Menu
Foto

Pēdējais brīdis aizsargāt ģimenes un bērnus

Raivis Zeltīts · 26.07.2021.

Ungārija, kas izpelnījusies Briseles elites dusmu vētru par saviem likumiem bērnu aizsardzībai no LGBT propagandas, tagad ir izlēmusi šos jautājumus apstiprināt augstākajā instancē. Nē, tā nav Brisele, bet gan ungāru tauta. Referendumā ir plānots uzdot šos piecus jautājumus:

Lasīt visu... Komentāri (21)

Foto

Mēs esam pret Valsts policijas uzturēto teroru pret mazo biznesu un mazajiem veikaliem

Oskars Polmanis* · 24.07.2021.

Piedodiet, šis ir ļoti garš paziņojums, bet mēs nevaram vairs klusēt! Būsim pateicīgi, ja šo izlasīsiet līdz beigām! “Sodīt, nedrīkst apžēlot!” - ar tādu saukli šajā nedēļā mūsu veikala virzienā un attieksmi pret mazo uzņēmējdarbību Latvijā ir paudušas Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektores.

Lasīt visu... Komentāri (49)

Foto

Krievijas skaļie paziņojumi par tās militāro varenību patiesībā ir vien tukši salmi

Kasīklis · 25.07.2021.

Ir teiciens – kam spēks, tam vara. Daudzi cilvēki vēlas kļūt spēcīgāki tikai tamdēļ, lai citi no viņiem baidītos. Citi savukārt trenējas, lai pasargātu sevi un citus. Vai pavisam vienkārši – lai būtu veselīgāki. Kaut kādas līdzības ar iepriekš minēto var savilkt valstu vēlmēs bruņoties. Saprast var visus, bet, ja tā saucamā “varenība” pašos pamatos ir apmāns?

Lasīt visu... Komentāri (40)

Foto

Amatpersonas “pretimnākšana” miljonāram: KNAB priekšnieks skaidro, kāpēc sabiedrībai nav tiesību pārliecināties par pārbaudes objektivitāti

PIETIEK · 23.07.2021.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir pieņēmis lēmumu nesākt kriminālprocesu par Valsts meža dienesta amatpersonu „pretimnākšanu” saistībā ar miljonāra Andra Ramoliņa nu jau bēdīgi slaveno īpašumu kāpu zonā Engurē. Pietiek šodien publicē biroja priekšnieka Jēkaba Straumes skaidrojumus par to, kāpēc sabiedrībai nav tiesību iepazīties ar veiktās resoriskās pārbaudes materiāliem, lai pārliecinātos par pārbaudes objektivitāti, un kāpēc faktiski nevienam nav arī tiesību pārsūdzēt KNAB lēmumu lietā, kurā nodarīti zaudējumi valstij un valsts pārvaldes prestižam.

Lasīt visu... Komentāri (49)

Foto

Nacionālais veselības dienests: ārstniecības iestādes darbiniekiem drīkst būt tikai pareizais viedoklis par vakcināciju

PIETIEK · 25.07.2021.

Ārstniecības iestādes darbiniekiem drīkst būt tikai pareizais viedoklis par vakcināciju, un, ja tiks pausts cits viedoklis, Nacionālais veselības dienests var lemt par valsts apmaksātu pakalpojumu sniegšanas pārtraukšanu konkrētai ārstniecības personai, - šāda šīs iestādes oficiāla vēstule ir nonākusi Pietiek rīcībā. Šodien publicējam to pilnībā.

Lasīt visu... Komentāri (79)