Menu
Foto

Latvijas Zaļās partijas koma turpinās: Edgars Tavars iemēģina roku populismā

Fanija Golda · 23.04.2019.

Latvijas Zaļā partija ir viena no vecākajām partijām mūsu valstī. Ir skaidrs, ka zaļā domāšana un vides aizsardzības idejas ir pieprasītas Latvijā un tām atbalstu izsaka daudzi Latvijas iedzīvotāji, kas nozīmē, ka Latvijas Zaļajai partijai vajadzētu būt stabilai atbalstītāju un vēlētāju bāzei. Tomēr arvien vairāk jautājumu rada šīs partijas pēdējā laikā veiktās aktivitātes.

Lasīt visu... Komentāri (17)

Foto

Atsākas darbi uz “Urbanoviča gatves”; deputāts nav deklarējis viņam it kā piederošo “īpašumu Rēzeknes pilsētā”

Imants Liepiņš · 23.04.2019.

Līdz ar pavasara iestāšanos atsākušies remontdarbi uz Rēzeknes ielām Ziemeļu rajonā, kas pēc izbūvēšanas veidos jaunu taisnāko ceļu uz Saeimas “Saskaņas” frakcijas līdera Jāņa Urbanoviča izmantoto ekskluzīvo ārpilsētas īpašumu.

Lasīt visu... Komentāri (10)

Foto

Arī pērn Fiļa uzņēmuma darbiniekiem, visticamākais, turpinājusies algu izmaksa „aploksnēs”

Pietiek lasītājs · 18.04.2019.

Suņi rej, bet karavāna iet tālāk, - kā liek secināt Lursoft dati, arī pērn bijušajam Latvijas bagātākajam cilvēkam Oļegam Fiļam piederošā SIA Nurmuižas pils ir turpinājusi saviem darbiniekiem maksāt „aplokšņu algas”.

Lasīt visu... Komentāri (12)

Foto

Kāpēc Latvijas specdienesti neseko līdzi LKS finansējuma avotiem?

Lainis Reiniks · 17.04.2019.

Šis būs raksts par to, kā odiozā Ždanokas, Mamikina un Mitrofanova partija, izmantojot nepilnības valsts likumdošanā, savas partijas ziedojumu kontu ir atvērusi necaurspīdīgā maksājumu sistēmas operatorā Paysera LT, kuri sevi dēvē par drošu, lētu un vienkāršu veidu, kā veikt maksājumus vai nosūtīt un saņemt naudu tiešsaistē. Lietuviešu uzņēmums ir reģistrēts kā elektroniskās naudas apkalpotājs un sniedz visus maksājumu pakalpojumus. Ja jāsalīdzina ar kaut ko visiem saprotamu, tad ļoti attāls radinieks transnacionālajam PayPal.

Lasīt visu... Komentāri (14)

Foto

Vai dalītā īpašuma izbeigšanas šausmas nav Nacionālās apvienības demogrāfijas veicināšanas likumprojekts?

Biedrība AUSMA · 14.04.2019.

Vai dalītā īpašuma izbeigšanas likumprojekts nav Latvijas valsts politikas sastāvdaļa atsevišķu grupējumu interesēs? Mums, dzīvokļu īpašniekiem, tiek piedāvāti divi varianti – “nepārtrauktas šausmas vai šausmīgas beigas”. Biedrība “AUSMA” tomēr saskata trešo, juridiski neapstrīdamo variantu. Lai teiktais, kas tas izskatās kā demogrāfijas “veicināšanas” likumprojekts, neizskatītos kā sazvērestības teorija, apskatīsim, kādos apstākļos Nacionālās apvienības (NA) 12. Saeimas laikā kontrolētā Tieslietu ministrija sagatavoja un iesniedza Saeimā likumprojektu par zemes izpirkumu zem daudzdzīvokļu mājām un kādas summas ieplānots paņemt no tautas kabatas.

Lasīt visu... Komentāri (12)