Menu
Foto

Par viltus Leonīdu Volkovu: kā trīs Baltijas valstis satika viltvārdi, un kā vēlāk tāpat “uzķērās” LTV Ziņu dienests

Rihards Kols, valstiskās nepārtrauktības garants* · 22.04.2021.

2021. gada 16. martā savā Latvijas Republikas Saeimas e-pastā saņēmu e-pastu no personas, kas, kā zinām šodien, uzdevās par Krievijas opozicionāra Alekseja Navaļnija pārstāvi Leonīdu Volkovu. Vēstulē viltvārdis lūdza sniegt iespēju ne-Volkovam uzrunāt Saeimas Ārlietu komisiju, lai pastāstītu par pašreizējo situāciju Alekseja Navaļnija lietā, pārrunātu situāciju ar politieslodzītajiem Krievijā, kā arī aktualitātes Navaļnija noindēšanas mēģinājuma lietā.

Lasīt visu... Komentāri (12)

Foto

Propagandonu patiesības mirklis

Lato Lapsa · 22.04.2021.

Valsts propaganda mums jau pāris gadus ir uzcītīgi stāstījusi: iedodiet valsts medijiem – tiem pašiem, kas melīgi tiek dēvēti par „sabiedriskajiem medijiem”, - daudz nodokļu maksātāju naudas, un viss būs kārtībā. Latvijas Televīzijas vakar izplatītās melu ziņas absolūti skaidri apliecina – „kārtība” ir ļoti savdabīga, kaut arī likumsakarīga: nodokļu maksātāju nauda tiek alkatīgi aprīta, bet pretī mēs saņemam nevis vienkārši valsts apmaksātus propagandas kanālus ar attiecīgu „pareizu” saturu, bet gan valsts apmaksātus propagandas kanālus, kuros strādā aprobežoti, neprofesionāli stulbeņi, ko jebkurš sīks blēdis var apvest ap stūri un izmantot savās interesēs, kā vien vēlas.

Lasīt visu... Komentāri (110)

Foto

Kāpēc Mandātu un ētikas komisija nolēma mani sodīt, bet ignorēja deputāta Dūrīša seksistisko naida runu?

Jūlija Stepaņenko, Saeimas deputāte · 22.04.2021.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdē 2021.gada 7.aprīlī es tiku aicināta uz iespējamā Saeimas deputāta ētikas kodeksa pārkāpuma izskatīšanu saistībā ar manu runu Saeimas sēdē 2021.gada 18.martā. Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdē es paskaidroju savas runas nozīmi un atkārtoti norādīju uz to, ka konkrēts lēmuma pieņēmējs – Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs un Saeimas deputāts Ilmārs Dūrītis, kurš nav vecāks un, iespējams, nekad neplāno kļūt par vecāku, lēmumus pieņem, ignorējot bērnu vajadzības.

Lasīt visu... Komentāri (14)

Foto

Staķis pieprasa "Vienotības" Langem 100% piemaksu, vēl pirms tas kaut sekundi paspējis nostrādāt, un to atbalsta pat RD opozīcija

N. Andersons · 22.04.2021.

100% piemaksa pie amatalgas un nodokļu maksātāju apmaksāta automašīna braukšanai no mājas Jelgavā uz darbu Rīgā un atpakaļ: tādas prasības izskanēja jaunā Rīgas izpilddirektora apstiprināšanas procedūru debatēs. Par to izpildi nobalsoja pat opozīcija.

Lasīt visu... Komentāri (12)

Foto

Vai Rozītis un Rotbergs palīdzēs SIA „Stiga RM” privatizēt „Rīgas mežu” zāģētavu?

Entonijs Burkins · 21.04.2021.

Skandālos ierautajā galvaspilsētas pašvaldības kapitālsabiedrībā “Rīgas meži” pēc valdes priekšsēdētāja atlaišanas briest pamatīgas izmaiņas. Tai skaitā plānots iecelt jaunu padomi, kuras izraudzīšanai izveidota padomes locekļu amata kandidātu nominācijas komisija. Tieši šajā nominācijas komisijā tiek iekļauti cilvēki, kuri it kā šķiet nekaitīgi un pat sevišķi vēlami dabas vērtību sargāšanai, bet vai tā ir?

Lasīt visu... Komentāri (36)