Menu
Foto

Zemkopības ministrija un tās padotības iestādes - Nacionālās apvienības barotava

Pietiek lasītājs · 22.10.2021.

Valstī naudas ir tik daudz, kā nekad nav bijis. Šai Ministru prezidenta spārnotajai frāzei ir pilnībā jāpiekrīt, raugoties uz Nacionālās apvienības (NA) pārstāvja, zemkopības ministra Kaspara Gerharda biroju, kurā ir tik daudz labi atalgotu padomnieku kā nevienā citā ministrijā.

Lasīt visu... Komentāri (38)

Foto

„Diženi, raženi shēēēēmojoti!" – daudzbalsīgi apsveikumi Velmeram un Krastiņam dzimšanas dienās!

Pietiek lasītājs · 20.10.2021.

Oktobris ir jubilāru mēnesis. Ne tikai sirdsjaukiem cilvēkiem, bet arī izmanīgiem shēmu zīmētājiem, daudzsolītājiem un mazdarītājiem, uz kuriem likums neattiecas, vai arī tie sevi nostāda augstāk par likumu. Šoreiz uzmanības centrā Haralds Velmers un Kārlis Krastiņš.

Lasīt visu... Komentāri (13)

Foto

Zelta kilovats ģimenei: daudzbērnu ģimenes saņem sitienus vienu pēc otra

Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība · 19.10.2021.

Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība ir saņēmusi daudzu satrauktu ģimeņu zvanus par neprognozēti straujo elektroenerģijas izmaksu pieaugumu, tādēļ veicām šī brīža situācijas izpēti, ar ko vēlamies iepazīstināt gan valdības pārstāvjus, gan pārējo sabiedrību, lai skaidrotu un pamatotu daudzbērnu ģimeņu lūgumus pēc atbalsta.

Lasīt visu... Komentāri (19)

Foto

"Rīgas namu pārvaldniekā" turpinās vecās shēmas

RNP nama iedzīvotājs · 21.10.2021.

Ronalda Neimaņa vadītais “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) vienmēr tiek prezentēts kā porcelāna pils, kurā viss ir perfekti un kuras rīcībā esošie īpašumi tiek pārvaldīti lieliski par visizdevīgākajām cenām, sagaidot nodokļu maksātāju pateicību par labi padarīto darbu un iedzīvotāju interešu pārstāvību. Tomēr realitātē pastāv tumša aizdomu ēna, ka „Rīgas namu pārvaldnieks” iesaistās koruptīvos nodarījumos un lobē savas intereses uz nodokļu maksātāju rēķina. 

Lasīt visu... Komentāri (25)

Foto

Nemaksā ne centa un kļūsti par akcionāru biržā kotētā kompānijā jeb stāsts par jenotiņu, kam nesvīst ķepiņas

Pietiek lasītājs · 13.10.2021.

Paziņojumi ap Olainfarm iespējamo iziešanu no biržas radījuši dažādu viedokļu cirkulēšanu medijos no dažādām pusēm, kārtējo reizi radot putru un haosu kompānijas mazāko akcionāru prātos. Bēdīgi slavenais un vairākkārt tiesātais advokāts Mārtiņš Kvēps (kuram ekvilibristiski veiklā kārtā joprojām ir advokāta licence) izplatījis arī savus viedokļus par notiekošo ap Olainfarm. Interesantā kārtā mediji šīs ziņas nopublicējuši gluži kā neapgāžamu patiesību, mantru vai mācītāja sprediķi bez objektīvas kritikas.

Lasīt visu... Komentāri (9)