Menu
Foto

Kad gaidāms papildinātais “Viltvārdis”, kad “Valstsgribis”, kad Indriķa Latvieša grāmatas

Lato Lapsa · 23.10.2021.

Laikam pats esmu vainīgs, ka pēdējā laikā aizvien vairāk cilvēku man jautā: kad īsti gaidāms grāmatas „Viltvārdis” otrais, papildinātais izdevums, kad – „Viltvārža” turpinājums un kā tas īsti sauksies, bet kad klajā nāks manā kā izdevēja aizgādībā nonākušās Indriķa Latvieša „Baiļu” sērijas grāmatas un pirmām kārtām jau romāns „Nāve”, kas ticis solīts un solīts jau ilgi. Mēģināšu visu izstāstīt – cik nu mūsu laikos vispār kaut ko var prognozēt.

Lasīt visu... Komentāri (16)

Foto

TV3 ziņas par Arni Cimdaru izplatījušas absolūti safabricētu un klaji nepatiesu informāciju

Arņa Cimdara ģimene* · 23.10.2021.

Reaģējot uz neprofesionālas, galēji neētiskas un nolaidīgas žurnālistikas piemēru 2021. gada 22. oktobra TV3 kanāla ziņās, kurās tika izplatīta nepatiesa, personas cieņas un godu aizskaroša informācija par Arni Cimdaru, vēršamies pie plašsaziņas līdzekļiem ar faktos balstītu un pārbaudāmi patiesu skaidrojumu.

Lasīt visu... Komentāri (111)

Foto

Pieteikums nepareizo cilvēku sarakstam

Jāzeps Baško · 22.10.2021.

Katrs par savu veselību ir atbildīgs pats. Un padomus par veselību vajag ņemt no ārstiem nevis no Facebook ierakstiem, kurus raksta programmētāji. Šis ieraksts ir par politiku, par pierakstīšanos uz būšanu nepareizi domājošo sarakstā un nevis informācija par vakcīnām kādam, kurš meklē vēl vienu apstiprinājumu pieturēties pie kaut kādas savas Facebook sienās uztamborētas pārliecības.

Lasīt visu... Komentāri (80)

Foto

Zemkopības ministrija un tās padotības iestādes - Nacionālās apvienības barotava

Pietiek lasītājs · 22.10.2021.

Valstī naudas ir tik daudz, kā nekad nav bijis. Šai Ministru prezidenta spārnotajai frāzei ir pilnībā jāpiekrīt, raugoties uz Nacionālās apvienības (NA) pārstāvja, zemkopības ministra Kaspara Gerharda biroju, kurā ir tik daudz labi atalgotu padomnieku kā nevienā citā ministrijā.

Lasīt visu... Komentāri (37)

Foto

Mūsdienu čekisti un to metodes

Vestards Šimkus · 21.10.2021.

Mana „tautas ienaidnieka lieta nr. ...” ir nopublicēta mūsdienu čekistu jaunizveidotajā tīmekļa vietnē www.covidgudrie.com. Acīmredzot šī vietne ir radīta izmisīgā mēģinājumā stigmatizēt cilvēkus, kuri par populāro vīrusu un gandrīz tikpat populārajām vakcīnām ir publiski pauduši viedokli, kas valdošā (un vēl pagaidām – maigā) totalitārisma apstākļos tiek uzskatīts par neatbilstošu vienīgajam atļautajam.

Lasīt visu... Komentāri (126)