Menu
Pilnā versija
Foto

Andis Kudors atkal "prognozē"

Pietiek lasītājs · 12.01.2021. · Komentāri (51)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

31.01.2021. 18:07

Ilgus gadus kopš Vladimirs Putins nāca pie varas, Krievijā vārda un viedokļa brīvība bija vien uz papīra. Taču pašreizējās Krievijas Federācijas valdības nihilisms pret savu tautu nevar ilgt mūžīgi. Krievijas iedzīvotāji ir izgājuši ielās, lai aizstāvētu savas likumīgās tiesības uz brīvību, cieņpilnu un labklājīgu nākotni. Krievijā dzīvojošās tautas nav gatavas samierināties ar pašreizējo korumpēto, izvirtušo un kleptokrātisko valdību. Tautai ir apnikusi partija ‘’Vienotā Krievija’’ un Vladimira Putina personības kults. Daudzi mūsdienu Krievijas iedzīvotāji dzīvo dziļā nabadzībā, jo minimālā alga pēc nodokļu nomaksas ir 10 781 rublis. Augsta sociālā noslāņošanās, mūžīgā nabadzība un bezcerība tautā vairo naidu pret valdību. Pat ilgstoša un uzstājīga propaganda nespēj apklusināt tautas dusmas. Cilvēki ir izgājuši ielās. Lai gan valdošās varas propagandas rupori (NTV Mir, Perviy kanal, Pobeda International, REN TV, Rossiya 1, Rossiya 24, RTR Planeta, Telekanal Zvezda, Telekanal Spas, RT News ) asi kritizē protestus, tomēr tādi opozīcijas TV kanāli kā Dozhd un Nastoyashcheye Vremya rāda protestus tiešraidē. Sīkāku informāciju kā skatīties šos TV kanālus var atrast šeit: lyngsat.com/tvchannels/ru/Dozhd.html un lyngsat.com/tvchannels/cz/Nastoyashcheye-Vremya.html. Aizlūgsim visvarenos Latvju Dievus par Dievietes Temīdas aso zobenu – Alekseju Navaļniju. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi palīdz atgūt brīvību visiem Krievijas iedzīvotājiem! Lai Dievi mūs svētī!
Brīvību un labklājību Krievijas iedzīvotājiem vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #LatvjuDievuSvētība #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #AleksejsNavaļnijs #Temīda #BrīvībuNavaļnijam #protesti #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

Temīdas priesteris Skolnieciņš

27.01.2021. 10:28

Aleksejs Navaļnijs ir bezbailīgs, godīgs, tiešs un atklāts cilvēks. Viņš ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš iestājas par demokrātisko vērtību un brīvību saglabāšanu mūsdienu Krievijā. Viņa drosme un degsme ir apbrīnojama. Aleksejs Navaļnijs ir kā Dievietes Temīdas zobens viņas stingrajā rokā. Diemžēl mūsdienu Krievijā, kuras pārvaldi ir monopolizējis Vladimirs Putins un partija ‘’Vienotā Krievija’’, vārda un uzskatu brīvība ir vien uz papīra. Reālajā dzīvē tagadējā Krievijā nav nedz vārda, nedz uzskatu brīvības. Tas ir skumji, ka cilvēkus par sava privātā viedokļa paušanu var savākt Krievijas policija. Mūsdienu Krievijā valda šovinisms – militārais un pareizticīgās baznīcas kults. Piemēram, brīvdomīgiem pagāniem un pacifistiem Krievijā dzīve nav salda. Tas nav normāli, ka Krievijas Federācija virzās uz jauna totalitārā režīma izveidi. PSRS laikos bija komunistiskā diktatūra, bet pašreizējā Krievijas Federācijā valda kapitālistiskā diktatūra. Vladimira Putina personības kults nav pareizs. Tas, ka Vladimiru Putinu glorificē dzīves laikā, jebkuram saprātīgam un sevi cienošam cilvēkam var šķist nenormāli. Krieviju ir jāpārvalda tautai (cilvēkiem, kas dzīvo Krievijā) nevis šaurai cilvēku grupai, kura ir izzagusi savu valsti un turpina veikt noziegumus pret savu tautu. Manuprāt, Aleksejs Navaļnijs ir varonis. Novēlu Aleksejam Navaļnijam visu to labāko. Lai visvarenā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
Ar cieņu pret demokrātiju, Temīdas priesteris Skolnieciņš [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #OlimpaKalns

Atbildēt

Es

15.01.2021. 16:55

Nu, bet tāds darbs tam nabadziņam. :)))

Atbildēt

Aj

15.01.2021. 09:58

»

citu argumentu vairs nav?

Neviens tev neliedz doties uz Krieviju un pieteikties saņemt naudu kas krīt no gaisa. Nesaprotu kur problēma. Sajanara


“Cilvēki, kuri saka, ka saņem maternitātes kapitālu Krievijā, melo Jo nauda nevar krīt no debesīm .” - dirsējs no interneta.

Atbildēt

Aj

14.01.2021. 21:56

»

citu argumentu vairs nav?

par bērniem šīs naudas nedod visā pārējā Krievijā, bet tikai


Мы уже рассказывали про федеральный материнский капитал, и о том, как использовать его на строительство дома. В этой статье речь пойдёт ещё об одной субсидии, на которую имеют право многодетные семьи в разных городах России ― региональном материнском капитале.

Mans dārgais, nevajag jaukt karsto ar aso. Tas, par ko tu runā, ir reģionālais maternitātes kapitāls. Šī ir atsevišķa programma, kurai nav nekāda sakara ar federālo maternitātes kapitālu. Faktiski papildus miljonam, par kuru ir rakstīts tekstā, daudzbērnu māte var saņemt vēl 200-300 tūkstošus reģionālā kapitāla. Ej lasīt grāmatas, studenta kungs.

Atbildēt

citu argumentu vairs nav?

14.01.2021. 20:10

»

Aj

Nu bet protams, latvieši dodas sēņot uz Īriju nevis tāpēc, ka viņiem nav naudas, lai nomaksātu aizdevumu par nekustamo īpašumu, bet gan tāpēc, ka viņiem sēnes vienkārši patīk. Hobijs viņiem tāds ir. Tāpat kā ukraiņu sievietes Londonā mazgā tualetes jo viņiem patīk santehnika...


par bērniem šīs naudas nedod visā pārējā Krievijā, bet tikai:
по г. Москве и Московской области

Par pārējo nav jēga komentēt, jo sen nav aktuāli.

Atbildēt

Aj

14.01.2021. 14:25

»

citu argumentu vairs nav?

Volvo gan jau ka ir labs autiņš, bet tik vecu antikvariātu var atļauties tikai miljonārs - sēņu fermas īpašnieks. Visi pārējie var atļauties tikai jaunākus autiņus...


Nu bet protams, latvieši dodas sēņot uz Īriju nevis tāpēc, ka viņiem nav naudas, lai nomaksātu aizdevumu par nekustamo īpašumu, bet gan tāpēc, ka viņiem sēnes vienkārši patīk. Hobijs viņiem tāds ir. Tāpat kā ukraiņu sievietes Londonā mazgā tualetes jo viņiem patīk santehnika.

Skolā nevajadzēja izlaist stundas, tad ar matemātiku nebūtu problēmu.

639 431 руб. 83 коп
(за второго ребенка)

483 881 руб. 83 коп
(за первого ребенка)

Atbildēt

citu argumentu vairs nav?

14.01.2021. 12:13

»

Nopietni

Galvenais ir tas, ka latvieši Īrijā var fermā lasīt sēnes un uz nopelnīto naudo nopirkt desmit gadus veco Volvo universalu. A lidojumi kosmosā un 10,000 eiro par bērna piedzimšanu tas ir lētas izrādes tūristiem, jā


Volvo gan jau ka ir labs autiņš, bet tik vecu antikvariātu var atļauties tikai miljonārs - sēņu fermas īpašnieks. Visi pārējie var atļauties tikai jaunākus autiņus.

Tā kā pāri Īrijas jūŗai Skotijā ir kosmosa osta, sēņu lasītājs pie Volvo sāna bez maksas varēs skatīties kā tūristus laiž gaisā. Varbūt pats arī aizlidos, ja tā lieta kļūs masveida un biļešu cenas kļūs visiem pieejamas.

Nezin no kurienes izzīdi tos 10 000 eiro par bērna piedzimšanu Krievijā. Es rēķināju un man sanāk ka vajag piedzemdēt mazliet vairāk par 5 lai saņemtu tādu valsts atbalstu un arī tikai tad tiem kas dzīvo Maskavā - pārējiem ir jāsadzemdē pat 100 bērni lai dabūtu tik lielu pabalstu.

Tas ka tevi drātē vēl nenozīmē, ka esi spējīgs piedzemdēt bērnu.

Atbildēt

Zeze

14.01.2021. 03:35

Es viņu nelasu. Nav interesanti, jo zinu jau iepriekš , par ko grozīs savu slimo domu.

Atbildēt

bla bla bla

14.01.2021. 00:18

»

Aldis

Autors švaki saprot krieviski un avotus neskatās, tāpēc lielu daļu no faktiem spiests pats piedomāt klāt. Tāpēc arī galā sanāk tādi murgi


"Autors melo, jo es tā teicu. Kur konkreti viņš melo es neskaidrošu" - Aldis no interneta.

Atbildēt

Aldis

14.01.2021. 00:14

Autors švaki saprot krieviski un avotus neskatās, tāpēc lielu daļu no faktiem spiests pats piedomāt klāt. Tāpēc arī galā sanāk tādi murgi.

Atbildēt

Nopietni

13.01.2021. 19:43

»

Viss ir gerai!

Kudors ne velna nezin par to cik labi ir Krievijā un kādas iespējas tur dzīvot...


Galvenais ir tas, ka latvieši Īrijā var fermā lasīt sēnes un uz nopelnīto naudo nopirkt desmit gadus veco Volvo universalu. A lidojumi kosmosā un 10,000 eiro par bērna piedzimšanu tas ir lētas izrādes tūristiem, jā?

Atbildēt

Viss ir gerai!

13.01.2021. 18:45

Kudors ne velna nezin par to cik labi ir Krievijā un kādas iespējas tur dzīvot:
https://www.youtube.com/watch?v 54eIyebf0lg

Kāda ir veselības nozare ar mājas svētību komplektā:
https://www.youtube.com/watch?v MFiaOM6PJjc

Kā tur ar seksu un kāds seksa stils ir cieņā:
https://www.youtube.com/watch?v HWtu27uwvWI

Novēlu raksta autoram izbaudīt visas šīs lietas un nedomāt par Kudoru.

Atbildēt

ha-ha

13.01.2021. 15:19

»

ve ve ve shme ve ve

vectēvam pajautā, viņš noteikti zinās


Šie paši vectēvi ar ziediem,orķestriem sagaidīja un ielaida savā valstī savus izsūtītājus.Tas ,kā šos,kā jau neuzticamas un bīstamus okupantiem,okupanti izsūtīja vai iznīcināja,nevis izplūda pateicībā,bija loģisks okupācijas iznākums,bet brīvprātīgo okupācijas veicinātāju slavināšana,īpašumu atgriešana uz nevainīgu latviešu rēķina,tā turpinot okupācijas noziegumus sadarbībā ar jaunajiem kangariem,tautai godu nedara.

Atbildēt

Latvijai jaaizstaajas no NATO

13.01.2021. 13:27

Vairaak neko pashlaik Krievijai nevaiga.

Atbildēt

Pirātu partija

13.01.2021. 10:57

Neizbrīna troļļu salikto plusiņu skaits šādam raškas režīmu slavinošam rakstam, bet izbrīna tas ka tas šeit nopublicēts. Labi samaksāja? vai uzskatu daudzveidība mijas ar meliem. Rakstā praktiski viss ir raškas propagandas stilā, varētu atspēkot jepkuru tur minētu apgalvojumu. Saprota ja tādu dezu nopublicētu raškas sputņik vai delfinārijs, bet te, jocīgi.
Īsumā par putleriskās raškas jaunumiem:
Interpols izsludināja meklēšanā divus rašistus, kas 2020.gada augustā Beirutas ostā veica teroristisku darbību, ražoja sprāgstvielas un piegādāja izejvielas.
Atgādināšu , ka sprādziena rezultātā tika nojaukta pus Beirutas un bojā gāja 200. cilvēku. Raška ražoja un piegādāja izejvielas Hezbola sprāgstvielu pagrīdes rūpnīcai.
P.S. ASV globalisti gatavo atentātu pret Ilonu Masku , pārņem puķina pieredzi.
puķins tā novāca Dorenko. Būs līdzīgi. Motocikla katastrofa.
Ja ne puķins? tad kas? Žēl. Marsa misija atliekas uz nenoteiktu laiku, ragozinam prieki.
P.S.2 Līdzīgs sprādziens būs raškā. Rūmnīcā, kur ražo militāru tehniku. Militāristiem ir jācieš!!!
Ļoti smuki, sekas ne sliktākas. Dots dotam,dots?

Atbildēt

hm

13.01.2021. 09:08

Nupat Igaunijā referendumā tika izvirzīti jautājumi:
1) Vai Igaunijā dzīve būtu labāka, ja Igaunija atrastos Krievijas sastāvā?
2)Kā arī bija piedāvājums sarīkot referendumu par izstāšanos no NATO.
'Par šādām ziņām, kas ir objektīvas, uzrakstītas un igauņiem zināmas, tādi kudori klusē vai izplūst necenzētos lamu vārdos, ja tās nonāk atklātībā. Lamu vārdi publiskā telpā tas ir jauns un nebijis komunikācijas paņēmiens Latvijas kultūrā. Padomju laikā tādus sēdināja uz sutkām - līdz 15 diennaktīm apdomāties. Vai var būt cits vērtējums šādai rīcībai?
Vai ar IQ, kas tiecas uz nulli, var nodarbināt cilvēkus tādā amatā?

Atbildēt

smaids

13.01.2021. 08:51

Nesaprotu ,kur Latvijā rodas tik daudz plānprātīgu idiotu, kā Kudors, bet normālu valstsvīru nav neviena?

Atbildēt

krievija tagad zirgā

13.01.2021. 07:02

un nozagtie triljoni drošībā, bet tā viņu problēma. Ukrainai nepatikšanas , vai mums??????????

Atbildēt

visdrīzāk tomēr

13.01.2021. 01:10

»

Izskatās, ka Pietiek publicē

rakstu tieši no Kremļa


izskatās, ka pietiek.lapsai ir trāpījies pa dumo skaidugalvu ar globālās paradigmas maiņu...

Atbildēt

Muļķim milleram

13.01.2021. 00:39

Kur paraksts: krievijas vestniecības klerks, apvainojies uz visu pasauli?


Atbildēt

WWW

13.01.2021. 00:21

»

Izskatās, ka Pietiek publicē

rakstu tieši no Kremļa


Interesanti, ko šis jefiņš rakstītu, ja lopu vagonā tiktu aizvests uz Sibīriju, lai 10 gadus vergotu padomju fašistiskajam režīmam?

Atbildēt

12.01.2021. 22:57

»

Ja mums būtu pieņemts likums par ārzemju aģentiem, tāds kā ASV, tad pie katra sava raksta kudorveidīgajiem nāktos norādīt, ka viņš ir ārzemju finansēts aģents


https://www.justice.gov/nsd-fara

Tur pašā apakšā ir brošūra "Protecting the United States from Covert Foreign Influence"

Atbildēt

12.01.2021. 22:51

Ja mums būtu pieņemts likums par ārzemju aģentiem, tāds kā ASV, tad pie katra sava raksta kudorveidīgajiem nāktos norādīt, ka viņš ir ārzemju finansēts aģents

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

12.01.2021. 22:42

Vai kāds no viedajiem var neaptēstu elektriķi apgaismot, kas ir Kudors? Un kāpēc ir diskusijas, par ko šis kungs prognozē? Vai viņš ir kāds influenceris? Stroikā viens mans kolēģis arī katru dienu prognozē, bet par viņu neviens neraksta - laikam ar PR (t.b., raskrutku) kaut kas nav kārtībā...

Atbildēt

WWW

12.01.2021. 22:33

Raksta autors ir sagrābstījis visas iespējamās Kremļa propagandas samazgas un reproducē tās nemaz neiedziļinoties realitātē.

Atbildēt

kaķa smiekli

12.01.2021. 22:20

Nobarojies kā lopiņš, ar tukšmuldēšanu un plānā galdiņa urbšanu laikam var labi pelnīt. Pētnieks, kaķim jāsmejas, kam vajadzīgas viņa paskvilas. Vaukšķ, kā šunelis no patrepes.

Atbildēt

ESMAIJA

12.01.2021. 22:06

Vai šis kungs neredz un nesaprot, ka mūsu valstī notiekošais ne par matu neatpaliek no Baltkrievijas. Ja tur bija jāatspēko kādas dullas bābas iedomas par viņas ievēlēšanu un viņas sakūdīta pūļa prasībām, tad Latvijā ķersta nevainīgus cilvēkus pa ielām, kuri varbūt nemaz esaprot par ko, jo , lai cik tas jocīgi nebūtu, lielai daļai informācija nav pieejama un daudziem vieglāk būtu saņemt lodi pakausī, ne samaksāt 200 vai vairāk eir , ja pat maizi nav par ko nopirkt. Tāda tā lieta, par kuru šis labi uzturētais kungs nerunā, bet rej uz kaimiņiem.

Atbildēt

zinam zinam

12.01.2021. 21:25

kudors ir krāpnieku un izzadzēju politgrupņika JKP + NA tukšmuldētājs

Atbildēt

Kravā koferus okupant

12.01.2021. 21:19

»

Kudor nesagaidīsi

ASV tūlīt sabruks, bet Krievija ir uz ekonomiskās izaugsmes ceļa, sankcijas tikai stiprināja viņu. Baidens drīz lūgsies Putinam palīdzību


Tuvākajā laikā Trumps lūgsies bunkernijam fašistam izīrēt kādu stūrīti pazemē.

Atbildēt

bnf

12.01.2021. 21:15

Kudor atkapies!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

12.01.2021. 21:12

»

Nav ko piebilst!

👍 raksts


Viss kas smird pēc russkij mir un anālogov ņet, tas jums okupantiem ir kā medus maize.

Atbildēt

Tā viš i

12.01.2021. 20:08

Tāds liktens lauku puisim,spļaut un strēbt savu bļodu.

Atbildēt

Ir ko piebilst

12.01.2021. 19:36

»

Nav ko piebilst!

👍 raksts


Un izvāksies no Krimas , Moldovas ,no visurienes,kur salīduši un beigs indēt oponentus!

Atbildēt

amerikani raksta no amerikas !

12.01.2021. 19:17

»

Izskatās, ka Pietiek publicē

rakstu tieši no Kremļa


https://sputniknewslv.com/Latvia/20210112/14993596/Bloomberg-uzskaita-Krievijas-vakcnas-Sputnik-V-priekrocbas.html

Atbildēt

Nav ko piebilst!

12.01.2021. 18:58

👍 raksts....

Atbildēt

Skaitām

12.01.2021. 18:48

»

Kudor nesagaidīsi

ASV tūlīt sabruks, bet Krievija ir uz ekonomiskās izaugsmes ceļa, sankcijas tikai stiprināja viņu. Baidens drīz lūgsies Putinam palīdzību


Krievu troļļu standartfrāzes:
1) ASV kuru katru brīdi spontāni uzliesmos, jo, jo...Krievija tak!!!
2) Krievijā ir izaugsme (:D:D:D)
3) Sankcijas ir tikai stiprinājušas roģinu (skatīt papildinājumu iepriekšējā punktā)
4) Kāds atkal lūgs nabagmājas saimniekam palīdzību (varbūt Rietumi var palīdzēt Pļūtim ar Pārkinsonu)

Komentārs ir īss, bet iekļautas veselas četras. Novērtēju jūsu haltūru ar 8,5 no 10 - pēc siltajām zeķēm un ķieģelīša klaipa vērsieties pie sava kuratora.

Atbildēt

Izskatās, ka Pietiek publicē

12.01.2021. 18:47

rakstu tieši no Kremļa.

Atbildēt

patiesība

12.01.2021. 18:45

Kā mūsu "īstajiem patriotiem" Latvijā šis raksts patīk?

Atbildēt

Lasītājs

12.01.2021. 17:58

Aizmirsa vēl pierakstīt, ka Krievijas tranzīts aiziet no LV, pateicoties tādiem pamuļķiem, kā Kudors. Un aizejot Krievijas tranzītam, izbeidzas arī LV dzelzceļš.
Jautājums Kudoram: Kas un kāpēc, no JKP Strīķi noindēja. Un nevajag man mēģināt iestāstīt, ka pate nomira! PSRS laikos, daudzi disedenti mira ar sirds kaitēm.

Atbildēt

kudors ir atmaskots

12.01.2021. 17:50

teicams raksts.

Atbildēt

Kudor nesagaidīsi

12.01.2021. 17:48

ASV tūlīt sabruks, bet Krievija ir uz ekonomiskās izaugsmes ceļa, sankcijas tikai stiprināja viņu. Baidens drīz lūgsies Putinam palīdzību

Atbildēt

Nezinu

12.01.2021. 17:29

Nelasīju to murgu, bet Lavrova un Putina aizstāvēšana AUTOMĀTISKI norāda uz trollēniem vai dalbajobiem. Bet, tā kā puisietis ir iemācījies salikt komatiņus, izskatās, ka šis būs pirmais variants. Za roģinu!

Atbildēt

Dollārs

12.01.2021. 17:24

Vajadzēja pielikt birku atmaskots.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: