Menu
Foto

Zemkopības ministra komfortam biznesa klasē šogad no nodokļu maksātāju līdzekļiem iztērēti gandrīz 9000 eiro

PIETIEK · 16.10.2019.

Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards (Nacionālā apvienība) šogad lidojumos uz nodokļu maksātāju rēķina tikai vienreiz izmantojis ekonomisko klasi, bet visas pārējās reizes izvēlējies biznesa un korporatīvās biznesa klases komfortu, kopā šīm ērtībām notērējot gandrīz 9000 eiro.

Lasīt visu... Komentāri (23)

Foto

Ģenerālprokuratūra mēģina „aizfutbolēt” „neērto” iesniegumu par Meroni rīcību ar arestēto mantu

PIETIEK · 15.10.2019.

LR Ģenerālprokuratūra mēģina atbrīvoties no nepieciešamības izvērtēt Pietiek jau aprakstīto iesniegumu par Šveices advokāta Rūdolfa Meroni rīcību, ieķīlājot desmitiem un varbūt simtiem miljonu eiro vērto arestēto mantu, kuru R. Meroni glabāšanā pirms vienpadsmit gadiem, sākot Aivara Lemberga kriminālprocesu, nodeva LR Ģenerālprokuratūra.

Lasīt visu... Komentāri (16)

Foto

Farmācijas neredzamais zirneklis

Pietiek lasītājs · 14.10.2019.

RePharm – noziedzīgs balto apkaklīšu grupējums iedzīvojas no tā, ka pārmaksājam par zālēm! Kas viņi ir?

Lasīt visu... Komentāri (30)

Foto

Ar neizskaidrojami pilnām kabatām no valsts darba atvadījies arī Vējoņa kancelejas vadītājs Salnājs

PIETIEK · 10.10.2019.

Lai gan oficiālā informācija neliecina, ka nu jau bijušā valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kancelejas direktors, pirms tam Latvijas pasta vadītāja amatu zaudējušais Arnis Salnājs, atvadoties no posteņa kancelejā, būtu saņēmis rekordlielas kompensācijas, tomēr viņa iesniegtā amatpersonas deklarācija rāda, ka valsts darbu Salnājs pametis ar neizskaidrojami pilnām kabatām.

Lasīt visu... Komentāri (18)

Foto

Meroni grupējums cieš sakāvi Satversmes tiesā – visticamākais, savas juridiskās nekompetences dēļ

Imants Liepiņš · 09.10.2019.

Pēc Rūdolfa Meroni kontrolē esošās AS Ventbunkers pieteikuma ierosinātā lieta Satversmes tiesā, kurā uzņēmums cīnījās pret pienākumu savākt mazuta tvaikus un citu veselībai un videi kaitīgu smirdoņu, ir izbeigta sakarā ar paša Ventbunkeravienlaicīgu vēršanos Administratīvajā tiesā - juristu rīkošanās pēc principa “dubults neplīst” veiksmes vietā ir atnesusi tūlītēju zaudējumu.

Lasīt visu... Komentāri (13)