Menu
Foto

Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Pelšs mēģina izmeloties par Āboltiņas atrašanos vēstnieka amatā Itālijā ilgāk nekā piecus gadus, viņa šo amatu pašlaik ieņem, pārkāpjot likumu

PIETIEK · 30.11.2023.

Kaut gan sevi diskreditējusī bijusī „Vienotības” vadītāja Solvita Āboltiņa, kurai ārlietu ministrs, tagadējais valsts prezidents Edgars Rinkēvičs „par nopelniem” nokārtoja vēstnieces amatu Itālijā, šo amatu ieņem jau ilgāk nekā piecus gadus, ko likums neparedz, Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs oficiālā vēstulē mēģina izmeloties par šo faktu.

Lasīt visu... Komentāri (55)

Foto

„Ādamsona faili”: cik bīstami amatos ir cilvēki ar vāju prātu, kuri var nodarīt tik lielu kaitējumu un postu, kā neviena citas valsts izlūkošanas iestāde nenodarīs...

PIETIEK · 30.11.2023.

Pirms trim nedēļām pirmās instances tiesa atzina bijušo Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu vainīgu apsūdzībās par spiegošanu Krievijas labā un piesprieda viņam astoņarpus gadu cietumsodu. Lai uzskatāmi demonstrētu, kas Latvijā tiek uzskatīts par neizpaužamu valsts noslēpumu, Pietiek turpinājumos publicē Indriķa Latvieša grāmatu „Valstiskais organizētās noziedzības grupējums: Ādamsona faili”, kurā sabiedrībai nodoti J. Ādamsona nosūtītie epasti: lai izvairītos no apjomīgām tiesvedībām, personu uzvārdi ir nedaudz izmainīti, taču – kā redzēsiet, tikai pavisam, pavisam nedaudz. Šodien – VIII daļa.

Lasīt visu... Komentāri (16)

Foto

Pašreizējā sistēma būvē cietumu, kura durvis drīz aizvērsies pavisam

Sandris Točs · 30.11.2023.

Ko mēs neredzam, kamēr mūsu uzmanība ir piesaistīta sarīkotajam cilvēku slaktiņam Ukrainā un slimu perversiju padarīšanai par “normalitāti” politikā? Mēs neredzam, ka mums nevis draud totalitārisms, bet totalitārisms jau ir ieviests! Un ar katru dienu tas tiek pataisīts vēl lielāks un murgaināks.

Lasīt visu... Komentāri (35)

Foto

Varbūt pienācis laiks pārstāt mocīt "Latvijas dzelzceļu" un pieņemt realitāti tādu, kāda tā ir?

Aivars Strakšas · 30.11.2023.

Dzelzceļa vadītāji, būdami politkorekti pret saviem akcionāriem, laikam tā arī neiedrošināsies publiski pateikt dažas vienkāršas patiesības.

Lasīt visu... Komentāri (21)

Foto

Kā iznireļi ar Staķa atbalstu pārņēma „Rīgas mežus” un ķērās pie to izsaimniekošanas

Pietiek lasītājs · 29.11.2023.

Pirms četriem gadiem es atgriezos no Anglijas un pieteicos uz izsludināto darba vakanci “Rīgas mežos”. Bija liels un ilgstošs  konkurss, atlases beigās bija divi kandidāti: es un vēl viena sieviete, kura apgalvoja, ka viņai ir starptautiskā pieredze. Rezultātā darbā pieņēma viņu, bet “Rīgas meži” man noorganizēja “Zaļās klases” projekta, kokaudzētavas un kokzāģētavas “Norupe” apskati.

Lasīt visu... Komentāri (31)