Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Udox

17.06.2018. 10:51

»

Udox

Labs raksts. Un komentāri tikai vēl labāk parāda, kāpēc pie varas Latvijā ir ZZS, Saskaņa, NA - tur smadzenes nevajag


Labi taču, morālais kropli, maukas bērns, zini, ka LPSR miliciju, kas ir simbiozē ar Krievijas organizēto noziedzību, kuras uzdevums, iznīcināt latviešu uzņēmējdarbību, vada Vienotības nelietis rekcionārs saskaņietis, Kozlovskis. Kur šeit NA un ZSS? Prokremliskos izdzimteņus var atbalstīt arī bezsmadzeņu organismi, tu tam esi izcils piemērs.

Atbildēt

Gaišais

17.06.2018. 10:49

Vērdā Endijs ir END (the beigas).

Atbildēt

Pilsonis

17.06.2018. 09:55

Teorijā raksts būtu OK, bet ir autrauts no realitātes, jo dzīvojam mēs sūdu bedrē, kur katrs cīnās par sevu labklājību. Uz valsti cerēt ir utopija , jo to pārstāv nekompetenti dirslaiži ar lieluma māniju. Ceļi,skolas, jā, to vajag, bet ir lietas kur nevajag papildus finansējumu. Tās vajag vienkārši sakārtot. Piemēram tiesas, tur strādā maukas, ideoti un klaji noziedznieki ar dieva statusu, kuriem likumi nav rakstīti. Lai kaut kas mainītos vecais ir jāsagrauj un tad jābūvē no jauna. Palsojam par saskaņu un skatamies. Ja būs labāk tad viss OK. Ja kļūs sliktāk, tad būs iespēja visu sākt no jauna. NA un visas pārējās latviskās partijas ir sevi pierādījušas , kā bezjēdzīgi liekuļi un cērēt uz viņām ir naivi.

Atbildēt

savādnieks

17.06.2018. 09:50

»

Udox

Labs raksts. Un komentāri tikai vēl labāk parāda, kāpēc pie varas Latvijā ir ZZS, Saskaņa, NA - tur smadzenes nevajag


Pievienojos,ar jautātājumu;KĀPĒC uzņēmējam būtu vajadzīgas šādas darbības(?) un nonākam pie tā ,kad uzliktais nodokļu un likumu slogs ne'visiem uzņēmējiem ir panesams.Kamēr valdošie iet vieglāko ceļu- valsts ieņēmumus palielināt ar nebeidzamiem kases aparātu maiņas noteikumiem,nodokļu ''reformām'',kontrolējošiem dienestiem un apgrūtinājumiem biznesā,pretim tiek veidotas aizsardzības darbības,ja ne izvairīties,tad vismaz mīkstināt šo slogu.Un tā darbojas uzņēmēji visā pasaulē un Latvijas uzņēmēji šai jomā droši varētu pretendēt uz kādu ''inovācijas'' balvu (ja tāda pastāvētu).

Atbildēt

Ahūns

17.06.2018. 09:40

Jūs pieļaujiet tād domu,
ka no sabiedrības zemākajiem slāņiem nākušais profeni beigušais pavārēns ar ambīcijām Endijs Bērziņš varētu nezagt ?

Atbildēt

Pavisam labi

17.06.2018. 09:21

»

Muļķības

VID kā teroristiska organizācija tēlo iluminātus - draugus uznēmējiem. Patiesībā turpina iznīcināt. Šis raksts to apstiprina un VID darbības, maldinot ar prasībām kases aparātiem. Prasības izpildītas, bet VID terors turpinās...


Pie vadītāja, kurš nevis runā par trūkumiem procesos un amatiem, bet publiski tviterī nosauc visus darbiniekus vārdos (pārkāpjot datu regulu, veicinot stoholmas sindromu u.c.), lai izvairītos no turpmākiem apdraudējumiem, t.sk. kukuļdošanas, ir jāsūta policijas darbinieks.

Atbildēt

Neloģiski

17.06.2018. 09:16

»

lasītājs

"Vēl vairāk saules" īpašnieks, kurš tv ekrānā publiski vaimanāja un iztēojās par cietēju, ir taču tas pats odiozais malumednieks Mārtiņš Kalniņs, beķerejas Mārtiņa beķerejas īpašnieks! Savēra visiem tādus makaronus uz ausīm, izmelojās, lai izbēgtu no saoda! Teica, ka medni esot nošāvis Somijā, nevis...


Loģika ir tikai argumentos. Un argumenti ir tādi, ka VID un Saeima sačakarēja visas prasības kases aparātiem, ar to atstājot caurumus likumdošanā VID teroram.

Līdzīgi ir ar vid teroru pret uzņēmējiem, kuri par pakalpojumiem izsniedz kvītis. Likumdošana precīzi nosaka to, ka kvīts izsniedzama tad, kad klients vai pircējs TO PIeprasa, citreiz var neizsniegt. Bet uzrādīt ieņēmumus jāuzrāda. Līdzīgi ir ar prasībām izsniegt čeku automazgātuvēs, kurās auto mazgā autovad. pats. Norēkinās, bet čeku nesaņem.

No visa izriet, ka VID un Saeima un MK ie ienaidnieki tautai, uzņēmējiem, saglabājot teroru.

Ko darīt ar kvītīm? Tās rakstīt vienmēr un saglabāt, prasa kvīti vai neprasa klients- pircējs. Tā var izvairīties no VID terora.

Atbildēt

lasītājs

17.06.2018. 08:52

"Vēl vairāk saules" īpašnieks, kurš tv ekrānā publiski vaimanāja un iztēojās par cietēju, ir taču tas pats odiozais malumednieks Mārtiņš Kalniņs, beķerejas Mārtiņa beķerejas īpašnieks! Savēra visiem tādus makaronus uz ausīm, izmelojās, lai izbēgtu no saoda! Teica, ka medni esot nošāvis Somijā, nevis Latvijā. Kaut gan bija ļaudis, kas atpazina gan vietu pēc bildes, kur Kalniņš ir medījis, gan zināja, kur un kad šis nelegālis medījis. Arī toreiz šitas melis glāba savu pakaļu. Tagad jauns keiss ar nacionālo uzņēmēju, kurš mums visiem jāžēlo.

Atbildēt

Udox

17.06.2018. 08:31

Labs raksts. Un komentāri tikai vēl labāk parāda, kāpēc pie varas Latvijā ir ZZS, Saskaņa, NA - tur smadzenes nevajag.

Atbildēt

rolis

17.06.2018. 08:07

Jebkurš kaut attāli saistīts ar biznesu skaidri saprot, ka tik ilgi krāpt valsti, kā to darīja endža, var tikai tad, ja ir gali vidā-pidā un regulāri maksājumi attiecīgi. Tagad smaguma centri nobīdās, tāpēc visādi "pēkšņi atklajumi" turpināsies.

Atbildēt

Muļķības

17.06.2018. 07:28

»

Vairāk labi

Uzņēmējs rada darba vietas, tas ir labi! VID atrod neatbilstības un prasa tās novērst, vēl vairāk labi! Uzņēmējs pilnveido procesus, pavisam vairāk labi


VID kā teroristiska organizācija tēlo iluminātus - draugus uznēmējiem. Patiesībā turpina iznīcināt. Šis raksts to apstiprina un VID darbības, maldinot ar prasībām kases aparātiem. Prasības izpildītas, bet VID terors turpinās.

Kā pretoties VID teroram ? Kontrolējot VID darbības trīs soļus uz priekšu. Pirmais solis, konstatēt, kur VID ar savām prasībām izlicis lamatas, lai uzņēmējs būtu ievainojams. Otrais solis - sagatavoties VID teroram pirms tam, kad VID aizcirtīs lamatas. Trešais solis - dot juridisku prettiecienu tiesā uzreiz ar prasību atlīdzināt zaudējumus, vienlaikus prasot zaudējumus atlīdzināt pašam VID. Tiesā papildus pieteikt lūgumu uz pagaidu noregulējumu, lai VID nebloķē kontus un neslēdz uzņēmumu. Atbildei uz VID teroru jābūt sagatavotai un zibenīgai.

Atbildēt

Vairāk labi

17.06.2018. 07:15

Uzņēmējs rada darba vietas, tas ir labi! VID atrod neatbilstības un prasa tās novērst, vēl vairāk labi! Uzņēmējs pilnveido procesus, pavisam vairāk labi!

Atbildēt

Йцуке

17.06.2018. 07:12

Vairāk saules из тех ресторанов, где оставляют чаевые. Сравнивать зарплаты с Макдоналдс или Лидо некорректно. В ресторанах, где обслуживание за столиками, зарплаты всегда минимальные. Остальное официанты получают чаевыми.

Atbildēt

Lauku paps

17.06.2018. 05:53

Godātais autors varētu nākt klajā ar vēl vienu rakstu un, izmantojot pieejamos datus, aprēķināt aptuvenos no valsts budžeta izkrāpto un izsaimniekoto līdzekļu apjomus gadā. Nedaudz varu jau pačukstēt priekšā - tie ir miljardi. Tāpat autors varētu aprēķināt un nosaukt tos uzņēmējus, kas saistīti ar komunistu mafiju un kurus nekad nekādas finanšu kontroles un likstas neskar, kaut algu gadu gadiem maksā aploksnēs. ;)

Pēdējās trīs rindkopas rakstā norāda uz autora piederību mafijai vai arī uz to, ka autors pilda mafijas pasūtījumu. Lai rakstītu šādas rindas, pirms tam ir jābūt masveida tiesas procesiem un nesaudzīgām soda izpildēm visiem tiem, kas iesaistīti valsts līdzekļu izsaimniekošanā, valsts graušanā un genocīdā pret latviešu tautu. Pirms tas nav noticis runāt par šādām lietām un apelēt pie iedzīvotāju godaprāta ir vairāk kā amorāli.


Atbildēt

Fēlis

17.06.2018. 05:33

»

Feta

Nu jūs aizstāvji uzskatat ka 460 euro pirms nodoklu nomaksas ir normala alga? Jus gribat teikt ka tie jaunieshi strada par 300 eiro menesi? Tad jau Vairak saules ir vergturi. Skopuli... cel biznesu uz citu sviedriem


Atceros, pirms kāda laika Rēzeknē kāds ,,darbadevējs" esot gribējis pieņemt darbā, šķiet ekonomistu, ar vācu un angļu valodas prasmi, un solījis maksāt minimālo. Vai tam apakšā bija domāta arī aploksne... Šubos, jo daudzi ,,biznesmeņi" grib dzīvot pilīs un braukt glaunās mašīnās, izspiežot darba ņēmējam pēdējās sulas, neapjēdzot, ka kādreiz tas smagi atspēlēsies. Es nesaprotu vienu- kāpēc ar likuma spēku netiek aizliegti ofšori, ja visi saprot to kaitīgumu? Latvijiņa jau nevar stāties pretī lielkalibra noziedzniekiem, bet aizliegt jebkādu sadarbību ar ofšoriem taču varētu.

Atbildēt

Skaidrs

17.06.2018. 00:49

Raksts tapis lai attaisnotu reiderismu.

Atbildēt

b. Nevilks

17.06.2018. 00:35

"valsts iestādēs, ministrijās strādā tā pati sabiedrība"

Es neesmu īsti pārliecināts, vai tur strādā vampīri vai zombji, bet sabiedrība tā noteikti nav.

Atbildēt

xx

16.06.2018. 22:54

»

Feta

Nu jūs aizstāvji uzskatat ka 460 euro pirms nodoklu nomaksas ir normala alga? Jus gribat teikt ka tie jaunieshi strada par 300 eiro menesi? Tad jau Vairak saules ir vergturi. Skopuli... cel biznesu uz citu sviedriem


Vai tad vergturi nav tie, kas nosaka minimālo algu un nodokļus ? Un biznesu viņi ceļ uz citu vēderiem, ne sviedriem . Uz sviedriem biznesu taisa pirtnieki .

Atbildēt

boom

16.06.2018. 22:51

VID labāk lai vispirms tiek galā ar Panamas kurmi, kurš nobēdzinājis nelegāli iegūtos līdzekļus.

Un Lido jau vareja nepieminēt vispār. Ķirsons bija viens no tiem, kas parakstījās par goda cilvēka Haritonova atbrīvošanas pieprasīšanu.

Atbildēt

Man patika

16.06.2018. 22:44

pēdējā rindkopa.

Atbildēt

Lojāls lasītājs

16.06.2018. 22:40

Čili picai atkal tēriņi, jo Lato-Pietiek jau tāpat neko neraksta. Un ja par naudu tik vien var atrast tad tas ir smieklīgi un tas ir kārtējs apliecinājums, ka raksts un policijas lieta ir reāls fufelis.

Atbildēt

Jānis

16.06.2018. 22:30

Piekrītu viedoklim!

Atbildēt

Matemātiķis

16.06.2018. 22:29

Vairāk saules studenti neiztur kritiku, maķītim der! 1913 pret 2650 gandrīz 50% vairāk( ir gan 38%) bet nu ja apaļo uz augšu tad apaļo!

Atbildēt

Herbe

16.06.2018. 22:15

izlasot šo aritmētisko vēmekli autoram iesaku pakārties

Atbildēt

Harr

16.06.2018. 22:01

Raksta autors vai nu no VIDa vai kādas citas valsts organizācijas, jo līdzīgi kā šī iestāde, kas izdomājusi, ka ir kaut kāds iemesls, kāpēc jāpublicē uzņēmumi, kas maksā minimālo (lai gan nezkapēc tāda ir likumā noteikta (lasi, attiecīgi nav pretlikumīga / jebšu, ja ir tad jāmaina)), tad no kaut kādas excel tabulas izvilkts industrijas vidējais pēkšņi uz kaut ko norāda ..

Arī piemērs par 4 un 5 porcijām tāds panaivs, ja patiesībā lielākie normālas konkurences/izdzīvošanas traucētāji (pret tiem pašiem minētajiem miljardu uzņēmumiem) ir darbaspēka nodokļi, ne izejvielas.. Kā arī nav dzīvojis mucā un nav informēts kādā veidā šie uzņēmumi veic nodokļu optimizācijas.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

16.06.2018. 21:40

...
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai – dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas" kolēģi "nosist kā gulbi"...)
...

MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.

Atbildēt

Nodokļu optimizācija

16.06.2018. 21:28

ir vienīgais izdzīvošanas veids. Visi, kas apkaro alternatīvo ekonomiku, ir latviešu tautas ienaidnieki.

Atbildēt

Математик

16.06.2018. 21:00

Товарищ владелец всю неделю кричит об убытках 25000 в день. Заверяет, что такой дневной оборот у ресторанов. 365 дней по 25К даёт годовой оборот 9 миллионов с хвостиком. Но в 2017 задекларировал оборот 4,7 миллиона и убытки 200К.

Atbildēt

Kukuuu

16.06.2018. 20:54

Atļauja nemaksāt visus nodokļus Latvijā ir privilēģija, kuru atļauts baudīt tikai izredzētajiem, īpaši pietuvinātajiem un dāsnākajiem elites atbalstītājiem! Pārējie protams var mēģināt tāpat, bet te jāsaprot, ka var arī nepaveikties. Nu Endijam nepaveicās, negribēja dalîties vai kā... Nu nekas, vieta tukša nepaliks, izveicīgi ganbeisti, vai dubel Coffe gan gukšumu aizpildīs, un blējēji EM būs kur iestrebt cukurūdeņus un piekost margarīnu.

Atbildēt

Feta

16.06.2018. 20:52

Nu jūs aizstāvji uzskatat ka 460 euro pirms nodoklu nomaksas ir normala alga? Jus gribat teikt ka tie jaunieshi strada par 300 eiro menesi? Tad jau Vairak saules ir vergturi. Skopuli... cel biznesu uz citu sviedriem.

Atbildēt

Viens no palikušajiem

16.06.2018. 20:32

Raksta autors ir vai nu muļķis, vai arī izcils maita! Tieši šādā stilā savus sacerējumus būvē VID. Ej nu sazini, kuru no bandītu grupējumiem kurš, it kā VID darbinieks, pārstāv.

Atbildēt

Mhm

16.06.2018. 20:30

Rēcīgi, ka raksta kritizētājiem nav neviena pretargumenta, bet tikai tukša demagoģija. Paklusējuši būtu, ja nav ko teikt...

Atbildēt

canny

16.06.2018. 20:17

»

RT

Ko var cepties


Jaa, tikai cik tiesa ir patiesa? Tas nu muusu valstii raisa shaubas.

Atbildēt

RT

16.06.2018. 20:13

Ko var cepties?
Visu izšķirs tiesa.

Atbildēt

Kaut kas neklapē...

16.06.2018. 19:58

Izskatās, ka šo rakstu sacerējis kāds Vairāk Saules nikns ienaidnieks (konkurents). Uzkrītoši, ka raksta autors ir pārliecināts par visu, ko pats domā un sacījis, - viņš zina, kas maksā nodokļus, kas ne, kas godīgs, kas krāpjas. Bet argumenti ir izzīsti no pirksta... Šī metode man šķiet zemiska.

Atbildēt

Perverss raksts

16.06.2018. 19:48

Murgaini salīdzinoši ananalītiski dati, uz kuru pamata veikti uz maldinošiem pieņēmumiem balstīti secinājumi.

Demagoģisks raksts, kura aprēķina datus nav iespējams pārbaudīt.

Uzņēmēji ir spiesti optimizēt nodokļus un darbaspēka izmaksas, jo 4. maija komunisti-cionisti valsti iedzinuši parādos un neviens netic, ka nodokļi tiktu izmantoti sabiedrības labumam.

Atbildēt

toto

16.06.2018. 19:47

Bez aritmētikas ir arī algebra,statistika un augstākā matemātika. Zinot tikai aritmētiku var iebraukt arī auzās ar secinājumiem. Saucamo vidējo algu 900 un vairāk eiro diemžēl Latvijā saņem 30% no strādājošiem. Eksistē vēl tāda disciplīna, kā loģika. Īpatnēji, ka Finanšu policijas lauciņā sāk plosīties Kriminālpolicija. Viss tas ož pēc austrumu kaimiņu valstiskās kultūras, kur valsts spēka struktūras aktīvi piedalās biznesa pārdales procesos. Kārtējais indikators ārvalstu investoriem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: