Menu
Foto

Jauns banku terora vilnis

Karina Pētersone · 20.10.2020.

Labrīt! Jauns terora vilnis! Šodien savā Citadele e-bankas sadaļā "Sarakste ar banku" saņēmu šādu draudu vēstuli, kurā piedraudēts, ka gadījumā, ja 4 dienu laikā neiesniegšu attaisnojuma dokumentus par Zvaigznes autortiesību maksājuma pārskaitījumu augustā, man tiks ierobežoti darījumi ar kontiem:

Lasīt visu... Komentāri (10)

Foto

Saistībā ar izgāzušos interneta azartspēļu projektu „Latvijas Loto” varētu būt zaudējis līdz pat 800 000 eiro

PIETIEK · 19.10.2020.

Saistībā ar 2017. gadā sākto, tagad iesaldēto un faktiski izgāzušos interneta azartspēļu projektu valsts azartspēļu uzņēmums – AS Latvijas Loto (attēlā – valdes priekšsēdētāja Maija Kubli) varētu būt zaudējis līdz pat 800 tūkstošiem eiro.

Lasīt visu... Komentāri (13)

Foto

Caurkritušajam deputātam Parādniekam ar premjera padomnieka amatu nepietiek, turpina lobēt cigaretes

Pietiek lasītājs · 18.10.2020.

Viens no redzamākajiem Nacionālās apvienības pārstāvjiem ir Imants Parādnieks, kuram pagājušajās Saeimas vēlēšanās gan neizdevās iegūt vēlētāju atbalstu, lai iekļūtu Saeimā. Lai arī zaudējums bija sāpīgs, Imants nav tas cilvēks, kurš metīs plinti krūmos – gandrīz vai izjaucot valdību veidošanas sarunas, viņš panāca sev īpašu amatu – premjera padomnieks demogrāfijas jautājumos. Nav šaubu, ka jau pavisam drīz Latviju gaida dzimstības straujš pieaugums, par ko mēs varēsim pateikties tikai un vienīgi Imanta rūpēm.

Lasīt visu... Komentāri (30)

Foto

Kāpēc Eriņam ir tik daudz laika piepelnīties “Latvijas Loto” un citur?

Pietiek lasītājs · 15.10.2020.

Izlasīju rakstu “Latvijas Loto” – lieliska piepelnīšanās vieta arī padomes locekļiemun gribu padalīties, jo sakrājies… Protams, RTU prorektoram Ingaram Eriņam, kurš ieņem arī „Latvijas Loto” padomes locekļa amatu, ir daudz laika, lai piepelnītos, jo viņš kā vadītājs faktiski nestrādā.

Lasīt visu... Komentāri (48)

Foto

Vai "Latvijas autoceļu uzturētāja" vadītāja pēkšņā nomaiņa ir pēdu slēpšana, un kas vēl viņiem slēpjams no sabiedrības?

Ceļu būves speciālisti · 15.10.2020.

Raita Nešpora nomaiņa ar Vilni Vitkovski valsts uzņēmuma "Latvijas autoceļu uzturētājs" vadībā pēc tam, kad mediji ziņoja par shēmām ar Baltkrievijas sāls iepirkšanu ceļu kaisīšanai pavasarī un vasarā (!), rada aizdomas, ka tieši tagad shēmu maisam gals būs vaļā. Ko vēl viņi jums nestāsta?

Lasīt visu... Komentāri (8)