Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

123

06.05.2019. 13:35

Godmana ordenis.... Jebio rio ka ne ka fizikis.

Atbildēt

Mumins

06.05.2019. 09:55

Nekā ačgārna Guseļņikova intervijā nemanīju. Vērtīgā informācija, ko LV mediji nemūžam nepublicētu, apstiprināja manas aizdomas par to, ka šeit, LV, īstenībā notiek. Var, protams, zoboties, bet ir redzams, ka tam krieviņam (viņa senčiem) nekādam baronam nav izdevies pat 700 gadu laikā ieborēt, ka baronam (ECB, LV, Rimšēvicam, utml.) vienmēr ir taisnība. Bezcerīgi acīmredzot, bet krieviņš dara labu darbu, - to aptaukojušos birokrātijas midzeni vajag papurināt.

Atbildēt

444

06.05.2019. 08:04

Šo manu komentāru Delfi izdzēsa !

Lūk, kā Delfi ievēro Satversmes 100.pantu, lūk, kā dzēšot komentārus tiek apkalpots Levits un viņa svīta.

Atkārtoju komentāru:
Dažs pēc autoritārisma noilgojies pamuļķis paģērē, ka Levitam ir makten daudz visādu titulu, ka šis ir gluži vai supermens, visu varošs un visu zinošs.

Viņi kopē no Vikipēdijas Levita titulu sarakstu un no laimes čurā biksēs, ka ir tāds Levits. Ziniet gribas tādiem jautāt – ko jūs, pieglaimīgie kājslauķi, kopējiet to brežņevisko “ordeņu” sarakstu, ko Levits sev karina visapkārt ?

Titulus sakarināt daudzi māk, viens otram tos piešķir un sit uz pleca, redz, kas par lielu vīru. Bet darbu jau nav, nav darbu tautas labā, nav.

Tā Levita Latvijas varas kliķes kora apdziedātā grāmata, esot salipināta kopā no vairām publikācijām, tur nav nekā jauna, vien vecas drazas, kuras nu pasniedz Levits kā kaut kādu lielu sasniegumu. Un galma dāmas šim plaudē ko jaudā, sauc par nācijas tēvu, par nošļukušo knābju cēlāju.

Oi, kur tas lišķīgi skan, oi, kur tas pazemojoši skan priekš Latvijas tautas.

Nav noslēpums – jo lielāks nelietis, jo sīkāks cilvēciņš, jo vairāk mīl gozēties ar visādiem tituliem. Levits ir viens no tiem. Ļoti iedomīgs un uzpūtīgs tips. Jā, nav pilnīgs muļķis, bet tas nozīmē, ka tagad Latvijas tautu gudri izjās.

Vai no tā Latvijas tautai labāk paliks, ja to mānīs pārgudru terminu pavadībā ?

Nez vai.

Turklāt Levits varbūt ir gatavs kaut ko juridiski noformulēt, nezinu, jo neesmu jurists, bet normālā valodā, kas būtu saprotama cilvēkiem, tautai viņš neko nav spējīgs pateikt. Viņa retorika ir pilna svešvārdu, turklāt teikumu uzbūve ir neloģiska, viņa sacītais ir kā kokteilis, kurā sajaukti garšīgi produkti ar pilnīgi nebaudāmu barību, bet šis to pārlej ar demagoģijas mērcīti un cenšas iebarot vientiešiem, kas no laimes kūst, ka ir tāds Levits.

Atkārtoju: Galma dāmas, kas ģībst no Levita – par nācijas tēvu šo pat dēvē, par nošļukušo knābju cēlāju.

Slavas odas tiek dziedātās bez mitas, un atkal nāk prātā kāds autoritārs vadonis, kuru slavina bez jebkādas aiztures un reāla skatījuma uz notiekošo.

Lēti tas viss ir, pliekani un nožēlojami.
Labi, lai tas pūpēdis, ar sūnu uz paura, sevi iedomājas par pasaules nabu, bet kāda velna pēc citiem vajag zemoties viņa priekšā ?

Kāpēc jāslavina tips, kurš LC laikā, būdams tieslietu ministrs, sadarīja tik daudz nelietību ?

05.05.19

Atbildēt

ja kas...

05.05.2019. 17:17

»

Kāpēc?!

Mani šokēja fakts, ka ieplānots Likteņdārzā iemūžināt to deputātu vārdus, kas balsoja par neatkarību (dažādu iemeslu dēļ) 4. maijā. Tad nu varēsim tur alejā lasīt "čekas maisu" stāru vārdus...


Katrs savā neizdevušā biznesa projektā var publicēt un akmenī kalt ko grib. Domā daudz tur brauks- maksās par stāvvietu tikpat cik Vecrīgā un vēl ieejas biļeti pirks, lai tos džungļus apskatītu? Gan jau LTV1 vēl gadus 2 pamangos naudu no lētticīgajiem, kuri tur nemaz nav bijuši, un tad iestāsies panīkums. Uzturēšana būs arvien dārgāka, visi ceļi aizaugs, akmeņi apsūnos.

Atbildēt

Demokrātija

05.05.2019. 15:22

Super! Tie kas padomju laikā nedzīvoja savu dzīvi (kas cilvēkam dota tikai vienreiz), nestrādāja savā izvēlētajā un skolās apgūtajā specialitātē, bet "rukāja", kas gadījās, apskauda paziņas, un visus citus, kuri dzīvoja labāk, un tikai klusi virtuvēs ņurdēja par bijušajiem laikiem, tagad nu grib revanšu. Lielie patrioti atradušies!!! Paši neko nedara, tikai citus nosoda.Tipiskas latviešu kalpu dvēseles.
Visi šajā rakstā minētie ordeņu saņēmēji ir daudz laba darījuši un šo atzinību pelnījuši!
Toties tagad atriebīgie "nestukači" ar lielu baudu rada jaunu stukaču kategoriju - "trauksmes
cēlājs".

Atbildēt

Avotiņš

05.05.2019. 13:31

Ja tads ordenis ir Godmanim, tad man ari tadu nevajag.

Atbildēt

Dalam ordenus pa labi un kreisi

05.05.2019. 13:30

Vienigi bijusais LPA rektors Zenons Indrikovs atteicas no šadas godibas but apbalvotam ar tadiem ordeniem.

Atbildēt

līdējiem nepietika dūšas atteikties

05.05.2019. 11:32

mīkstie............baidieties no viņu bērniem.......... kāda gan tur audzināšana

Atbildēt

kokos starp trim zvaigznēm dzīvojošie reņģēdāji

05.05.2019. 10:22

Labā ELITE tika labajiem, bet šitā mums. Nu jāiztiek kā ir. Un nav tik traki - galu galā stukaču procents bļambuku saņēmēju vidū nav nemaz tik liels, jo tie dāsni dalīti ārzemju kambarsulaiņiem, piķieriem un zirgupuišiem ...

Atbildēt

Jautājums

05.05.2019. 10:00

Kāpēc netiek publicēts Ordeņa Kapitula sastāvs,kuri dāsni dalīja ordeņus ap 2000.gadu un bija tieši atbildīgi par personu datu pārbaudi?!

Atbildēt

Jānis

05.05.2019. 09:09

vēl jau irapbauvoti vervētāji-kartiņu aizpildītāji. Valmieras rajonā KUBULIŅŠ-laikam milicījas priekšnieks tajā laikā,

Atbildēt

viedais

05.05.2019. 08:59

»

Atbrivotajs

Tie kuri atteicas sanemt ordenus ,tomer nozelo savu sadarbibu. Bet tie kuri neatteicas ,ne ko negrib nozelot


cilveki bez sidsapziņas.. ja viņi ko butu noželojuši , butu ateikušies,, tik pat aktivi viņi bija ka čekas ziņotaji

Atbildēt

Atbrivotajs

05.05.2019. 08:21

Tie kuri atteicas sanemt ordenus ,tomer nozelo savu sadarbibu. Bet tie kuri neatteicas ,ne ko negrib nozelot .

Atbildēt

pareizais

05.05.2019. 08:03

Kārtējā blamāža!

Atbildēt

Alnis

04.05.2019. 23:59

Pimpji un pežas. Elementāri.

Atbildēt

GEO

04.05.2019. 20:12

»

Latvijas izaugsmei

Daugavu taču ir ieplānots bagorēt un tad Likteņdārzu novāks. Naudu ūdensceļa veidošanai ar Melno jūru došot Eiropas savienība!. Ulmanis bija priekšsēdis tai Daugavas rakšanas zīda ceļa biedrībai. Tas Latvijai dos daudz darba vietas un būs ekonomiskā izaugsme. Bāliņi varēs no Anglijas braukt mājās...


Kā psrs Ziemeļu upju pagriešanas projekts:D.
tas mūsu Daugavas ūdensceļa projekts bija super stulbuma kalngals,neŗēķināšanās ar dabas procesu turpmākajām sekām.Piķi sagribējās kungiem un aktierīšiem-stukačiem nokāst.Bez zināšanām tika propagandēta projekta lietderiba :))

Atbildēt

Latvijas izaugsmei

04.05.2019. 18:53

Daugavu taču ir ieplānots bagorēt un tad Likteņdārzu novāks. Naudu ūdensceļa veidošanai ar Melno jūru došot Eiropas savienība!. Ulmanis bija priekšsēdis tai Daugavas rakšanas zīda ceļa biedrībai. Tas Latvijai dos daudz darba vietas un būs ekonomiskā izaugsme. Bāliņi varēs no Anglijas braukt mājās.

Atbildēt

Latviešu tautas likteņkapos

04.05.2019. 18:20

»

Kāpēc?!

Mani šokēja fakts, ka ieplānots Likteņdārzā iemūžināt to deputātu vārdus, kas balsoja par neatkarību (dažādu iemeslu dēļ) 4. maijā. Tad nu varēsim tur alejā lasīt "čekas maisu" stāru vārdus...


iederas čekistu- komunistu vārdi! Daļa no viņiem, deputātiem, tika apmuļķoti, jo varu pievākuši žīdi no B" nai B" rith. Kad pienāks brīdis, ar traktoru tos akmeņus Daugavā grūdīsim!

Atbildēt

GEO

04.05.2019. 17:33

Un visi gali ūdenī :
"... ja dokumenti ir bijuši,tad tie ir vai nu iznīcināti,vai arī izvesti uz Krieviju."
Paliek tikai fakti un domas,ka kaut kas nelīmējas kopā..

Atbildēt

stukači melīgie

04.05.2019. 17:21

kļūdu labojums - neviens neko nevar pierādīt , tātad nav čekists!

Atbildēt

stukači melījie

04.05.2019. 17:20

Un tagad notiek teātris ar čekistu attaisnošanu tiesās. Neviens neko nevar pierādīt, tātad čekists! Beigās 95 % no maisiem tiks attaisnoti. Bet ko var gribēt, ja tiesas pašas sastāv no stukačiem. Latvijā visās vietās melnu padara par baltu - zog, bet attaisno, ziņo, bet neesi stukāčs utt. Neviens, kas ir bijis kartiņā nevar pierādīt, ka nav ziņojis, neviens. Bet viņus attaisno. Kur iet korumpētā Latvija??????? Te taču melus padara par patiesību un patiesību par meliem.

Atbildēt

Stukačs

04.05.2019. 15:40

Nejauciet, mūs, stukačus, ar čekistiem. Tur ir starpība kā mēness un saule. Stukači pienesa savus savāktos netīrumus, baumas un dezinformāciju un čekisti bija spiesti rīkoties. Tādu stukaču nebūtu - Latvija būtu skaistāka 5-7 reizes. Tie nodarīja lielu postu Latvijai toreiz un tagad, pēc 4.maija-1990. - vēl lielāku postu - kurināja naidu, lai piesegtu sevi unzaga, grāba un gāja amatos, kur varēja izlaupīt valsti. Tur tā lieta. Čekisti nezaga un nelaupīja un nesmirdēja un nesmird, bet stukači joprojām sēž tiesās un taisa blēdības milzīgos apmēros. Drīzāk ka visi lielie komuņjagas lembergi, brigmaņi, krievu laika prokurori, valsts augstākie bosi tika amatos pēc stukaču skolas iziešanas, kad viņu kartiņas izmeta, lai nekompromitētu okuoācijas varas partiju un valdību. Ja kartiņa ir - tātad 100 % - sadarbojās. Ciniski un zemiski, par kārtējo apsmieklu (nodeva tautu un tagad ņirgājas ar tiesu) tautai, ka sāk tiesāties, ka nesadarbojās.

Atbildēt

precizējums

04.05.2019. 15:35

»

Pietiek lasītāji

ir vislabākie! Tie visu uzzin pirmie


Tie ir visglupākie, jo tos nozombē pirmos!

Atbildēt

Kāpēc?!

04.05.2019. 15:17

Mani šokēja fakts, ka ieplānots Likteņdārzā iemūžināt to deputātu vārdus, kas balsoja par neatkarību (dažādu iemeslu dēļ) 4. maijā. Tad nu varēsim tur alejā lasīt "čekas maisu" stāru vārdus.
Kāpēc mēs uz mūžīgiem laikiem gribam viņus ierakstīt tik skaistā vēstures liecībā? Likteņdārzam taču ir pavisam cita misija!

Atbildēt

PIETIEK

04.05.2019. 15:16

Vai nevarētu publicēt tos kuri atteicās no tā bleķa gabala,un iemeslus kāpēc?

Atbildēt

Pietiek lasītāji

04.05.2019. 14:44

ir vislabākie! Tie visu uzzin pirmie!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: