Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

02.02.2018. 19:24

:))(xmas):D (sun) Sociologi- Tēma-SIRDSAPZIŅA- Atgādina nesenā pat LV Premjera, Tieslietu ministra u.c. posteņu ieņēmušā V.Birkava interviju Latv. Radio 1,-kur biedrs V.B. ""Skaidri un gaiši izteicās""-""Nav svarīgi vai esi vainīgs vai nē-visu nosaka Tiesneša lēmums""....Tas ir skaidrs apliecinājums Postkomunisma iedibinātajai t.s. 4.Maija Republikas Nomenklatūras pagaidu prettautiskajai Sistēmai.Procesam, kur V.B . kopā ar tādu pat biedru Šķēli un vēl dažiem, kas savulaik tika piķerti ""Pedofilijas skandālā""- ko no Saeimas tribīnes pziņōja deputāts,bij. Iekšļietu ministrs J.Ādamsons-rezultāts nekāds . Ideja -aptauja-Vai SIRDSAPZIŅU var vai nevar nopirkt par naudu vai Lielu naudu ? Protams, ja kādai konkrētai personai TĀ... vai nu IR vai NAV. Zinātnieki jau ne pārāk san ir PIERĀDĪJUŠI par SIRDSAPZIŅAS GĒNA esamību cilvēkam vai nē.......Konkrētam šodienas salīdzinājumam der piemērs ar Notikumiem ap ""Melīgo, degradēto ,agresīvo, sapuvušo Krievijas Varas Sistēmu -arī šajā ""Olim piskās Sāgas '"""gadījumā....(bell)Un šī SIRDSAPZIŅAS GĒNA esamību IR vajadzīgs pārbaudīt visiem oficiālajiem Valsts un Lielo privātuzņēmumu vadošajiem darbiniekiem,- lai vispār pretendētu un ieņemtu šos darba posteņus-Pasaules mērogā.(rock)

Atbildēt

īpaši stulbs

01.02.2018. 11:42

Ko var gribēt no valdības, kurā ir pat peredasti!

Atbildēt

Arturs VLT

31.01.2018. 18:04

»

angel

Jauka vīzija


Vispirms vajadzīgs atjaunot Latvijas Valsti!!!

Piedāvāju LZS un VLT programmu!
Biedrības „VARU LATVIEŠU TAUTAI” (VLT)
PROGRAMMA

Lai darbotos princips:
„VIENS LIKUMS- VIENA TAISNĪBA un VIENĀDAS IESPĒJAS VISIEM”, biedrība uzskata, ka ir jāatjauno Latvijas valsts Likumu kopa.
Tas bija un ir jābūt tiesiskas valsts un sociāla taisnīguma priekšnoteikumam.

Lai to sasniegtu ir nekavējoties jāatlaiž Saeima!
Jaunai Saeimai jāveic valsts restitūcija par īpašumiem, valsts iekārta, tas ir jātjauno SATVERSMES un CIVILLIKUMA darbība!

Pamatuzdevumi un programma:
- atjaunot Latvijas valsts likumus: par pagastiem; apriņķiem, ministrijām, sabiedriskām organizācijām, Latvijas Banku, Pavalstniecības un Valodas likumu.

- atjaunot 9 ministrijas: Ārlietu; Iekšlietu; Rūpniecības, enerģētikas, tirdzniecības un finansu; Kara; Zemkopības; Izglītības; Satiksmes; Tieslietu; Labklājības.

- atjaunot 516 pagastus un 19 apriņķus;

- atjaunot 6 Profesijas arodu Kameras. (Lauksaimniecības; Tirdzniecības un rūpniecības; Amatniecības; Darba; Profesiju; Literatūras un Mākslas; ).

- atjaunot Latvijas Aizsargu Organizāciju (LAO), kā Policijas palīgus.

- atjaunot Sabiedriskā Tirgus Ekonomikas (STE) pamatus:

- atjaunot norēķinu sistēmu, izmantojot latu ar noteiktu vērtību, kā etelons, kas bija spēkā uz 1940.gada 17.jūniju;

- nosakot pamatvērtības preču ražošanai, tas ir:

- darba kategorijas no I – 1,203 eiro, līdz X- 12,03 eiro/stundā ;

- enerģijas vērtību kilovatsunda – 0,05 eiro;

- zemes vērtību, vidēji pēc 1937.gada datiem – 200 eiro/ha;

- un graudu vērtību, ko pieņēmusi LLK atjaunošanas pilnsapulcē graudiem, kas audzēti un novākti ar rijas tehnoliģiju – 200 eiro/tonna, graudiem, kas novāki, izmantojo kombainu tehnoloģiju – 100 eiro/tonna. Graudi, kas ir apsmidzināti ar raudapu un citām ķimikālijām, nav Latvijā izmantojami

- atjaunot Zemesgrāmatas zemes saimniekiem- 273 642 īpašniekiem .
Atjaunojot Latvijas valsts tiesiskos pamatus ir iespēja tikt vaļā no Valsts ārējiem parādiem, kurus radīja pašreizejās valdības un Saeimas pārkāpjot Satversmi, tas ir privātiem kredītiem. Tas nozīmē, kas ņēma, tas lai atdod!!!

Sabrūkot 1991.gadā PSRS , Latvijai ārejo parādu nebija. Tagad maksājam katru dienu kredīta devējiem ap 4 miljoni eiro kredītu procentus. Nav saprotams MK prezideta M. Kučinska šā gada 15.marta ziņojumā: „Vienlaikus ar investīciju veikšanu uz 2017.gada janvāri ir noslēgti līgumi 1,3 miljardu eiro apmērā”. Kas tie ir par līgumiem? Kāpēc valdībai bija jāņem kredīts 1,3 miljardu apjomā ASV bankā? Līgums nav Saeimā apstiprināts!!!

Mēs apzinamies, ka pašreizejo parādu slogu Latvija nevar atmaksāt!
Jebkura Latvijas teritoriāli saimnieciskā plānošana šodien, neņemot vērā īpašnieka tiesības, ir apzināta krāpšana vai nekompetences izpausme un Satversmes pārkāpšana.
Neapšaubāma patiesība ir ačgārnā Latvijas valdības nodokļu un muitas politika, kura šobrīd būvēta valsts ierēdņu aparāta pieaugošās algu apetītes apmierināšanu, nevis tautas labklājības pacelšanai.
Budžeta izdevumi ir jāplāno atbilstoši tautas saimniecībā reāli iespējamo noslogojumu summām.
Tautsaimniecības atveseļošana iespējama vienīgi ar ilgstoši stabiliem un maziem nodokļiem uzņēmējiem.
Atjaunot Latvijas valsts iedibināto kārtību, kad pagasts pats rūpējās par savu labklājību, tas ir – nodokļus iekasēja uz vietas. Iekasēto nodokļu sadalījums varētu būt šāds: aprinķim 30% , atlikums pagastam; Aprinķis maksā valdībai 70%, atlikums paliek aprinķim. Ienākuma nodoklis no strādājošiem – 30% no algas; uzņēmēji, maksā – peļņas nodokli 15%. Tie ir galvenie budžeta ieņēmumi. Tad pagasta un aprinķa ierēdņi rūpēsies vairāk par ražošanas attīstību, kā tas bija līdz 1940.gada 17.jūnijam. Tagad patvaldības ierēdnis domā kā izmantot ES fondus, lai vairāk paliktu savā kabātā. Tas veicina korupciju un ēnu ekonomiku!
Biedrības galvenie uzdevumi pašreizējā posmā ir veicināt sekojošus pasākumus:
1. Turpināt parakstu vākšanu un gatavoties Saeimas vēlēšanām savlaicīgi.
2. Veidot sarakstus katrā vēlēšanu apgabalā: Rīgā – 35; Vidzemē – 29; Latgalē – 18; Zemgalē – 17; Kurzemē – 16. Kopā – 115 deputātu kandidātus.
3. Atjaunot pagastus; apriņķus; ministrijas; Pavalstniecības un Valodas likumus; 6 Kameras un Aizsargu organizāciju;
4. Zemesgrāmatas 273 642 zemniekiem;
5. Atjaunojot Valsts iekārtu, var samazināt ierēdņu skaitu 15,8 reizes!
Tas dos iepēju maksāt katru mēnesi - 250 eiro sociālo pabalstu katram bērnam, skolniekam , studentam un sociāli aprūpējamam mēnesī.
Būsim vienoti! Vienībā mūsu spēks! Nezaudēsim mīlestību Tēvzemei!
Savus priekšlikumus un ierosinājumus sūtat mums uz adresi:
Daugavas ielā 28, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167. E-pasts: [email protected]
Rīgā, 2018.gada 31.janvārī. Biedrības „V L T” valde.
Info tālruņi: 26336617; 26347783, fakss: 67379890

Atbildēt

Emanuels

31.01.2018. 16:51

»

Joņs

Pasarg Dievs mūs no šāda pasaules redzējuma


Dievs cilvēku radīja pēc sava ģīmja un līdzības .:)))

Atbildēt

Joņs

31.01.2018. 15:33

Pasarg Dievs mūs no šāda pasaules redzējuma...

Atbildēt

angel

31.01.2018. 00:10

»

Paļāvība uz Dievu

latviešus noveda Sibīrijā. Bet Karamākslas izpratne liktu pretoties. Tagad ir tas pats. Mums uzbrūk, bruņojušies ar Karamākslas zināšanām, bet mēs paļaujamies vien uz Dievu. Muļķis baznīcā dabū pērienu


tieši tā ,jo baznīcā Dieva nav . Tu ar savu Karamākslu vari tikai intelektuāli izpausties , bet dziļākās Zināšanas tev nebūs pieejamas.
Intelekts ir tikai instruments. Bet Cilvēkā pašā ir ielikts Dievišķs potenciāls ,jeb Zināšana un tas nav prāts vai intelekts. Runa ir par to un metodika , kā to atvērt un kā pretoties un pret ko.
Protams , jābūt atbilstošai Apziņas kvalitātei .

Atbildēt

Paļāvība uz Dievu

30.01.2018. 20:37

»

angel

Tur jau bija minēts , kas tas ir vienkāršots variants. Es vnk. ieliku adresi iepazīšanās nolūkiem . Pats vēl neesmu izlasījis


latviešus noveda Sibīrijā. Bet Karamākslas izpratne liktu pretoties. Tagad ir tas pats. Mums uzbrūk, bruņojušies ar Karamākslas zināšanām, bet mēs paļaujamies vien uz Dievu. Muļķis baznīcā dabū pērienu!

Atbildēt

angel

29.01.2018. 12:14

»

angel

Tur jau bija minēts , kas tas ir vienkāršots variants. Es vnk. ieliku adresi iepazīšanās nolūkiem . Pats vēl neesmu izlasījis


Mans ceļš nav tavs ceļš, tāpēc es nevaru tevi mācīt. Ceļš ir mūsos, ne Dievos un - ne mācībās, un - ne likumos. Mūsos ir ceļš, un patiesība, un dzīve.
Nelaimīgs tas, kurš dzīvo ar piemēriem! Dzīvē to nav. Ja tu dzīvo, vadoties no piemēriem, tu dzīvo šo piemēru dzīvi, bet kurš gan dzīvos tavu dzīvi, ja ne tu pats? Dzīvo pats. Ceļa zīmes ir sagāzušās un mūsu priekšā guļ neiezīmēti ceļi. Neesi alkatīgs, aprijot augļus, ko dod svešas zemes. Vai zini, ka tu esi tas auglīgais akrs, kas rada visu vertīgāko pats sev?
Bet kas šodien to zin? Kurš zin ceļu uz mūžam auglīgajām Dvēseles ārēm? Tu meklē ceļu vien redzamajā, tu lasi grāmatas un ieklausies viedokļos. Un kas tajā ir labs? Ir tikai viens ceļš - un tas ir tavs ceļš.
Karls Gustavs Jungs "Sarkanā grāmata"

Atbildēt

angel

28.01.2018. 13:49

»

Diemžèl pilnîgi nekam nederîga versija.

Nepilnîga. Jau salîdzinàju ar gràmatas variantu. Uzskatu, ka tiem, kas veidojuśi interneta versiju, ir bijuśi slikti mèrķi, tur nav pat pieminēti paši svarīgākie deviņu zemju principu likumi


Tur jau bija minēts , kas tas ir vienkāršots variants. Es vnk. ieliku adresi iepazīšanās nolūkiem . Pats vēl neesmu izlasījis.
Es gan uzskatu , ka galvenais cilvēka uzdevums ir tikt klāt pie paša Dievišķuma sevī , tad arī mainīsies ārpasaule.

Atbildēt

Diemžèl pilnîgi nekam nederîga versija.

28.01.2018. 13:35

»

angel

Sun Dzi Kara māksla . Lejuplāde internetā


Nepilnîga. Jau salîdzinàju ar gràmatas variantu. Uzskatu, ka tiem, kas veidojuśi interneta versiju, ir bijuśi slikti mèrķi, tur nav pat pieminēti paši svarīgākie deviņu zemju principu likumi.

Atbildēt

angel

27.01.2018. 22:56

Sun Dzi Kara māksla . Lejuplāde internetā.

http://www.tautasforums.lv/?p=4010

Atbildēt

angel

27.01.2018. 22:36

Zemes slepenā vēsture.

https://sites.google.com/site/baznicalv/zemes-slepena-vesture?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1376983275

Atbildēt

Sliecos domāt ar, ka tā nav cenzūra,

27.01.2018. 21:43

»

švamme

Paldies, pameklēšu to literatūru, nezinu gan cik daudz no tās būs lietderīgi zemē, kurā dzīvoju (laikam globālistu dzimtenē...


bet nav dažreiz aizgājuši ne visai gari. Tādēļ censos vienu trīs daļās.

Ja ASV atradīsi visu par Suņdzi Karamākslu, tā tavu domāšanu izmainīs globāli.

Atbildēt

švamme

27.01.2018. 18:52

»

Nolādēts! Uzrakstīju tev garu atbildi,

bet neļāva pievienot! Jau kuro reizi


Paldies, pameklēšu to literatūru, nezinu gan cik daudz no tās būs lietderīgi zemē, kurā dzīvoju (laikam globālistu dzimtenē).
Bet par komentu ne-ievietošanu nevainojiet CENZŪRU.
Man tā ir bijis neskaitāmas reizes. Ja komentu lapa stāv "vaļā" pailgu laiku bez "refresh", koments nepienienojas. No paša sākuma, pirms spiest "pievienot" kopējiet savus garos komentus, jo pie atkārtota mēģinājuma, tas aiziet, jo lapa jau "refrešota". Kopš pazaudēju garu garo komentu, vienmēr tā daru, nekad nav pievīlis un CENZŪRAS te nav.

Atbildēt

jim

27.01.2018. 17:29

Scenarijos Namber 3- Latvija ir tikai kuposha bumbbedriite!

Atbildēt

Fakts

27.01.2018. 09:55

»

Kaut kāda izteikti

Krievijas propaganda. Meli. Puspatiesības. Nodevība viss šajā rakstā un latviešu valodā...


Dzelceļs ir tikai projektā;būvēs 2018 gada beigās, zemes iznomātas līdz Urāliem nav..Mājas dedzina? Puis, pamuļķis esi un krieviski nelasi? Linkus studijā!

Atbildēt

nu tak

26.01.2018. 21:53

»

Nolādēts! Uzrakstīju tev garu atbildi,

bet neļāva pievienot! Jau kuro reizi


muļķu zeme cenzūras lielvalsts.

Atbildēt

Ķencis

26.01.2018. 16:01

»

Uldis

Bordāna, Potapovas un Juraša varza ir čekas projekts, lai nosprāgstot rusofīlai sodomītu Vienotībai, tie varētu turpināt valdīt Latvijā


Pieņemsim ,ka tā višš i !
Bet kā projekts esi tu pats ? Koē ?
Ļoti jau kategoriski tie tavi purkšķi . :)

Atbildēt

to>murgam

26.01.2018. 15:41

»

Murgs

Autora intelekts tiecas uz attēlā redzamā personāža līmeni...


Autora pausto īstenību i.d.i.o.t.i.e.m nesaprast. Un tad nu kngari un kangariņi vaukšķ un rej, ko spēj un uz ko saimnieks norīda. vaukšķi - kangari-kangariņi cer, ka saņems kauliņu pateicībā par riešanu.

Atbildēt

Uldis

26.01.2018. 14:54

»

josifs

Lai valstī valdītu taisniba,un labklājība balsot par Kaimiņa un bordāna partijām,NA un ZZS ir komunistu un čekistu partijas,kuras aplaupa 27.g.sākot ar tiesībsargojšām iestādēm,kuras atrodas šo abu partiju rokās


Bordāna, Potapovas un Juraša varza ir čekas projekts, lai nosprāgstot rusofīlai sodomītu Vienotībai, tie varētu turpināt valdīt Latvijā.

Atbildēt

intelekta koncentrats

26.01.2018. 14:40

»

Murgs

Autora intelekts tiecas uz attēlā redzamā personāža līmeni...


Jā, murgs..Pasaki ,ka vel komunisms valda..)) Un pasaki , kur ņem receptes savām tabletēm..Smita kapitalisms ir degradejis par globalo, kurā nav ne brīvā tirgus , ne konkurences..Noslauki no mutes mannā putru un atlien no tēta datora..

Atbildēt

josifs

26.01.2018. 14:32

Lai valstī valdītu taisniba,un labklājība balsot par Kaimiņa un bordāna partijām,NA un ZZS ir komunistu un čekistu partijas,kuras aplaupa 27.g.sākot ar tiesībsargojšām iestādēm,kuras atrodas šo abu partiju rokās!!!

Atbildēt

Kas vēl tev jāzin.

26.01.2018. 09:59

Krievija ar Venecuēlu un Ķīnu veido kopēju valūtu (bitcoin?), lai izspiestu US dol. no naftas tirgus. ASV pretojas - ierobežo Ķīnas eksportu, eksportē nekārtības Venecuēlā, sankcijas pret Krieviju.

Bet LR Krievija pārvērš par nabadzīgu sādžu, kurā finansē 3A un ar viņu partiju politiku LV padara nabagu ar diversijām, viegli manipulējamu Krievijas interesēs.

Atbildēt

Recepte.

26.01.2018. 09:23

»

švamme

Ja es saņemu čeku no JP Morgan ik pa 6 mēn., vai man sevi pieskaitīt pie globālistu mafijas...


Laiks ir lielākā vērtība. Tagad tas joņo paātrināti. Ja latvieši nestudēs Suņdzi Karamākslu, neizpratīs un nepielietos savās interesēs tās principus un likumus, savā starpā nerunās un nedomās šīs Karamākslas īpašajā valodā, to sagaida bēdīgs liktenis. Aizbraukušie- padzītie no Latvijas ir kalpi un melnstrādnieki. Tādi latvieši arī paliks savā zemē Latvijā. Un būs otra valsts valoda un nebūs to, kas varēs ko mainīt.

Bez Karamākslas jāstudē arī nedaudz zemāka līmeņa zināšanas Donalds G. Krauze Karamāksla menedzeriem, lai paši celtu sava darba produktivitāti. Un spētu konkurēt.

Atbildēt

Ķīna ir totālas kontroles valsts

26.01.2018. 09:15

»

Murgs

Autora intelekts tiecas uz attēlā redzamā personāža līmeni...


ar iztektu olektīvās apziņas formu un nāvessodu. Lai pati valsts varētu iekarot citu valstu tirgus un teritorijas.Nupat Tramps Ķīnas precēm paaugstināja ievedmuitu, ar kurām konkurē ASV. Ķīnas kopprodukts katru gadu lineāri pieaug. Vienīgais, kas var aptuŗētšīs strādīgās tautas un valsts izaugsmi, ir lielvalstis, kas iegrožos Ķīnu. Pielietojot maldināšanas taktiku, Ķīna izliekas par draugu. Latvijai tiek realizēts Ķīnas "Dzintara ceļš", liekot saprast, ka tur tirgosim savu dzintaru, bet patiesībā Latviju pārpludinās ķīnieši, viņu darbspēks un preces. Ķīnas "draudzīgās briiesmas".

Noskaties, kas mūs sagaida.

https://youtu.be/F-Wf4xmHeTE

Atbildēt

Murgs

26.01.2018. 06:46

Autora intelekts tiecas uz attēlā redzamā personāža līmeni.

Rietumos tīra kapitālisma nav, jo valda sociālisms - tāds kādu PSRS cēla un kas tai bija aiz kalniem.

Pat ja Ķīna apēd Krieviju un parādās tiešās sauszemes satiksmes iespējas, tad Ķīna ir tikai PSRS izdevies variants, kas arī var nobeigties ja pārāk daudz sagrābsies.

MI un novērošana nepalīdz novērst noziegumus - nihilistiskai sabiedrībai ir absolūti vienalga cik daudz kameras saliktas. Roboti-pavadoņi kādai cilvēku grupai varētu kādu laiku palīdzēt, bet visu cilvēku grupu vidējais līmenis ir izmērāms pēc šajā grupā esošā sliktākā eksemplāra.

Atbildēt

Turpinu.

26.01.2018. 04:26

»

švamme

Ja es saņemu čeku no JP Morgan ik pa 6 mēn., vai man sevi pieskaitīt pie globālistu mafijas...


Visam ir zāles. Lielo nav bez mazo. Latviješu tautai, lai pretotos, jāzin un jāprot pielietos šie Karamākslas principi un likumi. Saskaņā ar Karamākslas deviņu zemju proncipu likumiem Latija šodien ir atvērtā zeme un smagā zeme. Atvērtajā zemē strādā likums - visas svešās valstis te realizē savas intereses. Smagajā (okupētajā) strādā likums - no tās vrūti aiziet. Krievu okupantiem grūti aiziet no Latvijas un tā to pārvalda ar saviem specdienestiem un atstātajiem okupantiem. Latvieši nepretojas. Jo neizprot sitāciju. Intuitīvi pretojoties, diletantiski un pašnāvnieciski pretojas. LRTT murgi par hazāriem, cionistiem, Hāgas tribunālu, bet Luņa Vislatvijas glābšana ir neadekvāta situācijai, to neizprotot.

Atbildēt

Mēģināšu īsi.

26.01.2018. 04:18

»

švamme

Ja es saņemu čeku no JP Morgan ik pa 6 mēn., vai man sevi pieskaitīt pie globālistu mafijas...


ASV, Ķīna, Krievija izmanto Suņdzi Karamākslas stratēģiju, taktikpēc deviņu zemju principu likumiem. Krievijas karaskolās, VDK tika veidota pēc šiem principiem un likumiem. Ķīnā skolās šis priekšmets obligāts. ASV augstskolās visam pamats. Latviešu valodā izdota pirmoreiz 2011. gadā, nemāca, lai nekonkurētu arī ar ārvalstu specdienestiem.

Atbildēt

Nolādēts! Uzrakstīju tev garu atbildi,

26.01.2018. 04:11

»

švamme

Ja es saņemu čeku no JP Morgan ik pa 6 mēn., vai man sevi pieskaitīt pie globālistu mafijas...


bet neļāva pievienot! Jau kuro reizi!

Atbildēt

švamme

26.01.2018. 01:55

Ja es saņemu čeku no JP Morgan ik pa 6 mēn., vai man sevi pieskaitīt pie globālistu mafijas?
Ka JP Morgan ir daļa no tās man jau bija aizdomas, jo mēģinot izmainīt čeka destināciju, nu nekādi klerki vienkārši nav ne sazvanāmi, ne atrodami, visur automātiskie sadalītāji: ja tas, tad nospiediet to podziņu, ja šitas, tad šito, un pat gala rezultātā neizdodas runāt ar cilvēku, viss bez rezultāta.
Bet ķīnieši ir unpredictable...
Tik maza valsts nekad nebūs neatkarīga, un aizstāvēt to pret globāliem, vai vienkārši skaitliski un finansiāli pārākiem spēkiem, arī nav reāli. Izvēli vienmēr būsim spiesti izdarīt, ne vienmēr tikai savās interesēs.

Atbildēt

angel

26.01.2018. 00:17

Vispār jau pārmaiņas būs daudz globālākas un dramatiskākas.
Šīs divas adreses viena otru apstiprina.

https://www.youtube.com/watch?v=TV4QlmI4qK0&t=25s

https://www.newmessage.org/ru/the-message/volume-1

Atbildēt

forcemajeure

25.01.2018. 22:51

šai valstij un tautai nav nākotnes. grūti to atzīt, bet tiesa. uzzīmēt līkni ar valsts ārējo parādu un iedzīvotāju skaitu.. viss skaidrs. vēl gadi 20. to sapratu pirms gadiem 5, kļuva bēdīgi, protams. imo, vajadzētu mēģināt apvienoties ar lietuvu.. iesākumam

Atbildēt

Tā domā daudzi,

25.01.2018. 22:39

»

lauķis

Tas. ka parmaiņas briest ir vairāk kā skaidrs. Jo arī Latviju varneši ir iedzinuši tādā paŗādu jūgā, no kura, pie pašreizējās ''izaugsmes'' virzieniem un tempiem izkļūt nav nekādu cerību...


bet tā ir, diežēl, utopija. Valsts parāds vēl neko nenozīmē, ja SVF un PB parādu rēķina citādi nekā mēs. Latvija ir ar nožēlojami mazu budžetu, daudz kapitālsabiedrībām, kas dalēji apķīlātas, bet lielākā ķīla un bagātība ir VAS Latvenergo.

Briest pārmaiņas. GlabālJos apstākļos šīs niecīgās Latvijas politikas svārstības ir spļāviens jūrā cunami laikā.

4. maja komunistu, čekistu un vdkašņiku vara jūtas labi un pārliecināti. Izspēlē pēdējo politisko kārti pirms vēlēšanu gaisotnē - mācības skolās tikai latviešu valodā. Un ne jau rīt. Pēc tam varēs turpināt runāt - pēc vēlēšanām. Lužkovs - Maskavas bij. mērs pateica , kad bija Latviā - laika jautājums otra valsts valoda. Par šo patiesību aizliedza turpmāk iebraukt LR.

Vēsturiskā nepieciešamība var atbilst pārmaiņu gaidām. Tikai nav, kas tās var realizēt. Tādēļ šis stāvoklis "pagaidām" var vilkties ilgi bez pārmaiņām, ja vien vara pati sev neiešauj kājā, vai nedeģenerējas , kas drizāk izraisīs apātiju, sabiedrībai nepiedaloties vēlēšanās.Pagaidām neredzu pazīmes, kas liecinātu par tuvām pārmaiņām, SKDS turpinās viltot aptauju rezultātus.

Atbildēt

-āns

25.01.2018. 22:23

Kurā partijā startēs sārtvaidzis - cīnītājs?

Atbildēt

lauķis

25.01.2018. 21:30

Tas. ka parmaiņas briest ir vairāk kā skaidrs. Jo arī Latviju varneši ir iedzinuši tādā paŗādu jūgā, no kura, pie pašreizējās ''izaugsmes'' virzieniem un tempiem izkļūt nav nekādu cerību.
Tā ka kaut kam ir jānotiek. Ja sabiedrība nespēs saliedēties lai mainītu sistēmu un ''attīstības'' kursu, perspektīvas kā valstij ir patiesi bēdīgas.
Cerams, ka uzradīsies spēks, kas spēs aizraut cilvēkus sev līdz un tā mainīt pašreizējo kursu uz bezdibeni.

Atbildēt

Kaut kāda izteikti

25.01.2018. 21:08

Krievijas propaganda. Meli. Puspatiesības. Nodevība viss šajā rakstā un latviešu valodā.

Krievija ar Ķīnu jau būvē dzelzceļu no Pekinas uz Maskavu caur Kazaņu. Vācija piegādās ātrvilcienus, kas joņo ar 350 km/ h. Līdz Urāliem Putins Ķīnai iznomājis lauksaimniecības zemes miljonos hektāru. Labākās, uz 40 gadiem ar tiesībām nomu pagarināt. Vietējo krievu mājas dedzina ar ukazu un padzen vietējos no zemēm.

Ja atteiksimies no NATO un ASV, mūs sagaida tāds pat liktenis. Jau tagad mūs padzen, lai ieradtos ķīnieši un strādātu. LR joprojām ir Krievijas pilnīgā kontrolē. LR ir starp divām pasaulēm, atvērtā zeme, kur visas pasaules valstis realizē savas intereses, bet nav nevienas partijas, kas irstātos par latviešu tautas interesēm un tiesībām. Vienīgi jādibina šāda partija un jāsāk strādāt!

Atbildēt

hi hi

25.01.2018. 20:35

davosā labi "noraksturoja" ukropabanderiešus džo baidens,nu bidlas,kurai ārēja pārvaldība?!

Atbildēt

Edge

25.01.2018. 19:52

Vadoņi un vadonīši ir sakustējušies pamatoti, ar "visām iekšām" sajūt "Nāves salas" (kapitālisma) drīzo transformāciju. Viens PIETIEK rakstos bieži minētais kungs arī min iemeslus, kāpēc pašiem jāmeklē pārvaldniekus.
Sk. YouTube - “Latvijas formula 2050”. Pirmais forums “Latvijas attīstības iekšējie faktori” 3. daļa. (no 1:11:46)

Atbildēt

Edge

25.01.2018. 19:43

»

šepards

..mākoņu stumšana, bet ideju paušana un vētīšana ir svētīga lieta, jo pašreizējiem vadoņiem to ideju nav vispār un tālāk par kārtējām vēlēšanām viņi neredz


Mākoņu stumšanai ir pamats iemesls, jo pārāk ilga atrašanās "Nāves salā" kapitālismā) pat vadoņiem un vadonīšiem kļūst veselībai bīstama.
Pār latvjiem ir kungi.
KANGARS:Tos piekrāpsim, / Tik kungu vārdu tiem atstāsim, / Bet meslus visus ņemsim sev,
Lai ļaudis kalpo man un tev.
Rainis:Uguns un nakts.

Atbildēt

šepards

25.01.2018. 19:12

..mākoņu stumšana, bet ideju paušana un vētīšana ir svētīga lieta, jo pašreizējiem vadoņiem to ideju nav vispār un tālāk par kārtējām vēlēšanām viņi neredz.

Atbildēt

Edge

25.01.2018. 19:10

»

jibiorio

Kas tas par viltvārdi, kurš pat vārdu "mediji" neprot uzrakstīt pareizi


Izklausās pēc "Brazīlijas Jāņa":"...Latvijas rīcībai šādos apstākļos būju jābūt saistītai ar savu vājo punktu meklēšanu, dzīves līmeņa celšanu un demokrātisko vērtību aizstāvēšanu. "Labākais ierocis ir pārtaisīt Latviju par valsti, no kuras neviens negribētu izbraukt. Visi gribētu dzīvot šeit, jo Latvija ir vislabākā valsts pasaulē. Tas ir ļoti komplekss pasākumu kopums." Latvijas Nacionālās Aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra direktors Jānis Bērziņš.(lsm.lv, 28. februāris, 2015.)

Atbildēt

reptilis

25.01.2018. 19:09

»

angel

Jauka vīzija


...ta,nevarēja vienoties par brīvu robežu šķērsošanu...,kur nu vēl par vienotu ieroču sistēmu iepirkumu..u.t.t.skumja nākotnes aina,jo pārmaiņas briest:(((

Atbildēt

jibiorio

25.01.2018. 18:41

Kas tas par viltvārdi, kurš pat vārdu "mediji" neprot uzrakstīt pareizi?

Atbildēt

jolanta

25.01.2018. 18:30

Utopija.

Atbildēt

angel

25.01.2018. 17:39

Jauka vīzija.
Psrs bija valsts kapitālisms ,kurš tika pārvērsts privātaja.
Par neitralitāti ... Es ļoti šaubos ,jo Kremlis to ignorēs , maigi izsakoties. :)))
Ķīna ... cik zinu ,tad viņi neizceļas ar nesavtību un labdarību.
Varbūt vajadzētu izveidot Baltijas valstu savienību?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: