Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Monika

29.05.2021. 17:08

Pārceltos, bet ja esi LV pilsone, kas mani tur ņems un par kādiem līdzekļiem , ja dzīvo no rokas mutē, baidoties,vai spēsi nomaksāt kom.pakalpojumus. Un , galvenais nesaslimt, tad gan ir vakars!

Atbildēt

bidok75121

25.05.2021. 12:56

Change Your Life Right Now! Work From Comfort Of Your Home And Receive Your First Paycheck Within A Week. No Experience Needed, No Boss Over Your Shoulder... Say Goodbye To Your Old Job! Limited Number Of Spots Open... Find out how HERE......... https://www.Cash.Works68.com

Atbildēt

pažēlo krievu

21.05.2021. 10:24

»

Es

Labi rūkts, autor. Kasīklis pārvērtīs Lapsas alu par savu blogu un piedirsīs. Žēl to krievu, kaa ārzemēs pērk NI. Viņi nezina,ka ir nabagi.:P


Savāc koferi, netīrās maukas un krievu prapora - deģenerāta atvase un brauc apkamp krievu un paraudiet viens otram uz pleca un mācieties ķīniešu valoda, kas noderēs, kad ķīniešu šahtā raksiet ogles!

Atbildēt

Es

20.05.2021. 15:46

Labi rūkts, autor. Kasīklis pārvērtīs Lapsas alu par savu blogu un piedirsīs. Žēl to krievu, kaa ārzemēs pērk NI. Viņi nezina,ka ir nabagi.:P

Atbildēt

krievija - pederastu impērija

19.05.2021. 12:43

»

ASV protektorāts Latvija

Šis ir ļoti labs citāts, kam pilnībā piekrītu...


"Россиянцы упустили свой шанс стать людьми. Но зато, довольно захрюкав, приготовились получать помои из вороватых рученок недомерка-педофила пожизненно."
Tas ir citāts, kas raksturo jūsu, necilvēku, sugu un nestum man fašistiskais izdzimteni, ka krievu kroplis, kas bērnībā ar atvērtu muti klausījies, kā senči vilkuši nost trofeju vešinas pašu izvarotām un noslepkavotās Eiropas sievietēm, vilkuši nost pulksteņus noslepkavotiem sirmgalvjiem un cirtuši nost pirkstus, ja nav izdevies nomaukt gredzenu, ka tāds par simts rubļiem nav gatavs nogalināt kaimiņu tantiņu, jo vairāk tāpēc, ka esiet bezsmadzeņu lopi, kas neapzinās sekas.
Fašistisko izdzimteņu bidlostāna slepkavību skaita ziņā stabili turas pasaules līderu trijniekā.

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

19.05.2021. 11:47

»

Tu jau pats sevi nosauci par dirsēju no interneta...


Kas liedz tur izmantot Tele2 ZZ,vai Bite.Pats tur lietoju un nekādu problēmu.

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

19.05.2021. 11:40

»

čemodan vakzal

Rietumiem vēl jāmācās no Krievijas, kura izmanto diplomātisko pastu lai pārsūtītu kravas ar narkotikām un kur Krievijas drošības dienesti ir reāli narkotiku distributori


Tā jau ir,tur vēl prezis/fašists/ir galvenais ;pahan;un ;babki;taisītājs.

Atbildēt

Panzer

19.05.2021. 11:32

Jajau iesāki tad salīdzini visu, cik maksā sadzīves tehnika, mobilais telefons un viss pārējais ko krievija iepērk rietumos par dolāriem, kurs krievam palicis divreiz dārgāks nekā pirms krimas okupācijas. Jajau krievijaa viss tik lieliski tad strādāt latvieši brauktu tur vaine?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.05.2021. 08:43

Šis ir ļoti labs citāts, kam pilnībā piekrītu:
Noslēgumā ir arī jāatzīmē Kasīkļa šaurā domāšana un aprobežotība. Acīmredzot viņam laime netiek mērīta ar kaut kādām morālām vai garīgām lietam. Acīmredzot laime viņam ir tad, kad monētas šķind un banknotes čīkst....
Kasīklis ir deģenerāts, morāls kroplis.

Atbildēt

to zeze

18.05.2021. 13:49

»

Zeze

Kasīklis savus debīlos murgojumus cep ar pseidonīmu. Tas vien jau daudz ko izsaka


Vai tavās, smirdīgās krievmīlošās pederaskas, nodzertās smadzenēs nekas par tēmu neienāk? Smirdi, kuce, savos krievu pederastu saitos un nelien pie mums, cilvēkiem!

Atbildēt

Zeze

18.05.2021. 10:56

Kasīklis savus debīlos murgojumus cep ar pseidonīmu. Tas vien jau daudz ko izsaka.

Atbildēt

slimam krievam

17.05.2021. 13:12

»

asv kolonija latvija mulku zeme !

Latvijas lielakaja kurortpilseta Jurmala vairs nav nevienas bankas filiales !tas ir veiksmes stasts asv okupacijas apstaklos.Ludzu salidziniet so situaciju ar Krievijas kurortpilsetu Socos


Cik man zināms, ka Krievijas kurortpilsētā Jaltā, bieži iznāk iekosties tur peldošā sūdā, bet krievu necilvēku okupētie Suhumi šodien atgādina Drezdeni pēc ASV bumbvedēju uzlidojuma.
Veiksmes stāsts ir tas, ka Jūrmalā vairs nenotiek Krievijas bandītu, čekistu, mauku un pederastu jaunā viļņa šabašs un vairs netiek atbaidīti normālu valstu tūristi.

Atbildēt

tā ir

17.05.2021. 13:04

»

.

Tāpat, kā vairums R-Eiropiešu, kuru trulais, ar alu un narkotikām pārpilnais dzīvesveids, ir etalons civilizētajai pasaulei, kas vēlās nomainīt savas fantastiskās kultūras pret iespējām, ko sniedz kokakola un makdonalds, un piedzert heineken


Neskatoties uz līderpozīcijām alkoholismā un milzīgo heroīna surogātu (piemēram krokodil) patēriņu, tā arī dala 1:2 vietu ar Irānu heroīna patēriņā.
Protams Makdonaldā nevar atrast ar krievu popsu nozombētā krievu tik ļoti iecienītos kaķu gaļas beļašus.
Tā kā Čehijas alu krievu dzimtcilvēki arī agrāk nedzēra, bet pārtika no mākslīgā, no Ķīnas spirta, ko tie ražo no kanalizācijas fekālijām, taisītā, tāpēc embargo čehu alum to dzīvē neko nemaina.

Atbildēt

Ryaniar uz Dublinu

17.05.2021. 00:26

»

čemodan vakzal

Tam sarakstam trūkst visbūtiskākie izdevumi - dzīvokļa izmaksas un cik liela daļa no tiem ir grausta statusā. Tad vēl cik jāmaksā ikdienā kukuļos policistam lai tikai varētu braukt ar auto. Nav arī visādu "brīvprātīgo" maksājumu skolai par remontiem, ja bērns iet valsts apmaksātā skolā utt...


"Manā dzīvoklī nav atkritumu izvešanas, karsta ūdens, elektrības un gāzes tāpēc neuzskatu tos par dzīvokļa izmaksam" - demagogs no interneta.

"Man laba veselības aprūpes sistēma ir tad, kad starp visām Baltijas valstīm Latvijā dārgākās zāles ir Latvijā. Vai arī tad, kad bijušais veselības ministrs
ir iesaistīts korupcijas skandālā. Vai tad, kad 99% ārstu rāj e-veselības sistēmu. Vai arī tad, kad ārstu rindas Latvijā var sasniegt 6 un pat 9 mēnešus. Vai arī, kad viena pieņemšana pie apmaksāta reimatologa maksā 75 eiro (orto klīnika)" - demagogs no interneta.

"Latvijā gaļu var atļauties pilnīgi katrs iedzīvotājs pilnīgi katru dienu. Tie latvijas iedzīvotāji, kuri saka, ka nevar atļauties gaļu, ir meļi." - demagogs no interneta.

"Kad desmiti miljoni latviešu, lietuviešu, igauņu, rumāņu, čehu, slovāku, poļu un bulgāru pamet savu valsti lai vākt šampinjonus svaigā gaisā Irijā, tas ir veiksmes rādītājs, bet, kad to dara krievi tad tas ir traģēdija un katastrofa" - demagogs no interneta.

Atbildēt

čemodan vakzal

16.05.2021. 23:05

»

.

Tāpat, kā vairums R-Eiropiešu, kuru trulais, ar alu un narkotikām pārpilnais dzīvesveids, ir etalons civilizētajai pasaulei, kas vēlās nomainīt savas fantastiskās kultūras pret iespējām, ko sniedz kokakola un makdonalds, un piedzert heineken


Rietumiem vēl jāmācās no Krievijas, kura izmanto diplomātisko pastu lai pārsūtītu kravas ar narkotikām un kur Krievijas drošības dienesti ir reāli narkotiku distributori.

Atbildēt

čemodan vakzal

16.05.2021. 23:03

»

:)))

autors varēja vēl piebilst ,ka gāzes padeve nav pievienota neskaitāmām mājsaimniecībām Krievijā , pat tām , kuras ir gāzesvadu tiešā tuvumā,un produktu cenas ir diskutējamas ,kaut vai tās pašas olas ... un ja te nepatīk ,autors var fiksi tikt prom uz kaimiņu Pļeskavu.Tomēr sapuvušie rietumi ir vatenim...


Tam sarakstam trūkst visbūtiskākie izdevumi - dzīvokļa izmaksas un cik liela daļa no tiem ir grausta statusā. Tad vēl cik jāmaksā ikdienā kukuļos policistam lai tikai varētu braukt ar auto. Nav arī visādu "brīvprātīgo" maksājumu skolai par remontiem, ja bērns iet valsts apmaksātā skolā utt.

Cik ir jāmaksā dakterim lai ārstētu - kādā stāvoklī ir tā augsti kvalificētā medicīna, kurā jāārstējas tiem krieviem, kas nevar atļauties laikam jau ne tik kvalitatīvu ārstēšanos Eiropā. Vai kvalitāte nāk ar mājas svētību un neremontētām slimnīcām.

Var jau pārtikt tikai no kartupeļiem, bet jau nereti var izlasīt tādas ziņas krievu presē, ka Krevijā cilvēkiem nepietiek naudas lai atļautos nopirkt gaļu: https://kapital-rus.ru/articles/article/rossiyanam_ne_hvataet_deneg_na_myaso_25_mln_ne_mogut_ego_sebe_pozvolit/.


Svaigs video par graustiem kādos jādzīvo Krievijas bagātākās republikas iedzīvotājiem:
https://www.youtube.com/watch?v 06qBkCb65b0

Par augsti attīstīto medicīnu liecina tas kā tiek "ārstēti" tie kurus ir visgrūtāk uzturēt. Pēc šī raksta izlasīšanas, manuprāt daudz humānāk būtu tos cilvēkus iemidzināt, lai nemokās:

https://novayagazeta.ru/articles/2021/04/30/internatVaru saderēt, ka no Krievijas izbrauks vēl pāris miljoni krievi, lai dzīvotu Eiropā - daļa no tiem pat ir ar mieru dzīvot Latvijā. Bet šī raksta autors diez vai pats ir ar mieru pārcelties lai dzīvotu Krievijā un kamēr viņš dzīvo Latvijā, tikmēr tas ko viņš te raksta nav no svara salīdzinājumā ar to ko var uzzināt no krieviem Krievijā.

Atbildēt

.

16.05.2021. 11:59

»

Lata

Smiekli nāk par krieviem - teātru un koncertu apmeklētājiem un Bloka dzejas lasītājiem. 99,9% krievu nav redzējuši NEVIENU tea`tra izrādi un nav izlasījuši NEVIENU dzejoli. Viņi ir apbrīnojami anti-kulturāli un truli


Tāpat, kā vairums R-Eiropiešu, kuru trulais, ar alu un narkotikām pārpilnais dzīvesveids, ir etalons civilizētajai pasaulei, kas vēlās nomainīt savas fantastiskās kultūras pret iespējām, ko sniedz kokakola un makdonalds, un piedzert heineken.

Atbildēt

VB

16.05.2021. 05:56

»

!

Krievija latviju nopirka no zviedriem.latviesu sarkanie strelnieki palidzeja trockim un blankam uljanovam(leninam) Krievija nostiprinat proletariata diktaturu


Bet Jēzu sita krustā jūdi, man šķiet. Tikai tagad, kāda tam visam nozīme, tai skaitā, kā iet Krievijā...
To visu taču vispār nevar salīdzināt.

Atbildēt

Nu bet protams

15.05.2021. 18:24

»

Ko tu neteiksi. Krievijā var ieiet bankā un atvērt kontu uz jebkura nosaukta vārda un pēc tam tāpat izņemt naudu


"Kad man Gulbja laboratorijā vai CSDD lūdz uzrādīt personas apliecību, tas ir brīvības un demokrātijas rādītājs, bet, kad man pērkot SIM karti Maskavā, lūdz uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, tad tas ir cilvēktiesību pārkāpums" - divkosīgs dirsējs no interneta.

Atbildēt

!

15.05.2021. 18:23

»

Ko tu neteiksi. Krievijā var ieiet bankā un atvērt kontu uz jebkura nosaukta vārda un pēc tam tāpat izņemt naudu


Krievijas ekanomiku asv censas paralizet ar sankciju palidzibu,bet latvijas ekanomiku asv censas paralizet ar znotinas tipa koloborantu palidzibu.

Atbildēt

asv kolonija latvija mulku zeme !

15.05.2021. 16:25

»

Nu bet protams

Tas ir, katru reizi, kad tev Latvijā ir jāuzrāda personas apliecība (ieskaitot personas kodu) tas arī ir brīvības pārkāpums. Tu taču raksti ka nevar brīvi ieiet tuvākajā veikalā un nopirkt jaunu SIM karti, jo vajag uzradit personas apliecību...


Latvijas lielakaja kurortpilseta Jurmala vairs nav nevienas bankas filiales !tas ir veiksmes stasts asv okupacijas apstaklos.Ludzu salidziniet so situaciju ar Krievijas kurortpilsetu Socos !

Atbildēt

pareizais jautājums

15.05.2021. 16:17

Kāpēc lapsa vēl netup būrī?

Atbildēt

Nu bet protams

15.05.2021. 15:31

»

Tu jau pats sevi nosauci par dirsēju no interneta...


Tas ir, katru reizi, kad tev Latvijā ir jāuzrāda personas apliecība (ieskaitot personas kodu) tas arī ir brīvības pārkāpums. Tu taču raksti ka nevar brīvi ieiet tuvākajā veikalā un nopirkt jaunu SIM karti, jo vajag uzradit personas apliecību.

Šajā gadījumā Latvijā nav iespējams brīvi veikt asins analīzes. Latvijā nav iespējams brīvi iziet tehnisko apskati. Latvijā nevar brīvi pierakstīties pie ārsta. Latvijā nevar brīvi atvērt bankas kontu. Pamatojoties uz tavu loģiku sanāk ka cilvēktiesības Latvijā tiek pārkāptas pat biežāk nekā Krievijā.

Bet izrādās, ka tad, kad Latvijā tiek pārkāptas cilvēktiesības, tas ir ok, bet, kad tas pats notiek Krievijā, tas ir absolūti nepieņemami.

Atbildēt

15.05.2021. 15:05

»

Nu bet protams

"Kad man nav ko teikt pēc diskusijas būtības, es pievērsos personīgiem apvainojumiem un sarunu biedra personībai." - dirsējs no interneta


Tu jau pats sevi nosauci par dirsēju no interneta!

turklāt vēl glaimoji sev, ka neesi bijis Krievijā un neesi tur iegādājies SIM kartes. Tu pat internetu nemāki izmantot.

31 июл 2017
Путин подписал закон об ужесточении контроля за SIM-картами
Президент России Владимир Путин подписал закон, ужесточающий контроль за продажей SIM-карт. Документ опубликован на официальном портале правовой информации 30 июля.

Закон обязывает операторов связи предоставлять услуги только физическим и юридическим лицам, достоверные сведения о которых внесены в базу данных систем расчёта операторов связи.

Юридические лица (компании или индивидуальные предприниматели), закупающие SIM-карты для своих сотрудников, должны будут передавать операторам данные о всех пользователях SIM-карт.

Теперь при покупке SIM-карты пользователь должен предоставить данные о себе, а оператор обязан убедиться в их достоверности. Для этого, как и раньше, достаточно предоставить паспортные данные.

Atbildēt

Eds

15.05.2021. 14:53

Cik makssā degviela,elektrība,ārsti un dzīvokļa īre?..

Atbildēt

Nu bet protams

15.05.2021. 14:52

»

Sen zināju, ka tu esi dirsējs no interneta, bet labi, ka atgādināji arī pārējiem


"Kad man nav ko teikt pēc diskusijas būtības, es pievērsos personīgiem apvainojumiem un sarunu biedra personībai." - dirsējs no interneta.

Atbildēt

tu , mazpisancs

15.05.2021. 14:51

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


esi palicis par bibi raudoni... :D

Atbildēt

Nu bet protams

15.05.2021. 13:25

»

abetlūdzu

Meklē vien pats savas acis pakaļā...


“Es lieliski zinu, ka runa tekstā bija par pēcapmaksu. Es rakstīju par zelta zivtiņu, jo man nebija ko teikt pēc būtības.” - dirsējs no interneta.

«Man personīgi nav ne jausmas, kā Krievijā tiek pārdotas SIM kartes. Ne es, ne man pazīstamie cilvēki nekad mūžā nav iegādājušies SIM kartes Krievijā. Neskatoties uz to, es turpināšu izlikties, ka esmu SIM karšu pārdošanas noteikumu Krievijā eksperts » - dirsējs no interneta.

Atbildēt

abetlūdzu

15.05.2021. 13:14

»

Nu bet protams

Tev no kuras pakaļas acis aug? Tas taču nav pēcapmaksas tarifs, gudriniek. Tas ir Zelta Zivtiņa Bites izpildījumā. PRIEKSAPMAKSA tas ir


Meklē vien pats savas acis pakaļā!
Es pietiekoši skaidri norādīju, ka tas ir priekšapmaksas tarifs un to, ka tas neder cilvēkiem, kas pielūdz rēķinu saņemšanu.
Ak, jā, Krievijā taču tādi tarifi vispār nepastāv un neviens nevar brīvi ieiet tuvākajā veikalā un nopirkt jaunu SIM karti.

Atbildēt

Nu bet protams

15.05.2021. 11:54

»

abetlūdzu

Tev kaut kādas personīgās novirzes, ka patīk regulāri maksāt rēķinus un vajag pēcapmaksas tarifu


Tev no kuras pakaļas acis aug? Tas taču nav pēcapmaksas tarifs, gudriniek. Tas ir Zelta Zivtiņa Bites izpildījumā. PRIEKSAPMAKSA tas ir.

“Bite Priekšapmaksa. Ideāli piemērots tarifu plāns cilvēkiem, kuri NEVĒLAS saņemt rēķinus.”

Atbildēt

Mēs

15.05.2021. 11:24

»

Kratīklis

Kasīklim biežāk uz Krieviju jābrauc. Tur cilvēki dzīvo daudz atslabinātāk un nepaliek bez pajumtes un ēdiena, ja viena alga izkrīt. Krievija patiesībā ir daudz brīvāka par Latviju ASV sastāvā


tikai par to,lai tur būtu laba dzīve.Lai tur būtu vis,vis,vis,vislabāk.Jo tad varbūt pastāvētu vārga cerība,ka cilvēki atgrieztos savā tēvu zemē un mīlētu to klātienē,kam nav tēvu zeme,bet liekas,ka brīvāka,labāka,sirsnīgāka.Negānītos,nemocītos,nestāstītu ik uz soļa,cik šeit šausmīgi,cilvēki ne tādi,viss ne tāds,un nesvin 9.maiju.Būtu brīnišķīgi.Bet pagaidām, visus jaunos projektus Rīgā izpērk tieši Krievijas iedzīvotāji.

Atbildēt

ha-ha

15.05.2021. 10:04

»

atbilde

Mīlīt, nemelo! Kolhoznieku laikos visiem bija OBLIGĀTA vidējā izglītība! Cik nācis atklātībā, tad tagad brīvajā valstī 1. septembrī tūkstošiem bērnu neierodas skolā... un nevienam neinteresē, kas ar viņiem notiek. Internātskolas ir laimīgi likvidētas, palīgskolas tāpat, bet okupācijas laikā tāds brīnums...


Nav taču noslēpums,ka mūs pārvalda 4.maija kolaboracionisti,kuri par savu svētu pienākumu uzskata savu tautu turēt okupācijas laiku līmeni,sevi protams nē,tādēļ arī neadvekati salīdzinājumi ar tik mīļo Krieviju.Pie mums pat ir atcelta obligātā vidējā izglītība,lai netiktu apdraudēta pašu vara.Par varas ienaidniekiem ir izsludināti darba invalidi,kurus aizliegts ārstēt un kuriem,protams,savu līdzēkļu maksas medicīnai nevar būt.Ir aiziets pat tik tālu ka cilvēkiem liek izvēlēties darba pensiju vai invaliditātes pensiju,jo vara atsakās saprast invalīda atšķirību no pensionāra.Tā ka ar kolaboracionistu varu un godināšanu tā arī turpināsim salīdzināties ar Krieviju.

Atbildēt

abetlūdzu

15.05.2021. 10:02

»

Nu bet protams

Nolēmi nerakstīt kādam operatoram Latvijā patstāvīgs pēcapmaksas tarifs ir € 4,75? Un kāpēc? Vajadzēja uzrakstīt


Tev kaut kādas personīgās novirzes, ka patīk regulāri maksāt rēķinus un vajag pēcapmaksas tarifu?
Tas starp citu rakstā nebija norādīts.
https://www.bite.lv/lv/prieksapmaksas-tarifu-plani/bite-prieksapmaksa

Atbildēt

Iespējams

15.05.2021. 09:52

»

Derdz

Kasīklis reizēm ir Pataloģiski paranoiski apsēsts ar Krieviju, ka mālē visu vienādās krāsās


Viņa izpētes tēma ir Krievija, un par to arī raksta! Kāpēc jāsatraucas?? Citi gāna tikai Sorosu.. Citi ASV...

Atbildēt

Nu

15.05.2021. 09:47

Jau pirmajā teikumā pārspīlējums! Negribēju lasīt, bet ziņkāre vinnēja... Šis autors pārspīlējumos sit pušu pat Kasīkli it visā! Arī tabulā neprecizitātes mudž...

Atbildēt

Kņazs Knīpstanga

15.05.2021. 09:40

»

!

Krievija latviju nopirka no zviedriem.latviesu sarkanie strelnieki palidzeja trockim un blankam uljanovam(leninam) Krievija nostiprinat proletariata diktaturu


Pirkuma līgumu studijā. Par cik dukātiem nopirka, kas bija maksātājs un kā sauc naudas saņēmēju ? Ko konkrēti ietver sauklis krievija un kāds tev, proletariāta vatņikam un Latvijā iebrukušam okupantam sakars ar to laiku krieviju. Iznāk paši esat krievijas teritorijā neleģitīmi varu sagrābuši un vēlāk nodibinājuši feikvalsti PSRS, kur vēlāk bijāt nacistiskās Vācijas sabiedrotie, bet 1941g sakāvāties savā starpā.

Atbildēt

Aj

15.05.2021. 09:34

»

A ,bet lūdzu ,

pārcelies un dzīvo nost ! Ko tu te mocies sapuvušajā zapadā? :D


Kā es varu pārcelties kad tu taču saki ka tur neviens dzīvot negrib?

Atbildēt

!

15.05.2021. 00:35

»

Kāpēc autors slēpjas?

Visādu "statistiku" var izraut no gaisa, no maisa vai no savas pēcpuses. Atbildi uz jautājumu "Kur labāka dzīve" dod viens konkrēts fakts: Vai krievi cenšas uz dzīvi iekļūt Latvijā, jeb latvieši spiežas iekšā Krievijā


Krievija latviju nopirka no zviedriem.latviesu sarkanie strelnieki palidzeja trockim un blankam uljanovam(leninam) Krievija nostiprinat proletariata diktaturu.

Atbildēt

ES

14.05.2021. 23:50

»

Nika

Gadus 5 atpakaļ bija diezgan daudz darba braucienu uz Maskavu. Zinu, zinu - Maskava ir atsevišķa valsts Krievijā, un nevajag spriest par Krieviju pēc galvaspilsētas. Bet runa nebūs par maku, olām un krtupeļiem. Un ne par pensijām. Par cilvēkiem. Toreiz Maskavā/Sanktpēterburgā ar īsu laika pērtraukumu...


Es gan neesmu bijusi citās pasaules valstīs, bet Maskavā esmu bijusi vairākkārt. jo Solncevā dzīvo radi. Piekrītu katram Jūsu rakstītajam vārdam. Tikai vēl piebildīšu - tu pilnīgi BAUDI viesmīlību un , es pat teiktu - mīļumu uz katru soli. Neredzēju nevienu īgnu vai nomāktu seju! NEKO UN nekad NAV NĀCIES KO TĀDU REDZĒT SAVĀS MĀJĀS

Atbildēt

beidz dirst

14.05.2021. 23:47

»

atbilde

Mīlīt, nemelo! Kolhoznieku laikos visiem bija OBLIGĀTA vidējā izglītība! Cik nācis atklātībā, tad tagad brīvajā valstī 1. septembrī tūkstošiem bērnu neierodas skolā... un nevienam neinteresē, kas ar viņiem notiek. Internātskolas ir laimīgi likvidētas, palīgskolas tāpat, bet okupācijas laikā tāds brīnums...


Ja cilvēks nezina, ka literatūras stundās tiek lasīti dzejoli, tai skaitā Bloka dzejoli, tad šīs cilvēks skolā nemācījās. Tas nozīmē, ka trešajā klasē viņu izsita no skolas un ka viņš visu mūžu slauca kūtī govis.

Atbildēt

Aj

14.05.2021. 23:42

»

Kāpēc autors slēpjas?

Visādu "statistiku" var izraut no gaisa, no maisa vai no savas pēcpuses. Atbildi uz jautājumu "Kur labāka dzīve" dod viens konkrēts fakts: Vai krievi cenšas uz dzīvi iekļūt Latvijā, jeb latvieši spiežas iekšā Krievijā


Vai esi pārbaudījis? Vai noteikti zini, ka latvieši nevēlas doties uz Krieviju? Un kāpēc tad Maskavas rietumos ir milzīgs rajons, ko sauc par Jauno Rīgu (Новая Рига), kur dzīvo Baltijas valstu uzņēmēji? Neviens viņus nelika tur doties, viņi pārcēlās pēc savas gribas.

Atbildēt

atbilde

14.05.2021. 23:42

»

Aj

«Man pat nav vidējās izglītības, tāpēc es nezinu, kā izskatās skolas literatūras programma.» - kolhoznieks ar trim klasēm


Mīlīt, nemelo! Kolhoznieku laikos visiem bija OBLIGĀTA vidējā izglītība! Cik nācis atklātībā, tad tagad brīvajā valstī 1. septembrī tūkstošiem bērnu neierodas skolā... un nevienam neinteresē, kas ar viņiem notiek. Internātskolas ir laimīgi likvidētas, palīgskolas tāpat, bet okupācijas laikā tāds brīnums nevarēja notikt, ka kāds neietu skolā!

Atbildēt

Ježova cimds

14.05.2021. 23:15

»

Kratīklis

Kasīklim biežāk uz Krieviju jābrauc. Tur cilvēki dzīvo daudz atslabinātāk un nepaliek bez pajumtes un ēdiena, ja viena alga izkrīt. Krievija patiesībā ir daudz brīvāka par Latviju ASV sastāvā


Tā lūk ir tipiska verga domāšana. Paņem vēl nostučī lai tur ari skrūves piegriež, citādi ņenciem un burjatiem dzīve pārāk salda.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: