Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nkolajs Buivids

25.04.2017. 20:08

Bet vai ne viens ne saredzēja, ka ministrs, ierosinot apelācijas tiesvedību, neskatoties ka bija redzams policijas prettiesiska rīcība, piesedzēja viņus, tā vietā, lai tos sodītu. Vai tas nav korupcija?

Atbildēt

REKĀ

25.04.2017. 19:06

Par urrāpatriotu vadīto Tieslietu ministriju man jau sen viss skaidrs. Un apstiprinājumu tam guvu, izlasot žurnālu IR.Neviens cits, izņemot to, kurš pats bijis nacionālradikāļu rindās, tik labi nepazīst šo nejēgu valstiskās lietās un performanču veidotāju kompāniju.Piekrītu lugas scenārista teiktajam, ka, par nožēlošanu ,viņi joprojām ir Saeimā un valdībā.

Atbildēt

hem

25.04.2017. 18:13

»

meh

Kāpēc tik maza morālā kompensācija


Kāda morāle, tāda kompensācija

Atbildēt

nu bet elementāri

25.04.2017. 17:39

»

meh

Kāpēc tik maza morālā kompensācija


tieši proporcionāli morālei.

Atbildēt

meh

25.04.2017. 17:24

Kāpēc tik maza morālā kompensācija?

Atbildēt

Me

25.04.2017. 15:11

Piespiedu sevi izlasīt visu šo bezjēdzīgo penteri. Tāda sajūta, ka Lato Lapsa grib iztikt no naudas, jo meklē tik iemeslu par kaut ko pasūdzēties un pieprasīt kaut kādas kompensācijas. Sāc beidzot strādāt normālu darbu un beidz ņaudēt pie katra stūra, ka tevi kaut kur ir apvainojuši vai ne tā uz tevi paskatījušies. Tād tā kā smilškastes puišelis.

Atbildēt

arnis

25.04.2017. 15:04

Diemžēl paši vien esam tos stulbeņus savēlējuši, jo tālāk jo trakāk.NA ir galīgi pagrimusi, mēģināšu balsot par JKP.

Atbildēt

LL

25.04.2017. 14:18

»

FENIKSS

Kāpēc Lato nevarēja man tos 200 eiro noziedot? Tā vietā tiek vienam no astoņkāja lielākajiem kretīniem, kurš tāpat tos momentā notrallinās


Nu, neiešu jau es vienkārši viņam tos 200 eiro kabatā bāzt - tā tak nebūs smuki un caurspīdīgi. Aizsūtīšu piedāvājumu ar lūgumu izvēlēties kursus šādas summas apmērā un tad rēķinu parsūtīt man.

Atbildēt

FENIKSS

25.04.2017. 13:48

Kāpēc Lato nevarēja man tos 200 eiro noziedot? Tā vietā tiek vienam no astoņkāja lielākajiem kretīniem, kurš tāpat tos momentā notrallinās.

Atbildēt

nu nezinu

25.04.2017. 13:34

Nu, pieņemsim. Bet no sprieduma totāli nav saprotams, kāpēc lapsas ciešanas ir vērtas tieši 200,-eiro. Kāpēc ne 250? Vai kāpēc ne 2000? Es nesaskatu šajā spriedumā, kāpēc tieši tāda summa. Saprotu, ka lapsa un co. priecājas, ka vispār kaut ko panākuši, bet domājams, ka divas mafijas šādus gadījumus izmanto, lai kārtotu savus rēķinus.

Atbildēt

ha-ha-ha

25.04.2017. 10:25

»

nr.?

Lietas numuru varētu, lūdzu? Lai var atsaukties, ja nepieciešams


Tiešām gribētu zināt Lietas nr.-u, lai varētu izlasīt cik "profesionāli"darbojušies Tieslietu ministrija...

Atbildēt

nr.?

25.04.2017. 10:08

Lietas numuru varētu, lūdzu? Lai var atsaukties, ja nepieciešams...

Atbildēt

jaa

25.04.2017. 09:44

Rīgas Apgabaltiesa parāda too, kas SEN JAU IR ZINĀMS-Tieslietu ministrija,ministrs un darbinieki ir LIELI NEPROFESIONĀĻI šajā ministrijā- ir "LIELA BEDRE" un algu saņem par to, ka ir ieradušies darbā un atsēdējuši savas darba stundas. Tieslietu ministriju vajadzētu IZFORMĒT!!!

Atbildēt

Zeks

25.04.2017. 08:20

Lato, par to ka Jūs no DP atvainošanos nesagaidīsiet – es jau savulaik iekomentēju. Neko Jūs, cienītais, tā arī neesat sapratis, vai arī neesat gribējis saprast. Jūsu vinnētā tiesas prāva nekliedē manu pārliecību un pieredzi par to, ka Latvija ir policejiska valsts. Tas, ka Jūsu portrets melnā ierāmējumā vēl nekarājas valsts policijas itin kā meklējamo stendā, liek domāt ka DP attiecībā uz Jums ir kādi tālejošāki plāni. Nekur Jūs, draudziņ, tāpat neizspruksiet tiklīdz nebūsiet vairs tam gestapo vajadzīgs.
Esmu vairāk nekā pārliecināts, ka DP ir tā iestāde, kura pati pieliek roku lai izzustu dažs labs liecinieks.
Bandītiem no DP – likumi pret jums ir bezspēcīgi, jo jūs maitas paši izdomājat savus likumus, no jums valsts policija iemiedz astes kājstarpē un paklausot jūsu rīkojumiem pārkāpj rakstītos likumus (precizēju – noslauka ar Krimināllikumu to vietu no kuras kājas dīgst).

Atbildēt

vēlētājs

25.04.2017. 06:58

Dzintars Rasnačs ir partijas TB/LNNK, Visu Latvijai jeb Nacionālās apvienības biedrs, kurš izliekas par latviešu draugu. Muļķis nav tas, kas agrāk noticēja viņam; muļķis ir tas, kas noticēs atkal.
Ārā no valdības un Saeimas Dzintaru Rasnaču!

Atbildēt

losis

25.04.2017. 06:54

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) veiktajā aptaujā noskaidrots, ka valdības darba novērtējums pēdējo mēnešu laikā pieaudzis līdz 5,05 desmit baļļu sistēmā, kas ir labāks rādītājs nekā iepriekš, kad uzņēmēji to vērtēja ar 4,4. Savukārt par vienīgo „nesekmīgo” ministru vidū atzīts tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs.
LTRK veiktajā aptaujā noskaidrots, ka premjera Māra Kučinska darbu uzņēmēji vērtē ar 5,6 ballēm, visbiežāk jeb 36% gadījumu izvēloties atzīmi seši. Visaugstāk bizness vērtē kultūras ministres Daces Melbārdes darbu, kas iespējams, skaidrojams ar šīs nozares minitrijas mazāku tiešo iesaisti uzņēmējdarbības vides jautājumos. Vēl arvien viens no ministriem – tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs – saņēmis negatīvu jeb nesekmīgu atzīmi – 3,8.
“Pēdējos mēnešos izveidojies un nostiprinājies dialogs starp valdību un uzņēmējus pārstāvošajām organizācijām, panākot vienošanos, ka būtiskas nodokļu izmaiņas netiks veiktas, izstrādājot nākamā gada budžetu,” saka LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa, “uzņēmēji šo ziņu ir sadzirdējuši, tādēļ ministru darba novērtējums ir uzlabojies, dodot arī cerību par biznesa vides stabilitāti un iespējām netraucētai izaugsmei līdz 2018.gadam.”
Ņemot vērā to, ka aptauja tika veikta laikā, kad demisionēja veselības ministrs Guntis Belēvičs, viņa novērtējums aptaujā netika jautāts. Savukārt Dzintars Rasnačs, neraugoties uz savu „līgavaiņa skapja” stāstu un nesekmību ministra darbā, joprojām ieņem tieslietu ministra amatu.
Kā Rasnačam izdevās izsprukt no kriminālatbildības viltotā Saeimas protokola lietā?
Līdz pat šai dienai tā arī nav skaidrs – kādā veidā pašreizējam tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam izdevās izsprukt no kriminālatbildības Saeimas Juridiskās komisijas 2009.gada 1.septembra sēdes protokola viltojuma lietā, lai gan zem protokola bija ne tikai deputātes Vinetas Muižnieces, bet arī viņa paraksts.
Kriminālprocesu pret V. Muižnieci ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers 2011.gada 1.jūnijā sāka pēc tam, kad Ģenerālprokuratūra bija saņēmusi Saeimas Korupcijas novēršanas apakškomisijas priekšsēdētāja Alekseja Loskutova iesniegumu par iespējamu Juridiskās komisijas protokola viltošanu 2009.gada 1.septembrī.
Juridiskās komisijas sēdes audioieraksts liecināja, ka deputāti sēdē apspriestos Krimināllikuma grozījumus nolēmuši virzīt izskatīšanai pirmajā lasījumā, turpretim viltotajā protokolā bija norādīts, ka likumprojektu nepieciešams pilnveidot, un līdz ar to likumprojekta tālāka virzīšana tika nobremzēta.
Tiesas versija bija – V. Muižniece esot likusi Juridiskās komisijas konsultantei aizstāt Juridiskās komisijas sēdes protokola daļu ar viņas pašas uzrakstīto tekstu un tad arī parakstījusi šo sēdes protokolu.
Rezultātā Augstākā tiesa V. Muižnieci atzina par vainīgu dokumenta viltošanā un sodīja viņu ar 2846 eiro naudassodu, taču interesanti, ka ar veselu ādu izspruka otrs sēdes protokola parakstītājs – toreizējais Juridiskās komisijas sekretārs Dzintars Rasnačs.
Viņš pats pašlaik nemīl runāt par šo tēmu, taču neoficiāli zināms, ka šajā spiedīgajā situācijā tagadējo tieslietu ministru paglābis pēkšņs atmiņas zudums, – viņš izmeklētājiem gluži vienkārši paziņojis, ka vispār neko neatceroties, tik to vien, ka V. Muižnieces paraksts bijis jau pirms viņa paraksta…
Pēc Jāņunakts kautiņa tieslietu ministrs baidās par savu drošību…
Kurai vēl valstij ir tieslietu (!) ministrs, kurš ne tikai pa sīkumiem apzog nodokļu maksātājus un tiek iekaustīts ar rabarberiem, bet arī iesaistās dzēruma kautiņos? Lūk, cik krāšņi Dzintara Rasnača Jāņunakts izklaides jau pirms gandrīz diviem gadu desmitiem aprakstīja laikraksts Diena, – turklāt interesanti, ka jau toreiz Dz. Rasnačs sēdēja tieslietu ministra amatā:
„Piektdien tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs vērsies Ģenerālprokuratūrā ar ziņojumu par to, ka Jāņunakts svinību laikā viņam uzbrucis kāds piedzēries vīrietis. Notikušais liekot ministram šaubīties par viņa turpmāko drošību.
Ziņojumā ģenerālprokurora vietas izpildītājam Edvīnam Ziediņam tieslietu ministrs raksta, ka Tukuma rajona, Kandavā, 24.jūnijā Armands Paeglis, būdams stiprā alkohola reibumā, vairākkārt draudējis izrēķināties ar Dz.Rasnaču un savu iespēju robežās arī lietojis vardarbību.
Ministrs gan centies izvairīties no incidenta, taču ap pulksten 4.30, kā prokuratūru informē Dz.Rasnačs, „pret mani tika mēģināts pielietot vardarbību un fizisku spēku, un pastāvēja reāli draudi manai veselībai”. Tāpēc viņš nepieciešamās aizstāvēšanās ietvaros divas reizes iesitis uzbrucējam ar galvu.
Tas gan neesot mazinājis A.Paegļa agresivitāti līdz pat pusdienlaikam, kad viņš aizvests uz Kandavas autoostu braukšanai uz Rīgu.
Dz.Rasnačs uzskata, ka „A.Paegļa rīcība varētu arī nebūt kvalificējama pēc Latvijas Kriminālkodeksa 61.panta kā valsts amatpersonas veselības un dzīvības apdraudējums, jo minētajā laika posmā neesmu veicis valstisko darbību. Taču, lai gan neesmu fiziski tieši cietis, tomēr A.Paegļa agresivitāte un neprātīgā uzvedība (..) liek man šaubīties par savu turpmāko drošību”. Tāpēc ministrs lūdz noskaidrot A.Paegļa sabiedriskās bīstamības pakāpi.
Tieslietu ministrijas preses sekretārs Leonards Pāvils Dienai pastāstīja, ka Kandavā notikušas Jāņu svinības, kurās piedalījušies vairāki apvienības Tēvzemei un Brīvībai biedri. Vairāki liecinieki arī L.Pāvilam bija apgalvojuši, ka A.Paeglis, kurš svinībās nokļuvis pilnīgi nejauši, bijis stiprā dzērumā – tovakar viņš dzēris brendiju un alu.
Savukārt Dz.Rasnačs Dienai teica, ka viņš tonakt nedaudz iedzēris alu, jo Jāņi bez alus nemaz neesot iedomājami. Tiesībsargājošajām iestādēm būtu jānoskaidro, vai A.Paeglim „šādi prāta aptumsumi nav bijuši arī agrāk”, teica ministrs. Piektdienas pievakarē Diena centās sazināties ar A.Paegli, kurš strādā Latvijas Mākslas akadēmijā par bibliotekāru, taču no darbavietas viņš jau bija aizgājis. Laikrakstam Vakara Ziņas cietušais pastāstījis, ka Jāņu naktī bijis iereibis un aizmidzis pie ugunskura. Dz.Rasnačs viņam iespēris ar kāju pa deniņiem un pavēlējis celties augšā. Pēc tam ministrs ar galvu A.Paeglim iesitis pa galvu. Ministrs Dienai teica, ka 80% no A.Paegļa stāstījuma esot nepatiesība…

Atbildēt

fakts

25.04.2017. 06:52

Drošības policijas Mežviets varēs tikt pie 200 eiro zināšanu uzlabošanai.

Atbildēt

paraksts

25.04.2017. 06:47

Jurista Ivara Redisona vadītā biedrība Atvērtā pārvaldība un citas juristu dibinātās biedrības vislabāk zina, kāds nelietis un divkosis ir Dzintars Rasnačs un viņam līdzīgie. Lai var šo mafiozo bandu saukt pie atbildības, valstī pie varas Saeimā jānāk godīgiem cilvēkiem. Veicināsim to!Pašlaik pilsoņu parakstīšanai ir CVK apstiprinātas trīs iniciatīvas -

a) atcelt 2012. gada ierobežojumus vēlētājiem (no tiem nesamērīgākais - uzreiz, īsā laikā savākt 155 200 parakstu jebkura likumprojekta iesniegšanai Saeimā);

b) paralēli notiek iniciatīva ar savādāku raksturu - pilsoņi var parakstīt vēlētāju lēmumu par Saeimas atlaišanu.

c) (no 21.04.2017) grozījumi likumā "Par nekustamā īpašuma nodokli" - neaplikt ar nodokli vienīgo mājokli un piegulošo zemi. )

Atbildēt

DEMISIJU

25.04.2017. 06:39

Biedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra Dzintara Rasnača (NA) vadībā, aicina LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties, dodot ministra krēsla vietu spējīgākai personai, kura izprot tiesiskuma nozīmi un lomu valsts attīstībā un sabiedrības labklājībā.

Pie secinājuma un lēmuma aicināt tieslietu ministru Rasnaču demisionēt nonācām vairāku, nu jau neskaitāmu rupju pamattiesību pārkāpumu rezultātā tiesās. Tiesu sistēmas dalībnieki bez sodāmības sajūtas netraucēti pārkāpj materiālo un procesuālo tiesību normas, neuzskatot to par īpaši būtisku šķērsli tiesu spriešanā.

Tieslietu ministrija ministra Rasnača (NA) priekšgalā ne tikai nevēlas, bet arī nespēj labot situāciju, jo pamatos neizprot tiesiskuma jēgu un būtību. Par to liecina vairāku likumprojektu grozījumi, ko iniciējusi pati Tieslietu ministrija un kuri ietver rupjus pamattiesību un konstitucionālo tiesību pārkāpumus.

Tiesu izskatīšanas termiņi ir saīsināti uz tiesiskuma un tiesu kvalitātes rēķina. Tiesā izskatāmo lietu skaits ir samazinājies uz paaugstināto valsts nodevu un zudušās ticības uz taisnīgu tiesu rēķina.

Aicinām sabiedrību PIEPRASĪT ne tikai tieslietu ministra Rasnača demisiju, bet arī atbildību. Ne tikai politisko, bet arī materiālo un tiesisko ATBILDĪBU pret savu Tautu un Valsti!

Aicinām sabiedrību ne tikai kurnēt savās virtuvēs un sociālajos tīklos, bet sūtīt rakstiski noformētus dokumentus, PIEPRASOT ATBILDĪBU UN NEKAVĒJOŠU RĪCĪBU!

Aicinām sabiedrību atklāti un skaļi stāstīt un saukt vārdos negodprātīgus un/vai nekompetentus tiesu sistēmas dalībniekus - tiesnešus, zvērinātus tiesu izpildītājus, maksātnespējas administratorus, korumpētus advokātus u.c., kuri grauj MŪSU VALSTS PAMATUS UN NEATKARĪBU!

Neviens cits neglābs un nesakārtos MŪSU VALSTI! Tikai MĒS PAŠI ESAM ATBILDĪGI, KA ZAUDĒJAM TO, KO MŪSU SENČI IR RADĪJUŠI!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: