Menu
Pilnā versija
Foto

Apspriežamie jautājumi

Rids Bruners · 11.08.2019. · Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

16.08.2019. 11:50

https://www.pietiek.com/raksti/vispirms_kvels_komunists_vai_vdk_agents,_pec_tam_aktivs_tautfrontietis_un_saeimas_deputats

Atbildēt

Ņevinovataja ja!

13.08.2019. 10:19

»

Debilais RD

Gatavs ar 4. maija varu sadarboties un "apspriest jautājumus", tāpat kā provokatore Sandra Briķe


Čistoserdečnoje priznaņije.


Es, Sandra Briķe, nebiju nekāda "īsta muļķe", kad sadarbojos ar LPSR totalitāro sistēmu. To darīju ar tīru sirdsapziņu un savu pārliecību, lai gan mani neviens uz to nespieda, man nebija nekādu šķēršļu atteikties.

Kā citi milicijas darbinieki brīvprātīgi iesaistījos un veicu VDK un prokuratūras operatīvos uzdevumus, safabricējot kriminālprocesus, organizējot noziedzīgas darbības disidentu, nacionāli citādākdomājošo, diskreditēšanai un nosūtīšanai uz cietumu, vai psihiatrisko slimnīcu sazāļošanai un izolēšanai no sabiedrības.. (tagad neviens vairs to nepierādīs, cik tur bija mana un mana vīra vaina, un kuru gan tas vairs interesē).

Biju aktīva un atbildīga milicijas darbiniece, lūdzu to ņemt vērā, lai gan milicijā un VDK, prokuratūrā darba valoda bija krievu valoda, ko man nācās apgūt visā pilnībā.

Man nekā šodien nav pret tā saucamo "kosmopolītismu" un reāli joprojām atpazīstu visas nacionālā naida kurināšanas pazīmes! To pašu milicijā darīja mans vīrs. Abi pilnā mērā izbaudījām visas PSRS varas privilēģijas, kādu mums šodien reāli pietrūkst..

Tad negaidīti uznāca tā saucamā "atmoda", ko, sagraujot PSRS, faktiski, kā šodien visi labi zinām, radīja ārvalstu slependienesti, tostarp ar H86 dbināšanu.

Es personīgi cerēju, ka, mainoties varai, Latvija nebūs brīva atjaunotā 18. novembra republika, kaut tautai tas tika solīts, kas arī piepildījās. Nenotiks lustrācija un VDK darbinieki, tiesneši un prokurori , un komunisti nenožēlos savus pastrādātos "noziegumus" pret tautu, jo tad arī man būtu tas jādara. Klusībā pat cerēju, ka tomēr nenotiek deokupācija..

Vara it kā mainījās, bet iekšlietu un tieslietu sistēmās savas vietas saglabāja arī citi tā saucamie krievu "okupantu pakalpņi", tostarp es un mans vīrs. Es pati vēlāk diemžēl muļķīgi nonācu iekšējā konfliktā ar sevi, gribēju būt godīgāka savā vēlāk jau tiesneses darbā, gribēju nepamatoti un augstprātīgi izcelties, atšķirties, ar ko pilnīgi neattaisnoju uz mani liktās cerības. Gudro stratēģija un taktika izpaudās pat ET rīcībā, nepieņemot izskatīšanai manu "muļķīgo sūdzību" pret LV par atbrīvošanu no tiesneses darba.

Jāteic, ka patiesās zināšanas par cionismu un tā integrācija esošajā varā, man bija pieejamas, bija kļūdaini no manas puses, tās nenovērtējot jau daudz agrāk - tās pat publiski atklātas bijušā 6. Saeimas deputāta, G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem", neieklausījos savos kolēģos, kuri uz to norādīja, ko tagad nožēloju.

Šī grāmata Latvijā ir vienīgā, kura, manuprāt, tagad man jāatzīst, "atklāti un melīgi" sniedz sagrozītus faktus ar citātiem par cionistu mērķiem 6. Saeimas deputātu darbā, pēc kuras it kā vadoties Saeimas juridiskais birojs un Saeimas prezidijs vēl šodien, ar cionistu rokasgrāmatu "Gudro stratēģija un taktika" it kā iedvesmojot ik nākošās Saeimas deputātus "genocīdā pret tautu", lai gan nekad neesam dzīvojuši tik labi kā šodien.

Personīgi domāju, ka jāmeklē risinājums, kā šī G. Valdmaņa grāmata "Starp dzirnakmeņiem", kas mulsina un dezorganizē lasītāju, būtu izņemama no apgrozības, jo tās saturs nepārprotami kurina un veicina nacionāko naidu!

Kad savā iekšējā, nepareizajā "lustrācijā" nonācu konfliktā ar sevi un esošiem kolēģiem, tas visiem, saprotams, sāka traucēt un mani atbrīvoja no tiesneses darba. Tagad es to saprotu pati un pilnā mērā savu rīcībū, konfliktējot par sīkumiem, nožēloju. 


LPSR laikos atbildīgii sadarbojos ar varu, pēc 1991. gada turpināju to darīt un joprojām vēlos piedalīties varas tieslietu sistēmas efektivizēšanā.


Arī Dainis Īvāns, "atmodas rupors" sākotnēji norobežojās no šodienas valsts varas, nonākot pilnīgā nabadzībā, līdz beidzot šodien veiksmīgi ar to sadarbojas, savu "muļķa praksi" atstājot pagātnē.

Atbildēt

Debilais RD

13.08.2019. 10:17

Gatavs ar 4. maija varu sadarboties un "apspriest jautājumus", tāpat kā provokatore Sandra Briķe.

Atbildēt

citi kloni

13.08.2019. 09:51

Sskele - ko, jūs nevariet veikalā nopirkt piena produktus , par dārgu? Tad mazgājiet zobus citādi tie sapūs un izbirs. Un mācieties angļu valodu!
Birkauss - tā tiem reņģēdājem vajag!
...

Atbildēt

Goodman

13.08.2019. 09:47

Rockabilly rockabilly rockabilly shock
Rockabilly rockabilly shock shock shock
Šoka terapija! Lūk kas vajadzīgs tautai!

Atbildēt

RB!

12.08.2019. 20:58

Tu esi īzts trollis, vai jukušais, kādu trakā Grantiņa aplokā netrūkst!

Atbildēt

Eduards Lunis Klons

12.08.2019. 19:30

»

Krrr- skis

(Pirms 27 gadiem


Es gaidu, kad jukušais L. Grantinš LRTT katram dalīs septiņus ha zemes. Nevaru vien sagaidīt!

Atbildēt

Krrr- skis

12.08.2019. 18:18

»

BRrrr

Vai Rids Bruners ir pseidonīms? Nav necik latvisks vārds. Uzvārds gan varētu liecināt, ka ir izcēlies no vāciem...


(Pirms 27 gadiem)
Tās arāju un lumpeņu bandas ir jāizvanda! Jāatbruņo! Lai zs netraucē godīgiem cilvēkiem prihvatizēt!
Kad viss būs prihvatizēts, tad varam dažus apbruņot, lai mūs apsargā.

Atbildēt

veidojam klonus?

12.08.2019. 17:40

»

RB

Šis komentārs nav mans. Troļļi no LRTT? Tiešām brīnums! Gribās apspriest nopietnus jautājums, paldies Saeimas manis novērtējumam


:):)
Tēvs

Es neesmu Dievs Tēvs. Es esmu Nācijas Tēvs. Es būšu Tēvs gan nabadzīgajiem, gan turīgajiem. Kā to realizēt?
Vispirms mēs kaut ko atņemsim bagātajiem un izdalīsim to nabagiem. Pēc tam otrādi - atņemsim kko nabagiem un izdalīsim to bagātajiem. Tā kā nabagu ir daudz vairāk nekā bagāto, tad uzminiet, kurš saņems vairāk, rēķinot uz vienu personu.

Atbildēt

BRrrr

12.08.2019. 14:55

Vai Rids Bruners ir pseidonīms? Nav necik latvisks vārds. Uzvārds gan varētu liecināt, ka ir izcēlies no vāciem.

Un - vai Rids Bruners ir tas pats, kurš pinās ar tautas tribunālu un tā trubadūru Linardu?

Vai Linards ir VDK ziņotāju sarakstos? Un Juris Vidiņš?

Jautājumu, redz, daudz.

Atbildēt

RB

12.08.2019. 12:45

»

RB

Pēdējie komentāri, kas seko pēc "Paldies.." nav mani. Beidzot iedarbināja troļļus, brīnums ka šoreiz tik vēlu


Šis komentārs nav mans. Troļļi no LRTT? Tiešām brīnums! Gribās apspriest nopietnus jautājums, paldies Saeimas manis novērtējumam!

Atbildēt

RB

12.08.2019. 11:59

Pēdējie komentāri, kas seko pēc "Paldies.." nav mani. Beidzot iedarbināja troļļus, brīnums ka šoreiz tik vēlu

Atbildēt

RB

12.08.2019. 11:57

»

Marika

Lai Jums izdodas


Varētu teikt, bet varētu arī neteikt.. ka visa darbība norisinās "garīgajā dimensijā", bet materiālajā pasaulē mēs novērojam tikai tās sekas. Problēma ir tā, ka materiālā pasaule, it sevišķi šīs pasaules slepeno ložu sabiedrības vadība ir fiziski degradējusies tiktāl, ka nav spējīga uz saprātīgu rīcību. Tāpēc "faktiskā vadība" jau sen atrodas citur. Citā dimensijā. Cilvēkiem pašiem vēl nav iespēju pārņemt to vadību savās rokās, un cilvēki šodien aktīvi vēlas noskaidrot šo jautājumu, kur ir vadība, kas tā tāda un kas ar to notiek. Kad tas tā kā noskaidrots, atliek tikai informēt ikvienu par notiekošo un mēģināt sniegt atbalstu zinošo apvienošanai un kopīgai rīcībai pret vadību, vai tieši pretēji. Tas arī tiek darīts iespēju robežās.


Kur ir Vatikāna spēks ?
Vatikāns ir "iestāde" un tam nav saistības ar „vienkāršajiem“ ticīgajiem – cilvēkiem. Nevar ticēt "iestādei", mīlēt "iestādi" un tamlīdzīgi. Piemēram, kamēr nenomet sēklu vai stādu.. Tomēr tam piemīt viena būtiska atšķirība, kas to paceļ pāri pārējām pārvaldes struktūrām. Vatikāna ierēdņiem ir jāuzvedas kā ticīgajiem, kā personām, kuru aktivitātes galvenokārt notiek garīgās sfērās .. Šī uzvedība paver iespējas kontaktiem, domu apmaiņai un ir pamats autoritātei laikā, kad pārējā "pārvalde", par kuru nekas nav zināms, savu autoritāti ir zaudējusi.
Atšķirībā no augstiem funkcionāriem, tā saucamajiem „vienkāršajiem cilvēkiem“ pieder neierobežotas iespējas garīgai izaugsmei. Tomēr izplesties garīgajās sfērās, satiekot tur "iestādes" ierēdņus, ir tikpat kā neiespējami - ierobežojumus parasti cilvēki uzliek sev paši. Ja cilvēks ir pozitīvi motivēts un attīsta sevi virzienā uz augšu, pa labi vai kreisi - labiski, kreiliski, tad viņš uzņems sakarus ar augsti attīstītām transcendentālām būtnēm no garīgās pasaulēm, kuras haotiski klīst starp Vatikāna ierēdņiem garīgajās sfērās. Kā Kristus staigājot pa ūdens virsu! Tas pats sakāms par noziedzniekiem un neliešiem, viņi dabiski iekļaujas zemāko radību vidē un garīgajās sfērās viņus redz rāpojam ķēmīgiem viepļiem.


Pēc fiziski – materiālās nāves cilvēkam ir izredzes nonākt tajā kompānijā, kur viņš jau veiksmīgi integrējies fiziskās dzīves laikā - rāpojot starp rāpuļiem. Bet garīgajā sfērā varēs pielietot viens pret otru iegūtās iemaņas konkurences attīstībai, nezaudējot savu dzimumorientāciju.
Izklausās kā no ticības mācības grāmatas, vai nē ?


Pareizi, kā ticīgs cilvēks vienmēr aģitēšu par pievēršanos reliģijai. Un reliģiju garīgajām orģijām. Bet par to citreiz! Tāpēc, ka tas ir vienkāršākais ceļš uz augšu, uz leju un krusteniski, ne tikai labiski vai kreiliski! Turklāt, tas ir universāls ceļš, kas vienlīdz labi der intelektuālim un sfēru "strādniekam", pākrāmējot sfēras pēc vajadzības! Kas cilvēkus attur no reliģijas ? Varbūt tā ir psiholoģiska barjera piedalīties dievkalpojumā, hmmm, ... liturģija un rituāli ? Svētie raksti, pret kuriem nedrīkst iebilst, pirms tūkstošiem gadu sacerētas pasakas ?
Patiesībā ir tā, ka rakstos aprakstītie notikumi notiek mūsu apkārtnē un tieši " tagad un te" ! Ja mēs tos neredzam, tā ir mūsu problēma. Laiks neeksistē, vismaz ne tādā veidā, kā mēs to skaitām, uzskaitām, pārskaitām.. Raksti pastāv tādā veidā, kādā tie atspoguļojas mūsu apziņā, tie atdzīvojas mūsu interpretācijā bez sfēru vadības! Mēs piešķiram tiem dzīvību, paši iekļaudamies garīgajā pasaulē, neskatoties uz garīgo sfēru haotisko patvaļu!


Kā piemēru pastāstīšu Jums, kas ir svētā Marija.
Tā ir jauna meitene no Latgales, kura pēc skolas pabeigšanas sāka piedalīties skaistuma konkursos. Tur viņai pastāstīja, ka jaunas meitenes var tikt uz augšu, izklaidējot labi situētus onkuļus, laizoties un blisinot acis, un meitene devās uz Rīgu. Uz augšu tikt neizdevās, varēja laizīties un blisināt acis līdz nelabumam, arī no oficiantes darba nācās aiziet, un meitene devās uz Angliju. Šodien viņa izvieto preces kādā lielveikalā Mančesterā, bet rīt viņa klusi nomirs no heroīna overdozas īrētā pažobelē, turpinot laizīties un blisinot acis! Tā, lūk!

Atbildēt

RB

12.08.2019. 11:54

»

lauķis

Liec ka cerības uz sevi,tagad topā senlatviešu dievība;a nu ka tu pats


Protams, ka pirmsākums visam notiek garīgajā "pretrunu sviesta" līmenī", par ko nemitīgi rūpējas "gaišie spēki", bet tajā pašā laikā pilnīgi pretējas manipulācijas veic "tumšie spēki" "margarīna līmenī" ar "upuru pienešanu" ļaunumam.


Lai notiktu pārmaiņas ir vajadzīga sinhronizācija, kas saslēdz "augstāko spēku" - "tumšo un gaišo spēku pretrunu turbolences" radītās izmaiņas ar pašiem cilvēkiem cilvēkiem uz zemes. Ja cementjavai piejauc kaļķu, akmeņi ir kā salīp, bet tas tomēr nekad nesaķers "akmens komētu", kura iriņķo zemes orbītā un izdziest. Bet skaidri zinām, tas varēja būt noderīgs akmens žogam, vai pamatiem, vārtu stabam.


Ja pieņemam, ka pārmaiņas garīgajā līmenī statosfērā ir notikušas, tad jāpieņem, ka tādām neizbēgami jānotiek arī virs zemes, bet šeit pa ceļam nonākam pie "sačakarētās cilvēku apziņas un greizas vērtību skalas", kas ir ne tikai stabs bez virzienrādītājiem, bet īsta Pandoras lāde, kur vairākums gaišā uzvarai zaļo cilvēciņu paskatā nav gatavi. Tātad tā vai citādi, daļai ļaunuma atbalstītāju ir "jānoiet malā" vai citādi jāizzūd, lai proporcijas izlīdzinātos un iestātos tā saucamais iņ / jaņ, vai balanss starp balto un melno, faktiski sievišķo un vīrišķo īstā dzimumaktā, neskatoties, vai uz zemes, vai "garīgajā stratosfērā".


Latviju pašlaik ir apsēdušie "tumšie spēki". Sēdošie Latvijas varas gaiteņos pat pie labākās gribas nevar veikt labas lietas, jo viņu vērtību skala ir izveidota greiza pašos pamatos un neatbilst gaišā radīšanai. Mēlnesība Latvijā aug plašumā. Varneši fiziski nav spējīgi pagriezt savas mēles par labu gaišajam un patiesajam, jo pirmā doma tiem ir pašu labklājība nevis labklājība valstī. Un to panāk ar runām un meliem.Par latviešu tautas vajadzībām un labklājību vispār nerunājot, tās tiek pieminētas tikai lai atsevišķas partijas(viltus pravieši) izpušķotu savas runas.

Latviju ir pārņēmusi totāla viduvējība.Manā izpratnē dīvainākais ir tas, ka īsti nespēj apvienoties pat viduvēji vienādi domājošie, vai tiešām mūsu katra egoisms vēl ir tik augstā līmenī, ka tas nav iespējams, un grozāms tikai caur globālu dabas katastrofu vai kara briesmām, lai "viduvējības fenomens" mazinātos?

Krievu okupācijas laikā, domu biedrus atrast nesagādāja grūtības, okupanti sarunājās ar okupantiem, visi tad bija okupanti, bet tagad jebkurš mēģinājums ir kā zirņi pret karstu pannu vai mūra sienu. Visiem pret visiem ir aizdomas un neticība, katram savas vidējās rūpes pārākas par citu nelaimi un arī man tajā skaitā un neba bez iemesla, jo haosa sēkla ir iesēta un tā dara savu. Haoss visu mīkstina, zūd orientācijas un mērķi. Tā rodas "mīkstie politiķi".


Šo visu rakstu ne jau sevis pēc vai Linarda Lielā dēļ, bet lai pēc iespējas vairāk cilvēku sāktu aizdomāties, kas mēs esam, kāpēc mēs esam un, ka ar savu rīcību varam tomēr ietekmēt savas tautas nākotni šādā "mīkstā viduvējībā"!
24.07/19

Atbildēt

RB

12.08.2019. 11:51

»

Jā, bet...

Kā būtu, ja mēs apspriestu jautājumu kā kaķim iemācīt rakstīt ar datora klaviatūru? Jūs teiksiet, ka kaķim ir neiespējami to iemācīt? Jūs teiksiet, ka tikai cilvēks ir spējīgs iemācīties rakstīt ar datora klaviatūru? Es arī to pašu saku! Un tāpēc es saku, ka šajā rakstā uzdotos jautājumus apspriest ...


Jūs nesaprotat pareizi!

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu uz Latviju. Tāpēc gribētu dalīties pārdomās un uzdot dažus jautājumus, kas šajā sakarā rodas.
Ir gadījies piedalīties līdzīgos pasākumos, kuros galvenā ir tā saucamā neformālā daļa. Klāti galdi, cilvēki pulcējas grupiņās un pa pāriem. Ēd, dzer, sarunājas. Grupas dinamiski maina sastāvu, cilvēki staigā apkārt, viens otru pazīst, sasveicinās, visiem ir kopīgas tēmas sarunai. Murdoši virmojošā atmosfēra liecina par kopības sajūtu, kas sakņojas piederībā attiecīgam „līmenim“ sabiedrībā.

Esmu pateicīgs un lepns par man veltīto uzmanību, bet akmeņi negaida, tie jāiemūrē saskaņā ar līgumiem, kuri jau noslēgti iepriekš!

Ar Saeimas atzinumu mani ielūgt uz minēto pasākumu uzskatu, ka pilnībā iederos pašreizējā Latvijas komunistu - čekistu - cionistu varas elitē un vienmēr būšu priecīgs tikties un apspriest man izvirzītos uzdevumus arī kā valsts prezidenta kandidātam.

05.08.19. Rids Bruners, UK.

Atbildēt

Teds

12.08.2019. 07:09

Kamēr latviešu tautas slepkavas un kara noziedznieku pēcnācēji sēž varas krēslos un kopā ar okupantiem spriež ko vēl varētu iztirgot, tikmēr leģitīma varas nomaiņa uz leģitīmu valdību netiks pieļauta.

Atbildēt

RB

12.08.2019. 02:33

»

Marika

Lai Jums izdodas


Paldies Marika

Atbildēt

Marika

12.08.2019. 02:29

Lai Jums izdodas !!!!!

Atbildēt

RB

11.08.2019. 21:44

»

ha-ha

Par visiem šiem jautājumiem uzrakstītas ES regulas un tie ir apspriesti


Paldies, lūdzu atsūtiet norādes uz regulām par militarizētu tautas pašpārvaldi, par tiešu līgumattiecību ieviešanu starp sabiedrisko darbu (pakalpojumu) saņēmējiem un piegādātājiem.

Būšu pateicīgs, saņemot regulas par to, kā jāorganizē kontrabanda, narkotiku trafiks un prostitūcija. Ļoti interesanti būs palasīt ECB ieteikumus, kā dalībvalstīm rīkoties EURO sabrukuma gadījumā. Par atvaļinātajām PSRS militārpersonām arī varēsiet ko ieteikt.

Atbildēt

ha-ha

11.08.2019. 21:33

Par visiem šiem jautājumiem uzrakstītas ES regulas un tie ir apspriesti.
Bauri vienkārši neapjēdz no kura gala jāņemas pildīt?

Atbildēt

Patriotiskais gars

11.08.2019. 20:39

Vairāk nekas,kārtējā "glābēja" un uzkāpēja STIKLA KALNĀ murgojums.Labi ka tajā roku sadošanās procesā arvien mazāk,gaismiņa tuneļa galā un ar "spīguļiem" pastalnieku vairs neievilināt sabbatos.

Atbildēt

lauķis

11.08.2019. 20:06

»

RB

Jā, bet valstī ir cilvēki, kompetenti šajos jautājumos. Uz viņiem lieku cerības


Liec ka cerības uz sevi,tagad topā senlatviešu dievība;a nu ka tu pats.
Vispirms vergs jānokauj sevī,un nekā savādāk.

Atbildēt

RB

11.08.2019. 19:37

»

...

Kā būs ar partijnieku/augļotāju sistēmas likvidēšanu,okupācijas karaspēka izvešanu?Bez šī tālāka virzība nav iespējama


Pie šīs sistēmas likvidēšanās novedīs militarizētas tautas pašpārvaldes nodibināšana, par PIETIEK rakstīja iepriekš https://www.pietiek.com/raksti/jauniesiem,_kuri_gatavojas_dienestam_brunotajos_spekos . Ja nemaldos, reiz kaut ko līdzīgu gatavojās paveikt zemessardze. Tikmēr gatavojās, kamēr pašus atbruņoja, un ar to lieta beidzās.

Atbildēt

Jā, bet...

11.08.2019. 19:29

Kā būtu, ja mēs apspriestu jautājumu kā kaķim iemācīt rakstīt ar datora klaviatūru? Jūs teiksiet, ka kaķim ir neiespējami to iemācīt? Jūs teiksiet, ka tikai cilvēks ir spējīgs iemācīties rakstīt ar datora klaviatūru? Es arī to pašu saku! Un tāpēc es saku, ka šajā rakstā uzdotos jautājumus apspriest un risināt šī mūsu patreizējā valsts vara nav spējīga. Šos jautājumus apspriest un risināt var tikai tāda valsts vara, kas pārstāv tautu, nevis politmafiju.

Atbildēt

...

11.08.2019. 18:32

Kā būs ar partijnieku/augļotāju sistēmas likvidēšanu,okupācijas karaspēka izvešanu?Bez šī tālāka virzība nav iespējama.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: