Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nekas nav jāatceļ...

08.03.2023. 07:20

»

RX

Vispirms jāatceļ parakstītais ES "Green deal", kurš paredz samazināt izmešus par 55% līdz 2030 un klimatneitralitāti līdz 2050. Viss pārējais ir centieni "it kā" samazināt CO2 ar visādām absurdajām metodēm


Ir aiz ausīm no ĀM jāizvelk viss galvgalis, jāpiesien aiz džipiem un jāvelk pa asfeltu uz Daugavu.Tā ir valoda, ko šie Briseles komandētie izdzimteņi saprot.Sorosītus- biomasā!

Atbildēt

RX

01.02.2023. 21:12

Vēl vegānisma un insektu protēīna propaganda plānota kā lopkopības likvidēšana, attiecīgi arī graudu pieprasījuma kritums un lauksaimniecības regress

Atbildēt

RX

01.02.2023. 20:52

Vispirms jāatceļ parakstītais ES "Green deal", kurš paredz samazināt izmešus par 55% līdz 2030 un klimatneitralitāti līdz 2050. Viss pārējais ir centieni "it kā" samazināt CO2 ar visādām absurdajām metodēm

Atbildēt

autoram

01.02.2023. 17:28

1 Ļoti vienpusīgs viedoklis- es vienigais gudrais, pārējie muļki, gan ES, gan ANO u.c.Atlasiti autori kas noliedz globālo sasilšanu. Brinums, ka nav pieminejis naftas magnātu nopirkto Lomborgu.
2. Pirms 1000 gadoem cilvece nekurinaja akmeņogles un nesūknēja naftu. Protams, ka tam ir būtiska ietekme, lai paātrinatu ekoģisko katastrofu.
3.Kūdras iegulas ekoloģiskā lidzsvara un danas daudzveidibad saglabāšabai ir butiska nozīme, tās 1 cm atjaunojas simt gadu laikā.
4. Nevajag ES salīdzināt ar Ķīnu, kur strādnieki ir pārvērstmi par vergiem!

Atbildēt

Soģis

01.02.2023. 13:13

Klimaktēriķus ir jāizslaktē kā trakus suņus.Tie nav maldi vai fanātisms, tā ir apzināti destruktīva pozīcija. Visi liberāļu NVO,sif, Providusi un citas globālistu organizācijas Latvijā ir jātiesā vai jāiznīcina.Tie ir cilvēku rases ienaidnieki, kas tiek apmaksāti no arzemēm! Par brīvu Latviju! Nāvi ES!!!

Atbildēt

un

01.02.2023. 07:33

»

Perpendikuls

Jā, 0,35


plīts virtuvē arī nestrādā 24/7 režīmā, tātad tās lietderības koeficients kaut kur ap 0,01!

Atbildēt

vv

01.02.2023. 02:09

»

gg>vv

Kapēc tad ar nabago Somiju? Osvoboditeli grib ar ''bagāto'' Krieviju


Mazāk dzer, formulē teikumu lai var saprast ko Tu tur raksti.

Atbildēt

bet

31.01.2023. 18:53

»

kopš kura laika

Vaidere ir Kiršteina partijā


Vai tad Vaideri neievēlējā ES no VL/TB/LNNK?

Atbildēt

Noob

31.01.2023. 18:02

Ekoloģisma piemērs - produktiem vajag ekoloģisku alternatīvu. Lūk - banāns, bet likums prasa atjaunojamos resursus izmantot 50% iepakojuma - nomizojam banānu, iekausējam plēvē, ieliekam smukā kartona kastē. Lūk daba uzgavilē kā mums 80% no produkta vērtības ir atkārtoti izmantojamie materiāli.

Atbildēt

Хм

31.01.2023. 16:57

»

Krievija viss zaļākā

Vatu nozagtās plītis Ukrainā un veļas mašīnas, tagad gozējas upmalās un vispār netērē enerģiju


Выпейте успокоительно, не будет мерещиться Россия. Может, заодно начнете и о проблемах Латвии думать, их решать.

Atbildēt

RB

31.01.2023. 16:44

Bravo Aleksandr ! Starp citu, Latvijas enerģētiskās pašpietiekamības koncepts bija izstrādāts jau PSR laikos. Kas ir mainījies pa šo laiku? Nekas - Daugava vēl savā vietā, arī Auseklis Lazdiņš vēl saglabājies

Atbildēt

Science

31.01.2023. 16:31

Absoluuti piekriitu. Visa taa dirshana par sasilshanu ir mulkjiibas. Par CO2 arii, ledus laikmetaa liimenis bija augstaaks, jo AUGU bija MAZAAK. Tas pieraadiits, njemot ledus paraugus.Turies, Aleksandr, gan mees tiem kropljiem veel paraadiisim.

Atbildēt

vv

31.01.2023. 16:30

»

Bilance

Eu, spečuk, kas ir pārdesmit vatu plīts? Kur tādu var dabūt...


Ja godīgi,mums viss būtu jāmācās no Somijas, likvidēt visas šis nevajadzīgās ministrijas un citus bordeļus un slēgt līgumus ar Somiju par Latvijas apsaimniekošanu, domāju, ka abas puses paliktu vinnētājos, saprotu, ka tas naivi skan.

Atbildēt

vv

31.01.2023. 16:09

Super raksts, vēl autors varēja uzrakstīt par šo brīnum zaļo resursu utilizāciju un izmaksām, un kur tos bīstamos atkritumus plāno glabāt, Āfrikas valstīs, vai varbūt Latvijā?

Atbildēt

Nat

31.01.2023. 15:03

»

Kaža

Jau tagad malkas cena pret ienākumiem ir milzīga.Kaut ko pārveidot apkurē ir nereāli.Aukstajos mēnešos par malku aiziet divas trešdaļas pensijas.Atbalstu gaidīt nereāli.Tagad ar šausmām klausos solījumus aizliegt malkas apkuri.Ar elektrību to aizvietot ir fantastika.Atliek tikai notiekošo vērtēt ka ...


Varbūt nevajadzēja balsot par ekonomikas "transformētājiem" ? Kariņš un co par ekonomikas reformam jau aizmirsuši, tagad ir jauna mode Ēkonomikas transformācija"! Debili ir vissvarenāka organizācija pasaulē! Tie ir visur!

Atbildēt

Nat

31.01.2023. 14:58

»

bet

savādi tam Kiršteinam sanāk: Viņam pie visa vainīga Brisele..tikai nepaskaidroja, kapēc paša partijas biedri ar Zīli priekšgalā un Vaideri pakaļgalā to atbalstīja


Nav taisnība! Vēl pāris gadu atpakal klausījos interviju ar Zili, kur viņš skaidri un gaiši teica, kā viss tas "zaļums" Latvijas tautsaimniecībai ir ļoti kaitīgs, jo veicina valsts nekonkurentspēju. Ķina ar Indiju "piekāka" dabu, bet alternatīvi apdāvinātie bļaustas pie Eiropas valstu durvim. Nezkapēc tie nebrauc uz Ķinu un Indiju protestēt un "pieprasīt"?

Atbildēt

Bilance

31.01.2023. 14:39

»

vispār

Diezgan smaga demagoģija...


Eu, spečuk, kas ir pārdesmit vatu plīts? Kur tādu var dabūt?
Nedrīkst saukt par demagoģiju faktus, bet, savukārt, tavi fakti par plītīm ar tādu jaudu ir meli un demagoģija.
Kiršteinam ir absolūta taisnība! Aizejot uz vēju un sauli, mēs tērēsim lielus resursus ar mazu atdevi un milzīgu risku vasaras sausuma un sezonas bezvēja periodos.
Atceries: mums ir jāmācās no Somijas, jā veido Latvijas energobilance, kas ir izsvērta: 25 procenti – koksne, 5 procenti – nafta, 20 procenti – atomenerģija, 5 procenti – dabasgāze, 0 procenti – akmeņogles, 3 procenti – kūdra un saule, 0 procenti imports un 42 procenti – ūdens un vējš. Ir stingri ievēro savas nacionālās intereses!

Atbildēt

tā viš i

31.01.2023. 11:44

»

viedais

Par PVN samazināšanu vari nemaz nestāstīt. Jau praksē vairākkārt ir pierādījies - ja tu samazini PVNu, tad cena veikalā patērētājam nemainās. Uzņēmējs to vienkārši ieliek savā kabatā kā savu peļņu


Praksē ir pierādījies, ka ja pēc PVN samazināšanās uzņēmējs vai tirgotājs nesamazina cenu, to var viegli konstatēt un šādus darboņus pamatīgi sodīt. Protams, uz Latviju tas neattiecas, jo šī ir mafioza valsts. Šeit viss tiek tigots nevis par tirgus, bet gan mafijas cenām.

Atbildēt

A.L.P.

31.01.2023. 11:40

»

Enģele

Respect Kiršteinam! Vismaz kāds nosauc lietas īstajos vārdos


Malacis ,Aleksandr! Liels paldies par atklātību ,tagad cilvēki var reālāk skatīties uz visu šo zaļo bardaku un skaidri saredzēt tos zagļus ,kas caur bļaušanu par tīrāku vidi ,grib slaidi pazagties ! Ļoti, ļoti derētu tāds plašāks apraksts par visām tām "zalēnieku" uzspiestajām prasībām ,to nenormālību ar malkas aizliegšanu un vēl un vēl !

Atbildēt

Jūsmiņš

31.01.2023. 11:37

Kiršteinam ir pilnīga taisnība, tas uz kurieni tiek virzīta pasaule šodien - ir neaprakstāma katastrofa.
Piemēram, pagaidām vēl gan nav dzirdēts, ka Latvijā kāds elektroautomobilis būtu tā nopietni avarējis.
Taču, ja trieciena sekas kādreiz būs, ka būs par to nav pat jāšaubās - idiotu uz ceļiem pietiek, šo auto akumulatoru īssavienojums - tikai tad varēs īstenībā saprast cik "zaļš" ir šis pasākums.
Tad, kad uguns nebūs nodzēšama, iesākumā pat iespējams sprādziens ar cietušā šofera un pasažieru neglābjamu bojā eju, un apkārtnes piesārņošanu ar litiju un sazin vēl kādiem indīgajiem retajiem metāliem, tikai tad nāks saprašana kādos mēslos esam.

Atbildēt

bet

31.01.2023. 11:23

savādi tam Kiršteinam sanāk: Viņam pie visa vainīga Brisele..tikai nepaskaidroja, kapēc paša partijas biedri ar Zīli priekšgalā un Vaideri pakaļgalā to atbalstīja..

Atbildēt

Krievija viss zaļākā

31.01.2023. 11:18

»

Хм

Про Гренладнию вопрос не в количестве жителей, а в том, что климат позволял заниматься сельским хозяйством...


Vatu nozagtās plītis Ukrainā un veļas mašīnas, tagad gozējas upmalās un vispār netērē enerģiju.

Atbildēt

Хм

31.01.2023. 10:21

»

vispār

Diezgan smaga demagoģija...


Про Гренладнию вопрос не в количестве жителей, а в том, что климат позволял заниматься сельским хозяйством.
Да, коэффициент низкий, потому что ветер нельзя включить или выключить. И когда ветер очень сильный, это не означает, что это очень хорошо-при силе ветра выше нормы ветряки тоже отключают.
Сейчас не очень популярно это говорить, но одна из причин роста цен на электроэнергию осенью 2021 была не только из-за газа, но и из-за аномального безветрия в Дании, где как раз много ветряков.
Поэтому все равно нужны резервные мощности.
Да, в Италии и Испании много солнца. Но сколько будет стоить Европе единая система (и кто будет платить за потери), чтобы в случае таких вот природных аномалий (которые случаются практически постоянно) можно было перекидывать энергию с одного региона в другой? И как бы стоимость передачи не съедала всю дешевизну энергии в Испании в тот момент.
iztikt ar pārdesmit vatu plīti
о каких нескольких десятках ватт идет речь? самая простая плита Plīts virsmas Hansa BHEI301077 Riņķa jauda 1000W, 2000W, т.е 1-2 КИЛОвата. И при этом на этих плитах не варится все за 5 минут.

Atbildēt

viedais

31.01.2023. 10:18

»

tā viš i

Cik tādu kiršteinu ir Saeimā? Uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt. Pārējie visi siles lopi, kas gatavi Latvijas intereses iztirgot. Bet ne jau viņi paši tajā Saeimā ielīda. Cilvēciņi viņus tur iebalsoja, jo viņi tādi "solīdi", tā "skaisti" runāt prot un par viņiem taču lielās avīzes raksta un TV...


Par PVN samazināšanu vari nemaz nestāstīt. Jau praksē vairākkārt ir pierādījies - ja tu samazini PVNu, tad cena veikalā patērētājam nemainās. Uzņēmējs to vienkārši ieliek savā kabatā kā savu peļņu.

Atbildēt

Haralds Kalns

31.01.2023. 10:14

Salasu tukšās pudeles- nav kur nodot, nevienam nevajag. Sakrāju makulatūru- nav kas pieņem. Glancētie žurnāli pat labi nedeg un aizķezē skursteni. Pat bullis sper un nelaiž tuvumā, lai pārliecinātos par kaitīgiem izmešiem! Tomēr- VISAS REZERVES PIECGADES FONDĀ! Urrāāā tovarišči!

Atbildēt

viedoklis

31.01.2023. 09:15

»

vispār

Diezgan smaga demagoģija...


Tukša muldēšana no tavas puses. Uz vēja un saules enerģiju nevar bāzēt valsts un reģiona energosistēmu, kamēr nav uzstādītas kompensējošās jaudas, kā arī sistēmas enerģijas uzkrāšanai, kā piemēram akumulējošie HESi. Zaļie Eiropā un Latvijā izskatās, ka dzīvo uz mēness, un ar realitāti viņiem ir maz sakara. Sorry, bet no Eiropas zaļuma tikai vēmiens nāk.

Atbildēt

Nezinu

31.01.2023. 08:49

»

vispār

Diezgan smaga demagoģija...


Raxtā ir fakti, Jūsu atbildē bla, bla,bla.
Kur ir Jūsu fakti

Atbildēt

Perpendikuls

31.01.2023. 08:29

»

vispār

Diezgan smaga demagoģija...


Jā, 0,35.
Vēja ģenerators, tāpat kā saules paneļi, nestrādā 24/7 režīmā ar nominālo jaudu.

Atbildēt

Kaža

31.01.2023. 07:30

Jau tagad malkas cena pret ienākumiem ir milzīga.Kaut ko pārveidot apkurē ir nereāli.Aukstajos mēnešos par malku aiziet divas trešdaļas pensijas.Atbalstu gaidīt nereāli.Tagad ar šausmām klausos solījumus aizliegt malkas apkuri.Ar elektrību to aizvietot ir fantastika.Atliek tikai notiekošo vērtēt ka genocīdu,neslēptu ES genocīdu pret vecajiem latviešiem.

Atbildēt

Patiesais

31.01.2023. 07:23

Ļoti izsvērts un tādēļ vērtīgs raksts. Piemērs par Somiju ir iespaidīgs.

Atbildēt

Enģele

31.01.2023. 07:10

Respect Kiršteinam! Vismaz kāds nosauc lietas īstajos vārdos!

Atbildēt

Nacionālo Atkritumu (NA) ministri

30.01.2023. 23:25

no EM ienīst Aleksandru Kiršteinu (NA) no Jēkaba ielas lopu laidara.

Atbildēt

Somi ir racionāli

30.01.2023. 22:57

Navionālā bibliotēka Helsinkos ir brīvi pieejama, bez caurlaidēm kā mūsu LNB. Lasītāju zālēs var arī diskutēt.

Atbildēt

vispār

30.01.2023. 22:51

»

vispār

Diezgan smaga demagoģija...


Vispār vieslētākā enerģija nāk no ātomelektrostacijām, tikai vispirms, lai tādu staciju uzbūvētu, daudz jāiegulda naudas. Bet toties pēc tam mēs būtu pilnībā enegētiski neatkarīgi. Vienīgi kodoldegviela būtu jāpērk vai no no ASV vai no Krievijas. Saules paneļi nekad cietā kurināmā un hidrostacijas aizstāt nespēs.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.01.2023. 22:37

Pilnīgi neticās, ka Kiršteiks kaut ko tik gudru spējis sarakstīt! Visdrziāk to rakstija kāds no viņa paligiem. Viņš ar savu intelektu tak spēj tikai trīs vārdus loģisksi savirknēt: čemodan, vokzal, rossija. Tas bija viņa politiskais kredo visus šos gadus, bet te tāds ar faktiem pārbagāts raksts par pavism citu tēmu. To noteikti sacereja kāds cits.

Atbildēt

Nu ko

30.01.2023. 22:32

Pamazām kāds sāk runāt arī no Saeimas tribīnes to, ko lielākā daļa tautas arī domā.

Atbildēt

80 kvadrātmetru dzīvoklis

30.01.2023. 21:41

»

vispār

Diezgan smaga demagoģija...


Elektrības patēriņš ap 210 kWh mēnesī bez siltajām grīdām. Nez kā saražot decembrī?!

Atbildēt

vispār

30.01.2023. 21:07

»

Jojo

Īstenībā normāls pamtots viedoklis, bet zaļie ekstrēmisti jau to nesadzirdēs, turpinās liet zupas uz gleznām


Diezgan smaga demagoģija.
Kad vikingi kolonizēja Grenlandi uz Zemes dzīvoja 30 reizes mazāk cilvēku un tiem pilnīgi pietika vietas kur apmesties.
Saules un vēja enerģija patērē bla, bla reizes vairāk bla, bla, tikai tā pēc uzstādīšanas nepatērē ne gramu naftas vai gāzes un absolūti nav atkarīga no tās piegādēm.
Pat vienā mirklī tiktu sadedzināti visi pasaules naftas krājumi, klimats neizmainītos, tad jau no kodolziemas var nebaidīties, jo tur atmosfērā nonāktu krietni mazāk.
Vēja parku lietderības koeficients ir 0,35. Izcila lietderības koeficienta rēķināšanas metode iekārtai, kas netērē nekādus energoresursus, nu apmēram kā TEC, kurš bez degvielas piegādēm strādā ar trešdaļu no maksimālās jaudas.
Saules paneļu jaudu, tos 10 kilovatus jūs dabūsiet divas stundas. Kāda starpība? Cik stundas savā mūžā tu tērēsi tos 10kW? Cik stundas gadā tu tērē savas elektriskās plīts maksimālo jaudu? Tad varbūt tādu pat histēriju un iztikt ar pārdesmit vatu plīti, kas atbilst vidējam patēriņam?

Atbildēt

reptilis

30.01.2023. 20:57

Labs raksts...tikai postdemokrātijā vairākuma viedoklis birokrātiju neinteresē:(((...skumji,bet fakts! Pat karš....

Atbildēt

jaajaa

30.01.2023. 20:48

...un ko tad Kiršteins piedāvā ?...AES uzbūvēt ?...bet kādam tas ir vienkārši jādara...igauņi jau dara...un būs tāpat, kā bija sašķīdrinātās gāzes termināli...kamēr mēs domāsim, vairs nevajadzēs, būs elektrības pārprodukcija Eiropas tirgū (un tā būs), naudu priekš AES Latvijai neviens neaizdos (pieļauju, kā jau tagad tā var izrādīties neatrisināma problēma)...bet tas, kam saules paneļi jau uz jumta, savu pašpatēriņu saražo (ir jāmaina Latvenergo sistēma, katra kWh ir jāpērk vai jāpārdod par tekošās stundas cenu un uzreiz)...un vēl...minētie 5 jardi par AES var pārvērsties ļoti smagā OIK...atomenerģijai ir pašizmaksa, a šobrīža salīdzinoši augstās biržas cenšas ir šoka moments Krievijas sakarā, ilgi tā nebūs)...:)

Atbildēt

Pēc sarkanā mēra nāks dzeltenais mēris

30.01.2023. 20:46

»

malacis

Te Kiršteins Malacis! Bet viņam būs oponenti, kuriem saulpaneļi u.tml ir bizness! Un vaildība to gribēs saprast


Oponēs visi orki, kas ir ķīnas preču piegādātāji un tirgotāji. Bet kremļa sponsorētā merkeles politika vēl kādu laiku darbosies pēc inerces, līdz apstāsies pavisam.

Atbildēt

he he

30.01.2023. 20:28

»

malacis

Te Kiršteins Malacis! Bet viņam būs oponenti, kuriem saulpaneļi u.tml ir bizness! Un vaildība to gribēs saprast


Oponenti būs tie kas tos saules [paneļus uzstādījuši un par elektrību maksā daudz, daudz mazāk.

Atbildēt

tā viš i

30.01.2023. 20:05

Cik tādu kiršteinu ir Saeimā? Uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt. Pārējie visi siles lopi, kas gatavi Latvijas intereses iztirgot. Bet ne jau viņi paši tajā Saeimā ielīda. Cilvēciņi viņus tur iebalsoja, jo viņi tādi "solīdi", tā "skaisti" runāt prot un par viņiem taču lielās avīzes raksta un TV katru dienu stāsta. Partijas pirms vēlēšanām meloja acīs skatīdamās. Tie paši nacionāļi. Nu tādi tautas aizstāvji, ka vilku no meža spējīgi izmelot. Tikai kad jābalsos par tautai vajadzīgām lietām, tad pēkšņi ir simts iemeslu, lai balsotu "pret". Pret PVN pārtikai samazināšanu, pret Kariņa valdības izšķērdētās naudas izlietojuma pētīšanu un kovidafēras "kļūdu" izmeklēšanu. Valstī kur normāla valdība šādas muļķības par "zaļo" kurināšanu un "zaļo" elektroenerģijas iegūšanu vispār netiktu apspriestas. Un nekāda Eiropa šeit neko nevarētu teikt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: