Menu
Foto

Vonsovičs atkal cieš sakāvi Augstākajā tiesā, šoreiz cīniņā par daļu no „Trasta komercbankas” naudas

PIETIEK · 18.10.2018.

Advokāts Romualds Vonsovičs, par kura neformālo ietekmi tiesnešu aprindās pēdējos gados ir dzirdēts gandrīz tikpat daudz kā savulaik par Andra Grūtupa „ķēķi”, cietis vēl vienu nepatīkamu zaudējumu Augstākajā tiesā, - tā ierosinājusi kasācijas tiesvedību lietā, kuras dēļ Vonsovičam pat nācās atklāt savu iesaisti Trasta komercbankas likvidācijā, lai nezaudētu cerības uz 716 tūkstošiem ASV dolāru.

Lasīt visu... Komentāri (7)

Foto

Mājsaimnieču un sētnieku sertifikācija jeb noziedzīgo līdzekļu legalizācijas veicināšanas likumprojekts

NĪMA/NĪSA/NĪLA* · 17.10.2018.

Šā gada 9.oktobrī Pietiek.com publikācija “12.Saeimas deputātu “gulbja dziesma” - Latvijai kaitīgs likumprojekts vēlēšanu ēnā” informēja par to, ka š. g. 10.oktobra sēdē (turpmāk – Sēde) LR Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija (turpmāk - Komisija) izskatīs likumprojektus "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likums" (turpmāk – Likumprojekts) un "Grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas likumā" (abi kopā - Likumprojekti) pirms iesniegšanas Saeimā.

Lasīt visu... Komentāri (8)

Foto

„Tadžiku kokvilnas lietā” palicis vairs tikai viens tadžiks ar īpatnu parakstu

PIETIEK · 14.10.2018.

Aizvien jauni dīvaini fakti atklājas saistībā ar plašu ievērību izpelnījušos pazudušās „tadžiku kokvilnas kravas lietu”, - Pietiek rīcībā nonākuši dokumenti no tiesas materiāliem rāda, ka lietas izskatīšanā tiesā vairs nav palicis gandrīz neviena paša tadžika. Viņu vietā figurē Igaunijā reģistrēta kompānija ar direktoru – Ukrainas pilsoni, savukārt vienīgais šīs kompānijas valdes loceklis ar „tadžikisku” vārdu un uzvārdu visos tiesai iesniegtajos dokumentos ir spējis parakstīties absolūti identiski, radot aizdomas par paraksta faksimila izmantošanu.

Lasīt visu... Komentāri (14)

Foto

Valsts tiesājas ar Lipmanu, ka viņš nav mēģinājis nopirkt no valsts akcijas, ko tā nebija gatava pārdot

PIETIEK · 14.10.2018.

Pirms nepilniem diviem gadiem, 2016. gada 8. novembrī atklātajās izsolēs biržā par ārkārtīgi zemu cenu – tikai 3,85 eiro gabalā tika pārdotas visas valstij tobrīd piederošās farmācijas uzņēmuma Grindeks akcijas. Pašlaik Ministru kabinets nolēmis pamēģināt šīs nesaimnieciskās rīcības sekas kompensēt uz uzņēmuma lielākā akcionāra Kirova Lipmana rēķina, kurš neesot izteicis valdībai piedāvājumu šīs akcijas atpirkt, taču Pietiek rīcībā esošie valdības dokumenti uzskatāmi rāda, ka attiecīgajā laikā Ministru kabinets nemaz nebija devis tiesības šīs akcijas kādam pārdot un Privatizācijas aģentūrai, kura tagad tiesājas ar K. Lipmanu, kurš neesot piedāvājis atpirkt akcijas, šo akciju nemaz nav bijis.

Lasīt visu... Komentāri (15)

Foto

Jauna, glīta ukrainiete ar „Ventbunkera” kredītkarti: kā Latvija maksā par Meroni izpriecām

PIETIEK · 09.10.2018.

Kas ir gados jaunā un glītā ukrainiete Lidija Hitričenko, kura ar Aivara Lemberga arestētās mantas „apsaimniekotāja” Rūdolfa Meroni svētību ir tikusi ne tikai pie virknes amatu viņa „apsaimniekotajos” un saistītajos uzņēmumos, bet pat pie tāpat „apsaimniekotā” uzņēmuma Ventbunkers kredītkartes, kas „tiek pārsvarā lietota privātām vajadzībām un iztērētās summas ir ļoti lielas”? Pietiek šodien publicē daļu no tiesībsargāšanas iestāžu rīcībā nonākuša dosjē par Meroni „uzticības personu”, kas sniedz vismaz daļēju atbildi uz šo jautājumu.

Lasīt visu... Komentāri (16)