Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jv politikāņu pašreklāma arī neatbilst realitātei

22.05.2023. 13:06

»

kad gan

šeit virsraksts ir atbildis saturam?Atraduši,par ko brīnīties


bet te par Lapsas virsrakstiem komentētāji šūmējas....

Atbildēt

kad gan

22.05.2023. 12:56

šeit virsraksts ir atbildis saturam?Atraduši,par ko brīnīties.

Atbildēt

Teksts bez datuma

22.05.2023. 07:27

nav dokuments!

Atbildēt

22.05.2023. 07:04

Virsraksts neatbilst saturam. Kopš kura laika tiesas sprieduma pārsūdzēšana ir nepamatota budžeta tērēšana? Ja skatās šādā griezumā, cik bieži pats Lapsa nepamatoti tērē citu samaksātos nodokļus? Cik reizes viena gada laikā viņš sniedz pieteikumus tiesai, pārsūdz sev nelabvēlīgos spriedumus vai vēršās dažādas valsts un pašvaldību iestādēs? Kāds ir to paskaitījis? Pat vismuļķīgākais iesniegums kādam jāizlasa un jāuzraksta muļķīga atbildē. Tas prasa resursus, ko visi kopā esam apmaksājuši. Jeb varbūt to apmaksā Lapsa un viņa pasūtītāji?
Kārējais dubultās morāles un liekulības piemērs no Lato Lapsas.

Atbildēt

Izsakieties skaidrāk

22.05.2023. 06:41

»

Secinājums

Nu nevar vergs bez vagara,nevar.Pakļāvīgos pātaga vienmēr sasniegs


Izsakieties skaidrāk: vai pēc jūsu domām ASV Latvijā kādu grib pātagot? Vai tikai pātagošana nenāk no iekšienes, ar Kremlī valdošās Tambovas mafijas vietejo aģentu pūlēm, kalpojot starptautiskajai organizētajai noziedzībai? Ja LV demagogi zinātu, ka ASV daudz piesardzīgāk un informētāk izsakās gan par Ķīnu, gan Krieviju, nekā LV sava muļķīgajā propagandā, tad varbūt saprastu, cik nepiemēroti ir valsts vadīsanai šajā grūtajā ekonomiskajā un drosības situācijā.

Atbildēt

No citas operas

22.05.2023. 06:21

Uzskatu, normāla prezidenta kandidāte otrajai kārtai ar sajēgu par konstitucionālajām un starptautiskajām tiesībām būtu Ziemele. Nepazīstu personīgi, nezinu, kā gadu gaitā varētu būt mainījies viņas raksturs, bet kvalifikācija un pieredze būtu derīgas. Runājot par pašreiz izvirzītajiem - tā ir vecā shēma: kautkādi šķēļ- vai sorosveidīgie kādu bīda, Tambovas mafija akceptē un bauri par visu maksā. Tā kā es regulāri tiekos ar ASV profesoriem, aktīvistiem, utml., tad man ir pilnīgi skaidrs, ka nekādi kariņi un rinkeviči nekādas attiecības starp Latviju un ASV neveido un nav spējīgi veidot. Arī šo personu izteikumi ekonomiskajā un droššibas politikā nesaskan ar to analīzi un pat preses publikācijām, kas nosaka toni ASV.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: