Menu
Foto

Kriminālprocesu pret Meroni turpina cita Valsts policijas struktūrvienība

Uldis Dreiblats · 25.09.2022.

Kriminālprocesu saistībā ar to, ka bijušais Šveices advokāts Rudolfs Meroni nepilda Rīgas apgabaltiesas lēmumu, jau vairāk nekā divus gadus nenododot tā dēvētajā Lemberga lietā arestēto mantu Nodrošinājuma valsts aģentūrai (NVA), ir pārņēmusi Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa.

Lasīt visu... Komentāri (5)

Foto

Faktu pārbaude: vai tiešām t.s. “apvienotajam Pīlēna sarakstam” ir saikne ar Meroni grupējumu Ventspilī?

Imants Liepiņš · 20.09.2022.

Pēdējo mēnešu laikā vairākkārt publiski izskanējuši apgalvojumi, ka “Pīlēna sarakstam” esot saistība ar Rūdolfa Meroni cilvēkiem Ventspilī. Šādi apgalvojumi ir viegli pārbaudāmi un verificējami, atbilst tie patiesībai vai ne.

Lasīt visu... Komentāri (17)

Foto

Ir jāpārtrauc šī ņirgāšanās gan par sistēmu, gan par skolotājiem, gan par bērniem un vecākiem

Anna Vladova · 22.09.2022.

Skolu reformas Latvijā tiek aktīvi veicinātas jau 22 gadus. Faktiski jau divas bērnu paaudzes ir uzsākušas skolas gaitas un pabeigušas tās, bet mēs joprojām nevaram sākt mierīgi strādāt. Un, ja pirmās izmaiņas attiecās uz latviešu un krievu valodas īpatsvaru mazākumtautību skolās, tad tālāk sākās absolūts haoss.

Lasīt visu... Komentāri (43)

Foto

Būvniecības procesi kāda maznovada domes priekšsēdētāja stilā

Slapjais Čigāns · 21.09.2022.

Lasot komentārus maniem iepriekšējiem feļetoniem, uzdūros dažam labam pārmetumam, ka es par daudz un plaši rakstu, ka inteliģenta, gudra cilvēka pazīme ir prasme izteikties īsi un kodolīgi. Nepiekritīšu! Sekojot šādai prāta loģikai, tādus plašrakstītājus kā Dostojevski un mūsu pašu Upīti var izmest miskastē. Attīstot šo prāta konstrukciju tālāk, iznāk, ka inteliģentākais rakstītājs ir kaimiņu Fedja, kurš Centrālstacijas tualetē uz sienas uzskrāpējis trīsburtu kombināciju un telefona numuru. Kodolīgi, drosmīgi un inteliģenti! Tomēr kritiku ņemšu vērā un mēģināšu savu prātuļošanu ielikt samērīguma rāmjos.

Lasīt visu... Komentāri (14)

Foto

Nodrošinājuma valsts aģentūra: “Tā kā valdība ir pieņēmusi kaut kādu tur slepenu lēmumu, mums par savu darbību vairs nekas nav jāstāsta!”

Uldis Dreiblats · 18.09.2022.

Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) direktores atbildes uz žurnālista jautājumiem saistībā ar tā dēvētajā Lemberga lietā arestēto mantu tikai apliecina “Pietiek” jau pirms dažām dienām pausto pieņēmumu – NVA vairs nemaz netaisās pārņemt šo mantu no bijušā Šveices advokāta Rudolfa Meroni.

Lasīt visu... Komentāri (8)