Menu
Foto

Kāpēc Čakšas padomnieks Bergs būtu pelnījis saņemt ierēdņu koučingam paredzētos 34 000 eiro?

Pietiek lasītājs · 11.04.2024.

Marta vidū plašsaziņas līdzekļos parādījās ziņa, ka visus svarīgos un mazāk nozīmīgos ierēdņus apmācīs īpašos izaugsmes jeb, kā tagad moderni saka, koučinga kursos. Kā bijušajam ierēdnim, kurš ticis izēsts no amata, lasot šo, man radās ierosinājums, ko diemžēl varu paust tikai anonīmi, lai nepiedzīvoju jaunas represijas un izrēķināšanos medijos.

Lasīt visu... Komentāri (51)

Foto

Speciālo lidojumu izmantošana Ministru prezidenta komandējumos: Valsts kontroles revīzijas ziņojuma kopsavilkums

Valsts kontrole · 10.04.2024.

Valsts kontrole revīzijā vērtēja Ministru prezidenta un delegācijas ārvalstu komandējumu ietvaros veikto speciālo lidojumu likumību un ekonomiskumu, bet nevērtēja un neapšaubīja ārvalstu vizīšu nepieciešamību un nozīmīgumu.

Lasīt visu... Komentāri (87)

Foto

Mums bija spraiga un nedaudz emocionāla diskusija

Edgars Rinkēvičs · 09.04.2024.

Par diskusiju par sabiedriskajiem medijiem un ar sabiedriskajiem medijiem. Rīgas pilī bija spraiga un nedaudz emocionāla diskusija ar Saeimas deputātiem, kultūras ministri, žurnālistu organizācijām, LTV, Latvijas Radio un LSM redaktoriem par  vairākiem aktuāliem jautājumiem, kas uzvirmojuši sabiedrībā. Šeit dažas lietas no mana skatu punkta.

Lasīt visu... Komentāri (77)

Foto

Likumīgais rekets. „Rīgas ūdens”

Pietiek lasītājs · 07.04.2024.

Tradicionāli faktiski jebkurš Latvijas ierēdnis vai ierēdnītis, vai vienkāršs anormāli daudzskaitlīgo un dažnedažādo valsts un pašvaldību AS un SIA priekšnieķelis lielākoties saprot, ka amata krēsls ir tikai uz laiku. Pie kam šo laika intervālu un perspektīvu nezina pat Tas Kungs, viss atkarīgs no sarežģītām aizkulišu spēlēm augstākos un ne pārāk varas gaiteņos, jā, arī no roku bāšanas aiz padotās darbinieces zeķubiksēm krietni zemāk par nabas apvidu. Respektīvi - sevis, savu vecumdienu un bērnu kvalitatīvas un nākotnē nodrošinātas dzīves aspekti jārisina jau ar pirmo dienu jaunā ķeblī. Zinātniski šādu procesu sauc par amata sniegto iespēju monetizāciju.

Lasīt visu... Komentāri (23)

Foto

To visu tā briesmīgā Lonerte!

Madars Lasmanis* · 03.04.2024.

Politiskā situācija Jelgavas novada domē ir sasniegusi pašreizējās koalīcijas darbības termiņa robežu. Jelgavas novada deputāti ir vienojušies par jaunas koalīcijas izveidi un jauna mēra izvēli. Lai nekavētu jaunā vadītāja ievēlēšanu un raitu pašvaldības darbu, es atkāpjos no Jelgavas novada domes priekšsēdētāja amata.

Lasīt visu... Komentāri (42)