Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Puķe

04.11.2021. 16:04

»

111

Šī valdība jau arī ir radījusi elli zemes virsū


Pirmkārt, mums jāpielūdz Dievs, nevis jāgrēko, šitas viss un sausums vasarās ir mūsu grēku sekas!

Atbildēt

Uldis

03.11.2021. 15:52

»

Vai nesaprotat

ja katrs diedelnieks dos vaļu savai dvēselei tad iestāsies pilnīgs haoss.Valdibas ir tāpēc domātas nevis lai te radītu paradīzi ,bet pasargātu mūs no elles,kura te rastos ja katrs duraks dotu vaļu savai dvēselei


Kad tādi diedelnieki un utubungas, kādi pie mums ir tikuši pie varas, tā ir katastrofa visiem. Protams, tas nekādā ziņā neattaisno apsviedīgo zagļu, kas sevi melīgi dēvē par uzņēmējiem, laišanu pie siles. Latvijā, droši, ir vismaz 1/3 uzņēmēju, bez čekas stukača, kompartijas darboņa, padomju represīvo orgānu darbinieka, vai prasta krimināla noziedzīgās pagātnes, kas varētu vadīt valsti.

Atbildēt

Ja

03.11.2021. 12:40

»

Roza Luksemburga

Patiesam uzprasas jautajums: nu kapec vismaz smagi slimajiem un mirstosajiem pacientiem nepiedava raksta pieminetas zales ka ivermektinu u.c. Viniem jau vairs nav ko zaudet: palidzes -ok, nepalidzes - nu neko darit. Tacu ne: sis zales ES kategoriski netirgo. Visa Indijas kovid katastrofa beidzas, kad...


Jus visu pateicat pareizi, tikai neviens, ne pie varas esoss, ne arsts to neievero. Interesanti, ka arste bagatos un pie varas esosos? Ari pec algoritma? Neticu, jo vini visi izdzivo. Kas to uzzinas? Tikmer parastais cilveks saja konveijera nonacis, tur ari paliek.

Atbildēt

kaķa smiekli

03.11.2021. 07:27

»

meli un fakti

Meli- Zviedrijā, kur vispār nebija prasība nēsāt maskas, epidemioloģiskā situācija ir nesalīdzināmi labāka nekā mums


Ja īpaši neatšķiras, tad kāpēc te tiek nereāli mocīti cilvēki, tiek dzīti depresijā ar visiem ierobežojumiem, lokdauniem, sertifikātiem utt. Zviedrijā nav un nekad nav bijis nekādu sertifikātu. Nemaz nerunāsim par izglītības sistēmas apzinātu graušanu jau otro gadu.

Atbildēt

Mara to EsMaija

02.11.2021. 23:00

»

ESMAIJA

Pat tās iepirktās zāles... nav dzirdēts, ka tiktu lietotas... Un tas ne tikai liek domāt, tas rada pārliecību, ka jau reiz izskanējusī informācija par zelta miljardu ir patiesība! Es to nerakstu pirmo reizi. Man uzsūta kādu, kas mani, pats sevi pazemojot, izlamā un apsaukā, bet atbildes nav. Kā var ...


Cilveks nav dargums gan. Dargo Remdezeviru jau visiem nedod, zinu vienu. Citi par vecu, par velu iestajusies, utt. Parejas jau diezgan zinamas, kaut vai analgins, uc. Tadas ka ivermektins nedrikst. Elpo skabekli un gaidi.

Atbildēt

Uldis

02.11.2021. 19:21

»

Ja

Piekritu Uldim un Jums Roza L. Kapec?? Mums tacu tikai kaut kads mistisks algoritms. No ta mirst musu valsts pilsoni, kurus varetu glabt. Runa tikai par vakcinam, nevis par arstesanu. Notiek pilnigs arprats. Ka lai glabj, ja neviens to nevalas vai nedrikst? Mirst tik daudzi, kapec arsti nesauc pilna...


Kad bez testiem atstātie cilvēki, nonāk slimnīcās jau akūtā formā un, pasarg Dievs, līdz plaušu ventilatoriem, tad tos Pavļuts ar Kariņu jau droši var ieskaitīt savā kontā un prasīt samaksu (nezin, cik uz vienu kritušo var nopelnīt). Lai tie abi nekļūtu par pirmiem miljardieriem Latvijā, sabiedrībai ir jāpanāk, ka valsts apmaksātu testu veic ikvienam ar niecīgākām aizdomām uz saslimšanu, gan tam, kurš kritiski attiecas pret nopotēšanu, ir nopotēts, izmantojot viņa bezpalīdzīgo stāvokli, piemēram aizliegumu uz profesiju, gan tiem deevolucionējušiem nopotētiem, kuri sevi pilnībā uzticējuši satrapiem.

Atbildēt

Ja

02.11.2021. 18:05

»

Roza Luksemburga

Patiesam uzprasas jautajums: nu kapec vismaz smagi slimajiem un mirstosajiem pacientiem nepiedava raksta pieminetas zales ka ivermektinu u.c. Viniem jau vairs nav ko zaudet: palidzes -ok, nepalidzes - nu neko darit. Tacu ne: sis zales ES kategoriski netirgo. Visa Indijas kovid katastrofa beidzas, kad...


Piekritu Uldim un Jums Roza L. Kapec?? Mums tacu tikai kaut kads mistisks algoritms. No ta mirst musu valsts pilsoni, kurus varetu glabt. Runa tikai par vakcinam, nevis par arstesanu. Notiek pilnigs arprats. Ka lai glabj, ja neviens to nevalas vai nedrikst? Mirst tik daudzi, kapec arsti nesauc pilna balsi? Atlaujiet zales, glabiet cilvekus!

Atbildēt

pats

02.11.2021. 17:06

Uldis pats raksta, pats sev pateicas )))

Atbildēt

vai tad

02.11.2021. 16:59

»

Super!

Pateicos Jums, Uldi


jau pats ar sevi esi sācis runāt?!

Atbildēt

pilnīgi nopietni

02.11.2021. 16:11

»

Jums

ir neesošas smadzenes


jums nav esošas smadzenes.

Atbildēt

neko nevar saprast

02.11.2021. 16:02

»

Viltīgais

Putina vakcīnām nav tādu smagu blakņu, un Putins pārāk aktīvi neuzspiež vakcinēties, parādot, ka vakcinēties vajag. Galvenais lai vakcinējas Rietumu valstīs ar Astrām, Pfeizeriem, Modernām, Jonsoniem, bojā veselību. Par tādu ieroci arī dažu desmitu tūkstošu krievu var "noziedot", nevakcinējot piespiedu...


AstraZeneka apgalvoja, ka Putina Sputņičok ir tai nozagts, vēlāk uzradās tādi, kas apgalvoja, ka tas nevar būt, jo no Sputņičok blaknēm mirušo ir desmitiem reižu vairāk. It kā loģiski, tomēr ņemot vērā krievu "rukožoposķ", var būt ka nozaguši ne līdz galam un jāsaprot arī tas, ka krievu spiegi strauji degradē, kopā ar visu bidlomasu, no kuras paši nākuši

Atbildēt

Uldis profesoram

02.11.2021. 13:42

»

Vārdnīca >Uldim

"Mans ierosinājums - pārtraukt šarlatānu un marodieru ekskrementu, atcelt ierobežojumus, pārtraukt covidvakcīnu biznesa miljoniem dārgo reklamēšanu, izbeigt Latviju uzskatīt...


Lai Kariņš ar Pavļutu pārmet Zviedrijas valdībai, ka tur nevienu dienu nav bijusi prasība valkāt maskas, tāpēc cilvēki nav guvuši fizisko un emocionālo nogurumu, kas nomāc imunitāti.
Nevajag tēlot pārgudro, bet painteresēties, kā ir ASV republikāņu štatos, kur kariņiem un pavļutiem netiek dota vaļa un tāpēc tur ir normāla dzīve, nēģeru bandas neuzdrīkstas laupīt un dedzināt, cilvēki nesalīdzināmi mazāk slimo, mazāk pašnāvību un izjukušo ģimeņu un uz turieni mūk biznesi un iedzīvotāji.
Es nedzīvoju Skandināvijā, man ir svarīgi, lai padibenes nenogalina manu tautu.

Atbildēt

Viltīgais

02.11.2021. 13:06

»

Uldis

Labi, varēju adresēt Putinam, tikai Krievijā, kur neievēro higiēnas normas un epidemioloģiskās drošības prasības un iedzīvotāji ir vēl nomāktāki, nekā pie mums, mirstība ir sasniegusi rekordu, turklāt, esmu pārliecināts, ka viņš drīzāk atzinīgi novērtētu mūsu valdības darbu iedzīvotā izskaušanā...


Putina vakcīnām nav tādu smagu blakņu, un Putins pārāk aktīvi neuzspiež vakcinēties, parādot, ka vakcinēties vajag. Galvenais lai vakcinējas Rietumu valstīs ar Astrām, Pfeizeriem, Modernām, Jonsoniem, bojā veselību. Par tādu ieroci arī dažu desmitu tūkstošu krievu var "noziedot", nevakcinējot piespiedu, lai Rietumos redz, kā krievi mirst, kad nav vakcinējušies un paši vakcinējas. Ne jau "Sarafāna radio" palaida Krievijā "pīli", ka četri mēneši nevar dzert pēc vakcinēšanās, dan jau to darīja ar Putina ziņu.

Atbildēt

Uldis

02.11.2021. 11:51

»

Eduards Lunis

---Uldi


Labi, varēju adresēt Putinam, tikai Krievijā, kur neievēro higiēnas normas un epidemioloģiskās drošības prasības un iedzīvotāji ir vēl nomāktāki, nekā pie mums, mirstība ir sasniegusi rekordu, turklāt, esmu pārliecināts, ka viņš drīzāk atzinīgi novērtētu mūsu valdības darbu iedzīvotā izskaušanā.
Pažēlotos Baidenam, bet ja salīdzina New York, kur valda viņa partiju, kur visu dara kā pie mums ar Miami, kur ir brīvība un pats galvenais, nav Panikas pandēmijas (jau, spriežot pēc "Lancet" publicētiem antidepresanta lietošanas pozitīviem rezultātiem, minēju depresijas un imunitātes zaudēšanas iespējamo korelāciju), ir redzama milzīga atšķirība. Domāju, Baidens Latvijas iedzīvotājus nīst ne mazāk, kā amerikāņus.
Vēl atlika Romas pāvests, bet pēc pieņemtiem bībeles labojumiem, kur sodomija vairs netiek atzīta par grēku, ko panāca garīdznieki pedofīli, pats saproti.
Tātad...

Atbildēt

Ārprāts!

02.11.2021. 10:16

Laicīga vai savlaicīga?
Domā, ko raksti, Uldi!

Atbildēt

Vārdnīca >Uldim

02.11.2021. 09:52

"Mans ierosinājums - pārtraukt šarlatānu un marodieru ekskrementu, atcelt ierobežojumus, pārtraukt covidvakcīnu biznesa miljoniem dārgo reklamēšanu, izbeigt Latviju uzskatīt...."
______________________________________________

Varbūt savu ierosinājumu iesniegsiet Dānijas un Zviedrijas valdībai? Protams, vārda "Latvija" vietā liekot attiecīgās valsts nosaukumu. Citādi viņi laikam nenojauš par Jūsu domas lidojumu un 80+ % no iedzīvotājiem jau pakļāvušies "eksperimentam".

Atbildēt

Nu ja

02.11.2021. 09:11

»

Eduards Lunis

---Uldi


Tāds ar tādu sasatika ...

Atbildēt

Eduards Lunis

02.11.2021. 09:03

---Uldi!?
Jūsu raksts ir ļoti pamatots un atbilstošs ;izņemot-griešanos pie...
- Vai nevarat piezvanīt man pa tel.nr26875965

Atbildēt

Izsmiekls

02.11.2021. 08:06

Kārtējais vakcīnfobs un āksts. Piedāvā to, kas ir apstiprinājies kā neefektīvs - distancēšanos, maskas, testēšanos, un "ārstēšanu" ar neesošām zālēm. Dānijas un citu valstu piemēru ar vakcinācijas aptveri un ierobežojumu atcelšanu neredz kategoriski. Lai kādi ārsti un infektologi to zinātniski apstiprinātu. Tiešām nožēlojami.

Atbildēt

kārtējais apvainojums

01.11.2021. 23:50

»

neatpazīstams numurs

Vai svaigs pamuļķis angažēts


Nelasa PIETIEK>COM un uzbāžas ar "retvītiem".

Atbildēt

nopietni

01.11.2021. 23:49

»

smieklīgi

Vjetnamā, rēķinot uz miljonu iedzīvotāju, veikti 4 reizes mazāk testu nekā Latvijā


Vajag sastādīt reprezantatīvu delegāciju un sūtit mācīties!Kāda būs dienasnauda?

Atbildēt

atejas x stunda

01.11.2021. 23:48

Cilvēki, neklausiet šito ķēmu ar nosaukumu uldis! Ir ļoti daudz informācijas, no nopietniem cilvēkiem par pcr testiem - caur jūsu degunu ievazā organismā ne tikai kovidu, dažreiz arī smadzeņu vēzi. Normālā sabiedrībā tādiem uldiem būtu jākarājas laternu stabos ar slotas kātu anālajā atverē.

Atbildēt

secinājums

01.11.2021. 23:47

»

meli un fakti

Meli- Zviedrijā, kur vispār nebija prasība nēsāt maskas, epidemioloģiskā situācija ir nesalīdzināmi labāka nekā mums


Zviedri un bēgļi pirms nāves padzīvoja normāli,un nomira bez maskām,iedzēruši un apmierināti.Vai mūsu maģiskajam "1500" ir kāda nozīme,kad jāmirst tik un tā?

Atbildēt

Tu blési

01.11.2021. 22:55

»

muļķi blēs vienmēr

VAKCINĒTIES VAJADZĒJA UN NERĪT CĒRMJU ZĀLES PIE COVID


skurstena galà(krematorijà). Stulbais radijums

Atbildēt

Invermektins

01.11.2021. 22:42

Ir aptiekàs Francijà,bet gimenes àrsts recepti neraksta

Atbildēt

te nu ir

01.11.2021. 20:55

»

Uldis

Runa bija konkrēti par Saigonu, kur tika testēti visi pieaugušie, kaut arī citur skaitļiem nebūtu jāatšķiras. Var jau būt, ka Kariņa un Pavļuta grupējuma locekļi tika testēti pa četrām reizēm vai pat vairāk. Man nekad testēšana nav piedāvāta un es neesmu dzirdējis, ka cilvēki tiktu aicināti veikt testus...


Ar "testēšanu" ir kaut kas "vajadzīgs"- nerāda vik testēts vakcinēto, cik nevakcinēto, un nav izslaģts, ka testēšana ir izdomāta, jo saslimušo skaits automātiski vceļas vai krītas ar katru testētyo sakit: mazāk testēts, mazāk saslimušo, virāk testēts vairāk testēto - pēc principa - cik vajag. citādi nevaretu sakrist saslimušo daudzums ar testēto augšanu vai samazināšan, būtu dažādi.u

Atbildēt

Uldis

01.11.2021. 20:28

»

smieklīgi

Vjetnamā, rēķinot uz miljonu iedzīvotāju, veikti 4 reizes mazāk testu nekā Latvijā


Runa bija konkrēti par Saigonu, kur tika testēti visi pieaugušie, kaut arī citur skaitļiem nebūtu jāatšķiras. Var jau būt, ka Kariņa un Pavļuta grupējuma locekļi tika testēti pa četrām reizēm vai pat vairāk. Man nekad testēšana nav piedāvāta un es neesmu dzirdējis, ka cilvēki tiktu aicināti veikt testus.

Atbildēt

meli un fakti

01.11.2021. 20:09

Meli- Zviedrijā, kur vispār nebija prasība nēsāt maskas, epidemioloģiskā situācija ir nesalīdzināmi labāka nekā mums
Fakti- Kopējais saslimstības un mirstības līmenis Zviedrijā īpaši neatšķiras no šiem rādītājiem Latvijā.

Atbildēt

labvēlis

01.11.2021. 19:40

»

LAIKS VISU TO COVIDBANDU TIESĀT!!!

🔥Ковид Сопротивление...


...ja ne znaju,kak tam v londoņe-ja ne bila!Možet tam sobaka drug čeloveka!A,u nas-upravdom!Drug čeloveka!... Molodec,toļko vrjatļi eti pidari poimut...hotja,vsjo oņi znajut...pidari...

Atbildēt

kaķa aprūpētājs

01.11.2021. 19:26

»

Super!

Pateicos Jums, Uldi


Es ar' saku lielo paldies,bet varējāt taču paklusēt ar savām gudrībiņām.Nu nevajag tādu pašaizliedzību atklajot dvēseli un prātiņu šiem ņirgām,kuri paši tādi paši grafomāni un anonīmi zaķapastalas vien ir.

Atbildēt

neatpazīstams numurs

01.11.2021. 19:19

Vai svaigs pamuļķis angažēts?

Atbildēt

ESMAIJA

01.11.2021. 19:10

»

Roza Luksemburga

Patiesam uzprasas jautajums: nu kapec vismaz smagi slimajiem un mirstosajiem pacientiem nepiedava raksta pieminetas zales ka ivermektinu u.c. Viniem jau vairs nav ko zaudet: palidzes -ok, nepalidzes - nu neko darit. Tacu ne: sis zales ES kategoriski netirgo. Visa Indijas kovid katastrofa beidzas, kad...


Pat tās iepirktās zāles... nav dzirdēts, ka tiktu lietotas... Un tas ne tikai liek domāt, tas rada pārliecību, ka jau reiz izskanējusī informācija par zelta miljardu ir patiesība! Es to nerakstu pirmo reizi. Man uzsūta kādu, kas mani, pats sevi pazemojot, izlamā un apsaukā, bet atbildes nav. Kā var ticēt Kariņam un viņa kliķei, kas apgalvo, ka viņiem katrs cilvēks esot dārgums, un viņu svēts pienākums esot to sargāt - šoreiz ar vakcinēšanu. Varētu smieties, ja viss nebūtu tik traģiski. Vai onkoloģijas slimnieki , kuriem nav pieejamas jaunāķās un iedarbīgākās zāles un kā dzird, tagad pat atsaka vajadzīgās procedūras, Tie mirst kā mušas ar dustu piebaroti. Tie viņiem nav dārgumi. Un sirds slimnieki> Arī tie, kuriem sirdi sabeidza vakcīna un tādi nav mazums - nekādu palīdzību nesaņem. Tie tad neskaitās dārgumi? Un jūs te pūšat pīlītes, ka cenšaties melnās miesās cilvēkmīlestības traumēti. Tad atbildiet uz tiem jautājumiem, kurus jums uzdod. Un tā iedzīvotāju daļa, kurus jūs esat gatavi ievietot koncentrācijas nometnē, bez saskares ar svaigu gaisu? Tie jums skaitās izkulti auzu kūļi, Tas viss liek nonākt - lai kā to negribētos, lai kā prāts tam pretojas - pašiem pie atbildes un tā ir baismīga. Diemžēl.

Atbildēt

Roza Luksemburga

01.11.2021. 18:24

Patiesam uzprasas jautajums: nu kapec vismaz smagi slimajiem un mirstosajiem pacientiem nepiedava raksta pieminetas zales ka ivermektinu u.c. Viniem jau vairs nav ko zaudet: palidzes -ok, nepalidzes - nu neko darit. Tacu ne: sis zales ES kategoriski netirgo. Visa Indijas kovid katastrofa beidzas, kad saka visiem dot leeto ivermektinu, bet seit pat pameginat nelauj. Bezcerigi, jo tads iespaids rodas, ka kadam sii histerija un naves ir vajadziigas.

Atbildēt

Haralds Kalns

01.11.2021. 17:50

Katram domājošam cilvēkam, ļoti uzmundrinošs un iedrošinošs- ARGUMENTĒTS traktāts1

Atbildēt

Uldis

01.11.2021. 17:49

»

motorhead 1916

Man kaut kaa neliekas, ka autors jebkad buutu bijis Saigonaa. 13 miljoni testu... Nu, cilveekam no Mazpisaaniem vai Dizhdirshiem liekas milzu cipars. Es tur esmu bijis, pie kam nesen. Tur motorolleru jeb skuuteru vien ir 8 MILJONI. Ap 21 miljonu iedziivotaaju + tuuristi. Un neviens par to suuda viirusu...


Nezinu, kas liekas cilveekam no Bolderājas, bet Vjetnamā par to suuda viirusu ļoti nopietni uztraucas un, lai cilvēki nemirtu slimnīcās, atšķirībā no Latvijas, tur tiek veikti masu testi.

Atbildēt

muļķi blēs vienmēr

01.11.2021. 17:26

VAKCINĒTIES VAJADZĒJA UN NERĪT CĒRMJU ZĀLES PIE COVID

Atbildēt

millers

01.11.2021. 17:11

»

datoriķis

Vēl viens grafomāns bez smadzenēm. Tādus vajag ārstēt ar caurejas zālēm - ja jau ir vārdu caureja, tad vajag pievienot ari parasto caureju


tev ,kropli ,pārpalikumus no smadzenēm vajag izspert ar kāju ,nemaz nevajag caureju

Atbildēt

Demokrātija

01.11.2021. 17:11

»

jūsuprāt

viņi te 30 gados ir radījuši paradīzi? :D Nemaz nepieminot šodienas "atrakcijas


Kā gribu tā dzīvoju, daudzi piemēram dzīvo komunismā un iepūtiet.

Atbildēt

Ralfs Postītājs

01.11.2021. 17:05

Pils spokam var rakstīt, var nerakstīt - "visas tautas" prezidents ir labi iekārtojies, ar to pietiek.

Atbildēt

motorhead 1916

01.11.2021. 16:53

Man kaut kaa neliekas, ka autors jebkad buutu bijis Saigonaa. 13 miljoni testu... Nu, cilveekam no Mazpisaaniem vai Dizhdirshiem liekas milzu cipars. Es tur esmu bijis, pie kam nesen. Tur motorolleru jeb skuuteru vien ir 8 MILJONI. Ap 21 miljonu iedziivotaaju + tuuristi. Un neviens par to suuda viirusu neuztraucas

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: