Menu
Pilnā versija
Foto

5. kolonna. Latvieši paši vainīgi?

Agris Purviņš* · 27.04.2022. · Komentāri (71)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lienošā orda

27.04.2022. 20:43

»

ABC

Vārds vietā. Nekāda pielabināšanās krievvalodīgajiem neko nedos. Kas ir gribējuši , pa šiem 30 gadiem jau sen ir iekļāvušies Latvijas sabiedrībā. Par pārējiem var teikt- baro vilku, kā gribi, vienalga, skatīsies uz mežu


Kādi vēl iekļāvušies okupanti? Ir tikai mazāk veiksmīgie un vairāk nekaunīgie, kas paspējuši līdz eiropas parlamentam un Nato iznest russkij mir un krievijas politiskos pasūtījumus. Krievi tāpat kā čekisti, nemēdz būt bijušie un piederību gopņikiem šarikoviem nezaudēs arī pēc 500 gadiem, bijusi tik attiecīga situācija.

Atbildēt

varbūt vismaz diplomus nedalīt

27.04.2022. 20:40

sporta lopiņiem

Atbildēt

musoriem-dzīvei nederīgajiem-deviētajiem

27.04.2022. 20:39

patīk zagšanas parzitēšanas muldešanas ....kolaborantu sistēma. UZ KĀDU ATTĪSTĪBU CER VALSTS , KURA ATAUDZĒ NĀKPOŠOS SADISTUS...IERAUZDĪJĀT KO PUĶINS SALECINĀJIS UN BAROJIS...TAGAD ASV TO DARA BĻIDONS, TO DARA TUPĀ EIROPA...protams, jo par sliktiem cilvēkiem balso sliktie cilvēki...stabiņu valstis , bet gals būs smags. Kāda valsts var būt deviētajiem nekauņām u.t.t.t., tāda valsts k puķina krievija. Vēl neredzat???????????????????????????????????????????

Atbildēt

Kremļa trollim

27.04.2022. 20:27

»

IM

Nu tad nu atraduši gan, latvieši un krievi. Nav te nekādas ne latviešu kolonas ne krievu kolonas. Ir kara piekritēju kolonas un ir kara pretinieku kolona. Kara piekritēji ir vairumā un tad nu pret miera piekritēju kolonu izturas kā pret 5. kolonu, kura traucē uzkurināt kārtīgu karu Eiropā. Visa politika...


Vēl ciniskāk jau nevarēji pateikt- pret miera piekritēju kolonnu izturas kā pret 5. kolonnu. Krievi būtu tie miera piekritēji?! Kurš pašlaik Ukrainā laupa un slepkavo? Kurš met bumbas uz civilajiem objektiem?

Atbildēt

ABC

27.04.2022. 20:18

Vārds vietā. Nekāda pielabināšanās krievvalodīgajiem neko nedos. Kas ir gribējuši , pa šiem 30 gadiem jau sen ir iekļāvušies Latvijas sabiedrībā. Par pārējiem var teikt- baro vilku, kā gribi, vienalga, skatīsies uz mežu.

Atbildēt

Vot

27.04.2022. 20:08

»

6.kolonna

Nav ko dziedāt, dejot rumbu, kad mums draud ar atombumbu


tas nu ir viens prātīgs vārds!

Atbildēt

Nu

27.04.2022. 20:06

»

Slava Kārlim Ulmanim, kurš sarkanos parazītus iztrenkāja

Nav jau likumu pēc kuriem dzīvot. 4.maija kliķe paklusām visu iznīcināja 90tajos, sagrozīja Satversmi, sagrozīja okupantus par pilsoņiem un vēlēšanu likumu sagrozīja. Par prihvatizācijas noziegumiem nemaz nerunājot, tur komunisti un okupanti pirmās vijoles spēlēja


tā trenkāja,tā trenkāja ,ka līdz pašai Sibīrijai aiztrenca,tik tālu aiztrenca,ka nebija vairs spēka atnākt pašam atpakaļ.Muldi te,bet ar mēru!Ja nu viņam par kaut ko slava,ka tos tukšdirsejus 1934.iztrenkaja un pēc tam mācēja uzcelt tiem laikiem ekonomiski spēcīgu tautisku Latviju.Kad ieradās sarkanie,tad nevis kaut ko iztrenkaja,bet izrādīja mazdūšību un politisku impotenci.Un kur pats biji kad šie visu te grozīja?Tagad tads varonīgs palicies…

Atbildēt

Slava Kārlim Ulmanim, kurš sarkanos parazītus iztrenkāja

27.04.2022. 19:49

»

Slava Ukrainai

Tik nevajag šos vel žēlot. Latvija ir latviešu gribi šeit dzīvot ievēro likumus un netaisi propagandu.Latvijā jārunā latviski oficiāla valoda viena un viss. Negribi runāt apgūt valodu tad nevajag celt traci un skriet pie krievfašistu cariņa žēloties krievus apspiež. Neviens neapspiež ja cilvēka rusfašista...


Nav jau likumu pēc kuriem dzīvot. 4.maija kliķe paklusām visu iznīcināja 90tajos, sagrozīja Satversmi, sagrozīja okupantus par pilsoņiem un vēlēšanu likumu sagrozīja. Par prihvatizācijas noziegumiem nemaz nerunājot, tur komunisti un okupanti pirmās vijoles spēlēja.

Atbildēt

kādēļ

27.04.2022. 19:42

Piedodiet, bet nekas šajā valstī nemainās uz labo. Šodien Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieradās Ludzā, lai tiktos ar 9.klašu skolēniem un runātu par Satversmi. Bet Kārsavas vidusskolas administrācija neatrada vietu 9. klašu audzinātājām, neuzskatīja ka viņas ir cienīgas kopā ar saviem audzēkņiem apmeklēt šo pasākumu. Administrācija triju cilvēku sastāvā kopā ar divu 9. klašu skolēniem devās pie prezidenta uz Ludzu, audzinātājas uz to noraudzījās no malas ar skumjām, jo gatavojās arī braukt, bet......

Atbildēt

6.kolonna

27.04.2022. 19:28

Nav ko dziedāt, dejot rumbu, kad mums draud ar atombumbu!

Atbildēt

IM

27.04.2022. 18:34

Nu tad nu atraduši gan, latvieši un krievi. Nav te nekādas ne latviešu kolonas ne krievu kolonas. Ir kara piekritēju kolonas un ir kara pretinieku kolona. Kara piekritēji ir vairumā un tad nu pret miera piekritēju kolonu izturas kā pret 5. kolonu, kura traucē uzkurināt kārtīgu karu Eiropā. Visa politika.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.04.2022. 18:27

Vienas puses atbalstīšana Ukrainas un Krievijas karā nebūt nenozīmē, ka tie, kas atbalsta Krieviju, ir 5.kolonna, jo: 1) Latvija šajā karā nepiedalās, 2) tas, ka Ukraina karo arī par mums, ir blefs un meli. Tādas pats blefs un meli ir apgalvojumu, ka pēc Ukrainas Krievija uzbruks Latvijai. Latvijai uzbruks tad, ja Latvija jauksies šajā Ukrainas un Krievijas karā un nepaliks malā. Tiek noklusēti šī kara iemesli, tāpēc vispār tāda apzināta dezinformācija var tikt ar zināmiem panākumiem izplatīta.

Atbildēt

inventarizācija

27.04.2022. 18:23

5.kolonna gaida savu uznācienu? Bet ko jūs gribējāt. Krievijas aģenti ir arī visi, kas okupācijas laikā savervēti mūsu VDK "čekas maisos", jo VDK aģentūru pievāca Krievija bet Latvijai palika tikai kaut kādas kartītes kas neesot ņemamas vērā kā pierādījums, tā kā varot būt izrakstītas fiktīvi lai uzlabotu statistiku. Būtu dīvaini, ja Putins viņus neizmantotu hibrīdkarā, jo vienkāršāk ir izmantot jau savervētus un pārbaudītus aģentus nekā vervēt jaunus.

Atbildēt

Pieminekļa demontāžu

27.04.2022. 18:12

Uzvaras piminekli 8 vai 9 maijā jānogāž jo ir atzīts par bīstamu drūp un saplaisājis. Rīgā ceļi bēdīgā stāvoklī atradīsim pielietojumu seguma pildīšanai šis būtu kā salabot kādu posmu. Krievi daudzus gadus meloja un vel tagad melo par cilvēku upuriem un ka nešauj uz mierīgiem iedzīvotājiem Ukrainā.

Atbildēt

ha-ha

27.04.2022. 18:10

Nedrīkst aizmirst arī,ka 50 gados latvieši tika izdzīti caur izsūtījumiem,cietumiem,pionieriem,komjaunatni,dienestu okupantu armijā.Atteikšanās no dienesta draudēja ar cietumsodu,atteikums stāties komjaunatnē ar visas dzīves sagandēšanu.Tie, kuri kļuva par okupācijas armijas virsniekiem,lūdza uzņemt okupantpartijā izdarīja brīvpratīgu izvēli dažadu personīgu interešu vadīti un tādejādi kļuva okupantu sabiedrotie,par ko nav izjutuši nekādas neērtības,tieši otrādi,šī sadarbība radīja milzu iespējas pēc neatkarības atgūšanas un līdz šodienai bez sadarbības ar okupantiem nav iedomajams neviens politikas smagsvars.Tā ka pie 5.kolonas,okupācijas monumenta atbalstītajiem droši var pieskaitīt visu šo kontingentu, neatkarīgi no šodienai populāras retorikas,kura ir filigrāni izstrādata ilgajos sadarbības un pārvērtības gados.

Atbildēt

Ko teica krieviem Čūsku salas aizstāvji

27.04.2022. 18:06

Teiksim arī mēs tagad labi skaļi: jūs, 5.kolonna, ejiet nahui!

Atbildēt

Slava Ukrainai

27.04.2022. 18:04

Tik nevajag šos vel žēlot. Latvija ir latviešu gribi šeit dzīvot ievēro likumus un netaisi propagandu.Latvijā jārunā latviski oficiāla valoda viena un viss. Negribi runāt apgūt valodu tad nevajag celt traci un skriet pie krievfašistu cariņa žēloties krievus apspiež. Neviens neapspiež ja cilvēka rusfašista smadzenes ir sabojātas kā bunkeristam tad švaki un tādiem šeit Latvijā nav ko darīt. Šīs krievu partijas sen ir jālikvidē Latvijai tikai vien šmuces sagādā. Izrādās no Latvijas nodokļu maksātāju algām vel šiem līdzfinansējumus piešķir. Nav labi ka krievi ieņem Latvijā augstus amatus tas ir ar steigu jāmaina. Latvija latviešiem. Ukraina ukraiņiem. Krieviem sava krievu zeme. Bet propagandisti ir jālikvidē.

Atbildēt

agrais bez streipa

27.04.2022. 18:03

Arī latvieši bija plaši zināmi visā bijušajā padomijā kā idejiski un stingri tiesneši dažādās politiskās lietās. Lūk no tvnet portāla: "Čornobiļas lietas galvenais tiesnesis – latvietis;
..gan Čornobiļas tiesas process un verdikti, gan Brīzes iepriekšējie tiesas procesi, kuros viņš bargi tiesājis, piemēram, latviešu nacionālistus, “kas uzskatīja, ka Latvijai vajadzēja saglabāt sarkanbaltsarkano karogu. Augstākās tiesas tiesnesis Brīze pat dzirdēt negribēja, ka šis karogs pazīstams no sirmās senatnes”;
"Pēc nepilna gada sekoja PSRS ģenerālprokurora Rudenkova protests mūsu lietā par nesamērīgiem sodiem. Viņš prasīja samazināt tos uz pusi. Viens no retajiem gadījumiem, kad mūsu Augstākās tiesas plēnums to neņēma vērā."

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: