Menu
Foto

Karotīšu bizness. Nobeigums

Lolita Bargā · 24.01.2020.

Lauku ballēs kādreiz dziedāja finālā dziesmu: "Projām jāiet, projām jāiet..." Ceru, ka Zemkopības ministrijā šis muzikālais motīvs skars ne vienu vien augstu amatpersonu. Analizējot Zemkopības ministrijas izdalītās naudas plūsmas un summas, kas it kā kopumā paredzētas vēsturiskā Latvijas valsts pamata un latviešu pamatnodarbes - lauksaimniecības stutēšanai, kā āža kāja daudzu gadu garumā izlien ekoloģiski uzbudinātu zemes rūķu partija - ZZS ar tās galveno zaļzemnieku a. god. Dūklava kungu priekšā, pakaļā, apakšā, augšā un pa labkreisi no sāna. Pie kam Zemkopības ministrijas un ZZS attiecības raksturo divi senlatviešu teicieni "Dots devējam atdodas" un "Dots pret dotu".

Lasīt visu... Komentāri (12)

Foto

Amatpersonu pārbīde un iecelšana KPV LV stilā, jeb - ja vajadzīgais cilvēciņš neatbilst prasībām, mainām prasības

Kasīklis · 22.01.2020.

Jau kādu laiciņu atpakaļ rakstīju par amatu vietām un savējo bīdīšanu. Jau toreiz bija skaidrs, ka Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis pēc paša brīvas gribas un vēlmes no amata neatkāpās. Kaut kā sakrīt arī Konkurences padomes priekšsēdētājas Skaidrītes Ābramas vēlme pamest amatu. Abi darbojas KPV LV ministru pārvaldītajās nozarēs.

Lasīt visu... Komentāri (23)

Foto

Bordāna tukšie solījumi un Šlitkes 10 000 vēstuļu rīdziniekiem

Regīna Ločmele-Luņova, Saeimas deputāte · 22.01.2020.

Regulējums par piespiedu zemes nomas attiecībām skar vismaz 300 000 Latvijas iedzīvotāju, kuri ir spiesti maksāt tā dēvētajiem "jaunajiem zemes baroniem" līdz 6% no zemes kadastrālās vērtības tikai par to, ka viņu māja stāv uz citam īpašniekam piederošas zemes.

Lasīt visu... Komentāri (18)

Foto

Jaunajā nodokļu parādnieku sarakstā – iespaidīgs advokātu, notāru un citu juridisko pakalpojumu sniedzēju skaits

PIETIEK · 21.01.2020.

Advokāts Lauris Liepa nav vienīgais, kam jaunākais Valsts ieņēmumu dienesta administrēto nodokļu parādnieku saraksts uzrāda iespaidīgu nodokļu parādu. Pietiek šodien publisko visu to juridisko pakalpojumu sniedzēju sarakstu, kuru nodokļu parādu apjoms pārsniedz 1000 eiro.

Lasīt visu... Komentāri (37)

Foto

Ceturtdienas vakarā VID vadībai „privāts pasākums” Vangažos, piektdienas rītā reti kurš ieradies darbā

PIETIEK · 19.01.2020.

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadība nevēlas atklāt nekādu informāciju par ceturtdienas pievakares „privāto pasākumu” Vangažos, kas bija tik pamatīgs, ka reti kura VID struktūrvienību vadītāja dienesta auto piektdienas priekšpusdienā bija atrodams pie iestādes centrālās ēkas.

Lasīt visu... Komentāri (111)