Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 05:40

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

antons mikosss

20.04.2021. 22:25

»

SPUTNIK V

Sputnik V ir loti laba exportprece visa pasaule !Krievija lielaka graudu exportvalsts pasaule


Sputnik ir veterinārā pote un Krievijas graudi pārsvarā ir lopbarība.
Krievija pērk ārzemēs sēklas materiālu ārzemēs un Sputnik V ir Indijā nosperts patents.

Un tu, Kremļa BOT, beidz melot un iemācies rakstīt!

Atbildēt

.

20.04.2021. 12:10

»

latviesa intelektualais pasportrets

tiesi sadu latviesu ,,intelektualu,,ka seit komentus rakstosais sizofreniskais mulkis Latvija ir jaieved indusi un pakstaniesi,lai stradatu gan bolta par partikas piegadatajiem uz taksa,vai vel jo vairak par arstiem mulku zeme Latvija.jo ar sadu intelektualu bagazu Latvija sev pati nevar nodrosinat ...


Gaidu, kad indusi un pakistānieši sāks rakstīt, ko Latvijā dariet jūs: krievu sadisti un pederasti. Viņiem vismaz, atšķirībā no jums, planētas demogrāfiskā piesārņojuma, gēniem ir 46 hromosomas, kā visiem homo sapiens.

Atbildēt

Ar ko tu bumbosi?

20.04.2021. 08:03

Tev ir tikai divas bumbinas...

Atbildēt

latviesa intelektualais pasportrets

19.04.2021. 19:48

»

slimajam

Jautājums bija uzdots krievu sadistam un pederastam, kāds šeit sakars ar latviešu valsti...


tiesi sadu latviesu ,,intelektualu,,ka seit komentus rakstosais sizofreniskais mulkis Latvija ir jaieved indusi un pakstaniesi,lai stradatu gan bolta par partikas piegadatajiem uz taksa,vai vel jo vairak par arstiem mulku zeme Latvija.jo ar sadu intelektualu bagazu Latvija sev pati nevar nodrosinat pat ar minimali nepieciesamajiem darba resursiem savu zemi.

Atbildēt

slimajam

19.04.2021. 17:10

»

nepareizi formulets jautajums

vai Latvija taisas atgriezties suvereno valstu saraksta,partraucot asv kolonialo statusu un saucot pie atbildibas karinlevita rezima koloborantus


Jautājums bija uzdots krievu sadistam un pederastam, kāds šeit sakars ar latviešu valsti?

Es jau arī varu nomainīt ķemu un "pareizi noformulēt" jautājumu: "kad tava nodzērusies bezzobainā māte, bijusī krievu garnizonu kuce, pārstās murgot, ka vēl joprojām ir divdesmitpiecgadīga mauķele"?

Atbildēt

nepareizi formulets jautajums

19.04.2021. 16:59

»

tā arī nesapratu

Taisies atgriezties savā raškā-paraškā, vai nē, jeb tev tikai papļūtīt un pavemtstīties


vai Latvija taisas atgriezties suvereno valstu saraksta,partraucot asv kolonialo statusu un saucot pie atbildibas karinlevita rezima koloborantus ?

Atbildēt

paklausījos РОЙ ТВ

19.04.2021. 16:38

»

Rašistu mir

Davaj sabombardēsim Rostovu, lai ir iemesls uzbrukt Ukrainai. (bej svoih čtobi čužije bojaļis


Kā krievu fašistiskais izdzimtenis Ļova Veršiņins aicina kremli pašiem nobumbot krievu bidlas Rostovā pie Donas un pēc tam izmantot šo apstākli masīvam uzbrukumam Ukrainai.

Atbildēt

patroļļo patroļļo

19.04.2021. 15:53

»

patrollosim tevi ar so !

https://sputniknewslv.com/Latvia/20210418/15523909/Izmirs-visi-un-latviesu-valoda-nebus-vajadziga.html


Kad raksi ķīniešiem ogles, nebūs kad un uz kā, bet ja būsi aizlaists uz pārstrādi to nevarēsi pat domās izdarīt.

Atbildēt

patrollosim tevi ar so !

19.04.2021. 15:35

»

tā arī nesapratu

Taisies atgriezties savā raškā-paraškā, vai nē, jeb tev tikai papļūtīt un pavemtstīties


https://sputniknewslv.com/Latvia/20210418/15523909/Izmirs-visi-un-latviesu-valoda-nebus-vajadziga.html

Atbildēt

to putinosos

19.04.2021. 15:25

»

anti soross

karteja asv provokacija,soreiz Slovakija.Krievija pazinoja ,ka slovakija var atdot Sputnik V potes atpakal ,ja tas nepatik ! Tad kapec neatdeva atpakal,a tapec ,ka pasaule Sputnik V ir pieradijis savu efektivitati pret covid-19 virusu epidemiju un 60 valstis ir ratificejusas ta pielietosanu


Protams, atdos, tikai vispirms visai pasaulei parādīs, kādu sūdu krievs centās iesmērēt, tāpēc jau kremlī tā sanervozējās.
Nesaprotu, uz ko tie pidrillas paļāvās, domāja, ka slovākiem tāpat vien to špricēs, bez pārbaudes? Slovāku dzīvībām, atšķirībā no krievu dohoģjagām, ir nozīme.

Atbildēt

?

19.04.2021. 15:24

»

.

Tuvāko 5 gadu laikā Latvijā dzīve noteikti tā nepasliktināsies, lai kaut 10% civilizācijas atkritumu sadomātu atgriezties savā raškā-paraškā, kaut gan 5 gadu laikā tas pederastu midzenis jau drīzāk būt izbeigts un tad nonāksiet pie ķīniešiem uz pārstrādi


asv vairs neparedz banku slegsanu latvija un neparedz jaunu sankciju ieviesanu pret latviju,atlaus siknaudu skaidra turet iezemiesu kabatas,vai varbut atlaus partit no ierindas izgajusos elektrolokomotivju dzinejus ?

Atbildēt

anti soross

19.04.2021. 15:19

»

lasīt nemāki?

Es viņam, smirdīgam krievu necilvēkam, par to, kā Putina vakcīna apdirsās Slovākijā, viņš par to, kā krievu sadistu, marodieru armija tērē pēdējos miljardus, lai bidlām ātrāk sāktos bads


karteja asv provokacija,soreiz Slovakija.Krievija pazinoja ,ka slovakija var atdot Sputnik V potes atpakal ,ja tas nepatik ! Tad kapec neatdeva atpakal,a tapec ,ka pasaule Sputnik V ir pieradijis savu efektivitati pret covid-19 virusu epidemiju un 60 valstis ir ratificejusas ta pielietosanu.

Atbildēt

.

19.04.2021. 15:07

»

apriori

vai cenas veikalos septembri latvija samazinasies ,kad nato okupanti ar kaunu bus pametusi 20 gadus okupeto Afganistanu


Tuvāko 5 gadu laikā Latvijā dzīve noteikti tā nepasliktināsies, lai kaut 10% civilizācijas atkritumu sadomātu atgriezties savā raškā-paraškā, kaut gan 5 gadu laikā tas pederastu midzenis jau drīzāk būt izbeigts un tad nonāksiet pie ķīniešiem uz pārstrādi.

Atbildēt

lasīt nemāki?

19.04.2021. 15:00

»

nelej udeni

ko tad banderas un vinu asv kuratori noraustijas sakt karu Donbasa un Luganska pec tam kad Krievija izvietoja divas savas armijas pie banderu ukrainas robezam? pindos bidons pat savu dauzcietuso kugi ,,donald kuk,, vairs nelaida ekskursija uz Melno juru,zvanija Putinam ,jo saprata ka krievi soreiz vairs...


Es viņam, smirdīgam krievu necilvēkam, par to, kā Putina vakcīna apdirsās Slovākijā, viņš par to, kā krievu sadistu, marodieru armija tērē pēdējos miljardus, lai bidlām ātrāk sāktos bads.

Atbildēt

Rašistu mir

19.04.2021. 14:42

Davaj sabombardēsim Rostovu, lai ir iemesls uzbrukt Ukrainai. (bej svoih čtobi čužije bojaļis).
https://youtu.be/FXKt0uQ1yp4

Atbildēt

nelej udeni

19.04.2021. 13:18

»

kremļa kājslauķis pederasts Igors Matovičs pēc skandāla atkāpjas

"Slovākijas Zāļu aģentūra paziņojusi, ka tai piegādātie 200 000 "Sputņik V" devu sastāva ziņā atšķiras no oriģināla, ko novērtējusi Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) un medicīnas žurnāls "The Lancet...


ko tad banderas un vinu asv kuratori noraustijas sakt karu Donbasa un Luganska pec tam kad Krievija izvietoja divas savas armijas pie banderu ukrainas robezam? pindos bidons pat savu dauzcietuso kugi ,,donald kuk,, vairs nelaida ekskursija uz Melno juru,zvanija Putinam ,jo saprata ka krievi soreiz vairs nejoko ?

Atbildēt

Krievijas gazi latvija sadardzinaja pilknabis !

19.04.2021. 12:55

»

tā viš i...

Ja Latvija nerietu kā mazs šunelis pie Krievijas, tad gāze Latvijā būtu lētāka un visiem būtu labi


atmina zudusi ,ka neatceraties ,ka uz briseli aizbegusais pilknabis uzlika Krievijas gazei pvn ?

Atbildēt

FKK

19.04.2021. 12:35

Tas ir vispārzināms fakts, ka Vācija vidējā ilgtermiņā ir modificējusi ES par Ceturto Reihu. Tuvināšanās neostaļiniskajai, modificētai PSRS bija sagaidāmi saskaņā ar vēstures loģiku. Krievijas un Vācijas impēristu mīlas tango un kautiņi ir ierasta lieta Eiropā vēl no krustnešu laikiem.

Atbildēt

Хм

19.04.2021. 11:57

Удивительное дело, "правильные" авторы любят попрекать других в искажении фактов, но сами почему-то тоже не брезгуют этим делом. Начнем с последнего: да, Германия тоже использует фонды. Но в любом случае Германия - чистый донор, так как отдает в бюджет ЕС больше, чем получает. Странно, что автору не приходит в голову-раз Латвия больше получает от бюджета ЕС, чем отдает, то кто-то эту разницу просто погашает? Или автор думает, что ЕС просто печатает дополнительные евро, и проблема решена? Ну если автор так думает, то это беда..
Во-вторых, про шантаж и Украину. Понятное дело, что ЕС старательно делал вид, что это просто злая Россия Украине газ перекрыла. А вот что это Украина шантажировала Россию-не пойдете на наши условия, перекроем транзит: это как бы не видели. Типа а куда Россия денется, газ-то надо продавать. Напомнить, что транзит нефти Латвия потеряла как раз по той же причине: хозяин Вентспилса решил "а куда они денутся". Вот и пришлось Усть Лугу развивать. Ну а когда у тебя есть уже альтернативы путям, почему бы не выбирать наиболее удобный? И это Украина теперь уже нервничает: как так, а чем же мы будем шантажировать? Автору не приходило в голову обратиться к историческому опыту? Почему-то несмотря на все "прелести" холодной войны, ни СССР и ни ЕС не доходили до транзитных войн? Потому что это было взаимовыгодно. А вот когда появились новые транзитеры, вот и начались проблемы! Почему-то Польша против именно Норд стрима! Но вот по своей территории она уже готова была проложить трубу! А в чем же тогда логика? Если напрямую в Германию, это риск? А если через Польшу-то уже риска нет?)))

Atbildēt

paardomas

19.04.2021. 10:02

»

kroplītim

Gāze būs lētāka, kad vairs nebūs necilvēku, kas uz tās parazitē un pirksim to no tās saimniekiem, ņenciem


Nu nav jāpērk vispār.Kāpēc maksāt par to kas jau tā pieder cilvēkiem,nevis žīdiem kas uzurpējuši dabas bagātība.Cits stāsts ir par dabas bagātību izmantošanu.Principam jābūt vienkāršam,jebkurai tehnoloģijai jābūt pašpietiekamai.

Atbildēt

kroplītim

19.04.2021. 09:59

»

tā viš i...

Ja Latvija nerietu kā mazs šunelis pie Krievijas, tad gāze Latvijā būtu lētāka un visiem būtu labi


Gāze būs lētāka, kad vairs nebūs necilvēku, kas uz tās parazitē un pirksim to no tās saimniekiem, ņenciem.

Atbildēt

to andrjuška

19.04.2021. 09:16

»

Andris

Nu,kas par muldēšanu... ka tik krievus noriet, pastalnieki stulbie.. un ukraiņiem, nav nekādu cerību, ja negrib, lai viņus nookupē līdz galam.. esi reāls


Visi krievus mīlošie pederasti tiks pielīdzināti krieviem, tā kā tev, netīrā krievu kazarmā pālī taisītam deģenerātam, nav izredžu. Nospiedīs tevi kā blakti.

Atbildēt

kremļa kājslauķis pederasts Igors Matovičs pēc skandāla atkāpjas

19.04.2021. 09:11

»

Sputnik V turpina uzvaras gajienu pasaule !

Indija kluvusi par 60 valsti pasaule ,kas sertificejusi sava zeme vakcinas Sputnik V lietosanu pret covid-19. Pie tam Indija parakstijusi ari vienosanos ar Krieviju par vakcinas Sputnik V razosanu Indija,tapat ka to savulaik izdarija Baltkrievija


"Slovākijas Zāļu aģentūra paziņojusi, ka tai piegādātie 200 000 "Sputņik V" devu sastāva ziņā atšķiras no oriģināla, ko novērtējusi Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) un medicīnas žurnāls "The Lancet"."
Sputnik ir tāds pat sūds, kā Armēnijai piegādātie Iskander, kas, kā apgalvoja putinosos Pašinjans, tikai katrs desmitais, kas aptuveni sasniedza mērķi, uzsprāga. Par Iskander, kuri uzsprāga palaišanas laikā, netiek ziņots.

Atbildēt

tā viš i...

19.04.2021. 08:13

Ja Latvija nerietu kā mazs šunelis pie Krievijas, tad gāze Latvijā būtu lētāka un visiem būtu labi.

Atbildēt

fakts

19.04.2021. 06:00

Šis fakts ir kā dzelzsbetona mūris.Vācija juridiski un faktiski ir ASV okupācijas zona,to noliegt nevarēs neviens,to apstiprina starptautiskie dokumenti.

Atbildēt

Fēlis

19.04.2021. 05:17

Es kaut ko neizprotu. Tiklīdz tu gribi ielikt plusiņu krievijai neglaimojošā rakstā, tā nekas nesanāk, tāpēc vienmēr vairāk ir mīnusu. Čto za huiņa, tovarišči!?

Atbildēt

Sputnik V turpina uzvaras gajienu pasaule !

19.04.2021. 01:59

»

ASV protektorāts Latvija

Suni rej, bet gāzes vadu būvē tālāk


Indija kluvusi par 60 valsti pasaule ,kas sertificejusi sava zeme vakcinas Sputnik V lietosanu pret covid-19. Pie tam Indija parakstijusi ari vienosanos ar Krieviju par vakcinas Sputnik V razosanu Indija,tapat ka to savulaik izdarija Baltkrievija.

Atbildēt

lopiņam

18.04.2021. 23:41

»

nelej udeni

Krievija atskiriba no mulku zemes latvijas policisti nav spiesti papildus piepelnities un piestradat par autobrauksanas apmacibas instruktoriem


Pat par divreiz lielāku algu, nekā saņem Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas virusologs, Latvijā neizglītots krievu pederasts pat atejas nemazgātu, tāpēc jūs, planētas mēsli, šeit jūtieties pārāki par savas sugas īpatņiem bidlostāna, kaut arī esiet tādas pat padibenes.

Atbildēt

lopiņam

18.04.2021. 23:35

»

katram savs

tev patiesiba pindosu cnn,sorositu tvnet.lv,,latvijas tv un springes twitos


Lai ticētu krieviem, nēģeriem un čigāniem, jābūt izcili debiliem un pilnīgi bez pašcieņas, jeb vismaz jums sociāli tuvam osetīnam vai abhāzam.
Tāda ir cilvēku patiesība un jūs, līdzīgi tarakāniem un žurkām, spējiet dzīvot tikai starp mums, cilvēkiem.

Atbildēt

ka bus ar baltkrieviem ?tu viniem atlausi parcelties uz latviju?

18.04.2021. 23:30

»

visi pirks

Jeb tomēr jūs, smirdīgie sadisti un pederasti, savāksiet savu senču atvestos tarakānus, blaktis un blusas un dosieties atpakaļ uz rašku-parašku, kur jūsu vieta


psputniknewslv.com/Latvia/20210418/15523305/Uznemarvaksanas-no-Baltkrievijas-uz-Latviju-ir-meli-Raksta-latviesu-mediji.html

Atbildēt

visi pirks

18.04.2021. 23:25

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Vaacieshi pirks krievu gaazi bet pastalnieki pirks to pashu gaazi no krievu trubas caur amerikaanju starpniekiem,uzpildiitu uz kugi un atvestu liidz Skultei


Jeb tomēr jūs, smirdīgie sadisti un pederasti, savāksiet savu senču atvestos tarakānus, blaktis un blusas un dosieties atpakaļ uz rašku-parašku, kur jūsu vieta?

Atbildēt

elementāri

18.04.2021. 23:21

»

Turpinu skatities Krievijas televiziju interneta !

Ka valsti ar lielako graudaugu razu pasaule butu iespejami bada dumpji?analnija,,badosanas,, stila cietuma vai ka savadak


Ja pasaules bagātākā valstī vidusšķira skaitās, kam ienākumi mēnesī ap 220 eiro, tad bada dumpji neizbēgami. Par to "lielāko graudaugu ražu", jūs, beztiesīgos lopus prasti jāj. Kur var būt tik nožēlojamas radības, kas rij visu, ko tām ieliek trauciņā, pat nepaostot?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.04.2021. 23:02

Suni rej, bet gāzes vadu būvē tālāk.

Atbildēt

derdz

18.04.2021. 22:25

»

man tomer bija taisniba

uz nedelas nogali neizbegams rusofobijas,,raksta,, sedevrs no izcilnieku pamulku rindam tomer tiek uzcepts


kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. bet pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem pelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie siles. pretīgs tārps no pretīgas miskastes.

Atbildēt

tante

18.04.2021. 21:19

»

tante Milda

Baiba Zīlw tiko izkrita man no pakaļas


Tāds apmēram līmenis rakstam.

Atbildēt

ja ta turpinasies

18.04.2021. 20:44

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Premjera Krišjāņa Kariņa jaunā ekonomiskā doktrīna: tranzīts ir kaitīgs Latvijas ekonomikai


Streica epohala filma ,,Liktendzirnas,, varetu tikt aizliegta mulku zene latvija ka Krievijas agentu inspireta !

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

18.04.2021. 20:39

Premjera Krišjāņa Kariņa jaunā ekonomiskā doktrīna: tranzīts ir kaitīgs Latvijas ekonomikai

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

18.04.2021. 20:38

Vaacieshi pirks krievu gaazi bet pastalnieki pirks to pashu gaazi no krievu trubas caur amerikaanju starpniekiem,uzpildiitu uz kugi un atvestu liidz Skultei.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: