Menu
Foto

Amatu zaudējusī Rubesa sāk snaikstīties pēc prezidenta amata, apliecinās romānā "Vara" rakstītais par "Baibu Bubesu"

PIETIEK · 10.12.2018.

Tikko beigusi nesekmīgo ANO migrācijas pakta atbalstīšanu, bijusī AS RB Rail valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa nu metusies apsveikt ar jaunu amatu Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu, ar šo publisko rosību vēl vairojot aizdomas par viņas snaikstīšanos uz Valsts prezidenta amatu, kas kļūs vakants nākamajā vasarā. Saistībā ar to Pietiek šodien publicē fragmentu no romāna "Vara" ("Bailes-2"), kurā spilgti aprakstītas kādas "Baibas Bubesas" ambīcijas, cerot iegūt valsts galvas posteni.

Lasīt visu... Komentāri (10)

Foto

VID: sabiedrībai nav jāzina, kuri VID ierēdņi divas dienas uz nodokļu maksātāju rēķina „saliedējās” Apšuciema viesnīcā

PIETIEK · 09.12.2018.

Sabiedrībai nav jāzina, kuri Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ierēdņi divas dienas uz nodokļu maksātāju rēķina izklaidējās „saliedēšanas pasākumā” viesnīcā Engurē, - tas izriet no pagaidām Daces Pelēkās (attēlā) vadītās iestādes oficiālā skaidrojuma.

Lasīt visu... Komentāri (33)

Foto

“Zemes baronu” shēma “taisnīgajā” Latvijas tiesā?

NĪLA* · 06.12.2018.

15. augustā un 1.oktobrī NĪLA jau rakstīja par “zemes baronu”[1] iespējamu atbalstu Latvijas tiesā savās publikācijās “Zemes baronu” astoņkājis, vai Latvijas tiesas konsumācija[2]? kā arī publikācijā “Zemes baronu” lobijs “taisnīgajā” Latvijas tiesā?[3] Pašlaik ir saņemti divu Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas “īpašo”, “baronu” lietu izskatīšanai pielaisto tiesnešu Rinalda Silakalna un Agneses Feldmanes lēmumi, kas atklāti un pretlikumīgi atbalsta negodprātīgu naudas izņemšanas shēmu no daudzdzīvokļu māju, kas atrodas uz “baroniem” piederošās zemes, dzīvokļu īpašnieku kabatām.

Lasīt visu... Komentāri (35)

Foto

Kā un cik lietderīgi VID izlieto budžeta līdzekļus "saliedēšanas pasākumiem"

Pietiek lasītājs · 04.12.2018.

Kopš Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amatu pilda Dace Pelēkā, izskatās, ka VID ļoti lielu vērību pievērš kolektīva saliedēšanas pasākumiem darba laikā un par budžeta līdzekļiem. Par kolektīvu, diemžēl, tiek uzskatīti tikai vadītāji, jo uz šiem pasākumiem tiek aicināti tikai viņi.

Lasīt visu... Komentāri (6)

Foto

Pēc PIETIEK publikācijām steigšus atsākas Rēzeknes ielu asfaltēšana

Imants Liepiņš · 27.10.2018.

Pēc tam, kad šī mēneša sākumā Pietiek publicēja divus rakstus par ielu remonta īpatnībām Rēzeknē, kas sit pušu pat Barona ielas “remontu” Rīgā, strādnieki steigšus ķērušies pie postažas novēršanas.

Lasīt visu... Komentāri (19)