Menu
Foto

Jauns banku terora vilnis

Karina Pētersone · 20.10.2020.

Labrīt! Jauns terora vilnis! Šodien savā Citadele e-bankas sadaļā "Sarakste ar banku" saņēmu šādu draudu vēstuli, kurā piedraudēts, ka gadījumā, ja 4 dienu laikā neiesniegšu attaisnojuma dokumentus par Zvaigznes autortiesību maksājuma pārskaitījumu augustā, man tiks ierobežoti darījumi ar kontiem:

Lasīt visu... Komentāri (2)

Foto

Baltkrievu OMON piekautais protestētājs – cilvēks vai kiborgs?

Pietiek lasītājs · 19.10.2020.

Kurš gan nav pamanījis stāstu par Baltkrievijas opozīcijas protestētāju Sergeju Guņu, kuru nežēlīgais baltkrievu OMON piekāva līdz pat samaņas zaudēšanai. Ziņas un fotogrāfijas par viņu publicēja daudzi Latvijas mediji.

Lasīt visu... Komentāri (57)

Foto

Saistībā ar izgāzušos interneta azartspēļu projektu „Latvijas Loto” varētu būt zaudējis līdz pat 800 000 eiro

PIETIEK · 19.10.2020.

Saistībā ar 2017. gadā sākto, tagad iesaldēto un faktiski izgāzušos interneta azartspēļu projektu valsts azartspēļu uzņēmums – AS Latvijas Loto (attēlā – valdes priekšsēdētāja Maija Kubli) varētu būt zaudējis līdz pat 800 tūkstošiem eiro.

Lasīt visu... Komentāri (13)

Foto

Līdz ar jaunā Valsts policijas priekšnieka apstiprināšanu Šulte un Sozinovs pēkšņi “izdeguši” un paslēpušies neirožu klīnikā?

Pietiek lasītājs · 18.10.2020.

Valsts policijas ierindas darbinieku vidū valda neizpratne, kur gan līdz ar jaunā Valsts policijas priekšnieka Armanda Ruka apstiprināšanu tik negaidīti ir izčibējuši divi plaši pazīstami kungi – Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs (attēlā) un ne mazāk zināmais visas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Juris Šulte.

Lasīt visu... Komentāri (92)

Foto

Kāpēc pašreizējā masku kampaņa lemta sakāvei

Ritvars Eglājs · 17.10.2020.

Vēl 21.40 data.gov.lv nebija ielikti šodienas skaitļi par Ķīnas vīrusa izplatību pašvaldībās, tāpēc šodien karti netaisīšu. Kaut viens SPKC avots ziņo par 22 saslimušiem Vecpiebalgas novadā, bet cits SPKC avots — par vismaz 50. (Varbūt nesakritību var izskaidrot ar laboratoriju ziņu apkopošanas laikiem un to, ka pirmās ir rīta ziņas, bet otrās — pēcpusdienas.) Uzrakstīšu par ko citu — ka pašreizējā masku kampaņa diemžēl lemta sakāvei.

Lasīt visu... Komentāri (38)