Menu
Pilnā versija
Foto

Antropoloģisks pētījums

Rids Bruners · 10.11.2022. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

17.11.2022. 15:12

»

Bet

vakcinatori ir civilizaacijas glaabeeji,vai ne? :D


Sputnik V ir inde! Спутник В это яд!!! 💩🤫☦️🛐🕳️🍆🇷🇺💩

Atbildēt

Skolnieciņš

17.11.2022. 15:11

»

stulbentiņam

Bet tu esi pilnīgs muļķis


Tu pats es muļķis.

Atbildēt

privet

14.11.2022. 15:25

»

HT

Redzu, ka pārstājuši banot...


tovarišču romanistu-vidajuščemsju pisatelu!

Atbildēt

Miks>paklau

14.11.2022. 15:22

»

paklau

Ja tev tik tuvs āmurikāņu malu impērijas vājprāts-tad šņorē pastalas un brauc tak uz savu slapjo sapnīšu paradīzi asv. Ko tu te mokies un osties pie krievu lāča pakaļas


ja te nebūtu tik liels skaits-jūsu osvoboditelu, te viss būtu pavisam savādāk, tā kā ikviens osvoboditels-aizbraucējs tiks laipni pavadīts...

Atbildēt

nu

14.11.2022. 12:14

»

paklau

Ja tev tik tuvs āmurikāņu malu impērijas vājprāts-tad šņorē pastalas un brauc tak uz savu slapjo sapnīšu paradīzi asv. Ko tu te mokies un osties pie krievu lāča pakaļas


kāpēc būtu jābrauc uz ameriku?Paldies Amerikai, ka palīdzējusi noturēt Eiropu visus pēckara gadus no primitīvajiem barbariem. Un uz Ameriku tā nevar aizbraukt, jo uz turieni gribētāju daudz,tāpat kā uz Vāciju, Franciju, Angliju, it īpaši daudz no Krievijas. Kāpēc?Cik amerikāņi, vai jebkādi citi eiropieši dzīvo Krievijā? Un ko var pārmest tiem, kas vēlas dzīvot savā zemē kā Rietumos dzīvo?

Atbildēt

Vai jauns pīlārs?

14.11.2022. 11:26

»

HT

Redzu, ka pārstājuši banot...


Vai var teikt, ka Smiltēns, kas gadiem audzināts, ir jauns pīlārs?
Pēc kā izskatās Šķēles un Kariņa sarokošanās Lancmaņa izstādē!

Atbildēt

ligaj

13.11.2022. 15:15

Mani ārkārtīgi izbrīnī fakts, ka Šlesera un Krištopāna ne ar kādiem nopelniem neizcēlušies, plašākai publikai nepazīstamie dēliņi iekļuva Saeimā. Precīzāk sakot, KĀ iekļuva?! Kas un kādi bija vēlētāji, kas un KĀ viņus motivēja?! Ļooti interesanti būtu to noskaidrot...

Atbildēt

Derdz

12.11.2022. 21:05

Iz raksta par pretspēku, kā realizēt šo pretspeku, tautai vai grupai cilvēku no tautas, jeb tautā ievēl cilvēkus grupā, un tad jābūt līdzīgām iestādēm, organizācijām, aģentūram,utt, ar varu un spēju dzīvot un darboties visas frontes atklāti un ne atklāti, kaa valsts varas iestādes, utt, gan grupas, kuras apvieno biznesu, utt.

Atbildēt

Paklau ,paviān

12.11.2022. 20:35

»

Ja tvoja sobačij jazik

ņepoņimaju


,kādā mēlē tu te žagojies?

Atbildēt

stulbentiņam

12.11.2022. 19:17

»

Skolnieciņš

Vladimirs Putins ir pamuļķis. Dmitrijs Medvedevs ir pamuļķis. Krievija ir pamuļķe


Kā tu to zini? Un kā tu vari pierādīt savus apgalvojumus?

Atbildēt

Приготовьтесь нас ждут колоссальные изменения, которые поразят всех

12.11.2022. 17:38

https://youtu.be/xsihF5AF70o

Atbildēt

Skolnieciņš

12.11.2022. 16:57

»

stulbentiņam

nevienam neinteresē ka tu neko neredzi. tā ir tikai tava problēma aklais pamuļķi


Vladimirs Putins ir pamuļķis. Dmitrijs Medvedevs ir pamuļķis. Krievija ir pamuļķe.

Atbildēt

arī fakts

12.11.2022. 16:28

»

fakts

Vispār jau vienīgais publiski zināmais dokuments par levita izglītību ir 10 klašu izglītības atestāts par Rīgas 2.vidusskolas beigšanu


Žīdam jau ir 2 goda doktori - no Zinātņu akadēmijas un Turības! LU visa zāle bija pilna, kad plānprātīgi večuki un soclaiku tantes ar Zālīti priekšgalā apbrīnoja viņa biezo sakompilēto murgojumu no 90.to gadu Ēlertes izdotajām avīzēm. Šitā uztaisīt no sūda zapti māk tikai žīdi.

Atbildēt

:)))

12.11.2022. 11:16

»

HT

Nav skaidrības par Levita Izraēlas dubultpilsonību, nolejot huntas noslēpumus Mossad


Domaajams,ka visi huntas skeleti sen jau ir skapjos ...

Atbildēt

Es

12.11.2022. 10:00

»

Skolnieciņš

Pirms krievi neizies cauri lustrācijai un nenomaksās parādus, es neko citu krievos neredzēšu


Tev neko par krieviem neesmu jautaajis.Tu dziivo savu fantaaziju realitaatee.

Atbildēt

joske

12.11.2022. 07:07

»

RB

Nevaru saprast, kāpēc cilvēkus tik ļoti kaitina mans piedāvājums valsts prezidenta amatam? Kas tas par "neobjektīvo apstākļu novērtējumu"? Manuprāt, es biju vienīgais, kurš spēja novērtēt apstākļus puslīdz objektīvi. Vismaz, man vienīgajam bija sava programma...


Levits beidzis Rīgas 2. ģimnāziju, 1972.–1973. g. mācījās Minsteres latviešu ģimnāzijā. 1975. gadā sāk studēt ķīmiju Hamburgas universitātē, bet tad to pamet un turpina tieslietu un vienlaicīgi politikas zinātnes studijas. 1983. gadā pabeidza Hamburgas universitātes Tieslietu nodaļu, iegūstot ass. iur[18]. Jurista palīgs, mīļie draugi! Pat ne maģistrs. 1986. gadā saukts dipl. pol. 1989. gadā Šlezvigas-Holšteinas apgabaltiesa iecēla Levitu par zvērinātu latviešu un krievu valodas tulku, “līdz ar to ir tiesības tulkot un apstiprināt oficiālām iestādēm dokumentus un citus tulkojumus no latviešu un krievu valodas, kā arī izdarīt oficiālus tulkojumus uz šīm valodām”. Uzskatīts par jaunās paaudzes sovjetologu. Labi, tulks no krievu valodas un sovjetologs, ne tiesībzinātnieks un akadēmiķis, Levits bija agrā jaunībā. Valsts prezidenta amata iegūšanai tas, ka Levits nav akadēmiķis, nav profesors, nav zinātņu doktors un nav strādājis kā profesionāls jurists, šķēršļus nerada. Ja Levits nejauksies politikā, iespējams viņš spēs būt vismaz tikpat labs prezidents kā Andris Bērziņš. Kad bija bankas prezidents. Bet nelikumīga „goda doktora” grāda saņemšana gan var radīt šķēršļus Valsts Prezidenta starptautiskā prestižā, vai ne?
https://www.pietiek.com/raksti/titulbleziem__ordeni_ar_enkurkedi_poda_doktori/

Atbildēt

HT

12.11.2022. 06:42

»

HT

Redzu, ka pārstājuši banot...


Un vēl.

Kā tautu muļķo jaunā koalīcija, nostiprinot huntas varu ceļā uz Pasaules valdības sammita varu. Drīz Levits atkal dodas uz jebkādu varu zaudējušo ANO, ja neskaita Pasaules valdības sammita korporāciju sadarbību ar ANO.

Par to neko nezin koalīcija un Smiltēns, AS?

Ļoti labi zin. Bet ir marionešu koalīcija, lai gan tēlo, ka iestājas pret Levita un Kariņa marionešu huntu.

Pīlēns publiski paziņoja, ka MP vara vēl vairāk jācentralizē. Šausmas jau redzējām kovidafēras laikā, kad Kariņa valdība izdeva MK noteikumus, kas 13. Saeimai nebija jāapstiprina, tas terors pat pret 13. Saeimas deputātiem.

Pīlēns ar savu “īlēnu no AS solījumu maisa” - “jo
#bano krīzes menedžmenta piesaukšanu” un ka “divi gadi gaidāma krīze” nevilšus atklāj visus Pasaules bankas līdz 2025. gadam plānus un “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” prioritātes, kas izstrādātas tā 2021.-2026. gadu plānā, kas sakrīt termiņos ar paša Pīlēna “krīzes plāniem”.

Kāpēc “jo#bano”? Tāpēc, ka uzņēmējdarbībā “krīzes menedžments” ir ikdiena, nevis “divi gadi”. Tas attiecas arī uz valsts kasi un apliecina vien Pīlēna merkantilās UPB intereses.

Atbildēt

Mūsu ir daudz

12.11.2022. 00:06

»

qwe

Manas vainas tur nav, okupācijas valdības rīkotos pasākumos nepiedalos...


Vēl nav pienācis brīdis karot, bet kad pienāks, tad tie kam vajadzēs sapratīs un nebūsi vairs viens.

Atbildēt

durak

11.11.2022. 23:04

»

paklau

liec tak reiz mierā ASV....nebūtu te ASV-te būtu vēl lielāks ruskii mir..Ja tev tik tuvs ruskii mir-tad brauc tak uz turieni.Ko tu te mokies


brauc uz savu sapņu zemi. Tur tev vieta:
https://www.youtube.com/watch?v CroJyqFM7w4

Atbildēt

paklau

11.11.2022. 22:30

»

paklau

liec tak reiz mierā ASV....nebūtu te ASV-te būtu vēl lielāks ruskii mir..Ja tev tik tuvs ruskii mir-tad brauc tak uz turieni.Ko tu te mokies


Ja tev tik tuvs āmurikāņu malu impērijas vājprāts-tad šņorē pastalas un brauc tak uz savu slapjo sapnīšu paradīzi asv. Ko tu te mokies un osties pie krievu lāča pakaļas?

Atbildēt

HT

11.11.2022. 22:25

»

RB

Nevaru saprast, kāpēc cilvēkus tik ļoti kaitina mans piedāvājums valsts prezidenta amatam? Kas tas par "neobjektīvo apstākļu novērtējumu"? Manuprāt, es biju vienīgais, kurš spēja novērtēt apstākļus puslīdz objektīvi. Vismaz, man vienīgajam bija sava programma...


Redzu, ka pārstājuši banot.

Tāpēc atbildu. Ar Levitu nevar salīdzināt.

Varu tikai savu viedokli. Jūsu izteiksmes veids ir visai neprecīzs. Tas pirmais.

Otrs, sabiedrība grib atvadītie no vecās paaudzes varā.

Smiltēns Saeimas pr. amatā ir jauns pīlārs. Otra persona valstī. Lai kļūtu par valsts prezidentu, vai otro personu, ir pārāk daudz nosacījumu. Izteiksmes stilam jābūt īsam un ļoti precīzam, pie tā nonāk ar jurista izglītību vai domāšanu, ja darbs ar likumiem.

Bez tam jābūt pieredzei pašvaldību darbā, Saeimas deputāta amatā utt. Kas uzrunāja Smiltēnu no Reģionu apvienības un “pa kluso” iedeva piekļuvi huntas noslēpumiem, nezinām.

Feisbukā Smiltēnam ir intervija. Visa intervija atklāj viņa uzskatus. Stāsta par Eiroparlamentu un viss smuki, bet svarīgi ir, ko nestāsta. To parādīs darbs, kas aiz tā slēpjas.

Mans priekšstats, ka Smiltēns ir naivs, vai par tādu izliekas, vai nesaprot, kā “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” prioritātes, kas izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā, ir vērstas uz valsts iznīcināšanu ar Pasaules bankas prasībām, izsniedzot kārtējos naudas aizdevumus.

Pašai valstij politiski nākas “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresam” atskaitīties, kā tā ar Pasaules bankas stratēģiju un “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” plānu sevi iznīcina.

Smiltēns nāk no Reģionu partijas, intervijā akcentē Latvijas reģionu problēmas, grib ieviest Saeimas deputātu tikšanās tradīciju tiekoties ar iedzīvotājiem reģionos.

Visi AS un koalīcijas plāni gluži kā no “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” prioritātēm, kas izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā un vērstas uz Latvijas valsts iznīcināšanu ar Pasaules bankas prasībām, izsniedzot kārtējos naudas aizdevumus.

Bet par LV tiešo sadarbību ar “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresu” ne vārda. Bet uzsvaru liek uz valsti, kurai jātic un jāaktivizē sabiedrība. Lai gan valsts ir uz finanšu bankrota robežas.


“Patlaban Latvija parāda apkalpošanai ik gadu novirza ap 200 miljonus eiro, bet šīs summa var pieaugt divas līdz divarpus reizes.
Tas nozīmē, ka citām nozarēm, piemēram, izglītībai, veselībai varēs novirzīt mazāk naudas, skaidroja FDP vadītāja.”

To intervijā Latvijas Radio sacīja Fiskālās disciplīnas padomes (FDP) vadītāja Inna Šteinbuka.

AS ar Pīlēnu un Smiltēnu arī zin un saprot, ka valsts izdevumi izglītībai, veselībai samazināsies attiecībā pret inflāciju.

Visa jaunā koalīcija faktiski “danco” ap jaunajām prasībām LV, ko izvirza Pasaules bankas stratēģija, kuras plāns iedzīvotājiem tiek slēpts un hunta ar Smiltēna muti nerunā konkrēti arī par citu plānu, kura ietvaros ES fondu naudu iedala Latvijai : “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 2025. gada 31. martam arī Latvijai.

Smiltēnam un koalīcijai no sabiedrības slēpjot šo dokumentu saturu, par kuru nerunā sabiedriskie mediji, sabiedrība tiek maldināta, jo tai rodas maldīgs priekšstats, ka Saimas darbs var kaut ko mainīt šai sakarā. Tauta tiek muļķota.

Atbildēt

stulbentiņam

11.11.2022. 22:23

»

Skolnieciņš

Pirms krievi neizies cauri lustrācijai un nenomaksās parādus, es neko citu krievos neredzēšu


nevienam neinteresē ka tu neko neredzi. tā ir tikai tava problēma aklais pamuļķi.

Atbildēt

Ainārs

11.11.2022. 22:10

Nezin ko saka Vilis KrištopAns par šo apcerējumu? Vai nav kādu atpazinis?

Atbildēt

tu

11.11.2022. 21:48

»

Tu

dziivo iluuzijaas,Krievija pati ir zem taa pasha saimnieka , zem kura ASV ir. Un liidz ar to Tu nesaproti ,kas notiek globaali


nesaproti, kas notiek. Ir draudzība un ir seksuālā izmantošana. ASV ar Latviju ir seksuālā izmantošana. ASV pavēlēja atdot Abreni un vietējie kangari to izdarīja. Pavēlētu atdot Daugavpili, atdotu arī to. Latvijai bija jāpiedalās visos ASV noziegumos pret citām valstīm- Serbiju, Irāku, Afganistānu un c. ASV izmanto Latviju savai cīņai ar Krieviju tāpēc tādi kā Rinkēvičs un Pabriks tik cītīgi rej uz Krievijas pusi.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

11.11.2022. 21:40

»

Karaļa Mindauga dzimta

Mūsu senči Rjūrikiešu kņazi neeksplotēja cilvēkus ,bet tieši aizstāvēja ,paši gāja kaujās( Грюнвальдская битва ) ,krita ,tika ievainoti ,nesēdēja kā zeļenskis vai putins kabinetos norīkodami ,kur kuram nomirt...


1. Vidusklaikos karaļi paši personīgi kaujās vadīja savu karaspēku. Visbīstamākā profesija, piemēram, bija Anglijas karalis, jo 2/3 no Anglijas karaļiem krita kaujas laukā.
2. Aristokāts ir tas, kurš par tādu bija ierakstīts aristokārtu reģistrā (matrikulā), nevis ģenētiska piederība.
3. Visvairāk bērni esot bijuši mongoļu imperatoriem. Čingizhanam esot bijis pie 3000 bērniem. Tas, ka Mindaugs aspsēkloja daudz savu verdzeņu ir pilnīgi iespējams, bet troņa mantinieks varēja būt tikai viens un viņš tiek uzskatīts par dzimtas turpinātāju.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

11.11.2022. 21:21

»

ASV protektorāts Latvija

Iedomas, ka aristokārtiem spalvas aug taisnākas un orgāni garāki kā visiem citiem, ir tikai iedomas. Atristokrātiem viss ir tāpat kā citiem. Aristokrāts ir statuss sabiedībā, ko varēja mantot vai iegūt dzīves laikā. Bet pirmā prasība, lai būtu aristokrāts, ir jābūt karalim, monarham jeb galvenajam pahanam...


Mūsu senči Rjūrikiešu kņazi neeksplotēja cilvēkus ,bet tieši aizstāvēja ,paši gāja kaujās( Грюнвальдская битва ) ,krita ,tika ievainoti ,nesēdēja kā zeļenskis vai putins kabinetos norīkodami ,kur kuram nomirt.
Visas pilis, cietokšņi ir saglabājušās Krievijā ,Baltkrievijā ,Ukrainā , Lietuvā .
Kā arī Aglona uzstādīts piemineklis karalim Mindaugam ar sievu Martu . ( Lietuvos aristokratų sąjunga )
Mindauga - Gediminu dzimtas šūpulis ir Mickeviču dzimta ,no tās viņi cēlušies, un latgaļi ir to pēcteči .
Tā ka pāragri jūs apgalvojat ,ka esam izmiruši .
Īpaši spēcīga baltu aristokrātija ( arī vēsturnieki ,zinātnieki ,ģenētiķi) ir Lietuva, par cik latvju ķēniņu dzimtas pēc cīņām ar vācu krustnešu ( Vācijas-Izraēlas nams ) , bija spiesti pamest savas dzīvesvietas un doties dziļāk Lietuvas teritorijā.
Vispār ir sociāla un antropoloģiska parādība aristokrātija ,gan pēc tīri vizuālam pazīmēm ,gan ģenētiskām.
Ir pazīmes sejā , kuras apliecina ,ka piederat kādai noteiktai dzimtai ,aristokrātu gleznotāji tās pārzināja ,tāpēc gleznoja noteikta rakursa sejas.
Faktiski uz zemeslodes nav neviena cilvēka ,kurš nepieder vienai vai otrai imperatoru ,faraonu dinastijai.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

11.11.2022. 20:46

»

Skolnieciņš

Доброго времени суток...


No kā attīra Krievijas armija Ukraiņu tautu ,variet noklausīties šeit ,par Ukrainas pilsētu Nikolajevu ,arī komentārus palasiet.

(13:54 НЬЮ ЙОРК КОМУ ВЫ ЗАВИДУЕТЕ? ПОДОЖДИТЕ, ЖИЗНЬ В АМЕРИКЕ ПРОСТЫХ "РАБОТЯГ" НЕ САХАР )

Izskatās ,ka tie kuri ASV pirmo galvaspilsētu Fila-delfiju pārvērtuši par narkomānu pritonu ,realizē savu biznesu arī Ukrainā ,ne velti Baidena ( Bidens slave owners) dēls nonarkojas un nomira , bet šāda persona ieņem pirmo amatu ASV un pēc Sorosa vārdiem esot ieguldījušies Ukrainā , nu tad man patiesi žēl šīs tautas,kura starp citu dzīvo vel gan baltu , gan ķeltu pārstāvji .un iet bojā vecu deģenerātu dēļ .

Ja jūs vēlaties izteikt priekšlikumu Putinam ''stop war '' varat viņa jutub kanālu apmeklēt ( putin-todey .ru ),jo te diez vai viņš ko lasa, bet es netaisos aizstāvēt amerikāņu slepkavu pozīciju ,kuri izslepkavoja amerikas indiāņus ,vjetnamiešus ( mūsu un somu ģenetiskos radus), un pašlaik galina nost ka ukraiņus tā visu tautu pārstāvjus ietilpstošus Krievijas Federācijas sastāvā.

Atbildēt

Skolnieciņš

11.11.2022. 19:21

»

Tur jau

taa lieta ,ka Tu redzi tikai karu


Pirms krievi neizies cauri lustrācijai un nenomaksās parādus, es neko citu krievos neredzēšu.

Atbildēt

fakts

11.11.2022. 18:13

»

Gustavs

tas ir tiesa, tikai te der atcerēties ka ap 50% LV iedzīvotāju tic ka pastāv kaut kāda pasaules valdība kas visu nosaka....Ka COVID vakcīnas ir inde ar čipsiem...kā Kremlī sēž ne Putins bet reptilis...ka COVID vakcīnas izgudroja proklatije amerikanci kopa ar latiši-fašiti, benderovci lai apindetu osvoboditelus...


Pēdējā lohotrona (vēlēšanu) statistika apliecina ka ticīgo ir 60%.Es gan domāju ka zinošo ir ne vairāk kā 6% toties viņu skaits aug.
Stratkoms varēja izdomāt kādu jaunu mantru,švaki tie izcilnieki ir.

Atbildēt

Tur jau

11.11.2022. 18:12

»

Skolnieciņš

Nu, ja Tu neredzi karu Ukrainā, tad Tu esi akls cilvēks


taa lieta ,ka Tu redzi tikai karu

Atbildēt

RB

11.11.2022. 18:09

»

HT

Un? Šī informācija jau ir interesanta. Aizskartas cilvēktiesības brīvi pārvietoties? Vieta dokumentāli politiskam trillerim. Romāna formā...


Nevaru saprast, kāpēc cilvēkus tik ļoti kaitina mans piedāvājums valsts prezidenta amatam? Kas tas par "neobjektīvo apstākļu novērtējumu"? Manuprāt, es biju vienīgais, kurš spēja novērtēt apstākļus puslīdz objektīvi. Vismaz, man vienīgajam bija sava programma.

Varbūt varētu paskaidrot, kā izpaužas ievēlētā prezidenta Levita objektīvais apstākļu novērtējums?

Atbildēt

Gustavs

11.11.2022. 16:40

»

fakts

Tās nav ilūzijas bet gan apzināta dūmos vešana pieminot kaut kādas tur valstis


tas ir tiesa, tikai te der atcerēties ka ap 50% LV iedzīvotāju tic ka pastāv kaut kāda pasaules valdība kas visu nosaka....Ka COVID vakcīnas ir inde ar čipsiem...kā Kremlī sēž ne Putins bet reptilis...ka COVID vakcīnas izgudroja proklatije amerikanci kopa ar latiši-fašiti, benderovci lai apindetu osvoboditelus..uttt..Tam nav gala....

Atbildēt

Skolnieciņš

11.11.2022. 16:31

»

Cik

vakcīnas tev ir zem ādas jau? :) mmm


Nu, ja Tu neredzi karu Ukrainā, tad Tu esi akls cilvēks.

Atbildēt

Gustavs

11.11.2022. 15:58

»

ASV protektorāts Latvija

Ja ar valsti viss kārtībā, tad neko nevarēs tādu izdarīt.Ar nemitīgu melošanu savas valsts iedzīvotājiem valsti nosargāt nevar. Valsti, kas nespēj sevi pati aizsargāt, protams, paņems sev spēcīgākais. 1940.gadā Latvijai bija 3 divīzijas, tagad nav nevienas, nav neviena tanka un kājnieku kaujas mašīnas...


Tas viss tiesa, tikai tas nepavisam nenozīmē, ka ja vara ir slikta-tad slikta ir arī valsts...
Par to ASV protektoratu Tu gan labāk nerunā. Tās ir Kremļa iluzijas...Bet vara LV patiess vāja. To var redzēt it visur...un vispirms jau tur, ka nav veikta CCCP imigrantu repatriācija...līdz ar to nav nekāda viņu integrācija....Viss tas izskatās pēc meliem, ko vara iebaro latviešiem, ka soviets var integrēt citu valstu tautās....

Atbildēt

Cik

11.11.2022. 15:54

»

Skolnieciņš

Доброго времени суток...


vakcīnas tev ir zem ādas jau? :) mmm...

Atbildēt

Skolnieciņš

11.11.2022. 15:36

Доброго времени суток!

После 24. февраля 2022. года мир изменился навсегда. В этот день Российская Федерация сбросила маску приличия и в открытую показала своё жуткое, кровожадное лицо всему миру. Российская Федерация без всякой разумной причины напала на Украинскую Республику, хотя предпосылки подобных действий Российской Федерации были уже в 2008. году и 2014. году. В августе 2008. года Россия напала на своего соседа – Грузию. Хвала Богам, этот конфликт быстро затих! Но весной 2014. года Россия залезла на территорию Украины и оккупировала, а в дельнейшем аннексировала, полуостров Крым и области Луганска и Донецка. Так началась полномасштабная, захватническая война, устроенная Россией.

Я осуждаю войну в Украине. Я осуждаю омерзительны поступки России. Мне стыдно, что многие русские не способны сказать: «Нет войне!». Мне стыдно, что русские не могут прогнать от власти обезумевшего диктатора. Мне стыдно, что русские перед любым тоталитаризмом и тиранией стреляться как тряпки и воздают ему хвалу. Я понимаю, что у русского народа плохая эпигенетика вследствие долгого рабства при царе и бесчеловечных репрессиях при коммунистах. Это всё очень пагубно повлияла на эпигенетику русского народа. И последствия отрицательной селекции мы видим сейчас.

Я призываю прекратить войну в Украине! Я призываю Россиян одуматься! Война — это плохо. Во-первых, это плохо для души. Война – страх, самоцензура, раболепие – только оскверняют человеческую душу. Таким образом люди себя принижают в глазах высших сил – Богов и Богинь. Во-вторых, война всегда ведёт за собой тяжёлые кармические последствия. Приходит нищета. Люди умирают. Судьбы и жизни рушатся. И в конце концов за свои поступки приходиться отвечать, как и в этой жизни, так и в следующих жизнях. Сейчас Россия совершает богомерзкий грех перед Европой и Украиной. Россияне должны одуматься. Россия должна прекратить начатую войну в Украине. Россия должна признать свою вину, а в дальнейшем выплачивать репарации Украине. Диктатор Владимир Владимирович Путин должен быть передан в Гаагский международный суд. Крым — это Украина!!!

Я верю, что Украина победит. Я верю, что Украина защитит свою независимость. И моя вера крепка. И да защитят Славянские Боги наши души! Пусть милосердие Славянских Богов будет с нами!

Ar necieņu pret 9. maiju un tā svinētājiem, Skolnieciņš

#язычество #paganism #polytheism #родноверие #heathenry #язычники #pagans #многобожники #polytheists #родноверы #heathens #СлавянскиеБоги #SlavicGods #БогСварог #GodSvarog #БогПерун #GodPerun #БогВелес #GodVeles #БогСтрибог #GodStribog #БогДаждьбог #GodDazhbog #БогЧернобог #GodCzernobog #БогиняЖива #GoddessZhiva #БогиняЛеля #GoddessLelya #БогиняЛада #GoddessLada #БогиняМара #GoddessMara #24.02.2022. #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraine #UkraineUnderAttack #RussianWarCrimes #StopWarInUkraine #StopPutin #NoWar

P.S. Komentārs ir adresēts krieviem, tādēļ ir pieminēti Slāvu Dievi, un tas ir krievu valodā.

Atbildēt

Skolnieciņš

11.11.2022. 15:27

Доброго времени суток!

Сейчас идёт война между добром и злом, между демократией и тоталитаризмом. Уже более как 8 месяцев в Украине не стихает война, которую устроила Россия. Эта бессмысленная, беспочвенная, скотская война принесла людям очень много горя. Диктатор Владимир Путин устроил эту войну, чтобы удовлетворить свою жажду крови и свои больные желания, а также укрепить свою диктатуру в России и править пожизненно. К сожалению, многие жители России еще не осознали какой грех совершили, позволив этой войне случиться. Россия погрязла в пороках. Россия погрязла в милитаризме. Весь тот гной, который тихо спал в душах Россиян теперь виден всему миру. И этот гной разросся как раковая опухоль.

Я желаю, чтобы эта богомерзкая война прекратилась. Я желаю, чтобы зачинщики этой войны – сидячие в Московском Кремле – побыстрее получили своё наказание. Я желаю Украине силу и отвагу в защите своих границ и своего народа!

Я знаю, что Украина победит. Я знаю, что Украина защитит себя от набега Российских солдат. Ведь на стороне Украины правда. Ведь на стороне Украины Славянские Боги!

Остаётся только молиться Славянским Богам за здравие Украины. Остаётся только верить, что Украина победит.

Ar necieņu pret 9. maiju un tā svinētājiem, Skolnieciņš

#язычество #paganism #polytheism #родноверие #heathenry #язычники #pagans #многобожники #polytheists #родноверы #heathens #СлавянскиеБоги #SlavicGods #БогСварог #GodSvarog #БогПерун #GodPerun #БогВелес #GodVeles #БогСтрибог #GodStribog #БогДаждьбог #GodDazhbog #БогЧернобог #GodCzernobog #БогиняЖива #GoddessZhiva #БогиняЛеля #GoddessLelya #БогиняЛада #GoddessLada #БогиняМара #GoddessMara #24.02.2022. #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraine #UkraineUnderAttack
#RussianWarCrimes #StopWarInUkraine #StopPutin #NoWar

P.S. Komentārs ir adresēts krieviem, tādēļ ir pieminēti Slāvu Dievi, un tas ir krievu valodā.

Atbildēt

fakts

11.11.2022. 15:14

»

Tu

dziivo iluuzijaas,Krievija pati ir zem taa pasha saimnieka , zem kura ASV ir. Un liidz ar to Tu nesaproti ,kas notiek globaali


Tās nav ilūzijas bet gan apzināta dūmos vešana pieminot kaut kādas tur valstis.

Atbildēt

qwe

11.11.2022. 15:11

»

jautājums

es šo neuztvertu kā asprātīgu domu...bet kā neapskaužamu patiesību, kur liela daļa atbildības jāuzņemas vēlētājiem pašiem


Manas vainas tur nav, okupācijas valdības rīkotos pasākumos nepiedalos.
Nevienam savā vārdā neesmu ļāvis (deleģējis) naudas kleķerēšanu.
Ja kāds to dara, tā ir VIŅA personsikā atbildība.
Ja kāds stāsta, ka it kā netieši esot saņemis no manis atļauju, viņš melo.

Mana vaina ir tā, ka netieši atbalstu okupācijas varu ar to, ka tā patvaļīgi tiek klāt mana darba augļiem, konvertētiem naudas izteiksmē.
Lai šo mainītu, viens nav karotājs. Esmu atvērts ierosinājumiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: