Menu
Foto

Staķis pieprasa "Vienotības" Langem 100% piemaksu, vēl pirms tas kaut sekundi paspējis nostrādāt, un to atbalsta pat RD opozīcija

N. Andersons · 22.04.2021.

100% piemaksa pie amatalgas un nodokļu maksātāju apmaksāta automašīna braukšanai no mājas Jelgavā uz darbu Rīgā un atpakaļ: tādas prasības izskanēja jaunā Rīgas izpilddirektora apstiprināšanas procedūru debatēs. Par to izpildi nobalsoja pat opozīcija.

Lasīt visu... Komentāri (15)

Foto

Nodrošinājuma valsts aģentūra spiesta atzīt: Meroni turpina to vazāt aiz deguna, manta joprojām nav pārņemta

PIETIEK · 21.04.2021.

Kopš pagājušā gada augusta, kad ar Rīgas apgabaltiesas lēmumu Šveices jurists Rūdolfs Meroni tika atcelts no arestētās mantas glabātāja pienākumiem, ir pagājuši jau astoņi mēneši, taču Nodrošinājuma valsts aģentūrai joprojām nav izdevies ne pārņemt savulaik simtus miljonu vērto mantu, ne arī novērtēt, cik liela daļa no tās ir nevis apsaimniekota, bet izsaimniekota. Pietiek šodien bez plašākiem komentāriem publicē aģentūras atbildes uz uzdotajiem jautājumiem, no kurām skaidri izriet – Šveices jurists Latvijas valsts iestādi joprojām vazā aiz deguna.

Lasīt visu... Komentāri (22)

Foto

Kremlis: „Sputnik V” nepienākas krievu tautai

Kasīklis · 20.04.2021.

Reizēm sevi pieķeru pie domas, vai ir vērts domāt un rakstīt par lietām, par kurām pārdomas reiz paustas. Negribas kļūt par sabojājušos patafonu, kas visu laiku griež vienu un to pašu plates daļu. Tomēr te vairs nav runa tikai un vienīgi par mani. Ja apkārt notiek propaganda, tad nebūtu prātīgi klusēt, tas nekas, ka nākas atkārtoties. Jā, šoreiz atkal par Krieviju un tās jauno ģeopolitisko ietekmes ieroci – "Sputnik V" vakcīnu.

Lasīt visu... Komentāri (68)

Foto

Kad Jūrmalas deputāta sievai nākas šķirties no viena pašvaldības uzņēmuma amata, viņu ātri iekārto citā

Pietiek lasītājs · 19.04.2021.

Ja valsts kapitālsabiedrībās un pašvaldību kapitālsabiedrībās valdes locekļa iecelšanai atklāts konkurss ir ar likumu (plašākā nozīmē) noteikta obligāta prasība, tad Jūrmalas pilsētas pašvaldībā tā ir izvēle. Un galvenais izvēles kritērijs ir nevis neatliekama nepieciešamība - pēkšņi atteicies no amata pienākumu pildīšanas vienīgais valdes loceklis, bet gan laulātā attiecības ar Jūrmalas pilsētas domē pārstāvētā politiskā spēka ZZS deputātu Jāni Lediņu.

Lasīt visu... Komentāri (16)

Foto

VARAM apliecina – tā turpina sekot situācijai ap miljonāra ģimenes iecerēto būvniecību kāpu aizsargjoslā

PIETIEK · 15.04.2021.

Pēc tam, kad Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknī 11. februārī tika pieņemts lēmums par kriminālprocesa uzsākšanu par iespējamām blēdībām saistībā ar meža nozares miljonāra Andra Ramoliņa (attēlā) ģimenes īpašumu Apšuciemā, bet Vides pārraudzības valsts birojs 26. februārī pieņēma par tehnisko noteikumu apstrīdēšanu, ar to vismaz uz laiku apturot miljonāra ģimenes visatļautību saistībā ar iecerēto apbūvi kāpu zonā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija turpina izvērtēt situāciju un iestāžu atbildību.

Lasīt visu... Komentāri (14)