Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

komentārs

12.10.2021. 14:31

balsojiet par KAsparu!

viņš māk dziedāt: pandēmijas NAUUUU, pandēmijas NAUU

Atbildēt

Jens Z

06.10.2021. 05:08

Raksta autoram ir ierosinājumi, kuru dēļ vajadzētu ieviest izmaiņas Latvijas Republikas konstitucionālajās tiesībās. Vienīgā problēma - org. noziedzībai, kuras cilvēki ir daudzos valsts amatos, ir pilnīgi vienalga, kas rakstīts Satversmē, vēlēšanu likumā, utml. Jau tagad patiesā satversme, saskaņā ar kuru alkatīgi un nekulturāli grupējumi ekspluatē valsti un tautu, stipri atšķiras no tās oficiālās Satversmes, kas mums rakstīta uz papīra.

Atbildēt

Dolārs

05.10.2021. 15:05

Puikam vēl joprojām liekas, ka kādam citam tas ir jāizdara. Gribi tādu sistēmu - ej saeimā un maini , iesaki. Neviens cits to nedarīs. Kamēr pats to nesapratīs, tikmēr varēs rakstīt gaudulīgus rakstus visos portālos.

Atbildēt

Elementaari Vatson!

01.10.2021. 20:20

»

jaajaa

...a par ko ir raksts ?...tipa neejiet uz vēlēšanām ?...tak tieši tas kliķei ir vajadzīgs !!...pietuvinātie ies un vēlēs, un ievēlēs...un vēl...nevajag jaukt te iekšā vakcināciju !!!...demokrātiskā sabiedrībā savas tiesības (un intereses) pilsonis aizstāv, vēlēšanās panākot "sava" kandidāta ievēlēšanu...


Ja cilveeki neiet uz veeleesanaam, tad vini netic balsu skaitisanai, un demokratijas iespeejamiibai. Nu labi mazaakums ieveelee jaunu valdiibu, bet taa nav vairaakuma valdiiba. Bet valdiiba var buut stabila, kad ir vairaakuma atbalsts. Notiek skelsanaas, iekseeji konflikti un valsts kluust vaaja. Ja gadaas kaads speeciigaaks kaimins, tad saada valsts tiek paklauta un beidz pastaaveet.

Atbildēt

MacBeton

30.09.2021. 15:46

Balsojiet kautvai par Gobzemu, jo nebalsojot jūs nobalsojat par 4 Vienotībām!
Neiet uz vēlēšanām nav risinājums! JO visi dumie pensiķi ies balsot! Un atkal ievēlēs šito zagļu valdību!
Mums ir jātiek vaļā no NAVZZS! Pohuj kautvai Saskaņa veido valdību. Nevajag baidīties kā no Bubuļa, Saskaņa mūs Krievijai nepievienos. Bet Vienotība gan.

Atbildēt

Jānis Cēsīs

30.09.2021. 13:27

Mans viedoklis. Esmu pārliecināts, ka lai kaut ko mainītu uz labu ir nepieciešamas būtiskas izmaiņās SAEIMAS IEVĒLĒŠANAS LIKUMĀ. Nu nekad nesapratīšu ka bērnudārza audzinātājai ir obligāta prasība - augstākā speciālā izglītība bet saeimā var iebraukt pat ar vidējo izglītību, arī tad ja tu savā dzīvē neko prātīgu neesi paveicis bet tev ir spējas tukši muldēt, muldēt, bez sajēgas par to kā darbojas valsts, kā funkcionē valsts ekonomika. Latvijas valsts ir nobriedusi būtisku pārmaiņu nepieciešamībai tieši SAEIMAS intelektuālā potenciāla kardinālām izmaiņām.

Atbildēt

Smic

29.09.2021. 19:57

Ej nu, ka labāk pašlāgerēt ...

Atbildēt

cerbers

29.09.2021. 17:18

mums dziesmu svētki un vakcinēšanās...

Atbildēt

neienāk prātā?

29.09.2021. 10:41

paši pierādāt, ka bez jums var lieliski iztikt šī pasaule??? varbūt būs pat labāk??? varbūt labāk par pabalstu naudu barot cūku, nevis jūs???

Atbildēt

č demogs šļubņiks

29.09.2021. 10:39

vispar jau vis Cilvēki tā kā mēģina neslimot, ne dirnēt uz 'lapām' . Labi atceros psrs kā tā krč čukņa diedelēja 'zilās lapas', tagad jau bērni....

Atbildēt

Atis Priedītis

28.09.2021. 18:34

Un tomēr. Kamēr lielie masu mediji itin mierīgi turpinās publiskot melīgu informāciju, nekas nemainīsies. Tieši masu mediju uzdevums ir "izcelt saulītē" tos cilvēkus, kurus pie varas nedrīkstētu laist nekad. Diemžēl, masu mediju iebiedēšana un pērkamība ir mūsu ikdiena.

Atbildēt

protams

28.09.2021. 17:19

»

brex

Problēma nav ne partiju sistēmā, ne masu medijos, bet tādos apdauzītos, pēc uzmanības činkstošos mīkstajos kā Pudniks. Tas, kā šitā žultainā pakaļa gaudoja par eirovīziju, vien bija ko vērts! Skaidra bilde – latentais gejs


Problēma ir tā, ka Latvijā lielākā daļa ir idiotu, kuri savēl vislielākos bļaurus un solītājus un jau nākošajā dienā pēc vēlēšanām sāk lamāt tos, kurus paši ir ievēlējuši. Pudniks labāk lai spēlē savu vijoli un nelien tur, kur neko nesajēdz.

Atbildēt

Puķe

28.09.2021. 17:10

Šobrīd slimo daudz bērnu, puņķi, klepus, temperatūra, pieaugušajiem onkoloģija, sirds slimības utml., Svētais Gars saka, ka Šlesers, savu mēŗķu sasniegšanai , izmanto burvjus un utml. Lūdzam Dievu, mūsu Tēvu, lai Viņš vada mūsu valsti un pasargā katru Savu bērnu! Pirms tam jānožēlo katra cilvēķa un tautas grēķi, jo kā Jēzus teica, šī cīņa ir garīgā līmenī.

Atbildēt

Anna

28.09.2021. 17:00

Kā, par ko? Protams, ka par blēžiem!

Atbildēt

vietējais

28.09.2021. 12:54

»

Ruta

"tiktu konfiscēts viss kustamais un nekustamais īpašums un tiktu noteikta izraidīšana ārpus valsts...


Kādēļ Jūs uztrauc ģeogrāfija uz kurieni izraidīt, bet ne vārda par personīgo atbildību, ja cilvēks neprot cilvēcīgi dzīvot un rēķināties ar sabiedrību, kur viņam palikt izraidītam ir tikai viņa paša problēma un personīgā atbildība tikai par sevi pašu.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

28.09.2021. 10:02

Stulbs vervelējums ! Un, kā tad šo saprast: "Nu nevar būt, ka Latvijas tauta ir dumjāka par lietuviešiem..."-------- Latvijā ir Latvijas tauta, bet Lietuvā LIETUVIEŠI ? Kāpēc Lietuvā nav LIETUVAS TAUTA ? Lūk, šis, biedr'Pudnik, ir tas ĪSTENĪBAS MOMENTS, kas parāda, ka kalpo mūsu tautas vislielākajiem nelabvēļiem... . Uz tādiem kā Tevi, Pudnik, ir jāsaka: Se vaukšķi, pagultē, tur ir tava īstā vieta... .

Atbildēt

Ruta

28.09.2021. 09:35

"tiktu konfiscēts viss kustamais un nekustamais īpašums un tiktu noteikta izraidīšana ārpus valsts."
man radās daudz jautājumu izlasot rakstu, bet pats neloģiskākais bija šis! uz kurieni Jūs/mēs viņus izraidītu??? tā ir kāda pasaka vai jums ar kādu valsti noslēgts līgums, kura pieņems izraidītos?

Atbildēt

iesaku

28.09.2021. 09:34

Pudniku un Šleseru dibināt jaunu partiju, tipa Vislatvijas glābšanas partija!!!

Atbildēt

Oki

28.09.2021. 08:49

Pudniks acīmredzot nav pamanījis, ka Gobzems dibināja partiju , lai tiktu pie varas un partiju sistēmu izbeigtu .

Atbildēt

brex

28.09.2021. 07:33

Problēma nav ne partiju sistēmā, ne masu medijos, bet tādos apdauzītos, pēc uzmanības činkstošos mīkstajos kā Pudniks. Tas, kā šitā žultainā pakaļa gaudoja par eirovīziju, vien bija ko vērts! Skaidra bilde – latentais gejs:)

Atbildēt

fakts

28.09.2021. 05:28

Mažoritārā ir visnejēdzīgākā vēlēšanu sistēma.
Pirmkārt, nav nekādas jēgas iet uz vēlēšanām apgabalos, kur ir kāds dominējošs līderis vai atbalsts konkrētam virzienam, ja tu esi tā pretinieks.
Otrkārt, liela daļa aktīvo vēlētāju vispār nav pārstāvēti parlamentā, jo, piemēram es nekad neuzskatīšu par savu pārstāvi Ždanoku vai Ušakovu ko ievēlēs manā apgabalā.
Treškārt, parlaments pārvēršas par nejēgu populistu baru, kaut ko līdzīgu kā Ulmaņa patriektā Saeima.
Ceturtkārt, valdības veidošana pārvēršas pilnīgā murgā un kriminālā, kur balsis reāli pērk.
Ceturtkārt, tik un tā lielākas izredzes iekļūt parlamentā ir partiju virzītajiem kandidātiem ar naudas un reklāmas atbalstu.
Visbeidzot, tieši rakstā pieminētajiem lietuviešiem sanāca pilnīga izgāšanās ar tautas vēlētu prezidentu, pret kuru nācās veikt impīčmenta procedūru un atcelt no amata.

Atbildēt

Haralds Kalns

27.09.2021. 23:48

PALDIES KASPAR! Man ir saglabājies Neatkarīgā Rīta Avīzē publicēts rakstnieka Egīla Ermansona raksts(2006.g.15.jūlijā) "Latvijas okupācija 1993.gadā",kurš ir bijis manas dzīves vadmotīvs līdz šim brīdim. Ja vēlies,uzmeklē Egīlu. Viņa rīcībā ir 1997.g.Ropažu iniciatīvas grupas izstrādāts gatavs Satversmes grozījumu projekts! VEIKSMI!

Atbildēt

Kaspars Pudniks - muļķis vai spēlē krievu ruleti

27.09.2021. 23:09

Ko tu te els - NEBALSOT NE PAR VIENU PARTIJU. Tu galīogi nogājis no ceļa un domāšanas. Ja tā tad ej un organizē citas vēlēšanas, bez partiju sistēmas.

MAŽORITĀRO? Sagribēji! Kā tu to realizēsi, kas?

Ja neproti un nezini kā to realizēt, nemuldi savus idiotismus.

Vispirms uzstādi mērķi, kas un kā to realizēs un kad jau būs gatavs, tad saki par ko nebalsot, citādi tu Latviju varētu ar savu NĒ novest aiz Austrumu robežas, atjaunot okupāciju.

Tādu gudrinieku ir daudz, kuri aicina boikotēt vēlēšanas, kas nav IESPĒJAMS, vienīgi lai sagrautu Latvijas valsti. Atnāks tie, kas atnāks un ievēlēs ko vajag, jo likumā nav notikts, cik vēlētāju vajag, lai atzītu vēlēšana par notikušām.

Pietiks ar 0,5 % vēlētāju vai, teiksim - 100, 200 vai 300 simti vēlēt\aju un vēlēšnas ir notikušas.

Vai maz kaut ko tu sajēdz

Atbildēt

staka stabini

27.09.2021. 22:41

»

vietējais

Vis nelaime ir tajā ka mūsu valstī ir ieviesta kolektīvās bezatbildības sistēma valsts pārvaldē...


un vakcinacijas birojs ar koru administratori galvgala.

Atbildēt

precizesim jedzienus

27.09.2021. 22:38

»

Dzintars

Latvieši nezog!!! Zog tikai krievi


latviesi aizliedz skaidras naudas lietosanu,bet bezskaidro naudu latviesu ieredni zog miljoniem.

Atbildēt

cieti

27.09.2021. 22:35

Es balsosu par Ainaru Sleseru !

Atbildēt

Asaka

27.09.2021. 22:25

»

lumpens

Es vienmēr balsoju par Dzintaru, Dombravu


Šie zēni, balsodami par Levitu, un stutējot Kariņa valdību, ir sen pierādījuši, kas viņi ir īstenībā! Parasti Saeimā tupēt gribētāji, un vairāk ko noraut gribētāji, ar saukli, Tēvzemei un Brīvībai mutē, ir NA iznireļi!!!

Atbildēt

?

27.09.2021. 22:18

»

lauķis

Par partijām balsot nedrīkst vispār


Par kādiem cilvēkiem? Gobzemiem, šleseriem, marinām un rolexu sprūdēm?

Atbildēt

lauķis

27.09.2021. 21:39

»

Čiekurs Egles dēls

Pie esošās parteju sistēmas, kā krievi saka: голосуй, не голосуй, все ровно получиш... резултат...


Kāda atšķirība mazākais vai lielākais ļaunums?Ļaunums ir un paliek ļaunums,tas ir jāizskauž.

Atbildēt

lauķis

27.09.2021. 21:37

»

jā jā

un ar ko tas beidzās? Vai tikai ne manā iepriekšējā komentārā esošajiem vārdiem


Par partijām balsot nedrīkst vispār.
Jābalso par vērtībām un CILVĒKIEM.
Vara pieder tautai nevis biedriem partijniekiem.
Sākumā pietiktu ja vienotos pret meliem.
Tikai pilna atbildība var ko mainīt.Atbildība par teikto,darīto un domāto.

Atbildēt

jā jā

27.09.2021. 21:24

»

Jawohl durak

Ko Ulmanis izdarīja ar partijāām ,ko ,gultāmīzēj ? :D


un ar ko tas beidzās? Vai tikai ne manā iepriekšējā komentārā esošajiem vārdiem.

Atbildēt

jaajaa

27.09.2021. 21:17

...a par ko ir raksts ?...tipa neejiet uz vēlēšanām ?...tak tieši tas kliķei ir vajadzīgs !!...pietuvinātie ies un vēlēs, un ievēlēs...un vēl...nevajag jaukt te iekšā vakcināciju !!!...demokrātiskā sabiedrībā savas tiesības (un intereses) pilsonis aizstāv, vēlēšanās panākot "sava" kandidāta ievēlēšanu...citas iespējas nav...un nebūs...:)

Atbildēt

diktatormīļiem... 0X

27.09.2021. 21:16

»

Partijmīļiem .... :)

https://www.kadafi.lv/zala-gramata


Смерть Каддафи

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

27.09.2021. 20:21

Pie esošās parteju sistēmas, kā krievi saka: голосуй, не голосуй, все ровно получиш... резултат
Tā kā kādreiz biju cieši saistīts ar Jūrmalu, pirms pašvaldību vēlēšanām rūpīgi izpētīju kandidātu sarakstus. Lai kā man nesimpatizētu ZZS, Jūrmalā tas konkrēti bija mazākais ļaunums. Visi pārējie saraksti un kandidāti bija vienkārši NEKĀDI (ko arī vēlēšanu rezultāti parādīja). Nu nav, tās labās un gaišās partijas, vienkārši nav, un viss!!!

Atbildēt

Kols

27.09.2021. 20:10

»

Dzintars

Latvieši nezog!!! Zog tikai krievi


PPpiekkkrītu ,hik!

Atbildēt

Dzintars

27.09.2021. 20:04

Latvieši nezog!!! Zog tikai krievi!!!

Atbildēt

patiešām

27.09.2021. 19:57

»

vienkārši rēcu

Saskaņa neesot zagusi


labākā mēneša anekdote.Būtu nu tas autors savu vārdu uzrakstījis,nevis anonīmi paziņojis,ka saskaņa nav zagusi.

Atbildēt

Partijmīļiem .... :)

27.09.2021. 19:55

https://www.kadafi.lv/zala-gramata/

Atbildēt

kāpēc te neatskan

27.09.2021. 19:49

īsteni patriotiski lozungi. kā: nav par ko balsot, jo visi ir Kremļa uzpirkti!?

Atbildēt

Jawohl durak

27.09.2021. 19:46

»

jā jā

Слава КПСС! Да здравствует великий Сталин


Ko Ulmanis izdarīja ar partijāām ,ko ,gultāmīzēj ? :D

Atbildēt

vietējais

27.09.2021. 19:38

Vis nelaime ir tajā ka mūsu valstī ir ieviesta kolektīvās bezatbildības sistēma valsts pārvaldē.
Tādēļ arī rodas tādi OIK-i,zemes baroni, pazūd miljoni, zelta tilti ceļas utt. Cilvēki augstos amatos, ar labu atalgojumu, var sastrādāt vis neiedomajākamās muļķības bet nav ne par ko jāatbild.

Atbildēt

lumpens

27.09.2021. 19:28

Es vienmēr balsoju par Dzintaru, Dombravu,..

Atbildēt

jā jā

27.09.2021. 19:13

»

Kamēr

būs daudzpartiju sistēma , tikmēr nekas nemainīsies un arī šīs parazītu sistēmas gals ir tuvu ,tālāk būs ,vai nu ,jeb arī


Слава КПСС! Да здравствует великий Сталин!

Atbildēt

Fulfords

27.09.2021. 19:11

https://youtu.be/zHD3xGLu0vE

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: