Menu
Foto

“Progresīvie” un viņu trīs aploksnes

Imants Liepiņš · 20.06.2024.

Politiskās augšupejas trajektoriju pēdējos dažos gados piedzīvojušie “Progresīvie”, kā izskatās, tagad piedzīvo interesantu periodu — un tāpat izskatās, ka manevru iespējas viņiem sāk palēnām sašaurināties.

Lasīt visu... Komentāri (6)

Foto

Aizstāvība piesaka noraidījumu prokuratūras un policijas manipulētajai tiesnesei Dolniecei: šokējošais dokuments atklāj pat gadījumus, kas apliecina – tiesnese notiesājošu spriedumu patiesībā jau pieņēmusi

PIETIEK · 20.06.2024.

Rīgas pilsētas tiesas tiesneses Sigitas Dolnieces rīcība, noraidot 90 no 92 aizstāvības lieciniekiem „hiēnu biznesa projekta tiesas prāvā, kurā tiek izskatīta apsūdzība skandalozā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā, izrādījās pēdējais piliens, - šodien visi apsūdzētie pieteica tiesnesei noraidījumu, minot virkni pierādījumu, kas apliecina, ka patiesībā prokuratūras un policijas pārstāvju manipulētā tiesnese notiesājošu spriedumu lietā jau pieņēmusi. Tiesnese S. Dolniece noraidījumu, protams, nepieņēma, bet Pietiek publicē šokējošo noraidījuma dokumentu pilnā apmērā:

Lasīt visu... Komentāri (29)

Foto

Grāmatnīcās nonācis „Vēža ieņēmumu dienests” – grāmata, kas detalizēti atklāj, kā darbojas viena no Latviju pārņēmušajām vēža metastāzēm

Izdevēji · 20.06.2024.

Pēdējo divarpus gadu desmitu laikā valstiskās organizētās noziedzības vēzis ar savām metastāzēm ir cauraudis, pārņēmis un saēdis Latvijas valsts varu gan plašumā, gan dziļumā, no augšas līdz apakšai, valsti novedot uz visu veidu bankrota sliekšņa – ekonomiskā, finansiālā, demogrāfiskā, ideoloģiskā, tiesiskā, iekšējās un ārējās drošības.

Lasīt visu... Komentāri (15)

Foto

Lato Lapsa: rukveidīgie uzskata, ka viņi paši ir likums

PIETIEK · 19.06.2024.

„Tagad rukveidīgie sadomājušies ne tikai aizliegt Jums dziedāt noziedzīgas dziesmas, bet arī noteikt, kas ir noziedzīgas dziesmas. Likums to nenosaka? Rukveidīgie uzskata, ka viņi paši ir likums,” – tā Lato Lapsa savā jaunākajā YouTube ierakstā komentē Armanda Ruka vadītās Valsts policijas izsludināto aicinājumu ziņot par cilvēkiem, kas Daugavpilī sabiedriskajā transportā dziedājuši „militārās agresijas un karu slavinošas dziesmas”, kaut Latvijā nemaz nav šāda „aizliegto dziesmu” saraksta un attiecīgi policijas rīcība uzskatāma par prettiesisku patvaļu.

Lasīt visu... Komentāri (133)

Foto

Aicinām valsts prezidentu nepieļaut Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

Dr. iur. Kristīne Jarinovska* · 19.06.2024.

Vairāk nekā simt sabiedrības pārstāvju izglītības un kultūras darbinieku iesnieguši aicinājumu valsts prezidentam rīkoties, lai nereorganizētu Latviešu valodas aģentūru.

Lasīt visu... Komentāri (41)