Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

interesanti

21.02.2020. 11:57

kurai augstskolai "doktorei" vajadzētu piešķirt "goda"nosaukumu?

Atbildēt

Jānis

20.02.2020. 16:09

Tā vai citādi, bet Misānes gadījums parāda to,ka cilvēki nemēdz aizdomāties, toties ir viegli manipulējami.Kurš vainīgs un kurš upuris, tas ne vienmēr ir noskaidrojams pēc masu PR kampaņas.Jā es nezinu kas un kā ir 'Misānes lietā', bet skaidri redzams,ka tas ,ka Latvija pēc pašnāvību daudzuma ir vienā no pirmajām vietām pasaulē visus šos gadus. Un kuru tas satrauc?

Atbildēt

ilmars

19.02.2020. 16:57

flkgkbyhjbgkkk

Atbildēt

Nelasi, ko nesaproti

19.02.2020. 16:18

»

Niknais

pats tu esi idiots, caur dibenu ieņemtais bauri, kadišs vismaz raksta par mums visiem, nevis kā tu - domā tikai par savas mātes krānu


Vienu rakstu Kadišs uzrakstīja normālu. Tagad sakāpis paurī un brauc auzās. Pēc būtības prasts un tups.

Atbildēt

zjb

19.02.2020. 14:15

Auni! Pareizi jāraksta dr. Kristīne Misāne

Atbildēt

Niknais

19.02.2020. 12:52

»

Slima suņa murgi, Kadiš!

Nev oespējams izvērtēt Misānes nodarījumus, ne apsūdzības viņai, Latvijas prokuratūrai atsakoties iepazīties ar Misānes lietu. Tu tomer, Kadiš, esi idiots


pats tu esi idiots, caur dibenu ieņemtais bauri, kadišs vismaz raksta par mums visiem, nevis kā tu - domā tikai par savas mātes krānu

Atbildēt

Perfekti! Paldies!

19.02.2020. 12:51

"Ažiotāžas aizsegā katru dienu Latvijā iet bojā cilvēki, kurus Latvijas valsts novedusi līdz bankrotiem, maksātnespējai, bezpajumtnieka stāvoklim un pat nāvei. Bet viņi nevienu neinteresē. Jo viņi klusē. Un nav jau vairs, kur iespraukties ar savu bēdu stāstu un, iespējams, lūgumu pēc līdzcilvēku līdzjūtības un palīdzības – informācijas telpa ir pilna..."

Atbildēt

agents

19.02.2020. 11:52

Arlietu ministrija sez vai nu galigie slinki vai idioti. Vienigais veids ka vat apturet ekstradiciju ,ir ECT iesniegums ar pieradijumiem ,ka DAR vinai draud netaisniga tiesa ,vai citas briesmas . Iesniegumu par izdosanu izskata bez rindas Punkts.

Atbildēt

kāds

19.02.2020. 11:12

»

to selfī

tu vari apskatīt virs virsraksta - čūska zālē! :) Nu, pamēģini nosist...


žurnālists varētu noskaidrot, vai tas viltotais dokuments, kas parādās apsūdzībās patreizējai mediju galvenai varonei, ir DĀR tiesas atzinums par tēva vardarbību.Ja tas tā ir, tad tas ir piesegs citiem likumpārkāpumiem, manipulācija, lai izmantotu bērnus savai glābšanai.Ja tā, tad paliek ļoti, ļoti skumji, ka šajos laikos tik viegli manipulēt ar tautas masām.

Atbildēt

to selfī

19.02.2020. 09:03

»

niknums vai kaisle

Ar lāpstu Tevi nosist par vecu anekdoti.Palags pirms tam varētu noderēt,bet,lūdzu,ierosinošu vārdisku selfī


tu vari apskatīt virs virsraksta - čūska zālē! :) Nu, pamēģini nosist! :)
Bet no mīlas līdz naidam dažreiz nav tālu. To apliecina gan raksta autora, gan Misānes gadījumi. Svarīgi tomēr būtu saglabāt cilvēcīgumu. Un likumdevējiem būtu jāpadomā, vai viņu izdotos likumus nevar nelietīgi izmantot, lai sagādātu cilvēkiem ciešanas. To parāda gan Kadiša, gan Misānes stāsts.

Atbildēt

piemēram

19.02.2020. 06:31

»

Un?

Vai pateica ko nepareizu? Tieši kur viņam nav taisnība? Nosauc kaut vienu "punktu


20+ gadus veciem murgojumiem par Godmaņa cukurfabrikām.

Atbildēt

Andris

18.02.2020. 22:11

Anar, ti ne prav!

Kad tu viens pats stāvēji pie MK, tu stāvēji par... nodokļu parādu, ko valsts tev piedzina?! Pat tad tevi atbalstīja. Misānes gadījumā runa ir vienkārši par cilvēkiem, par Latvijas cilvēkiem, kuri Latvijai nav parādā. Jā, varbūt kaut ko DĀR sastrādājusi, bet "viņš ir nelietis, bet mūsu nelietis". Atvelkam uz savu māju un tad tiekam skaidrībā. Bibi Netanjahu no Krievijas cietuma izprasija izraēlieti - narkokurjeri!!!

Vērsties pie Putina tev šķiet nepiedienīgi? Nē, tieši otrādi - koalīcijas (esošās, bijušās un Rīgā topošās) zagļu un izmireļu banda ir pelnījusi jebkuru rungu, pat kaimiņu. Ja tu par nodokļu strīdu vērstos pie Putina, būtu nesmuki, bet par cilvēku glābšanu var vērsties pie jebkura cilvēka. Tu raksti, ka neredz klusās pašnāvības. Kā lai viņi tās ierauga, ja neredz Misānes baļki, ko viņiem grūz acīs, degunā un vēl ar Putinu - pakaļā?!

Koronavīruss. Un kā tu iedomājies, ka Latvijas valsts, kas nav gatava nekam, tieši vīrusam būs gatava? Ja pat ASV atjēgušies, ka pieminēto aprīkojumu viņi pie savis vairs nevar atrast, jo tas ticis vairumā piegādāts no Ķīnas.

Ainār, vienkārši nemaisi kopā paralēlas lietas, necel vienu svarīgāku par otru.

Atbildēt

Debilais Kadišs apsriež Misāneietas saturu

18.02.2020. 20:44

»

pārvaldnieks

tomēr pats tu idiots: tiek runāts par faktu,nevis lasīts spriedums fakta lietā


kura apstākļi nav zināmi pat prokuratūrai, kura atteicās no lietas pārņemšanas! Prokuratūra to pamatoja, ka apsūdzībai neesot nozīmīgi sodi Latvijā. Prokuroram jāsaņem nozīmīgs sods par to! Jo, neiepazīstoties ar lietu, spriež diletantiski un neloģiski. To prokurora purnu drīz redzēs visa Latvija!

Atbildēt

Un?

18.02.2020. 20:40

»

koijots

Raksta autors ir uzskatāms piemērs tam, kā personiskās nedienas iespaido skatījumu uz cilvēkiem un notikumiem


Vai pateica ko nepareizu? Tieši kur viņam nav taisnība? Nosauc kaut vienu "punktu"!

Atbildēt

izdzīvojušais pircējs

18.02.2020. 20:14

»

niknā komentētāja

Kad atnāks koronavīruss, vajag apgādāties ar baltu palagu un lāpstu


Taisnība.Vainojama VIENA SKRŪVE.To liksim pieminekļā augšā."Gājuši bojā iepērkoties".

Atbildēt

niknums vai kaisle

18.02.2020. 20:11

»

niknā komentētāja

Kad atnāks koronavīruss, vajag apgādāties ar baltu palagu un lāpstu


Ar lāpstu Tevi nosist par vecu anekdoti.Palags pirms tam varētu noderēt,bet,lūdzu,ierosinošu vārdisku selfī!

Atbildēt

praktizējošs PIETIEK lasītājs

18.02.2020. 20:09

Kritika iedarbojas.Nevis gānīšanās,bet izsvērta kritika.Tad šie ķertie sāk rakstit īsāk,līdz ar to arī skaidrāk,un sāk apjēgt,ka viņi nespēj izteikties,un viņiem pat nav ko teikt.Jo,cik var prasti lamāties.References piemērs-čekas ziņotājs A.Priedītis,viņš jau šāk izsisties no ritma.Pie galvenā paladziņa pats pieraksta īgnu,izplūdušu komentāru,tādējādi pats noniecinādams savu gara darbu.Bet esot publicējis trīsdemit vienu grāmatu!

Atbildēt

KK

18.02.2020. 19:42

Protams ka daudzi ikdienas iet bojā, bet ja valdība izglābs vismaz vienu cilvēku, tas jau būs kaut kas nebijis valsts politikā. Misānei protams ir vairāki likumpārkapumi, bet vai viņa par tiem ir pelnījusi nāvessodu?

Atbildēt

apbrīnojami

18.02.2020. 19:27

»

niknā komentētāja

Kad atnāks koronavīruss, vajag apgādāties ar baltu palagu un lāpstu


Re&Re, Ušmerika, Sprūdža un Dombrovska vietā, tikai viens vainīgais!

Atbildēt

niknā komentētāja

18.02.2020. 19:11

Kad atnāks koronavīruss, vajag apgādāties ar baltu palagu un lāpstu...
Bet pagaidām mūs pārsteidz jauna tiesiskuma izpausme - Zolitūdes traģēdijā vainojams viens upurjērs, no kura cer piedzīt visas kompensācijas. Tiešām, nebija ilgi jāgaida uz jaunu gadījumu.

Atbildēt

starp citu

18.02.2020. 19:07

Kā Misāne tika ārā no Latvijas/Rīgas lidostas, būdama Interpola meklēšanā? Dānijā/Kopenhāgenas lidostā viņu uzreiz aizturēja.

Atbildēt

koijots

18.02.2020. 19:06

Raksta autors ir uzskatāms piemērs tam, kā personiskās nedienas iespaido skatījumu uz cilvēkiem un notikumiem.

Atbildēt

Eduads Lunis

18.02.2020. 18:50

---Raksti sakarīgāk un sakarīgāk! Noteikti varēsi patiesi aprakstīt ,,latvijas brīvvvalsts,, labumus.
-Paldies,bija interesanti un noderīgi.

Atbildēt

autoram

18.02.2020. 17:40

Vai pēc akmens laikmeta parašām upurējot Misāni, izdosies novērt koronavīrusu? Varbūt labāk Rinkēviču un Bordānu, kuru dēļ tagad Misānei draud izdošana, jo tāds upuris būtu krietni "vērtīgāks"?

Atbildēt

novērotājs

18.02.2020. 17:38

aizvērtu jau beidzot tās žaunas ar to misāni. apriebusies jau tā mātīte, goda vārds! kad izdarīt likumpārkāpumus citā pasaules malā, tad ne latvija nebija vajadzīga ne eiropas savienība, bet kad sūdi vagā tad uzreiz sāk ķērkt par kaut kādām eiropas pilsoņu tiesībām!

Atbildēt

Slima suņa murgi, Kadiš!

18.02.2020. 17:10

Nev oespējams izvērtēt Misānes nodarījumus, ne apsūdzības viņai, Latvijas prokuratūrai atsakoties iepazīties ar Misānes lietu. Tu tomer, Kadiš, esi idiots!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: