Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.

Nevienam nav Jums tiesību pateikt, kas Jums Jūsu dzīvē ir labāk, draudot ar policiju, naudas sodiem un brīvības ierobežojumiem. Jums neviens nevar aizliegt strādāt un pārvietoties. Īpaši tagad, kad pēc būtības nav nekā, kas apliecinātu pretējo. Jums melo. Totāli un ciniski. Un tā aizsegā nozog cilvēktiesības, tiesiskumu, demokrātiju un valsti.

Likt veseliem cilvēkiem valkāt maskas vai jebko citu ir totāls cilvēktiesību pārkāpums. Starp citu, gāzes kameras ebrejiem sākās ar aizliegumu sēdēt parkā uz soliņa un aizliegumu iet pa trotuāru. Un “zinātnisku” pamatojumu. Izsūtīšanas uz Sibīriju sākās ar “pamatojumu” par “apdraudējumu”.

Totalitārisms nekad nenotiek uzreiz. Tas notiek pakāpeniski. Vispirms Jūs pieradina pakļauties sīkumiem. Jums iestāsta, ka Viņķele labāk zina, kā jārūpējas par Jūsu veselību. Jums iestāsta, ka Kariņš labāk zina, vai satikt Jūsu omi ir pareizi un labi. Jums iestāsta un biedē, lai manipulētu. Un, ja Jūs to ļaujat, tad turpinājums sekos. Pamazām. Jūs esat vajadzīgi kā paklausīga bezsmadzeņu masa. To viegli vadīt. Un tā aizsegā var darīt jebko.

Satversme šobrīd faktiski ir atcelta. Nemanot. Pa drusciņai. Jums pagaidām vēl ir tiesības paburkšķēt internetā. Bet ReCheck(istiem) arī tas drīz var nepatikt. Jūs to neredzat, ka propaganda ir labākajās PSRS tradīcijās? Ir tikai viens pareizais viedoklis - viņējais.

Jūs neredzat, ka brutāli pārkāpt Satversmi un likumus ir absolūta norma? Jā, vēlēšanas neatcels, tas nesmuki izskatīsies “sabiedroto” acīs. Bet viss - muti aizbāzīs ikvienam, jau aizbāž. Un liks darīt Jums to, kam nav ne zinātniska pamatojuma, ne faktiskas nepieciešamības. Jau liek. Jūs to neredzat?

Un uzdodiet sev jautājumu. Kad būs īstais laiks? Kam tieši Jūsu dzīvē ir jānotiek, lai būtu īstais brīdis? Kad tas ir? Kad ledusskapis būs tukšs vai kad? Un vai tad nebūs par vēlu?

Aplaudēt mediķiem vai hokejistiem ir skaisti. Bet ar to nepietiek. Sarunājam tā. Deputāti turpmāk aplaudē tautai. Jūs taču to negribat, vai ne? Jūs gribat rīcību. Beigsim būt aplaudētāju tauta. Sāksim panākt to, kas nepieciešams! Un tam ar dziedāšanu un dejošanu būs par maz.

Novērtē šo rakstu:

49
7