotības politiķis Arvils Ašerādens, ar kuru Valsts prezidentam Andrim Bērziņam izveidojies tuvs kontakts, 10. Saeimā kopā strādājot parlamenta Tautsaimniecības komisijā. Savukārt Vienotības līdere Solvita Āboltiņa bieži sazvanoties ar Valsts prezidenta kancelejas direktoru Gundaru Daudzi.

To, ka informācijas apmaiņa ar pili ir regulāra un uzticības pilna, tuvējam lokam neslēpjot pati Āboltiņa. Bijušo un esošo Saeimas spīkeri - Daudzi un Āboltiņu - vieno ne tikai 9. un 10. Saeimā nostiprinātās draudzīgās attiecības, bet arī vienots viedoklis, ka Zatlera reformu partijas (ZRP) līderis Valdis Zatlers ar rīkojumu Nr.2 ir realizējis valsts apvērsumu, netaisnīgi atlaižot 10. Saeimu.

Novērtē šo rakstu:

0
0