Menu
Foto

Magoņa un Osinovska attaisnošana liek atcerēties prokuratūras paziņojumu pirms diviem gadiem - tieši Jurašs apgrūtinājis kukuļa epizodes izmeklēšanu

PIETIEK · 26.01.2021.

Bijušā Latvijas Dzelzceļa prezidenta Uģa Magoņa un Igaunijas uzņēmēja Oļega Osinovska attaisnošana kukuļošanas lietā liek atcerēties paziņojumu, ko pirms diviem gadiem sniedza Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurors Māris Urbāns, - ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieks Juris Jurašs ir apgrūtinājis šīs lietas izmeklēšanu. Publicējam šī divus gadus senā paziņojuma tekstu pilnībā:

Lasīt visu... Komentāri (26)

Foto

Vai Jurašam ir plāns caur fiktīvu partiju apvienību tikt arī pie KPV LV valsts finansējuma daļas?

Pietiek lasītājs · 26.01.2021.

Vai Jurim Jurašam varētu būt tālejošs plāns izveidot fiktīvu partiju apvienību – JKP kopā ar puspajukušo KPV LV – un tādējādi tikt pie KPV paredzētā iespaidīgā valsts finansējuma? Par to liek domāt jaunākie notikumi nu jau pastāvīgajā jezgā saistībā ar cīkstiņiem par varu KPV LV daudzgalvainajā „spicē”.

Lasīt visu... Komentāri (16)

Foto

Pavļuta Vakcinācijas biroja „darba videi” - vismaz 34 tūkstoši eiro

PIETIEK · 25.01.2021.

Kamēr Latvija aizvien nav spējusi tikt pie Covid 19 vakcīnām, lai uzsāktu masveida potēšanu, tikmēr pēc veselības ministra Daniela Pavļuta (Attīstībai/Par) iniciatīvas ar gana dāsnu vērienu tiek iekārtota jaunizveidotā Vakcinācijas biroja darba vide. Lai arī sabiedrībā viļņošanos izraisījusi biroja veidošanas lietderība, papildus iespaidīgajām algām arī „darba vides” iekārtošanai no valsts budžeta līdzekļiem atvēlēti vismaz 34 tūkstoši eiro.

Lasīt visu... Komentāri (41)

Foto

Kas būs “patiesie labuma guvēji” vakcinēšanas IT sistēmas būvēšanā?

Pietiek lasītājs · 24.01.2021.

Pašlaik sabiedrības uzmanību ir piesaistījušas pamatīgas Vakcinācijas biroja algas, kas vakcinācijas priekšniekiem sola premjera līmeņa algas. Uz šī fona par apsmieklu kļūst sociālo darbinieku, vai skolotāju algas, kuriem šajās dienās frontes pirmajā līnijā nākas strādāt par 8-10 reižu mazāku atalgojumu. Tomēr, kamēr sabiedrība skaļi runā par vakcinātoru biroja algām un gaida tos “supertalantus”, kas tiks izvēlēti konkursā, uzmanības ēnā palikuši citi iepirkumi.

Lasīt visu... Komentāri (36)

Foto

Odiozais uzbeku investors izrādās daudzkārt tiesāts, arī par krāpšanu un naudas atmazgāšanu

PIETIEK · 20.01.2021.

Odiozais uzbeku izcelsmes investors Akbars Abdullajevs (attēlā pa kreisi), kurš pašlaik, visticamākais, slēpjas Ukrainā un par kura īpašumiem Latvijā notiek sīva cīņa, iesaistot pat „lietu kārtotājus” tiesībsargāšanas iestādēs un Uzņēmumu reģistrā, kā izrādās, savā dzimtenē ir vairākkārt tiesāts arī par krāpšanu un naudas atmazgāšanu, - tieši par tādiem noziegumiem, kādi pašlaik tiek vērtēti Latvijā saistībā ar viņa īpašumu atsavināšanu.

Lasīt visu... Komentāri (15)