Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvietis

09.06.2020. 07:48

Pēteri, ja esi tik katoļticīgs, tad nesaprotu kāpēc nevēlies, ka Varakļāni atgriežas katoļticīgajā Latgalē - tur kur tai pienākas būt. Tur kur tā bija, pirms Pad. sav. izdarīja savu.

Atbildēt

Varakļonīts

06.06.2020. 13:31

»

Rēzekne izliksies neredzam

Ja paskatās attīstības indeksu, tad Varakļāni uz vienu iedživotāji starp Rēzeknes novada pagastiem būs paši krutākie, tāpēc Rēzeknē sākumā kauliņus metīs nabagu pagastiem, bet Varakļāni paliek bez nekā, tad jau labāk Madonā, kur Madonai pienākums rūpēties ir ar mazāko brāli...


Es negribu lai kāds par mani rūpējas kamēr esmu jauns un vesels.Pats varu palīdzēt celt gan Varakļānu gan Latgales labklājību. Nu loģistika ar Dekšārēm ,Nagļiem , Viļāniem būtu ar ekonomisku pamatu.Pat kultūras namu vadītājs varētu būt viens uz visiem ja nu vienīgi amati vajadzīgi neskaitāmi.Tuvredzīga domāšana kas nākotnē ilgi tāpat neizdzīvos.

Atbildēt

Rēzekne izliksies neredzam

06.06.2020. 07:35

»

Madonai būs pienākums

Rūpēties par sava novada nomali, atmest kādu kaulu tomēr sava novada skola, komunalie u.c pakalpojumi.Vai Madonai tas būs izdevīgi ? Ja Rēzeknē tad jādomā valstiski vai daudzi pakalpojumi kur viena skola no otras atrodas pārdesmit km attālumā ir noslogota,t.sk mūzikas.saimnieciskie jautājumi tiktu risināti...


Ja paskatās attīstības indeksu, tad Varakļāni uz vienu iedživotāji starp Rēzeknes novada pagastiem būs paši krutākie, tāpēc Rēzeknē sākumā kauliņus metīs nabagu pagastiem, bet Varakļāni paliek bez nekā, tad jau labāk Madonā, kur Madonai pienākums rūpēties ir ar mazāko brāli.

Atbildēt

Madonai būs pienākums

06.06.2020. 06:09

»

Vēlētājs

Pēc vēlēšanām lai arī kur būtu ,daudzi personāži mainīsies gan Madonā gan Rēzeknē nu tādi Varakļāni būs pagātnē.Un visa šī netīrība būs daudziem traucēklis ,kas pa tukšo sarunāts


Rūpēties par sava novada nomali, atmest kādu kaulu tomēr sava novada skola, komunalie u.c pakalpojumi.Vai Madonai tas būs izdevīgi ? Ja Rēzeknē tad jādomā valstiski vai daudzi pakalpojumi kur viena skola no otras atrodas pārdesmit km attālumā ir noslogota,t.sk mūzikas.saimnieciskie jautājumi tiktu risināti kopīgi neturētu tehniku pie katra pakša.skolēnus vestu ar vienu auto nevis braukātu kā apmaldījušos viens otram pakaļ.Celtos konkurence izglītībā un citās jomās no kā būtu ieguvēji gan jaunieši gan iedzīvotāji.Valsts neizlietotu nelietderīgi naudiņu.To saprast var tikai cilvēki kam personīgās intereses nav svarīgākas par valsts interesēm.

Atbildēt

Vēlētājs

05.06.2020. 17:54

»

Ervīns

Kas jūs nesaprotat Varakļāniesi ka sen esat atkarīgi no Varakļānu novada Šefa Justa


Pēc vēlēšanām lai arī kur būtu ,daudzi personāži mainīsies gan Madonā gan Rēzeknē nu tādi Varakļāni būs pagātnē.Un visa šī netīrība būs daudziem traucēklis ,kas pa tukšo sarunāts.

Atbildēt

Ervīns

05.06.2020. 13:22

»

Janka

Varakļānu novada katoļi kas jums vajag luterāņu draudzi? Jūs paši savā starpā karojiet 2. gadus bet rezultāts 0


Kas jūs nesaprotat Varakļāniesi ka sen esat atkarīgi no Varakļānu novada Šefa Justa!!!

Atbildēt

Janka

05.06.2020. 13:16

Varakļānu novada katoļi kas jums vajag luterāņu draudzi? Jūs paši savā starpā karojiet 2. gadus bet rezultāts 0!
Tas katolis kas jau sen dzīvo Varakļānos
ko viņš Madonā pazaudējis?

Atbildēt

Viltus trollim no Rīgas

05.06.2020. 06:26

»

Andris Mednis

Tu duraks vai? Kas ir Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale, vēl pieķertā klāt "Sēlija", "Lībiešu krasts" - tās nav "kultūrvēsturiskās teritorijas?" Šie nosaukumi ir teritorijas ar robežām? Pasaki, kurā vietā sākas un kurā beidzas šīs "kultūvēsturiskās teritorijas? Kurā novadā ir vairāk kurzemnieku (pēc...


Izkāp ārā no sava siltā krēsla Rīgā, te jau komentāros bija rakstīts, ka reformas mērķis arī ir ērtības. Koka āmura piesaukšana, liecina, cik agresīvi noskaņoti ir Latgales "patrioti", kuri pat neatšķir, par ko šobrīd ir runa likumā.

Atbildēt

Gandrīz Savējais

04.06.2020. 23:43

Riebjas šo ļautiņu ņemšanās, nevarat noturēt savu novadu - tad par Jūsu nodokļu naudu dzīros citi un vairs nav svarīgi kuri!

Atbildēt

Andris Mednis

04.06.2020. 21:35

»

Varkļonīte

Kurš te ir duraks. Bazneicys slepenī parteinīki voi Varakļonīši? Voi acagrīzs dzimtbyušonys laiki ar klaušu nūdevom un pasakļaušonu bazneicys kungim, kas dūmoi un dora cytaižok nakai vītejo tauta...


Tu duraks vai? Kas ir Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale, vēl pieķertā klāt "Sēlija", "Lībiešu krasts" - tās nav "kultūrvēsturiskās teritorijas?" Šie nosaukumi ir teritorijas ar robežām? Pasaki, kurā vietā sākas un kurā beidzas šīs "kultūvēsturiskās teritorijas? Kurā novadā ir vairāk kurzemnieku (pēc vācu baronu izveidotās izloksnes), zemgaliešu (nav izloksnes, kādas ir zemgalieša pazīmes?), kādas "vidzemnieka" izloksnes pazīmes - Alūksnes izloksne, akcents?) un kas ir latgalieša pazīmes (ja dzīvo Latgalē un runā latgaliešu izloksnē, dialektā), bet kas tie par latgaliešiem, kuri dzīvo pa visu Latviju un kuru ir tikpat daudz. cik tagad dzīvo Latgalē un laglieši, kuri krustojušies ar citas kultūrvēsturiskās daļas pilsoni vai tml., cik tādu?

Tev un visiem citiem ar āmuri pa ŠAURO pieri, lai attaptos - NOVADU REFORMĀ neaiztiec nosaukumus Kurzeme, Latgale, Zemgale, Vidzeme, kur nu Sēlija un Lībiešu krasts un NEKĀDU šo iedalījumu robežu un nekādu šo NOSAUKUMU ADMINISTRATĪVO pārvaldi!

Tā būtu Latvijas sadalīsana, SAŠĶELŠANA, noziegums.

Prasība pievienot Varakļanus Madonai ir stulbums no varakļāniešu ērtību viedokļa, nevis kā grib pievienoties pe latviskājkas vides, ar ko kurina naidu pret Latgali, izrāda necieņu, šķeļ. Bernānam un lielākajiem Varakļānu krfetīniem jāuzsit ar koka amuru pa pieri, tā, lai attopjas, bet neapreibst.

Atbildēt

Varkļonīte

04.06.2020. 21:10

»

Balvu Donots

Balvu pilsētu vajag pievienot vizdzemei, Gulbenei, lai tie čangaļi iztiek nbez mums, mēs esam tuvķi vidzemiešiem, pie mums gļi nedzied, bet saka "ģeiļi viekš".- ha, ha. Preiļus pievienosim pie Zemgales, tur arī pareizāk runā čangaliešu valodā - ha, ha. Tā jūs gribiet dalīt un šķelt Latviju, es Donāts...


Kurš te ir duraks. Bazneicys slepenī parteinīki voi Varakļonīši? Voi acagrīzs dzimtbyušonys laiki ar klaušu nūdevom un pasakļaušonu bazneicys kungim, kas dūmoi un dora cytaižok nakai vītejo tauta.
Cīnejamais Bolvu Donot. Nasamaisīs kai peļu syuds pa putraimim cytu dzelos. Gon jau poši izlemsim.
Ar cīņu, es

Atbildēt

Varokļonic

04.06.2020. 17:49

Sorkonys linejys porkopj bazneica, kura izajaucas politikā

Atbildēt

Varakļonīts

04.06.2020. 17:21

»

Balvu Donots

Balvu pilsētu vajag pievienot vizdzemei, Gulbenei, lai tie čangaļi iztiek nbez mums, mēs esam tuvķi vidzemiešiem, pie mums gļi nedzied, bet saka "ģeiļi viekš".- ha, ha. Preiļus pievienosim pie Zemgales, tur arī pareizāk runā čangaliešu valodā - ha, ha. Tā jūs gribiet dalīt un šķelt Latviju, es Donāts...


Man jau sok palikt kauns nūsaukt nu kureinis noku.Šoreiz ir porkopta sorkono līneja.Te jau naapsarūbežosīs ar Varakļāni 55.Nasaprūtu vai tādus cilvēkus Madona grib redzēt līdzās. Te nav taida Bernāna. Ļoti vēl jauns un naida pilns ir šīs rakstītājs.

Atbildēt

Balvu Donots

04.06.2020. 17:10

»

Padomijas turpinājums

Man patīk, ka Madonu pievienos Varakļāniem - jo Rīdzinieki Madonu vienmēr par Čangalieni uzskata...


Balvu pilsētu vajag pievienot vizdzemei, Gulbenei, lai tie čangaļi iztiek nbez mums, mēs esam tuvķi vidzemiešiem, pie mums gļi nedzied, bet saka "ģeiļi viekš".- ha, ha. Preiļus pievienosim pie Zemgales, tur arī pareizāk runā čangaliešu valodā - ha, ha. Tā jūs gribiet dalīt un šķelt Latviju, es Donāts teiktu, jūs Varkļonu duraki, pat savu baznīcu jums apķēzīt neko nenozīmē! Tāds kā "sprostoiks" šis Varakļānu Pīters Bernāns.

Atbildēt

Latgolas šakālis

04.06.2020. 15:52

»

Vilks

Nē! No kā pārtiek katoļu baznīckungi? No naudas, ko viņiem saziedo baznīcā dievlūdzēji...


Katoļi un huzāri naudu neņem! Viņiem ziedo nekustamos īpašumus!

Atbildēt

Vilks

04.06.2020. 14:41

»

Aita

"Izcils" vilks, tik izsalcis no naida kurināšanas pret Rēzekni un latgaliešiem, kā vēmiens nāk, lasīt šadu komentāru. Gan jau viņš ir Varak'\lānu vai Madonas avidus "lielākais blēdis", kam rūp vienīgi siltās un labi apmaksātās sēžamvietas...


Nē! No kā pārtiek katoļu baznīckungi? No naudas, ko viņiem saziedo baznīcā dievlūdzēji.
Latgalē iedzīvotāju un līdz ar to katoļu skaits samazinās. Ja Varakļāni aizies pie Madonas, tad Rēzeknes-Aglonas diacēzei budžetā būs robs.
Varakļānieši, sūtiet tos Rēzeknes katoļu pedofilus un pederastus dillēs! Būsim pie Madonas un nedzīvosim tumsonīgajā un homoseksuālistiski izvirtušajā Latgalē!

Atbildēt

Aita

04.06.2020. 14:11

»

Vilks

Madonā baznīcā nav pedofilu un pideru - atšķirībā no Rēzeknes, kur par garīgi slima vīrieša regulāru seksuālu izmantošanu apcietināja priesteri Zeili...


"Izcils" vilks, tik izsalcis no naida kurināšanas pret Rēzekni un latgaliešiem, kā vēmiens nāk, lasīt šadu komentāru. Gan jau viņš ir Varak'\lānu vai Madonas avidus "lielākais blēdis", kam rūp vienīgi siltās un labi apmaksātās sēžamvietas.

Vi'\n\š, tāpat kā šis Bernāns, ir no blēžu cilts - nu kā var visu mūžu īsts ticīgais pamest savu ticību un apjaunot savus pielūdzamos? BERNĀNS ir savas ticības nodevējs, ja neteikt - jūdass.

Atbildēt

Vilks

04.06.2020. 13:28

»

Kurmis

Murmastiena pasaules centrs ! Nez ko viņi tajā Madonā dara, tur tak nekā nav


Madonā baznīcā nav pedofilu un pideru - atšķirībā no Rēzeknes, kur par garīgi slima vīrieša regulāru seksuālu izmantošanu apcietināja priesteri Zeili.
Varakļānieši, bēdziet no pedofiliskās un piderasu pilnās Latgales uz Vidzemi, kur ir gaisma, taisnīgums un pārticība.
Un Madonā nav krieviskuma. Paskaties, pilna Latgale ar krieviem un šovinistiem, kuri primcipā nerunā latviski.

Atbildēt

Velna gans

04.06.2020. 13:13

»

Kad melnsvārčus pieķer noziegumos,

viņi atrunājas - es visu mūžu lūgšu, lai Dievs man piedod


Dievs varbūt piedos, laicīgā vara nepiedos.

Atbildēt

Velna gans

04.06.2020. 12:37

Pēteri Bernān! Varbūt tev tas būs atklājums, bet Romas Katoļu baznīcas augstākā vadība Latvijā un daudzu draudžu prāvesti ikdienā dara ne to vien - melo, zog, piesavinās, vilto dokumentus utt.

Mūžigi tas nebūs noslēpjams. Gan Dieva, gan laicīgais sods nāks pār visiem vilkiem jēra ādās itin drīz!

Atbildēt

Kurmis

04.06.2020. 11:08

»

Kurmim

a kāds sakars baznīcām ar novadu reformu? Murmastiene kā brauks uz Madonu, tā brauks. Kur godīgums


Murmastiena pasaules centrs ! Nez ko viņi tajā Madonā dara, tur tak nekā nav.

Atbildēt

Kurmim

04.06.2020. 09:15

»

Kurmis

Barkavas, Varakļānu un arī Stirnienas draudzes pieder pie Rēzeknes-Aglonas diecēzes. Tad kur jābūt Varakļānu novadam ? Protams pie Latgales


a kāds sakars baznīcām ar novadu reformu? Murmastiene kā brauks uz Madonu, tā brauks. Kur godīgums?

Atbildēt

Pēterim Bernānam

04.06.2020. 09:10

Reliģija un Jūsu ticība Baznīcai ir dažādas lietas. Tomēr Jūsu raksta atziņas izriet no tā, kas abas vieno - Jūsu pašnovērtējums un paškontrole desmit baušļos - laba nebrīva verga pazīme, kas varām un baznīcai ir derīgas lietas. Jūs varat būt svētāks par Romas pāvestu, bet nekad tas nebūsit. Gudrs cilvēks vienmēr šaubās, tikai muļķi nešaubās.

Nevar pārdot Varakļānus tie, kam tie nepieder. Zeme un tauta nav tas pats, kas valsts un baznīca. Pār Jums nenāk pārbaudījumi, bet Jūsu kļūda ir, ka nenošķirat mainīgas lietas no nemainīgām - valsts iekārta, baznīca mainās laikos vienmēr, ekspluatējot tautu. Nemainīga ir Latvijas zemes un tauta, kas būs vienmēr pastāvīga savā radošumā izdzīvot.

Atbildēt

Kurmis

04.06.2020. 09:07

Barkavas, Varakļānu un arī Stirnienas draudzes pieder pie Rēzeknes-Aglonas diecēzes. Tad kur jābūt Varakļānu novadam ? Protams pie Latgales !

Atbildēt

Kaatad

04.06.2020. 03:45

" Esmu ticīgs cilvēks, bet mana zeme un valsts man ir svarīgākas" .Tātad, tā sūda reforma, kartes pārzīmēšana, kas jau bijusi daudzkārt, birokrātu priekam, sanāk svarīgāka par Jūsu ticību.

Atbildēt

SweeC

03.06.2020. 22:03

Varbūt beidzot, jūs sapratīsiet, ka nav ko ticēt kam neeksitējošam vai deputātiem un sāksiet domāt reāli, kamon ir 21 gadsimts, gribat ticēt ticiet kaut vai lidojošajam makaronu briesmonim, bet lēmumus pieņemiet racionāliizvērtējot faktus. Kamēr būs aitas būs cirpēji. dariet tak paši kaut ko nevis glupi ticiet, ka kāds ir augstāks pa mums kurš pieņem lēmumus, tos mēs paši varam pieņemt un parādīt gan tā sauktajiem tautas ganiem ( garīdzniekiem), kuri jau 2000 gadus muļko citus, gan 100 aitām un viņu padotajiem ( kuri sēž uz musu kaklu, tērējot nodokļu naudu savām vajadzībām). Bet laikam mūsu paaudzē tas nav lemts.

Atbildēt

Ko māca bībeles dievs

03.06.2020. 21:02

Tas viss ir tikai ziediņi
Īsāk sakot lasiet bībeli un sapratīsies kam viņi kalpo
Va iarī kā tie teksti audzina bērnus

Atbildēt

Ko māca bībeles dievs

03.06.2020. 20:47

Incestu

Mozus grāmata (Genesis) 19. nodaļa
31 Un tad pirmdzimtā sacīja jaunākai: "Mūsu tēvs ir vecs, un neviena vīra nav virs zemes, kas varētu nākt pie mums, kā tas ir virs zemes parasts.
32 Lai ejam un dodam savam tēvam vīnu dzert un lai tad guļamies pie sava tēva, lai no sava tēva mums būtu pēcnācēji."
33 Un viņas naktī savu tēvu piedzirdīja ar vīnu. Un pirmdzimtā gāja un apgūlās pie sava tēva, bet viņš nepamanīja nedz viņas apgulšanos, nedz viņas piecelšanos.
34 Un nākamajā dienā pirmdzimtā sacīja jaunākai: "Lūk, es vakar esmu gulējusi ar savu tēvu. Dosim viņam vīnu dzert arī šodien, ej tad tu un guli pie viņa, lai mums būtu pēcnācēji no sava tēva."
35 Un viņas piedzirdīja arī šinī naktī savu tēvu ar vīnu, un jaunākā cēlās un apgūlās pie viņa. Bet viņš nepamanīja nedz viņas apgulšanos, nedz viņas piecelšanos.
36 Tā abas Lata meitas kļuva grūtas no sava tēva.
37 Un pirmdzimtā dzemdēja dēlu un nosauca viņa vārdu: Moābs, tas ir moābiešu tēvs līdz šai dienai.
38 Un arī jaunākā dzemdēja dēlu un nosauca viņa vārdu: Ben-Ammi. Viņš ir amoniešu tēvs līdz šai dienai.

Atbildēt

lai būtu kulturāls, daudz jāmācās

03.06.2020. 20:33

»

lauķis

Skaldi un valdi...


ar bībeli un tv ( vairāk krievu) pie līmeņa netiksi, tā viņi tur maļas, kurš vairāk pagrābs, darbam arī neder, ar bībeli par maz, tikai vest kontrabandu un 'ieraut'. Vidzeme tos neglābs.

Atbildēt

Ko māca bībeles dievs

03.06.2020. 20:32

Genocīdu un masu slepkavošanu, tai skaitā bērnu

4.Mozus grāmata (Numeri) 25. nodaļa - 4. Un Tas Kungs runāja uz Mozu: "Ņem visus tautas vadoņus un tos pakar Tā Kunga dēļ ar seju pret sauli, lai Tā Kunga dusmu kvēle pret Israēlu mitētos."

4.Mozus grāmata (Numeri) 25. nodaļa - 17. Bet tagad nokaujiet visus bērnus, kas ir vīriešu kārtas, un nokaujiet visas sievas, kas vīru ir pazinušas un pie vīra gulējušas;

5.Mozus grāmata (Deutoronomy) 20. nodaļa
13 Un, kad Tas Kungs, tavs Dievs, to nodos tavā rokā, tad nokauj visus vīrus, kas tur ir, ar zobena asmeni.
14 Bet sievas un mazos bērnus un lopus, visu, kas vien ir atrodams pilsētā, to ņem sev kā kara laupījumu un izbaudi visus labumus no šā sava ienaidnieka laupījuma, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev ir devis.
15 Tā tev būs rīkoties ar visām pilsētām, kas ir tālu no tevis un kas nav šo tautu pilsētas.
16 Turpretī šo tautu pilsētās, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev dos iemantot, tev nevienu dzīvu dvēseli nebūs atstāt dzīvu.
17 Bet deldēdams izdeldē hetiešus un amoriešus, kānaāniešus un ferisiešus, hīviešus un jebusiešus, kā Tas Kungs, tavs Dievs, tev ir pavēlējis.

2.Mozus grāmata (Exodus) 31. nodaļa
14 Turiet sabatu, jo tas jums ir svēts; kas to nesvētī, tam mirtin jāmirst, jo ikvienam, kas tanī kādu darbu dara, tam ir jātop izdeldētam no tautas vidus.
15 Sešās dienās padari savu darbu, bet septītā diena ir sabata diena, svēta Tam Kungam; ikvienam, kas šinī dienā dara kādu darbu, tam mirtin jāmirst.

Atbildēt

Padomijas turpinājums

03.06.2020. 20:17

Man patīk, ka Madonu pievienos Varakļāniem - jo Rīdzinieki Madonu vienmēr par Čangalieni uzskata! :)
Tikai vai Varakļāni ir vajadzīgi Madonai? Ak jā, ir gan vajadzīgi - jo precīzi sanāk, atdot Varakļānu viena gada budžeta ieņēmumu daļu Madonas estrādes celtniecībai! Tas ir 3,3 miljoni laikam. Estrāde, tā noteikti ir "visnepieciešamākā"!

Atbildēt

Adelei

03.06.2020. 19:58

»

Adele Varakļānu novadā

Bernana k-gs, vai lasīji šo rakstu ? Un kāds tavs secinājums? - "Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi...


Pēc visiem korupcijas skandāliem Rēzeknes novadā, protams, ka spējat domāt tikai "noziedzīgās saites, sakari" kategorijās. Tavā pasaulē vēl laikam 90-tie, izrāpies vienreiz no savas mucas, cik jau var malt pilnīgas muļķības?

Atbildēt

Dainim

03.06.2020. 19:56

»

Dainis Latkovskis

Atvaino, Pēter,tu esi nekrietns cilvēks, ja neteikt skarbākus vārdus...


Kāda traģēdija ar identitāti ir notikus Varakļānos? Narkobaronei neļauj runāt latgaliski? Tak sen nav dabūjusi, ja tā runā.

Atbildēt

Ak, Dievs

03.06.2020. 19:55

»

Ticīgais

Tādiem tgicīgjiem, kā šis Pēteris Bernāns, jadod pa vienu vietu ar vecā tēva siksnum jānoper par tādu "svētā krēsla" apvainošanu. Viņi pareizi rīkojas, ka nepiekrīt šķelt Latviju, šķelt Latgali. T'da attieksme izskatās drīzāk pēc nacionālā naida kurināšanas - kas tas ir, Varakļāni, murmastieni un apkārt...


Ja tu būtu kaut nedaudz gudrāks, zinātu, ka baznīca ir šķirta no valsts! Un KULTŪRVĒSTURISKO novadu robežas šajā un nevienā citā reformā NEMAINĀS! Kad vienreiz visiem Rēzeknes čīkstētājiem pieleks??

Atbildēt

Adelei

03.06.2020. 19:55

»

Adele Varakļānu novadā

Bernana k-gs, vai lasīji šo rakstu ? Un kāds tavs secinājums? - "Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi...


Kā tad būtu ar korupcijas saišu saraušanu tiem, kas komfortabli jūtas Rēzeknes novadā? Doma šiem nav nekā tāda? Protams vieglāk bļaut uz citiem, bet par savējiem paklusēt.

Atbildēt

rere

03.06.2020. 18:27

visas reformas būtība ir naudas sadale un pārdale. jā, un vēl adrešu nomaiņa kā sekas. nekas cits tas nav, jo valsts savas robežas nemaina. daļa naudas saņēmēju un dalītāju gan nomainīsies kā sekas, kas rodas neizbēgami. bet tautai no tā visa tikai viens- citi naudas dalītāji un citas finanses.vai būs labāk, vai sliktāk- laiks rādīs.

Atbildēt

katūļs

03.06.2020. 18:13

Dziļi ticīgs?Nez vai.

Atbildēt

Rīdzinieks

03.06.2020. 17:04

Skatos, komentētāju troļļi uzdarbojas ar viedokļu cepšanu. Nav apnicis pie katra raksta muldēt? Cik maksā par šo darbu?

Atbildēt

Varakļānietis

03.06.2020. 17:03

Bernāna kungs, labi, ka Jums ir viedoklis, tāpat kā visiem pārējiem. Bļāvēji palikuši pat tie, kuri pār lūpu nav varējuši pārspļaut. Labi, cilvēki vismaz kaut ko pauž... Žēl skatīties abu pušu ņemšanos par būšanu Vidzemē vai Latgalē? Kāda starpība galu galā? Jums liekas, ka Jūs, mēs un vietējie bāleliņi kaut ko ietekmē? Tikai tauta sakūdīta! Zelta kalnu ne vienā, ne otrā pusē nav! Naids gan - aumaļām.

Atbildēt

lauķis

03.06.2020. 17:03

»

Putra

Varakļānos nav lutrāņu


Skaldi un valdi!
Luterāņi,katoļi,kristieši,musulmaņi,kā arī dažādu partiju piekritēji,partijas tās pašas reliģiskās sektas vien ir.Bet nekur neesmu dzirdējis ka teiktu,lūk tas ir CILVĒKS,bet tas ir puscilvēks,vai arī zemcilvēks.Cilvēkus var vienot tikai kultūra,no vārda kults,un patiesas vērtības.

Atbildēt

Ticīgais

03.06.2020. 16:58

Tādiem tgicīgjiem, kā šis Pēteris Bernāns, jadod pa vienu vietu ar vecā tēva siksnum jānoper par tādu "svētā krēsla" apvainošanu. Viņi pareizi rīkojas, ka nepiekrīt šķelt Latviju, šķelt Latgali. T'da attieksme izskatās drīzāk pēc nacionālā naida kurināšanas - kas tas ir, Varakļāni, murmastieni un apkārt - nav Latgale, piedrīgi pie Latgales. Un Rēzekne - tā nav Latgale? Un ko tev mainīs, ja Varakļānus, PAREIZI darīs, ka pievienos Rēzeknes novada. Tev aptrūks ēdamā, šņabja galvā, jo tu šajā rakstā izskaties kā apreibis no bailēm : VAI, VAI, VAI - ļaunums, trāģēdija, nelaime? Tev noticis tas, ko sauc par "kriša pošla"?

Normāls cilvēks tā neuzvestos pret savu ticības ganiem, pret viņu tiesībām uz vārda brīvību.

Atbildēt

Adele Varakļānu novadā

03.06.2020. 16:41

Bernana k-gs, vai lasīji šo rakstu ? Un kāds tavs secinājums? - "Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?
Pietiek lasītājs
01.06.2020.
Komentāri (27)"

Vai tu neko nesaproti, ka pretošanās reformai ir katastrofāli liels pamatojums - izveidojušā labas korporatīvās saistes, novadā strādā savi draugi, radi paziņas, algas pēc saviem ieskatiem, Eiropas nauda kā parasti , drugiem, radiem , paziņām, siltas vietas skolās, bernudaŗzos, visi cti labumi kā mājās un te visu satricina. Pareizi kāds komentēj - ko lai daru, kā lai es : liel;ākis: Varakļānu blēdis dzīvoju, ja man saraus visas saites, blatus utt.?
Traģēdija uz vietas. Kas tevi, cilv;eciņ, iesaistīja tik nekrietn;ā uzplaiksnījumā pret Varakļanu baznīcu?

Izrādās, ka tu neesi bijis baznīcas "patiesā labuma guvējs"- neesi bijis ar Dievu un ticību, bet dr'\izāk, ka divkosis - no caurausta ticīgā kļivis par baznīcas aprunātāju - kauns par tadeim "ticīgajiem".

Atbildēt

Dainis Latkovskis

03.06.2020. 16:17

Atvaino, Pēter,tu esi nekrietns cilvēks, ja neteikt skarbākus vārdus.

Tu neuzrakstīji pat pušplēstu vārdu, kāda nelaime, traģēdija notiks, ja Varakļānus pievenos Rēzeknes novadam. Tu šajā rakstā apkauno pats sevi un latgaliešus, apvainodams grēkā Varakļānu baznicas garīgos tēvus. Kur tad ir tas viņu grēks. Viņiem nav cilvēktiesības paust savu viedokli? Kas tu tāds par augstākas šķiras varoņi, ka taisi ideoloģisku uzbrukumu.

Viss ir pareizi un viss iet savu, pareizu ceļu,nejaucies valsts teritoriālajā reformā ar kaut kādu savtigu kliedzienu, jo tavam , atvaino, gaudienam nav nekāda juridiska pamata. Ļoti pareizi, ka arī Varakļņu baznīca piederēs Rēzeknes garīgajai pārvaldībai.

Atbildēt

Putra

03.06.2020. 16:05

»

Fakts

...


Varakļānos nav lutrāņu !

Atbildēt

motorhead 1916

03.06.2020. 16:01

Neko nesapratu. Varbuut tos Varakljaanus atdot, teiksim, Kjiinai vai Japaanai? Buutu vismaz miers. Varbuut pat budisms vai konfuciaanisms ieviestos...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: