Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!!!

26.07.2021. 12:45

STAĶIS galvaspilsētas iedzīvotāju psihisko veselību COVID-19 pandēmijas negatīvās ietekmes izraisīto seku mazināšanā atļauj Satiksmes ministrijai piederošai CSDD uzlabot ar troksni un smirdoņu – Biķerniekos 24.jūlijā notika autosprinta sacensības 25.07.-Latvijas čempionāts motošesejā 3.posms, 29.07.-02.08. (5 dienas) notiks drifta sacensības, kuras rīko Putina Krievijas “Drift Series”. 7.augustā spīdveja sacensības un 8.augustā motošosejas sacensības ”Lithuanian Street Cup”. Staķis atļauj okupācijas laikā uzbūvētajā trasē Putinam Latvijā rīkot sacensības. Nauda nesmird – SMIRDĒS Rīgas pilsētas zaļā zona.
Pelnīs kaprači un Jāņa lobētais viesnīcu tīkls.
Aktuāls ir slavenākais Orvela citāts: “Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, taču daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki kā citi.”
levits, kariņš un staķis atpūšas kaut kur klusās vietās. Uz kurieni jādodas Rīdzeniekiem?
Aivars Biķerniekos būvēs arī šautuvi.

Atbildēt

Es

26.07.2021. 10:56

»

!!!

Biķerniekos 29.07.-02.08. (5 dienas) notiks drifta sacensības, kuras rīko Krievijas “Drift Series”. Rīgas dome tika atļāvusi okupācijas laikā uzbūvētajā trasē Putinam Latvijā rīkot sacensības. Nauda nesmird – SMIRDĒS Rīgas pilsētas zaļā zona


Drift Masters EUROPEAN Championships kopš 2014. gada rīko starptautiskā mērogā. Piedalās sportisti no Austrijas, Īrijas, Itālijas, Francijas, Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Zviedrijas utt. Atbalsta poļu uzņēmums Budmat, Link Engine Management no Jaunzēlandes, vācu ST Suspensions utt. Viss kārtībā.

Atbildēt

Es

26.07.2021. 10:46

»

???

Atbilde ES par ”Ir zināmas neērtības, bet to ir maz un reti. Tie ir nepieciešamie upuri un neērtības. Ieguvumi ir lielāki


Vai varat uzrādīt šādu statistiku? Jums viss ar garīgo veselību labi?

Atbildēt

!!!

25.07.2021. 14:33

Biķerniekos 29.07.-02.08. (5 dienas) notiks drifta sacensības, kuras rīko Krievijas “Drift Series”. Rīgas dome tika atļāvusi okupācijas laikā uzbūvētajā trasē Putinam Latvijā rīkot sacensības. Nauda nesmird – SMIRDĒS Rīgas pilsētas zaļā zona.

Atbildēt

elza

23.07.2021. 22:43

Šodien Rīgas domes deputātam Staķa kungam nosūtīju sekojošu E pastu: ”Publiska informācija liecina, ka Jūs Staķa kungs sadarbībā ar Iekšlietu ministriju solāt sākt kopīgu cīņu pret skaļajiem motocikliem, kuri pārvietojoties pa pilsētu, traucē cilvēku mieru. Šajā rakstā ministre atzīmē, ka ikviens sabiedrības loceklis ir pelnījis dzīvot vidē, kurā citi nepārkāpj viņa tiesības uz mieru. Ar Jūsu svētību - Biķernieku mežā 24.jūlijā notiks autosprinta sacensības, 25.07.-Latvijas čempionāts motošesejā 3.posms, 29.07.-02.08.-Drift Masters grand prix 2021. Vai Biķernieku mežs nav pilsētas teritorija???
Uz šo E pastu atbildi man sniedza - Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrs: ”Labdien! Jautājums atbilstoši kompetencei nosūtīts Ceļu satiksmes drošības direkcijai.”
Vēlreiz Rīgas valdniekam nosūtīju sekojošu E pastu: ”Staķa kungs, sakarā ar to, ka Biķernieku trasēs jau ikdienā tiek veikta uzņēmējdarbība ar auto-moto tehniku, tad Rīgas domei, izsniedzot atļauju pasākumu rīkošanai, jāņem vērā ne tikai Sporta likuma, Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likuma, bet arī likuma ”Par piesārņojumu” prasības.
Spēkā esošie trokšņa noteikumi pašlaik sacensības speciāli izbūvētās ikdienā darbojošās trasēs atļauj rīkot tikai, tad, ja to laikā var ievērot valstī noteiktos trokšņa robežlielumus. Jums ir jāzina, ka sertificētas laboratorijas veiktie trokšņa mērījumi apliecina to, ka ikdienā tiek pārsniegti pieļaujamie trokšņa robežlielumi un sacensību laikā tie tiek pārsniegti pat par 50%.
Tāpēc, ja Jūs patiešām esat Rīgas mērs, nevis LAF iegribu izpildītājs, Jums mani E pasti nav jāsūta CSDD, bet gan jāanulē pasākumiem izsniegtās atļaujas.”
Atbilde neesmu saņēmusi un rīt Biķerniekos būs autosprinta sacensības un 25.jūlijā Latvijas čempionāts motošosejā, tāpat 29.07-02.08 (5dienas) būs drifta sacensības.

Atbildēt

IZMISUMS

23.07.2021. 18:50

tāpēc, ka csdd (par manu nodokļos samasāto naudu) jau no maija cenšas manus ģimenes loceklus (divi strādājam no mājām, bērniem nav iespēja kaut kur aizbraukt) piebeigtar Bikernieku troksni, visiem maniem ģimenes locekliem ir lielas veselības problēmas, saprotams, pašlaikmūsu imūnsistēma ir mīnusā.Aksenoks 17.jūlijānodemonstrēja ne tikai volgu un žigulu troksņa jaudu, bet arī kara tehnikas varenību. Bikernieku mājaslapā ir informācija, ka no 29.07-02.08 (5dienas) būs drifta sacensības. Vēl nav skaidrs vai mana vecāmāte līdz DRIFTAM nodzīvos, jo 24.jūlija būs autosprinta sacensības un 25.jūlijā Latvijas čempionāts motošosejā.

Atbildēt

???

23.07.2021. 16:05

Atbilde ES par ”Ir zināmas neērtības, bet to ir maz un reti. Tie ir nepieciešamie upuri un neērtības. Ieguvumi ir lielāki.”
Protams, nepieciešamie upuri ir mirušie slimnīcās, mājās, kas atrodas kaucošo, smirdošo trašu tuvumā. Ieguvēji ir kaprači.

Atbildēt

Es

23.07.2021. 15:10

»

Rīdzeniece

Bijušais LAF prezidents Jānis Naglis, Tiesībsarga 2016.gada atskaites konferencē, 2015.gada 22.septembra valdības nelikumīgi pieņemtos trokšņa noteikumu grozījumu nepieciešamību pamatoja ar sakāmvārdu: ”Lai vilks ir paēdis, un kaza dzīva.” Tikko tvnet izlasīju, Iekšlietu ministrija un Rīgas dome kopīgi...


Varbūt jāsāk ar to, ka nevajadzētu runāt kaut vai visu mežciemiešu vārdā. Par Juglu vai Purvciemu pat nerunājot. Ja jums ir zināms, kāda Jugla vai Purvciems izskatās un kur atrodas. Ir zināmas neērtības, bet to ir maz un reti. Tie ir nepieciešamie upuri un neērtības. Ieguvumi ir lielāki.

Atbildēt

???

23.07.2021. 11:02

Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Rīgas domi sola sākt kopīgu cīņu pret skaļajiem motocikliem, kuri pārvietojoties pa pilsētu, traucē cilvēku mieru. Ikviens sabiedrības loceklis ir pelnījis dzīvot vidē, kurā citi nepārkāpj viņa tiesības uz mieru," atzīmē ministre. Ar STAĶA svētību - Biķernieku mežā 24.jūlijā notiks autosprinta sacensības, 25.07.-Latvijas čempionāts motošesejā 3.posms, 29.07.-02.08.-Drift Masters grand prix 2021. Vai Biķernieku mežs nav pilsētas teritorija???

Atbildēt

zaļā

23.07.2021. 09:53

Biķernieku kompleksa teritorijai 1960.gadā piešķīra 15 ha lielo zemes gabalu. Šobrīd Sporta bāzes teritorija kopā aizņem 128.15 ha zemes. Biķernieku trases rekonstrukcijas darbības rezultātā 2015.gadā tika nocirsti vairāk nekā 500 koki un meža platība samazinājās par aptuveni 1,9ha. Satiksmes ministrijas 2019. un 2021.gada ziņojumos par Biķernieku trasēm rakstīts, ka Biķernieku mežā vajadzētu uzbūvēt arī šautuvi.

Atbildēt

Andrejs

23.07.2021. 08:44

Kamēr šajās "kaucošo motoru"tresēs un šautuvēs notiekoša uzņēmejdarbība tiks veikta ar saukli "Sportam!" (valstī ietekmīgi cilvēki ta ir atraduši veidu, ka apmierināt savas personīgas intereses kā gods, vara, nauda, izklaide, utt., izmantojot savu ietekmi), tikmēr Satversmē noteiktās cilvēktiesības netiks ievērotas.
Ir grūti iedomāties kaut kovel nedemokrātiskāku.

Atbildēt

Laura

23.07.2021. 08:31

Sporta federācijas ievēlot par to prezidentiem izbijušus prezidentus, ministrus un citas izbijušas augsta līmeņa amatpersonas, ar laiku ir palikušas pie sasistas siles.

Atbildēt

???

22.07.2021. 23:37

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments plāno risināt jautājumus, kas saistīti ar kluso rajonu statusa nostiprināšanu. Prioritārās akustiskā diskomforta zonas Rīgas aglomerācijā teritorijā ir noteiktas 18 – Centrs, Avoti, Grīziņkalns, Āgenskalns, Maskavas forštate, Pētersala, Cēsu iela, Daugavgrīvas iela, Teika, Tilta iela, Klīversala, Ķengarags, Miera iela, Purvciems, Dzirciems, Jugla, Krasta masīvs, Maskavas iela.

Atbildēt

Rīdzeniece

22.07.2021. 14:10

Bijušais LAF prezidents Jānis Naglis, Tiesībsarga 2016.gada atskaites konferencē, 2015.gada 22.septembra valdības nelikumīgi pieņemtos trokšņa noteikumu grozījumu nepieciešamību pamatoja ar sakāmvārdu: ”Lai vilks ir paēdis, un kaza dzīva.” Tikko tvnet izlasīju, Iekšlietu ministrija un Rīgas dome kopīgi cīnīsies pret skaļajiem motociklistiem. Ikviens sabiedrības loceklis ir pelnījis dzīvot vidē, kurā citi nepārkāpj viņa tiesības uz mieru," atzīmēja ministre M.Golubeva.
Acīmredzot par moču troksni pasūdzējies kāds VILKS. Sakarā ar to, ka STAĶIS dod atļaujas visiem pasākumiem Biķernieku kaucošo motoru trasēs, liecina par to, ka viņš piekrīt varenā jāņa viedoklim un uzskata ka Juglā, Mežciemā, Purvciemā dzīvo KAZAS.

Atbildēt

Elza

22.07.2021. 13:29

Rīgas domes juristi taču zina, ka Starptautiskās auto federācijas tehniskajos noteikumos ir iekļauta sadaļa par trokšņa līmeņa kontroli. Šie tehniskie noteikumi nepieļauj, ka starptautiskas sacensības tiek rīkotas trasēs, kurās nevar ievērot valstī noteiktos trokšņa lielumus. Spēkā esošie trokšņa noteikumi arī pašlaik šādas sacensības ikdienā darbojošās trasē to nepieļauj (Administratīvās apgabaltiesas 2020.gada 15.maija spriedums lietā Nr.A420299318 AA43-0252-20/6 - nav pamata uzskatīt, ka noteikumu Nr.16 2.4.punktā paredzētais, ka konkrētie noteikumi nav attiecināmi uz publiskiem pasākumiem, kuri saskaņoti ar vietējo pašvaldību, nenozīmē, ka šādu pasākumi vispār nepakļaujas nekādam regulējumam par trokšņa līmeņa ierobežojumiem. Pat, ja šādiem pasākumiem nav izdots īpašs regulējums trokšņa jomā, tas pakļaujas likuma ”Par piesārņojumu’ regulējumam)
Rīgas dome izsniedz atļaujas pasākumu rīkošanai apdzīvotā vietā izveidotā trasēs, kurās regulāri tiek organizēti treniņbraucieni un sacīkstes. Šāda situācija nav pielīdzināma tam, kad tiek dota atļauja vienreizējam pasākumam, kas nav saistāma ar speciāli izbūvētas auto-moto trases ekspluatāciju.

Atbildēt

Ķirsis

21.07.2021. 13:02

»

Staķis

Varu salikt stabiņus


Laba ideja! Saliksim stabiņus pa trasi un tiks atrisinātas visas problēmas- nevarēs tik ātri pabraukt, tātad brauks daudz klusāk, nelikumīgajiem trases pārskrējējiem arī būs daudz drošāk, jo gan jau arī Biķernieku trasē ar ir bijis kāds negadījums, ienāks piķis par stabiņiem un to mazgāšanu! Iedomājaties- cik stabiņus var salikt pa visu trasi! un ja vēl zigzagā liek, tad vispār kāds miljons stabiņu var saurbt! Staķi, esi drosmīgs (saurbt vēsturisko bruģi un kanalizācijas akas nav nekāda māksla).

Atbildēt

Es

21.07.2021. 12:07

»

шекум

Ja tantiņu tik daudz iestāžu pasūtījušas di... mācīties, vai publikācijas autoram neienāca prātā, ka tantiņai varētu arī nebūt taisnība...


Nu, bet. Dīvānā pirdēji - neokomunisti vēlas sabojā visu - kravas no Krievijas, ekonomisko sadarbību ar Baltkrieviju, Rīgas ielas, skološanās iespējas, sporta svētkus un infrastruktūru utt. Vietā ko tad ekofašisti piedāvā? Ko tas dod, cik tas izmaksās? Kas no tā iegūs? Pilsētnieki nevienam zaļajam teroristam vārdu runāt savā vietā nav devuši.

Atbildēt

Es

21.07.2021. 12:04

Kandavā vispār nav nekāda trokšņa, vai arī tas skar ļoti nelielu cilvēku skaitu, no kuriem viens ir garīgs slimnieks. Rīgā mototrase ir nepieciešama sporta pasākumiem, un, protams, ka tā ir un paliks vēsturiskajā vietā.

Atbildēt

Šobrīd korupcijas kalngals

21.07.2021. 11:33

Trokšņa pārvaldības likumam būtu: 1)jānosaka noteikumi ražotnēm pilsētā, dzīvojamā zonā; 2)jāaizliedz pilsētā, dzīvojamā zonā ražošana 24 ha/dnn, nakts laikā; 3)jādefinē ražošanas aizsargzona - barjera starp trokšņa piesārņojuma avotu un dzīvojamo zonu, lai neizveidotos situācija, kāda ir šobrīd ar ORKLA rūpnīcu Rīgā, kas ir iecelta dzīvojamā rajonā, sabloķēta ar dzīvojamo māju, ar ražošanas izplūdes un trokšņa avotu tieši uz robežas dzīvojamās mājas logos; 4)rūpīgāk jākontrolē A,B,C atļauju izsniegšanu, lai nebūtu situāija, kad ražotnei virs 10 t/dnn tiek piešķirta C atļauja.

Atbildēt

Interešu konflikts

21.07.2021. 11:08

Firma, kas izstrādāja Rīgas Trokšņa karti, vienlaicīgi Ušakova/Amerika laikā veica arī trokšņa ietekmes mērījumus - pamatojums bija aparatūra un spaciālisti, morālas un juridiskas dabas jautājumi nevienam neradās. Rezultātā Rīgas centrā darbojas rekonstruēta, faktiski no jauna uzbūvēta, pārtikas rūpnīca (ORKLA), kas Rīgas Trokšņa kartē nav uzrādīta, kamēr Sporta ielu 2, no kuras pārcēla ražotni, turpina uzrādīt kā trokšņa piesārņojuma avotu. Ja Trokšņa karte nespēj reaģēt operatīvi un neatspoguļo esošo situāciju, kartes izstrādei saņemtie līdzekļi ir jāatgriež.

Atbildēt

Staķis

21.07.2021. 09:23

Varu salikt stabiņus.

Atbildēt

troksnis

21.07.2021. 08:05

Sestdien, 17. Jūlijā komunists Aksenoks par valsts budžeta līdzekļiem Biķerniekos rīkoja autošosejas sacensības “Rīgas Motormuzeja kauss 2021”. Pamatīgas emocijas sagādāja apvienotie VAZ un Volgu braucieni.

Atbildēt

Jurelītis

21.07.2021. 07:40

Tāds Inčukalna novads vairs neeksistē.Tā ir tagad nomale un nomalē var tokšņot uz nebēdu.

Atbildēt

Feiss

21.07.2021. 02:51

Apbrīnojami traks sievišķis! Neticu, ka "strādā" bez maksas!

Atbildēt

info

20.07.2021. 23:50

Šam nava laika-zilie karogi reklāmai jāpartaisa par sarkaniem.

Atbildēt

Хи

20.07.2021. 21:53

После снятия флага и установки столбиков прям следующий приоритет - шум на трассе! Ведь все остальные хозяйственные проблемы в Риге уже решены!

Atbildēt

starp citu

20.07.2021. 20:48

tantiņai tomēr ir taisnība,tikai mūsu valstiņā visiem likums ir pie vienas vietas,sākot ar prezidentu beidzot ar pašvaldības deputāteli.

Atbildēt

шекум

20.07.2021. 20:34

Ja tantiņu tik daudz iestāžu pasūtījušas di... mācīties, vai publikācijas autoram neienāca prātā, ka tantiņai varētu arī nebūt taisnība.
Šizofrēnijas sākuma stadijā var izpausties arī kā murgainas idejas par ideālu vidi, pārtiku, citu cilvēku uzvedību, dabas parādībām u.t.t. Varbūt cilvēkam vajag pie ārsta, bet viņš neiet? Varbūt periodiski nedzer izrakstītās zāles un tas sakrīt ar grafomānijas uzplūdiem. Radi no tantiņas vairās. Tā nu ir kā ir.

Atbildēt

moto peles

20.07.2021. 20:20

A ko darīt ar tiem motociklistiem, kas tagad vasarā 01:00 naktī kaukdami brauc caur Rīgas guļamrajoniem? Ja jau policijai vienalga, varbūt gaidīt ar akmeņiem.

Atbildēt

Sigulis

20.07.2021. 17:32

»

savadi

Atbalstu! Juglā brīvdienas troksnis kā "kozāģetavā", jp Mežciema rīko sacīkstes Biķernieku trasē


Un pirms tam no kādas trešdienas - ceturtdienas pa vakariem sāk trennēties.
Bet kā jau esmu te vairākas reizes teicis agrāk tas troksnis Purvciemā nebija problēma,par Juglu nezinu, tas parādījās pēc tam, kad riktīgi iztīrīja Biķernieku mežu

Atbildēt

savadi

20.07.2021. 17:24

Atbalstu! Juglā brīvdienas troksnis kā "kozāģetavā", jp Mežciema rīko sacīkstes Biķernieku trasē.

Atbildēt

Roys

20.07.2021. 17:05

Ja nepatīk pilsētas trokšņi, dodaties uz laukiem. P. S. Monāko F-trase.

Atbildēt

Un vēl

20.07.2021. 16:02

lai suņu īpašnieki atbild par savu``kvankšķu riešanu un gaudošanu naktī'!!!!!Tas nav izturams!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: