Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edis

15.02.2020. 13:39

Gudri dirst nav malku cirst...

Atbildēt

tā ir

12.02.2020. 13:40

»

Lunis nav vēl nodzēries

Paldies raksta autoram - ļoti godīgs un pareizs, cienījams raksts. Kaut vairāk tādu rakstu būtu


psrs paliekas un viņu ēnu ekonomika, nauda ofšoros ...REJ NO KATRA STŪRA UN VDD ARĪ NAV

Atbildēt

No pelnītā neizspruksi

12.02.2020. 10:32

»

Muļķi!

Negribi vēlreiz pliks protestēt pie vietējās pašvaldības ēkas? Tu esi debils un ārstējies! Latvijas visglābšana notiek 6. palātā


Ka okupācijas varnešu pēcnācēji būs daudz lopiskāki par pašiem okupantiem ir piepildījies.

Atbildēt

Muļķi!

12.02.2020. 09:31

»

Eduards Lunis

---Nu ja levitam var palīdzēt -iad vienīgais- švunkāt kuli


Negribi vēlreiz pliks protestēt pie vietējās pašvaldības ēkas? Tu esi debils un ārstējies! Latvijas visglābšana notiek 6. palātā.

Atbildēt

Eduards Lunis

12.02.2020. 08:42

---Nu ja levitam var palīdzēt -iad vienīgais- švunkāt kuli!?
Pēc tām visa'm ,,gribēšanām ,, un ,,orgānu ,, trūkumiem, tikai tāds secinājums prasās...!?

Atbildēt

ziemguļa

11.02.2020. 23:37

Labāk nevajag... pasarg visus, ja šiten sāks ņemt verā sava harēma izlasi ar to v\avuļojumiem. Labāk nevajag modināt

Atbildēt

Čakša un Viņķele

11.02.2020. 20:32

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

"Nācijas tēvs" kļuvis par 21.gadsimta lielāko jefiņu Latvijā ! Pastāv iespēja, ka viņu, tāpat kā Jeruzeļski, ar sūdu tačku izstums no Prezidenta pilsimitē darbu. Darbu aizstāj ar pareizām un optimistiskām runām par un ap “uzlabojumiem”, bet E. Levits, neievērojot likumu par mediķu algu celšanu, nolaiž asinis Latvijas sabiedrībai un no tām Ziemassvētkos cep raušus sev un citiem žīdiem. Bet Čakšu un Viņķeli neuzcienā. Tā ir liela netaisnība!

Atbildēt

vismaz

11.02.2020. 19:58

»

Konservs

Oskariņš lien bez ziepēm


līdz pleciem....

Atbildēt

motorhead 1916

11.02.2020. 18:45

Neies. Tas frukts ir OMLETE AR VALSTSGRIBU.Kas ir valstsgriba, nezinu. Bet omlete ir vienkaarshi vecis bez... nu, bez tiem pashiem. ;-)

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

11.02.2020. 13:34

"Nācijas tēvs" kļuvis par 21.gadsimta lielāko jefiņu Latvijā ! Pastāv iespēja, ka viņu, tāpat kā Jeruzeļski, ar sūdu tačku izstums no Prezidenta pils.

Atbildēt

...

11.02.2020. 12:00

»

Lunis nav vēl nodzēries

Paldies raksta autoram - ļoti godīgs un pareizs, cienījams raksts. Kaut vairāk tādu rakstu būtu


...un drosmi izteikt pareizu viedokli...
Jā,svarīgākais ir izteikt vienīgo pareizo viedokli.Ja nu viedoklis kādam ir cits,tas jau ir nepareizs.Nosaukt garīgu degradāciju par drosmi un cilvēcību ir pareiza rīcība.

Atbildēt

Lunis nav vēl nodzēries

11.02.2020. 11:46

»

Eduards Lunis

---Tādi jau nu laikam tie dakteri te ir. Man arī vietējā daktere ierakstīja diagnozē ka esmu noskaņots pret pastāvošo varu


Paldies raksta autoram - ļoti godīgs un pareizs, cienījams raksts. Kaut vairāk tādu rakstu būtu.

Paldies, dakter, par cilvēcību un drosmi izteikt pareizu viedokli, jo mūs kas raksta un runā pareizi, cenšas apmest ar dubļiem, apriet.

Atbildēt

MK

11.02.2020. 10:46

Mēs cits citu redzam katru dienu: "saskriena¬mies" mājā, darbā, tramvajā, autobusā. Redzam laimē starojošas acis, pilnas prieka un mīlestības, un apdzisušus skatienus, pilnus ciešanu un asaru. Taču, lai cik dīvaini tas ir, ne vieni, ne otri nesatrauc mūsu dvēseli, nesasniedz sirdi. No prezidentu sejām uz mums raugās slepkavu acis, no bērnu sejām ciešanu pilnas acis, jo prezidenti bērniem ir nolau¬pījuši bērnību, atņēmuši mātes un tēvus, taču mēs nevaicājam sev, kāpēc tas ir noticis un joprojām notiek daudzu miljonu cilvēku acu priekšā. Bet, ja pēkšņi sākam par to domāt, tad sev sakām: "Ko darīt? Tā pasaule ir iekārtota! Paldies Dievam, ka mūsu māju karš nav skāris!" /S.Konovalovs/

Atbildēt

Žulis

11.02.2020. 10:33

Man ir labi ārsti, jo ne reizi nav man uzvilkuši trako kreklu kā latviešu dzērāju atvasei un trakajam ik pēc 15 dienām, ko tā mīl "pietiek", ļaujot man iztrakoties ne tikai komentos, bet arī romānos par manām izjūtām uz poda.

Atbildēt

Kā tad tur īsti ir

11.02.2020. 08:53

Dakteriņš jūtas nodokļu politikas piemirsts vai tomēr ir cits iemesls aizstāvēt noziedzīgo demokrātijas izstrādājumu, kur valda slānis izvirtušo savā nesodāmībā soļo pāri līķiem un visam latviskajam.

Atbildēt

Eduards Lunis

11.02.2020. 08:37

---Tādi jau nu laikam tie dakteri te ir. Man arī vietējā daktere ierakstīja diagnozē ka esmu noskaņots pret pastāvošo varu !?
Viņiem jau ir laba dzīve-labas algas ,iespējas piepelnīties -cilvēki viņus maz interesē...!?

Atbildēt

No vēstures

11.02.2020. 07:23

»

Agnese

Cēsīs vēl padomijas elpa, lai arī kā negribētos tam ticēt. Aizbrauciet ciemos pie dakteriem bundžām vai kur citur Cēsīs, pastrādājiet, padzīvojiet un sajutīsiet. Valsts pirmajai amatpersonai nekustamais īpašums esot Cēsīs, varbūt doks draugos taisās


LR 4. maija komunistu- čekistu- cionistu varas korporācijas 13. Saeima realizē pretlikumīgu un mafiozu grupējumu no partiju vidus, ko sauc par “Saeimas koalīciju” tā saucamās NA vadībā - I. Mūrnieces (NA). Ar to demokrātija, vairākuma tiesības, ir likvidētas. Tādēļ, ka demokrātija kā kapitālistu varas instruments vairākuma tiesībās Latvijā neeksistē, jo Latvijā neeksistē kapitālisms, kas ir valdošās tautas klases bagātības un varas pazīme - 13. Saeimā nav nevienas partijas, kas pārstāvētu un realizētu latviešu tautas kapitālistu buržuāzijas tiesības un intereses. Latvijā nav neatkarīgas un bagātas latviešu tautas valdošas sabiedrības klases kā buržuāzija kapitālisma izpratnē - tai vietā ir no ārvalstu aizdevējiem atkarīga politikāņu un ierēdņu armija, pārējā tautas daļa ir nabadzīgo klase.

Kas tad ir demokrātijas vietā? Liberālisms. Liberālisms ir politiskas varas forma kā globālās finansu korporokrātijas varas forma, kuru realizē “Saeimas koalīcija”, tostarp organizējot pašu “Saeimas koalīciju” ar VDD starpniecību, ar slepenu balsu skaitīšanu CVK un VDD izlases (diskriminācijas kārtībā) kārtā piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem noteiktām personām, kas atbilst Latvijas kā kolonijas pazīmēm.

Kāpēc tā notiek? Tāpēc, ka LR ir atkarīga no globālās finansu korporokrātijas naudas aizdevumiem un to tautai aizdevumu slepenajiem nosacījumiem. Lai palielinātu valsts parādu un samazinātu valsts suverenitāti, notiek mērķtiecīgas darbības - genocīds pret tautu, graujot valsts ekonomiku medicīnas, mobilo sakaru 2G, 3G, 4G, 5G izstarojumiem, ķimizētas pārtikas, tostarp palmu taukiem, saindējot iedzīvotājus, finansu instrumentu - banku kredītu līdzekļiem, lai Latvijas iedzīvotāji nonāktu globālās medicīnas preperātu ražotāju korporokrātijas atkarībā ar e- veselības ieviešanu iedzīvotāju totalai kontrolei utt.


E. Levita nozieguma sastāvs

No ECT tiesneša statusa līdz noziedzniekam viens solis. Ko gan var prasīt no Latvijas valsts, ja pat VP E. Levits neievēro likumu par mediķu algu palielināšanu? Mediķi aicina atlaist 13. Saeimu, kaut patiesais vainīgais ir E. Levits, kura noziedzīgas bezdarbības rezultātā sabiedrībai iestājušās smagas sekas, E. Levitam savlaicīgi neatdodot 2020. g. valsts budžetu 13. Saeimai pārskatīšanai un likuma ievērošanai. Smagās sekas jau ir iestājušās pabeigtajai un mērķtiecīgi apzinātajai E. Levita faktiskajai rīcībai - mediķu protesti ar materiālajiem un morālajiem zaudējumiem, kuri turpina pieaugt.

VP E. Levits turpina realizēt Latvijas likumdošanā globālās cionistu politikas “ebreju impērijas trīs standartus”, tostarp pat ar savu faktisko rīcību, ignorējot likumu par mediķu algu palielināšanu, savlaicīgi neatdodot 2020. gada valsts budžetu 13. Saeimai pārskatīšanai un likuma ievērošanai, kas veicina genocīdu pret tautu.

I. Mūrniece

Savulaik CIP cionisti Ukrainā organizēja maidanu. Pēc maidana I.Mūrniece ieradās Ukrainas parlamentā ukrainietes nacionālajā tautas tērpā un neslēpa, ka viņas dzīslās rit ukrainietes (koholietes) asinis. Mēs zinām, ka I. Mūrniece daļēji ir arī ebrejiete. Latvijā kā NA biedre regulāri publiski apmeklē latviešu leģionāru kapus Litenē, tēlojot latvieti- patrioti. Nesen Ukrainas varas struktūras aizturēja patiesos Ukrainu nacionālistu līderus, jo oficiālais nacionālisms ir tikai CIP cionistu aizsegs genocīdā pret tautām, kā tas notiek arī Latvijā. Latviešu nacionālistus nepārstāv NA, bet citas organizācijas, kuru apvienošanos VDD sķeļ. Šķelšanu regulāri veic arī LRTT internetportāla uzturētājs L. Grantiņš H86. Bet I. Mūrniece Ukrainā tēlo ukrainieti, Latvijā latvieti, tāda ir ebreju žīdu cionistu politika - slēpjoties aiz nacionālistu maskām, realizēt cionisma genocīda politiku pret tautām. Tieši I. Mūrniece kā otra augstākā valsts amatpersona pēc VP panāca 13. Saeimas negatīvo balsojumu Saeimā par mediķu algu palelināšanu. Šobrīd pirmā un otrā Latvijas valsts amatpersona ir ebreju izcelsmes - E. Levits un I. Mūrniece, kuri savu patieso cionistu būtību slēpj aiz “mēs, latvieši” maskas, faktiski realizējot “ebreju impērijas trīs standartus”.

Atbildēt

NDT latvju fanu miljons

10.02.2020. 21:40

»

Budžoskars

Vai ar 500 000 pietiks


Dosim visu, ko prasīs, arī 1 000 000!!!

Atbildēt

Agnese

10.02.2020. 21:17

»

Arturs Priedītis

Oskars Bundža; vidējā paaudze; sākumā domāju, ka kāds prātā jau pamatīgi apjucis vecākās paaudzes "lauku filozops". Tagad jau labi,- paskatījos internetā, kas tā cenšas ap NDT. Nekā! Noziegumu brīvvalsts produkts - Medicīnas akadēmijā studējis. Pārsteigums saglabājas, jo ārsti parasti ir gaiši cilvēki...


Cēsīs vēl padomijas elpa, lai arī kā negribētos tam ticēt. Aizbrauciet ciemos pie dakteriem bundžām vai kur citur Cēsīs, pastrādājiet, padzīvojiet un sajutīsiet. Valsts pirmajai amatpersonai nekustamais īpašums esot Cēsīs, varbūt doks draugos taisās.

Atbildēt

domāju, ka pretestība ir milzīga

10.02.2020. 21:06

VDD nedarbojas.........................

Atbildēt

ko?

10.02.2020. 21:05

Ko var gribēt no bundžas, kas noslīcināta miskastē?

Atbildēt

Kuce Kucina

10.02.2020. 21:02

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) izsludinājusi iepirkumu par mēbeļu piegādi un uzstādīšanu ēkā Zigfrīda Meierovica prospektā 31, Jūrmalā, kur atrodas Valsts prezidenta rezidence, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Pretendentiem savi piedāvājumi jāiesniedz Elektronisko iepirkumu sistēmas (EIS) e-konkursu apakšsistēmā līdz 17.februāra plkst.11.

Pretendentam būs jāpiegādā un jāuzstāda Valsts prezidenta rezidencē mīksto mēbeļu grupa formālām sarunām, kurā ietilpst trīsvietīgs dīvāns, četri klubkrēsli, viens atpūtas krēsls, kā arī kafijas galdiņš.

Tāpat būs jāpiegādā mīksto mēbeļu grupa neformālām sarunām, ko veido trīsvietīgs un divvietīgs dīvāns, dīvāns-zvilnis, dekoratīvie spilveni, četri kafijas galdiņi, inkrustēts ēdamgalds, divi palīggaldi, kā arī 20 krēsli pie ēdamgalda, divi krēsli ar roku balstiem pie ēdamgalda un brīvstāvoša mēbele servēšanas piederumiem.

Atbildēt

divkosis

10.02.2020. 18:30

divkosis.

Atbildēt

izskatās

10.02.2020. 18:30

Viņi abi izskatās pēc atvērtas bundžas......

Atbildēt

No "Mozaīkas"

10.02.2020. 18:18

Drausmīgā realitāte. “Nācijas tēva”/”nācijas tumsoņas” noslīdēšana par “nācijas debilo tēvu” (NDT), kas notiek viņa šizofrēniskajā murgojumā par valsts padomi, apstiprina Latvijas drausmīgo realitāti, kas tika prognozēta jau agrāk. 2018.g. 6.oktobrī latviešu elektorāts savai pārvaldībai izvēlējās latviešu tautas vēsturē cilvēciski visnevērtīgākās paaudzes neadekvātus tipus un tādējādi latviešu dzīvē sākās jauns laikmets – debilitātes laikmets. Latvijā ir nepārprotami debila Saeima un debila valdība ar saviem "583 darāmajiem darbiem" (debilitāte ir kaut kas tāds, kam ir iedzimtas psihiskās atpalicības forma; debilitātes diagnozes īpašnieki parasti netiek izolēti no sabiedrības). Tagad ir pilnīgi skaidrs, ka arī NDT atbilst laikmeta kopējai tonalitātei – debilitātes tonalitātei. Debilitāte ir visaptveroša, un par to liecina ne tikai “Pietiek” publikācijas, bet arī materiāli citos Rīgas medijos. Visās norisēs ir saskatāms kaut kas iracionāls, intelektuāli haotisks, šarlatānisks, leksiski šizofrēnisks. Tā tas ir pat medijos reklametās organizētās noziedzības sižetos, jo zagšanas shēmas kļūst arvien jocīgākas. Debili un pusdebili kadri pat zagt vairs neprot “sakarīgā”, “loģiskā” formā.

Atbildēt

lauķis

10.02.2020. 18:18

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku...nu jūs jau nojaušat,savādāk pārāk rupji sanāks.

Atbildēt

diskvalificēt

10.02.2020. 18:06

"Nācijas tēvs" ir nožēlojama parodija no Valsts prezidenta, valsts apkaunojums...

Atbildēt

Arturs Priedītis

10.02.2020. 18:04

Oskars Bundža; vidējā paaudze; sākumā domāju, ka kāds prātā jau pamatīgi apjucis vecākās paaudzes "lauku filozops". Tagad jau labi,- paskatījos internetā, kas tā cenšas ap NDT. Nekā! Noziegumu brīvvalsts produkts - Medicīnas akadēmijā studējis. Pārsteigums saglabājas, jo ārsti parasti ir gaiši cilvēki. Arī mazpilsētās. Kuri vēl nezina: NDT ("nācijas debilais tēvs").

Atbildēt

hmm

10.02.2020. 17:46

Par viņa kompetenci labāk neizteikties, bet svaigākā LV prezīša "izpratne" tiešām ir pamatīga pētījuma vērta. Un kā reiz ārstiem tur būtu darbs! :DDD

Atbildēt

Konservs

10.02.2020. 17:27

Oskariņš lien bez ziepēm....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: