Menu
Foto

Neveiksmīgā politiķe Ēlerte „šobrīd neplānojot” kļūt par Levita padomnieci

PIETIEK · 16.06.2019.

Kādreizējā laikraksta Diena pri(h)vatizētāja Sarmīte Ēlerte, kura pēc atlaišanas no kultūras ministres padomnieces amata, neiekļūšanas 11. Saeimā un neveiksmīgās darbības Rīgas domē pēdējos divus gadus publiskajā politikā nav manīta, „šobrīd neplānojot” kļūt par jaunievēlētā Valsts prezidenta Egīla Levita padomnieci.

Lasīt visu... Komentāri (14)

Foto

Mēģina izīrēt lepno Rimšēviča Langstiņu īpašumu

Lato Lapsa · 14.06.2019.

Sludinājumu vietnē ss.com pēdējā laikā viens neparasts piedāvājums seko otram: tikko kā pierimusi interese ap pārdošanā izlikto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeni, kad jau interesentiem tiek piedāvāts īrēt līdzšinējā Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča Langstiņu īpašumu vai vismaz tā lielāko daļu.

Lasīt visu... Komentāri (18)

Foto

No „Meroni menedžera” tiesa par krāpšanos nolemj piedzīt gandrīz 70 000 eiro

PIETIEK · 10.06.2019.

69 545 eiro – šāda ir summa, ko Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesa šodien nolēma piedzīt no „Meroni menedžera” Māra Bremzes: bijušais SIA LDz Cargo valdes priekšsēdētājs aizejot noslēdza vienošanos, kopā 2016. gadā no tranzītuzņēmuma saņemot vairāk nekā 218 tūkstošus eiro, taču šo vienošanos drīz pārkāpa un sāka strādāt „arestētās mantas glabātāja”, Šveices advokāta Rūdolfa Meroni kontrolētajā akciju sabiedrībā Baltijas Ekspresis.

Lasīt visu... Komentāri (9)

Foto

„Rīgas 1. slimnīca” uzlabos reputāciju par 9990 eiro

Lato Lapsa · 11.06.2019.

Rīgas domei piederošā SIA „Rīgas 1. slimnīca”, kuras valdes locekli Genādiju Savostjanovu aprīļa vidū Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aizturēja aizdomās par saistību ar koruptīviem iepirkumiem, ir nolēmusi uzlabot savu reputāciju, noslēdzot līgumu par 9990 eiro ar kādu sabiedrisko attiecību uzņēmumu un… iztiekot bez publiskas iepirkuma izsludināšanas.

Lasīt visu... Komentāri (9)

Foto

Iedzīvotāji atkal sūdzas par ogļu putekļiem no Meroni kontrolētajām teritorijām

Imants Liepiņš · 09.06.2019.

“Kā skaistais, siltais laiks klāt, tā melnie putekļi atkal griežas apkārt,” drūmi secina ventspilniece Ieva, norādot uz Rūdolfa Meroni kontrolē esošās AS Ventspils Tirdzniecības ostas (VTO) un AS Kālija parks teritorijām.

Lasīt visu... Komentāri (6)