Menu
Foto

“Jaunās Vienotības” kandidāts Kristovskis no valsts iestādes saņēmis 100 000 eiro ienākumus par neeksistējoša amata “pildīšanu”

N. Andersons · 25.09.2022.

Divarpus gadus pēc Ventspils brīvostas valdes likvidācijas tās bijušais valdes loceklis turpina saņemt vismaz 3000 eiro mēnesī, it kā šāds amats joprojām eksistētu, un to uzrāda kā galveno amatu savā kandidāta deklarācijā.

Lasīt visu... Komentāri (30)

Foto

Muzungu odiseja, pa elli maldoties

Es Pats* · 24.09.2022.

Grāmata izlasīta. Protams, tajā netrūkst Lato Lapsas ceļojumu grāmatām raksturīgo anekdošu, kuriozu faktu, dzēlīgu piezīmju un praktisku ieteikumu potenciāliem pasaules blandoņām. Vietējās floras apraksti ir, bet bez romantizētas jūsmas. Fauna aprakstīta jau plašāk, tostarp viena ļoti īpaša vistiņa, sabiedēts suņuks, četri kodīgi moskīti un pat tauriņu miljoni (tiesa, pēdējiem piekritusi līķu mušu loma). Ir arī hameleoni, ķirzakas, čūskas, krokodili, okapi, dažādi pagatavoti tārpiņi un pat teiksmainie brīnumputni. Par gorillām ir pat vesela nodaļa.

Lasīt visu... Komentāri (11)

Foto

Jūs Latvijā nobalsojiet par “Progresīvajiem”, man, dzīvojot Amerikā, būs interesanti noskatīties!

Jānis Bergs* · 26.09.2022.

Pēdējās nedēļas dzīve manā informatīvajā burbulī rit saspringtā pirmsvēlēšanu gaisotnē. Gatavojamies vēlēšanām arī Denverā, mums būs savs iecirknis, un nākošajā dienā pēc vēlēšanām esmu jau ieplānojis nelielas svinības kopā ar tuvākajiem kolēģiem.

Lasīt visu... Komentāri (2)

Foto

„Vienotības” iebīdītā, Rinkēviča auklētā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre - haotiska, nesavaldīga, nekompetenta un vienkārši papsiha

PIETIEK · 24.09.2022.

Pietiek šodien bez plašākiem komentāriem publicē Ārlietu ministrijas Ētikas padomei un ministram Edgaram Rinkēvičam adresētu diplomātiskā dienesta darbinieces Astras Kurmes un divdesmit piecu viņas kolēģu iesniegumu par ministrijas parlamentārās sekretāres, šajā amatā „Jaunās Vienotības” iebīdītās Zandas Kalniņas-Lukaševicas haotiskumu, nesavaldīgumu un nekompetenci.

Lasīt visu... Komentāri (139)

Foto

Kriminālprocesu pret Meroni turpina cita Valsts policijas struktūrvienība

Uldis Dreiblats · 25.09.2022.

Kriminālprocesu saistībā ar to, ka bijušais Šveices advokāts Rudolfs Meroni nepilda Rīgas apgabaltiesas lēmumu, jau vairāk nekā divus gadus nenododot tā dēvētajā Lemberga lietā arestēto mantu Nodrošinājuma valsts aģentūrai (NVA), ir pārņēmusi Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa.

Lasīt visu... Komentāri (5)