Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Neierasti asi pret tautā populāro Valsts kontrolieri Ingūnu Sudrabu sākusi uzdarboties politiskās elites jaunieši - valdošās Ministru prezidenta partijas Vienotība Jauniešu organizācijas "krējums". Ar "zelta jaunatnei" raksturīgo nicību jaunā nomenklatūra neņem vērā Sudrabas paveikto, ieguldīto darbu modernas kontroles izveidošanā un tiesiskuma nodrošināšanā, bet gluži pretēji - dod nicīgus padomus, kas robežojas ar valsts amatpersonas goda aizskaršanu. Proti, partijas Vienotība jaunieši aicina valsts kontrolieri kļūt par mūķeni.

Vienotības Jauniešu organizācijas valdes loceklis Gatis Liepiņš, kas sevi sociālās čivināšanas vidē dēvē ar vārdu "Inteliģentais", veicis intelektuālim neraksturīgi asu norādi uz Sudrabas piederību Maskavas patriarhijas pareizticīgo baznīcai.

Twitter tīklā Liepiņš raksta: "Sudraba nezina, ko dzīvē darīt. Padoms - Nožēlot grēkus un iet klosterī. Vislabāk Maskavas Novodevičes klosterī."

Maskavas Novodevičjes kapsētā apglabāti daudzi Padomju Sociālistisko Republiku savienības komunistiskās partijas funkcionāri, tāpēc šādu neinteliģentu komentāru varētu uztvert arī kā draudus. Taču nepārprotami neierastajai rupjībai ir ass reliģisks un ģeopolitisks konteksts.

Uzbrukumu populārajai un profesionālajai amatpersonai nepieklājīgi atbalstījusi arī ar Vienotības nevalstiskajām organizācijām saistītā kultūras ministres nicinātāja Liāna Langa, izplatot šo aicinājumu vairāk nekā 2000 sociālā tīkla lietotājiem.

Kā zināms Tautā mīlētā Valsts kontroliere nule Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījumā 900 sekundes lūdza padomu tautai, kā rīkoties tālāk. "Ļoti lūgtu, lai cilvēki palīdz domāt kopā ar mani," intervijā sacīja bijusī amatpersona.

Vienotības Jauniešu organizācijas mājas lapa liecina, ka Gatis Liepiņš ievēlēts arī Vienotības Ētikas komisijā - http://www.vienotiba.lv/jaunatne/aktualitates/vjo-ieveleta-jauna-valde/

Novērtē šo rakstu:

0
0