Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tauta mosties

02.05.2022. 21:06

pie Latiešu tautas bēdām vainīgs Levits, jo tas notika tad kad Levitu ievēlēja

Atbildēt

Antropologs

30.04.2022. 16:24

»

Balagan

ir tik patīkami noskatīties, kā iznīkst lielākie stulbeņi un drausmākie izfzimteņi pasaulē - samazgu tautele, kura sauc seci par latviešiem


Tauta, kas pazaudē morālos orientierus, ilgi neizvelk diemžēl.30 gados izdevās sadirst visu, gan demogrāfiju, gan kultūru, gan izglītību.Paldies liberastiem.

Atbildēt

soģis

30.04.2022. 14:13

Koalīcija sadarbojas ar globālistiem un iznīcina LV pilnīgi apzināti.Kariņam būs jāatbild par valsts sabrukumu un cenu kolapsu, mums ir vienalga, ko dara politiķi, lai noturētu gāzes cenas saprātīgā līmenī.Bet viņi nedara neko.Kariņš ir salūzis un nefunkcionē, 80% LV iedzīvotāju būs uz ielas pavasarī un tiesu izpildītāji būs vienīgie viesi viņu mājās.Mums pofig no kurienes ir gāze un benzīns, bērni grib ēst.Valsts jau tagad ir uz bojāejas sliekšņa.Tā jāglābj un jāiztīra no Koalīcijas bioatkritumiem.Visi uz vēlēšanām rudenī! Nevienu balsi par esošajiem!

Atbildēt

Balagan

30.04.2022. 11:31

ir tik patīkami noskatīties, kā iznīkst lielākie stulbeņi un drausmākie izfzimteņi pasaulē - samazgu tautele, kura sauc seci par latviešiem...
byebye, Cilvēcības nodevēji...
xexexexe

Atbildēt

Beidz

30.04.2022. 11:25

»

Roza Luksemburga

Partikas trukums un cenu piegaums ir tikai plana: kovids-karsh-bads sastavdala. Planveidigi organizets un provocets. ASV jau notiek ugunsgreki un avarijas partikas razosanas uznemumos, jo ka tad citadi, lai veikalu plauktus dabu tuksus? Neceriet, ka valdiba palidzes, pasiem vien jasak domat ar galvu...


nu blēt,Roza Luksemburga-tavai šlakai asins vietā asinsvados melu straumes plūst.Amerika kā dzīvoja labi,tā joprojām dzīvo.Cikliski kritumi un pacēlumi kā jebkurā brīvā tirgus ekonomikas valstī.Viņu medicīna pret mūsējo ir kosmosā ,nerunājot par rašistisko zemi,ne velti tur mēģina nokļūt miljoniem rašas pilsoņu-no slavenībām līdz sētniekiem.Būtu brīvais vīzu režīms,puse no krievijas dzīvotu tur.Neapnīk vienreiz rozočkai tie liekulīgie meli??Dzīvo un cel savu rašu, krievijā bez Amerikas pieminēšanas nepaiet ne minūte.Skaiž vai,ka tur dzīvo labi?

Atbildēt

Čunga

30.04.2022. 09:01

Aicinu "lauksaimniekus" pērtraukt karteli kas nepārtraukti skrūvē cenas uz augšu. Jā, benzīns, tā ir varbūt 1/10 no izdevumiem, viss pārējais maksā tieši tikpat cik pirms 10 gadiem - traktors, traktorists par minimālo, džips ar ko uz vid-u aizbraukt. Bankrotējat dārgumiņi ja maizīte tik plāna, jūsu vergi izpirks jūsu zemes un spēs efektīvi strādāt. Jau sen citu valstu produkti brīvajā Eiropas koptirgū ir 2x lētāki, iespraužat sev zinat kur savas zaļās karotītes un sapuvušos burkānus.

Atbildēt

Gopņiks

29.04.2022. 17:14

»

Kas te vēl nav skaidrs

Kam nauda kešā skan, tas rīko lielus rautus


Gan Krauze, gan Tavars, nu tukšas taures Lembja komandā! Ka viņiem rūp parasto cilvēku iztikšana, nevis pašu nokļūšana pie siles, nu nesmīdiniet lētticīgos!

Atbildēt

Antiliberaalaa infekcija

29.04.2022. 13:46

par covidafēru un zaļās enerģijas feiku , kurš ir izgāzies visā pasaulē, Latvijā vēl neviens nav atbildējis. Ir veikts vērienīgs noziegums, kura upuri ir visa tauta. Vainīgie ir Koalīciju partiju valdes , kas organizējušas sazvērestību pret tautu, sadarbojoties ar pārnacionalām globālo finansistu un baņķieru aprindām. Varbūt uz vēlēšanām ir vērts par to padomāt? Ir bijusi virkne smagu noziegumu un cilvektiesību un pamatbrīvību pārkāpumu, kuriem nav noilguma.

Atbildēt

slava gan

29.04.2022. 08:03

»

pēdējiem spēkiem

Draud bads??! Man jau nedēļu kā pakaļai priekšā zirnekļa tīkls! Bet paciešam! Slava Ukrainai


tur zemnieki sēj laukus bruņu vestēs un kaškaš, nav kā mūsu mutes bajāri tukšās mucas stabiņi čanagaļi, negaudo 'dodiet'

Atbildēt

mēs gan stādam un sējām

29.04.2022. 08:01

»

pēdējiem spēkiem

Draud bads??! Man jau nedēļu kā pakaļai priekšā zirnekļa tīkls! Bet paciešam! Slava Ukrainai


vai visiem armandiem tīklu mutei pietiks? Ak, muti nevar, jāmauj..........................

Atbildēt

pēdējiem spēkiem

28.04.2022. 16:12

Draud bads??! Man jau nedēļu kā pakaļai priekšā zirnekļa tīkls! Bet paciešam! Slava Ukrainai!

Atbildēt

Cilvēks

28.04.2022. 15:54

Varbūt izglītības ministre varētu savu iegribu anulēt un ļaut pedagogiem atgriezties skolas.Pirmkārt jau tā nepietiek pedagogu un daļai atņem tiesības uz darbu un iztiku.Tā Bordānisti nākošajās vēlēšanās aiziesiet pa pieskari.

Atbildēt

Да все нормально.

28.04.2022. 15:07

»

Хм

Не исключено, что через пару лет и запретят на русском писать. Чтобы еще сильнее интегрировать общество)) явно кому-то жаль, что нельзя запретить думать на русском...


В обществе такого деления и противостояния, как здесь - показать, какой ты герой и малый смелый - нет.

Atbildēt

Ха ха ха

28.04.2022. 15:05

»

Žulis

Aicināšana - tas ir ļoti labs risinājums...


Те юмс, биедри, ир пилнига таисниба!

Atbildēt

Хм

28.04.2022. 14:57

»

ABC

Sajūta, ka esmu nokļuvis Russkij mir. Nu jau sovsem obnogļeļi.Vai tad valsts valodā nav jāraksta


Не исключено, что через пару лет и запретят на русском писать. Чтобы еще сильнее интегрировать общество)) явно кому-то жаль, что нельзя запретить думать на русском)

Понимаю, когда нет аргументов, можно хотя бы к русскому привязаться) Точно так привязывались к ошибкам, когда писал на латышском) Все равно было "плохо и оккупант")

Atbildēt

Dieviņš kundziņš

28.04.2022. 14:43

»

Edgars A

Sausums apdraud juunijaa juulijaa. Aukstums Maijaa


Uz Jāņiem iešķiebsu jums drusciņ lietu.Bet pēc tam ni ni!Pasi tieciet gala!

Atbildēt

Smulis

28.04.2022. 14:31

»

Žulis

Aicināšana - tas ir ļoti labs risinājums...


Iesākam ar to,ka aicinām.Ja nekas tur nenāk,pat aicināts,tad sākam paust bažas(pieaugoša skaļuma,no čukstiem līdz vidēji paceltai balsij),ja arī tas nepalīdz,tad ķeramies pie galējiem,visstingrakajiem līdzekļiem-izsakām nosodijumu…un uzvara ir mūsu…kaut kā tā…

Atbildēt

ABC

28.04.2022. 14:20

Sajūta, ka esmu nokļuvis Russkij mir. Nu jau sovsem obnogļeļi.Vai tad valsts valodā nav jāraksta!

Atbildēt

Хм

28.04.2022. 13:48

»

Latvijā nav tik debilu

kas tev piekritīs...absolūti nejēgas ekonomikā esat, šarikovi stabiņi... Ļoti labi par ša visa vēsturi you tube Yury Dashevsky un prof. Znamenskis...arī par sarkano deviēto izraisīto sekss revolūciju


То есть по сути комментария про минеральные удобрения ответа не будет, верно? Смею предположить, потому то сказать по сути нечего?

Atbildēt

Хм

28.04.2022. 13:19

И в такие моменты начинаешь понимать, почему США стали действительно мировым лидером в экономике. По простой причине-когда есть угроза национальным интересам, читай, бизнесу, США могут и "наступить на горло" своим принципам. При этом продолжая давить на ЕС по другим позициям, например, по газу и нефти-мол, делайте как мы! Мы же отказались! Хотя у США импорт из России всего-то 8%, почему бы и не отказаться. Но у США же есть верные союзники в ЕС, и вот уже Левит и Кариньш "Латвия уже отказалась от газа, урра!". А есть решения, как помочь местной экономике? А это уже второй вопрос, министерства думают!

Atbildēt

Хм

28.04.2022. 13:07

Вот я сижу читаю, как США и ЕС вводят санкции, чтобы наказывать России. Согласен, нужно. А потом начинаются детали, особенно касательно темы статьи.
ЕС и Латвия
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/lauksaimnieki-rudeni-draud-mineralmeslu-deficits.a448906/
Ministrs arī piebilda, ka izaicinājums minerālmēslu tirgū varētu kalpot kā papildu stimuls saimniekot ekoloģiskāk: “Mums ir jāmazina šo minerālmēslu lietojums. Mums jāpadara augsnes izmantošana klimatam un videi draudzīgāka.”

Zemnieki gan norāda – šāds bioloģiskais virziens pārtiku padarīs vēl dārgāku. “Šobrīd jau konvencionālais grauds maksā traku cenu, tad bioloģiskais būs vēl dārgāks. Un kas to varēs atļauties nopirkt? Nākošā lieta – cik tad mēs šādā veidā saražosim? Šobrīd mēs redzam pēc starptautiskās situācijas – skaidrs, ka pārtikas trūks. Un bioloģiskais virziens galīgi to jautājumu neatrisina,” sacīja SIA “Balticagrar” pārvaldnieks Edgars Bodnieks.

Надо посмотреть, что там США про минеральные удобрения приняли. Ищу на латышском..не могу найти..Нахожу на русском. Если что, форбес.ру никак нельзя считать прокремлевским ресурсом. Скорее я удивлен, как еще в самой России форбс не запретили, статьи там часто очень критичны к власти.
Ну так вот, нашел статью...
https://www.forbes.ru/biznes/460891-ssa-vyveli-iz-pod-sankcij-rossijskie-udobrenia
Управление по контролю за иностранными активами (OFAC) Минфина США опубликовало новую генеральную лицензию, которая вывела из-под возможных санкций российские минеральные удобрения. Эту необходимую для сельского хозяйства химическую продукцию включили в список жизненно необходимых товаров наравне с лекарствами, сельскохозпродукцией и медицинскими изделиями, пишет «Коммерсантъ».

Классно, да? То есть к осени наши фермеры со своей упавшей в урожайности с/х продукцией на дорогом удобрении будут конкурировать на международных рынках с с/х продукцией с США, которая выращена на ненамного подорожавшем удобрении из России.

Вопрос, почему на латышском не нашел статьи про действия США с российскими удобрениями, почему-то пропал. Зато вспомнилась ситуация с СПГ газом зимой..

Atbildēt

Patiesība

28.04.2022. 13:07

»

Fakti

Naida runa, par ko vajadzētu tomēr atsēdināt


Kopš 1940 gada sistēmiski veikti noziegumi un genocīds pret pamatiedzīvotājiem, tur gan okupantu pakalpiņš nekādu naidu nesaredz.

Atbildēt

Kas te vēl nav skaidrs

28.04.2022. 12:39

Kam nauda kešā skan, tas rīko lielus rautus,
Bet kam tās naudas nav, tas pakasa sev pautus.

Atbildēt

Žulis

28.04.2022. 11:17

Aicināšana - tas ir ļoti labs risinājums.
Tos, kuri 30 gadus nav rīkojušies, vajag aicināt rīkoties.
Tos, kuri 30 gadus nav iedziļinājušies, vajag aicināt iedziļināties.
Tos, kuri 30 gadus nav spēruši reālus soļus, vajag aicināt spert reālus soļus.
Visbeidzot tos, kas 30 gadus ir zaguši, vajag aicināt nezagt.

Atbildēt

Fakti

28.04.2022. 10:32

»

autoram

Visi krievi jāpadzen, lai tie nosprāgt badā savā zemē


Naida runa, par ko vajadzētu tomēr atsēdināt.

Atbildēt

ko tad

28.04.2022. 09:10

»

par mūsu valdību labi klasiķu raksturojumi

Latvijas valdīkļi nezog tikai siltus sūdus un karstu dzelzi, tā vienā lugā teica kapteinis Kihno Jens ko tēloja Kārlis Sebris


čangaļu pārņēmtā tiesību sistēma tā ļauj zagt??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? aiz srtulbuma vai aiz nekaunības/nodevības?????????????????????????????????????

Atbildēt

vai tad

28.04.2022. 09:08

»

par mūsu valdību labi klasiķu raksturojumi

Latvijas valdīkļi nezog tikai siltus sūdus un karstu dzelzi, tā vienā lugā teica kapteinis Kihno Jens ko tēloja Kārlis Sebris


3 a turpina zagt??????????? tos pārspēt nevar neviens un tie baroja tupos blējējus 'sportistus'/čekistus, sarkanos 'preziģentus', Es uzklausu TIKAI cilvēkus, kuri spēj radīt vērtības. Mutes bajāri visi kolaboranti, kurš maksā, tā dziesmu dzied. Vecā inteliģence visi komunisti, sajātu domašan,u ekonomikā nules...dzīvojuši no komunistu podačkām...........

Atbildēt

ej ražot pārtku un baro

28.04.2022. 09:03

savus 'mazndrošinātos'sarkanos nekauņas, komunist armamdiņ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gan tie parazitējuši, tagad tādi slepkavo izvaro ....ukraiņus!!!! Tikai DARBS rada cilvēku. Vladība naudu neražo , tikai komunisti domā, ka naudu ražo valdība, jo ir totāli stulbi stabiņi.

Atbildēt

Ralfs Postītājs

28.04.2022. 08:34

Krievijas karadarbības mērķis varētu būt gan separātisko republiku pievienošana KF, gan arī Ukrainas kā valsts un labības klēts destabilizēšana uz vairākiem gadiem, un tad tam būs ietekme uz pārtikas cenām un pieejamību.

Pagaidām nav skaidrs, kurš no abiem - Zeļenskis vai Putins - ir lielākā saiknē ar Švāba programmu. Vai nu viens, vai, visticamāk, abi.

Atbildēt

Edgars A

28.04.2022. 08:24

Sausums apdraud juunijaa juulijaa. Aukstums Maijaa.

Atbildēt

hm

28.04.2022. 08:24

»

eirokrāte

Ko Krauze iesaka? Drukāt vēl bezvērtīgu naudu un pumpēt vēl augšā inflāciju...


ECB mēnesī nodrukā un laiž apgrozībā ar neko nesegtus 90 miljardus eiro! Katru dienu 3 miljardi!
Bet Latvijai, lai cilvēkiem nepietrūktu maize, jāaizliedz graudus izvest no valsts teritorijas.
Vismaz maize būs!

Atbildēt

eirokrāte

28.04.2022. 08:13

Ko Krauze iesaka? Drukāt vēl bezvērtīgu naudu un pumpēt vēl augšā inflāciju?
Nodokļu samazinājums neko nedos, ja nebūs reāla rīcība veikalu ķēžu karteļa sagraušanai, jo veikalu uzcenojums Latvijā ir no 30% līdz 150%. Samazinās nodokļus, cenas paliks tās pašas, veikali pelnīs vēl vairāk.
Vienīgais reālais risinājums ir valstij iepirkt pārtiku krīzei (vēlams, ārpus LV, jo tur ir daudz lētāk), taisīt pakas un dalīt tiem, kam vajag.
To, ka visi dzīvosim sliktāk, kļūsim nabagāki un ka pārticība paliks pagātnē 90% Rietumu iedzīvotāju, saprātīgākie saprata jau pirms 2 gadiem, kad sākās kovidhistērija un naudas drukāšana, ekonomikas apturēšana un cilvēku spundēšanā mājās, sagraujot ierasto tautsaimniecības un sabiedrības modeli. Tagad vismaz to epidemiologu varzu varēja patriekt, tak jau kāda kapeika valsts budžetā ietaupītos, jo tieši viņu saceltā histērija pie tā ir novedusi. Ar karu Ukrainā tam nav nekāda sakara, mežonīgais cenu pieaugums sākās jau vairākus mēnešus pirms kara sākuma.

Atbildēt

Kur

28.04.2022. 08:02

Kur tad tādi aizstāvji bija ziemā, kad no darba atlaida tūkstošiem cilvēku, vai tad bads nevienam nedraudēja? Tagad kad vēlēšanas tuvojās, lielie aizstāvji pamodušies. Nožēlojami!

Atbildēt

Roza Luksemburga

27.04.2022. 22:45

Partikas trukums un cenu piegaums ir tikai plana: kovids-karsh-bads sastavdala. Planveidigi organizets un provocets. ASV jau notiek ugunsgreki un avarijas partikas razosanas uznemumos, jo ka tad citadi, lai veikalu plauktus dabu tuksus? Neceriet, ka valdiba palidzes, pasiem vien jasak domat ar galvu.

Atbildēt

Kāpēc Krauzem ir smirdīgs purns

27.04.2022. 22:27

Krauzem smirdīgs purns ir tāpēc, ka viņš ir ietiesies ar savu šņukuru dziļi Lemnberga di...sā. Tā ir bijis un būs, lai par ko Krauze gaudotu - galvenais ir celt Latvijā paniku un godam kalpot Lemberga, partijas un Krievijas specdienestu vadībā.

Atbildēt

Asiirietis

27.04.2022. 22:23

»

autoram

Visi krievi jāpadzen, lai tie nosprāgt badā savā zemē


Nedaudz skarbāk kā deokupācija dekolonizācija, bet principā taisnīgāk būtu visus.

Atbildēt

ммм

27.04.2022. 21:19

Vēl viens naivais "valdības aicinātājs"...

Atbildēt

kādi viņi zemnieki

27.04.2022. 20:54

»

fakts

Piegriezušies tie zagļo zemnieku gaudotāji


smejies

Atbildēt

armandiemk būs jāiet rakt zemi

27.04.2022. 20:53

muldot labība neaug un valdība tevi nebaros, tā visa ir MŪSU pelnīta nauda, tupais komunistēn. Zaļie kā arbūzs-apkārt zaļš, iekšā sarkans lotogola, jeb tukša muca tālu skan

Atbildēt

jauķiens

27.04.2022. 20:46

Uz karu un pandēmiju rēķina vienmēr kādi uzvārās!!!
Kuri šoreiz tie ir mūsu tēvzemītē? Kuri un kurās ārvalstīs?

Atbildēt

Nav loģikas

27.04.2022. 19:48

Zemnieku partijām būtu jārūpējas, lai zemnieki nepārdod savu produktu par grašiem. Pilsētnieki notrallina naudu visādās muļķībās, t.sk.tērējot degvielu sastrēgumos, kurinot gāzi nesiltinātās ēkās utt. Jo mazāk maksās zemniekiem par pārtiku, jo vairāk varēs maksāt Putinam. Un tāpēc nevienam neinteresē izmantot pļavas pilnvērtīgi, nodarboties ar lopkopību. Labāk dzīvot pilsētā un pirkt lēto pārtiku.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: