Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaut kā no mersedesiem

18.04.2020. 06:16

»

suverenitate,vards ko latvija lietot nedrikst

Krievija atbrivosies no asv kolonialas atkaribas.latvijai tas nedraud.uz maidanu Krievija neceri,bet humanitaro palidzibu Krievija tev varbut atsutis


un datoriem nesteidz atbrīvoties, tikai bļauro ar pliku p uz akmeņiem
nevajadzētu pārdot viņiem pat adatu

Atbildēt

trockis

18.04.2020. 06:11

ja neuzcelsim komunismu visā pasaulē, iesim bojā.
Muļķis nav bijis.
Vēl jau gan makaroni, baideni u.c. cīnās par savas valsts iznīcināšanu.
Demokrātija ir vienādas tiesības. Man arī tiesības uz pabalstiem, ne tikai slinkiem nekauņām.............................................

Atbildēt

2021

17.04.2020. 22:51

»

2021

v g-g8RWOZX8E


Atbildēt

2021

17.04.2020. 22:49

https://www.youtube.com/watch?v g-g8RWOZX8E

Atbildēt

Cyril

17.04.2020. 13:11

Я латыш

Atbildēt

Patrijots

17.04.2020. 13:09

»

švamme

Kā kulaks uz acs...


Latvijas krievi- Tu domā tos, kuru senči te dzīvoja kopš krievijas impērijas laikiem, arī latviski runājošos?

Atbildēt

Hehe

17.04.2020. 13:07

Atkal šitais spalīšu apsēstais grafomāns nespēj izvilkt brūnos nagus no apakšbikšu aizmugures, un kaut reizi apskatīties, ja viņa mīļās valsts vadītāji tirpina tērēties armijai, iepērkot rietumu lūžņus par miljoniem. Ko tu vari riet uz krieviju, kuce, skaties, ko tepat kariņš dara!

Atbildēt

smiekligais

17.04.2020. 12:41

Pagaidīsim gan lai viss šis trakums beidzas, lai beidzas arī dzīres mēra laikā ar 4 miljardu dalīšanu un tad paskatīsimies kuram bija taisnība - Baltkrievijai, Zviedrijai, kas pieņēma lēmumus vērtējot un analizējot situāciju, vai Latvija atkal būs kārtējais veiksmes stāsts. Latvijas valdība sadzen pa mājām visus cilvēkus, izsniedzot dažiem 100 EUR mēnesī, lai ir ar ko barot bērnus (ceru ka ir saprotams valdības cinisms), slēdz biznesus, un neveic testus tiem kas ielido no ārzemēm un neiegulda naudu veselības aprūpē. Acīmredzot kā krievi teiktu - zeleznaja logika!

Atbildēt

ha-ha

17.04.2020. 11:51

»

Kas ir Putins, udmurts?

Bijušā, beiktā ar k Putina militārist klons. Kurš lauza starptautiskas vienošanās un iebruka Donbasā, Krimā. Lai uzsāktu karu pret Ukrainu, saņēma parlamenta atbalstu, bet redzama iemesla nebija. Neraus taču, kā parasti, gaisā krievus arvisām dzīvojamām mājām, sakot, ka ukraiņi to dara. Nē, no Ukrainas...


Paraudzīsimies arī uz tiem,kuri Putinam ļauj brīvi rīkoties un brīdi pa brīdim slinki parej uz viņu,vienlaicīgi ar lielu degsmi tiražē Putina propogandu ar savas valsts resursu un politiķu aktīvu dalību.Gribās prasīt viņiem-kaunu esat apēduši,bet nelīdz,jo viņi nodarbojās ar cīņu ar epidēmijas apkarotājiem un kontrolētu epidēmijas izplatīšanu,kā to vēsta mediji.

Atbildēt

vai

17.04.2020. 01:04

drīz kaseklis atvieglosies kā eksseržants? Kādi nēģi ir latviešos

Atbildēt

Kas ir Putins, udmurts?

16.04.2020. 15:40

»

žanis

Lieciet taču vienreiz kaimiņu Krieviju mierā, apdauzītie pastaldauņi, un rakstiet slavas dziesmas saviem jaunajiem rietumu kakla kungiem, varbūt bez pederastiem, musulmaņu bēgļiem un vispārēja morālā pagrimuma tie sagādās jums vēl kādu jauku dāvanu


Bijušā, beiktā ar k Putina militārist klons. Kurš lauza starptautiskas vienošanās un iebruka Donbasā, Krimā. Lai uzsāktu karu pret Ukrainu, saņēma parlamenta atbalstu, bet redzama iemesla nebija. Neraus taču, kā parasti, gaisā krievus arvisām dzīvojamām mājām, sakot, ka ukraiņi to dara. Nē, no Ukrainas teritorijas ar BUK notrieca Malaizijas lidmašīnu. Putinu izsauc uz Hāgas tiesu! Putins maina KF konstitūciju, sakot, ka Hāhas tiesa vairs uz Krieviju neatgiecas. No ākot Hāgas tiesā, atklātos, ka Putins 1. ir beikts ar k.

Atbildēt

žanis

16.04.2020. 12:48

Lieciet taču vienreiz kaimiņu Krieviju mierā, apdauzītie pastaldauņi, un rakstiet slavas dziesmas saviem jaunajiem rietumu kakla kungiem, varbūt bez pederastiem, musulmaņu bēgļiem un vispārēja morālā pagrimuma tie sagādās jums vēl kādu jauku dāvanu!

Atbildēt

ss

16.04.2020. 12:46

Pēc principa pie visa vainīgs Putins un Krievija , tagad vēl arī Lukašenko.
Vienkārši stulbums.

Atbildēt

Baigais gads

16.04.2020. 12:31

»

naida runa

Kur ir VDD


Tak aizskrien nostučī

Atbildēt

16.04.2020. 11:36

»

Ex-seržants

2013. gadā Valsts prezidenta Konstitucionālo tiesību komisijas priekšsēdētājs Egils Levits nāca klajā ar Latvijas Republikas Satversmes preambulas projektu ar mērķi uzsvērt, ka "Latvija nav vis nejaušs vēstures blakusprodukts, bet gan mērķtiecīgi radīta valsts un latviešu identitātei ir divas saknes...


Bet cik dumjam jābūt, lai cerētu ka kautkāda preambula nodrošinās tur uzskaitītos punktus? Reāli darbi to nodrošina. Pārvalde. Politika. Nejau preambula!
Tautas pastāvēsana apdraudēta. latviešu valodas lietošana samazinās. Tautas labklājība - lielākā daļa pārtiek no grašiem?
Ak tad skaidrs. Kārtējais antons mikoss māca latviešiem kā dzīvot

Atbildēt

16.04.2020. 11:28

»

ha-ha

Tie ir tikai skaisti lozungi. Jā, svētkos var paklausīties...


Bet naciķiem latviešu tauta ir tukša skaņa, tas viņiem nav rādītājs. Ja varētu gūt baudu slepkavojot krievus, viņi būtu gatavi upurēt latviešu tautu.
Kas tā nav? Kas rezultāti par to neliecina?

Atbildēt

tas ir

16.04.2020. 10:13

»

Vērotājs

Priedīt, vai tas tavs jaunais niks? Stiliņš jau nu dikti līdzīgs- stilīgi vārdi, bet apakšā muļķība


Priedīša visvecākais niks jau no čekas laikiem.Pats šeit pietiek.com izrādīja čekas kartiņu,kurā viņa segvārds ir Udo Ulbergs.

Atbildēt

cyril

16.04.2020. 05:51

Fakts ir tas, ka Krievija ir jau pārdota ASV un ķīnai........

Atbildēt

Cyril

16.04.2020. 02:08

»

švamme

Kā kulaks uz acs...


урод латыш

Atbildēt

viss ir vienkārši

16.04.2020. 01:55

Arī "viedokli" par Covid-19 policija varētu vērtēt kā krāpšanu.

Koronavīrusa pandēmijas laikā sociālajos tīklos aizvien izplatās viltus ziņas gan par vīrusa izplatību, gan tā ārstēšanu un profilaksi. Ziņu izplatītāji nereti mēģina paslēpties aiz tā, ka informācija tiek uzdota par viedokli, tomēr drīzumā arī šie cilvēki varētu tikt saukt pie atbildības, šovakar, 22. martā, vēstīja LTV raidījums "de facto".

Covid-19 krīze kļuvusi par auglīgu augsni viltus ziņu izplatītājiem. Daži mēģina reklamēt vai tirgot brīnumzāles, kas it kā palīdz izvairīties vai pat ārstēt jauno koronavīrusu, kamēr citi sēj paniku ar īsziņām par valdības it kā iecerētajiem ierobežojumiem, piemēram, pilnīgu veikalu slēgšanu. Vēl citi izplata sazvērestības teorijas par to, ka koronavīruss esot vai nu izdomājums, vai arī globālo lielvaru radīts bioloģiskais ierocis cilvēces pakļaušanai vai pat iznīcināšanai.

Saņemot informāciju par viltus ziņām, Valsts policija vērtē, vai paustais ir ziņas vai arī viedoklis. Tomēr arī aiz viedokļa var slēpties krimināli sodāmas darbības, piemēram, naida kurināšana vai krāpšana, vēstīja "de facto".

Piemēram, saziņas lietotnē "WhatsApp" šonedēļ dažādās variācijās cirkulēja baumas, ka jau no nākamās dienas gaidāma pilnīga karantīna, kad vaļā būšot tikai aptiekas un pārtikas veikali, kuros laidīšot ne vairāk kā piecus cilvēkus. Vērtēt, vai tā ir apzināta panikas celšana, ir VP atbildība, raidījumam sacīja Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.

"110 ir tas telefons, uz ko mēs aicinām ziņot, un tādā veidā mēs nodrošinām gan vienotu pieeju visā valstī, [gan] mēs nodrošinām arī iespēju kontrolēt reaģēšanu uz šiem signāliem. Atbilstoši katram no tiem Valsts policija pieņem katrā gadījumā individuālu lēmumu," sacīja Trofimovs, kurš ir ir arī koordinācijas grupas Covid-19 ierobežošanai vadītāja vietnieks.

Trofimovs, uzsvēra, ka VP šobrīd cieši sadarbojas ar veselības resoru. Līdz ar to tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā nonāk arī sabiedrības maldināšanas gadījumi, kurus pamanījuši ārsti. "Ja tiks konstatētas viltus ziņas saistībā ar šo vai ar citiem kaut kādiem notikumiem un izteikumiem - kā viltus ziņa, nevis viedokļa izpaušana - attiecīgi mēs vērtēsim kriminālprocesuālā veidā," raidījumam sacīja VP priekšnieka pienākumu izpildītājs Andrejs Grišins.

VP vadītājs pastāstīja, ka, saskatot rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu un necieņas izrādīšanu pret sabiedrību, parasti līdz šim piemērots un rosināts kriminālprocess. "Ja mēs saskatīsim, ka viedokļa paušanā, pieņemsim, izpaužas rasu naida kurināšana, rosināsim šādu pantu. Vai nu, pieņemsim, aiz viedokļa paušanas ir saredzama cita noziedzīga nodarījuma pazīmes, piemēram, krāpšana, tad attiecīgi mēs arī rīkosimies un rosināsim kriminālprocesus," sacīja Grišins.

Kā vēstīja "de facto", iepriekš saistībā ar Covid-19 Latvijas lietotāji sociālajos tīklos dalījās ar ārzemēs veidotām viltus ziņām un sazvērestību teorijām, taču pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas aktivizējušies vietējie konspirāciju cienītāji. Jaunā koronavīrusa izraisītā epidēmija ir pateicīga vide arī dažādu brīnumzāļu tirgotājiem. Ozonterapija, koraļļu ūdens un koloidālais sudrabs ir tikai dažas no zinātniski nepierādītajām lietām, ko reklamē kā zāles pret Covid-19.

Atbildēt

Te tev bija

15.04.2020. 23:12

»

Q

Jo vairāk būs šādu kaimiņus apmelojošu rakstu ,jo ātrāk tauta sapratīs, ka pienācis laiks meklēt jaunu Kirhenšteinu sūtīšanai uz Kremli pēc maizes un sāls! Galvā izjātie NA plānprātiņi sāk trakot , redzot, ka nepiepildās viņu prognozes par kaimiņiem, bet tieši otrādi, cilvēki Krievijā sāk dzīvot arvien...


Vaira, Klavītis uz TB/LNNK satādīta nodevības līguma pamata, Kūtris un Co atdeva Abreni "draudzības vārdā" un ko dabūja?

Saņēma no Putina "sprāguša ēzeļe ausis". Tātad pareizi teikts - krievs (Krievija) draudzības žestus no Latvijas uzskata kā pazemošanos, padošanos utt.

Atbildēt

Krievvalodīgais

15.04.2020. 23:01

»

vecs bet labs

...


Par to ļoti labi un tikpat precīzi, bet gan skarbāk saka "krievu prāti":
Laikam tā ir patiesība, ko raksta citi. Lasi, ko saka pašas Krievijas gaiše prāti (komentārs no interneta, ja tā ir taisnība):
- «Московия - душа тайги, монгольская, дикая, звериная.»А. Толстой;
- «Народ, который блуждает по Европе, и ищет что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения.» Достоевский;
- «Не народ, а скотина, хам, дикая орда, душегубов и злодеев.» Булгаков;
- «Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская жестокость.» Горький;
- «Ох, как тяжко жить в России, в этом смердючем центре физического и морального разврата, подлости, вранья и злодейства.» Аксаков;
- «Русский есть наибольший и наинаглейший лгун во всем свете.» Тургенев;
- «Русская история до Петра Великого сплошная панихида, а после Петра Великого - одно уголовное дело». (Федор Тютчев)
- «Россией управлять не сложно, но совершенно бесполезно». (Александр II) - Мы производим впечатление великой державы. А больше ничего не производим (А. Муртазаев). - «Пьянство, малограмотность, тупость и убожество русского мужика, отставшего от Европы лет на 200, и до сих пор еще не совсем уверенно застегивающего собственные штаны, в очередной раз показывает, что с ним дружить нельзя, так как он рассматривает дружбу как слабость…» (А.П.Чехов)
-

Šī ir patiesība, ko nekad nepastāstīs Krievijas kanālos. Vai te ar Obama vainīgs?
- Дочери Путина живут в Европе. - Депутат Пехтин. С сыном в США. - Министр транспорта Московской области - Кацыва. С сыном в США. - Дети депутата Железняка - живут в Швейцарии. - Дети Астахова. Один во Франции, другой в Англии. - Дети и внуки "главного патриота России" главы РЖД Владимира Якунина живут за пределами страны - в Англии и Швейцарии. - Дочка министра иностранных дел Сергея Лаврова Екатерина живет и учится в США. - Сын - вице-спикера госдумы А.Жукова долго жил и учился в Лондоне. - Дочь вице-спикера гос.думы Сергея Анденко учится и живёт в Германии. - Старший сын вице-премьера Дмитрия Козака - Алексей живет за границей и занимается строительным бизнесом. - Младший брат Алексея Козака, Александр, работает в Credit Suisse - Старший сын депутата Ремезкова, Степан, недавно закончил милитер-колледж Вэлли Фордж в Пенсильвании (год обучения стоит 1 млн 295 761 руб.). Его младшая дочь живёт в Вене, где занимается гимнастикой. Маша Ремезкова представляла сборную Австрии(!) на детских соревнованиях в Любляне. - Дочь депутата В. Фетисова - Анастасия, выросла и выучилась в США.Писать и читать по-русски Настя так и не научилась. - Дочь Светланы Нестеровой, депутата гос.думы от фракции «Единая Россия»- живет в Англии. - У главного борца за "традиционные православные ценности" Е. Мизулиной сын Николай учился в Оксфорде, получил диплом и переехал жить на постоянной основе в толерантную Бельгию, где разрешены однополые браки.
- Дочь депутата Воронцова Анна проживает в Италии. Туда она переехала из Германии.
- У единоросса Елены Раховой, прославившуюся тем, что она ленинградцев, проживших менее 120 дней в блокаде, назвала "недоблокадниками", дочь живет в США.
- Дочь экс-спикера ГД,одного из основателей партии "Единая Россия", а ныне члена Совбеза Бориса Грызлова Евгения живёт в Таллине. И даже недавно получила эстонское гражданство.
- Сын бывшего министра образования Андрей Фурсенко живёт на постоянной основе в США.
- Сын В.Никонова (внука Молотова), президента фонда «Политика» - гражданин США.
NOSLĒGUMĀ: krievi Latvijā, ASV, citur, Eiropā vairs nav krievi, viņi jau nāk no citas pasaules, daudz ko sapratuši, bet tikpat daudz nav sapratuši, ka krievi (domāts - Krievija) ir okupanti. Jo vairāk Saskaņas vara Rīgā zog, saistīti ar korupciju, jo krieviem tas vairāk patīk, viņi nesaprot, negrib saprast, ka kapitāismā apzog ne tikai latviešus, bet arī pašus. Ušakovs izveidojis Rīgas namu pārvaldnieku, lai apzagtu visus un krievi to nesaprot - slavina Ušakovu, kuram drīszāk, man liekas, būtu bijis jāsēž citumā par visiem skandaļiem korupcijā, kā kapitāldaļu turētājam.


Atbildēt

Q

15.04.2020. 22:58

Jo vairāk būs šādu kaimiņus apmelojošu rakstu ,jo ātrāk tauta sapratīs, ka pienācis laiks meklēt jaunu Kirhenšteinu sūtīšanai uz Kremli pēc maizes un sāls! Galvā izjātie NA plānprātiņi sāk trakot , redzot, ka nepiepildās viņu prognozes par kaimiņiem, bet tieši otrādi, cilvēki Krievijā sāk dzīvot arvien labāk ,sociālā aizsardzība tālu pārsniedz Latvijas koloniālo līmeni, tad arī šādi tipi sāk atgādināt no ķēdes norāvušos krančus!

Atbildēt

Q

15.04.2020. 22:48

Latviju pārņēmusi sērga ,ne tikai kroņa vīruss, bet vesels bars plānprātīgu grafomānu, kasīklis, mākoņkalns, ex-seržants, kuriem īstā vieta būtu zooloģiska dārza būrī! Kads jau laikam maksā par starpnacionālā naida kurināšanu epidēmijas laikā! Droši vien ka Izcilības centra plānprātiņu saimnieki!

Atbildēt

suverenitate,vards ko latvija lietot nedrikst

15.04.2020. 22:45

»

švamme

Kā kulaks uz acs...


Krievija atbrivosies no asv kolonialas atkaribas.latvijai tas nedraud.uz maidanu Krievija neceri,bet humanitaro palidzibu Krievija tev varbut atsutis.

Atbildēt

Tu kļūdies, nav Latvijas krievu

15.04.2020. 22:42

»

švamme

Kā kulaks uz acs...


Tu kļūdies, ka Latvijā ir krievi. Pirmkārt, tie vairs nav krievi, viņus negrib Krievja un viņi negrib Krieviju, Latvijā ir tikai "KRIEVVALODĪGIE", ar gara nabadzīgu skatu uz Krieviju kā atbalsta poligonu. Jā, atbalsts ir, bet tas ir naida kurināšanas atbalsts. Ja būtu īsts atbalsts, Krievija pateiktu - dzīvojiet savai valstij Latvijai, apgūstiet latviešu valodu utt. Bet nekā.

Arī Krievjā nav vairs krievu, jo viņi paši sevi masu medijos apzīmē, sauc pa "krievvalodīgajiem"- jauna surogāttautība?

Lai krievu krievvalodīgie klaigā par asimilāciju, viņi grib vai negrib, mācās latviešu valodu vai nē - viņi jau ir pazaudējuši krievu kultūru, krievu mentalitāti, tāpat kā latvieši, kuri dzīvo ārpus Latvijas, jebkura tautība, kura nedzīvo savā tēvu zemē. Paskatieties, kādā konfliksituācijā atrodas ārzemju latvieši. Pat Vaira Vīķe Freiberga necieš krievu okupācijas laika latviešus. Un mēs viņu tāpat neciešam. Lai brauc uz savu Kanādu.

Atbildēt

prozic

15.04.2020. 22:28

»

ha-ha

Tu taču sirdī nemaz neesi kapitālists


Marksists-analfabēts viņš ir.Klīstošais rēgs.

Atbildēt

atkal ir slikti

15.04.2020. 22:26

"... mēs izskatāmies vairāk nekā pieklājīgi. Diemžēl visur tā nav,..." Ir iegansts vaimanām!Par rubli!Uz kādas info pamata?

Atbildēt

ha

15.04.2020. 21:34

Lukašenko, Putins, Tramps, Kims...visi vienādi un stulbi

Atbildēt

švamme

15.04.2020. 21:02

»

vecs bet labs

...


Kā kulaks uz acs.
Tikai attiecībā uz Latvijas krieviem tas ir komiski, jo viņi ir pazaudējuši to savu saikni ar vergu valsti, bet brīvības gēnu nav ieguvuši, nedz arī iemācījušies tikumus un kultūru. Tā arī balansē kā klauni starp divām vērtību sistēmām, kur ne viena ne otra tos nepieņem.

Atbildēt

ha-ha

15.04.2020. 20:53

»

Ex-seržants

Tu man glaimo. Nav bijis ne mazākās iespējas to kuģi ietekmēt nedz arī vēlēšanās to darīt. Brīžam liekas, ka politikā lien lūzeri, kas citur nevar sevi apliecināt, kā piemēram, savulaik, tā Zatlera kanceleja, kas sarīkoja teātri ar Saeimas atlaišanu, kad saprata, ka iesildītās vietas saglabāt nesanāks...


Tu taču sirdī nemaz neesi kapitālists!
Lasu Ex-seržantu un domāju Markss, lasu Marksu un domāju Ex-seržants!
Glaimošu vēlreiz - tu esi kārtīgs komunists! Citādi neteikšu, nezinu, bet ideoloģiski - neapšaubāmi!

Atbildēt

pateicoties reliģijai

15.04.2020. 20:24

kaut kā jau funkcionē..., kādu laiku pareizticību pareizticīgo mūks aizvietoja ar staļinismu-tie paši baušļi.....galvenais noteikums eksistencei- tauta debila
Pareizi saka Ponasenkovs, krievija nevar runāt par renesansi, jo nav kultūras, kam atdzimt, atliek dzimt no jauna
Tiešāma, pasaule saka krievijai: celies uz ceļiem, bet tā turpina gulēt
Bet tā viņu problēma, tikai mūs tupos č jāsargā no viņu zombēšanas, ja negribam donbasu

Atbildēt

Ex-seržants

15.04.2020. 20:18

»

ha-ha

Tie ir tikai skaisti lozungi. Jā, svētkos var paklausīties...


Tu man glaimo. Nav bijis ne mazākās iespējas to kuģi ietekmēt nedz arī vēlēšanās to darīt. Brīžam liekas, ka politikā lien lūzeri, kas citur nevar sevi apliecināt, kā piemēram, savulaik, tā Zatlera kanceleja, kas sarīkoja teātri ar Saeimas atlaišanu, kad saprata, ka iesildītās vietas saglabāt nesanāks. Ja būtu izgudrots kāds aparāts, tipa melu detektors, kuram būtu jāiziet cauri visiem politikā darboties alkstošiem un kuŗš nostrādātu uz signālu “ mantrausība, godkāre, varaskāre- alarm!”, tad iespējams , ka Saeima un MK būtu tukši. Varbūt ka pārspīlēju, nezinu.

Atbildēt

ha-ha

15.04.2020. 19:15

»

Ex-seržants

Un kas to maina manis teiktajā? Nekāda "reālpolitika" nevar aizstāt pamatvērtības-nevar lūgt Dievu ar "aizvērtām ausīm" tāpat ka nevar pielāgot sirdsapziņu konkrētiem apstākļiem


Tie ir tikai skaisti lozungi. Jā, svētkos var paklausīties.
Ikdiena ir pilnīgi pretēja.
Sakarā ar zemo dzimstību, latviešu tauta pēc 50 gadiem izzudīs ...
Kāpēc? Es jau 2021 jautāju dažus kāpēc. Bet viņš iemalkoja un laikam aizrijās ...
Un kāpēc nevar labot šos kāpēc? Tāpēc ka sirēnas nemitīgi kuģi novirza no mērķa.
Seržant, tu taču neesi sirēna!

Atbildēt

Ex-seržants

15.04.2020. 18:57

»

jautaajums

Tad kādēļ izslavētajā demokrātijā pastāv verdzība,augļotāji,partiju diktatūra un degradācija


Nu bet atbilde jau ir manā komentā , ko Tu iekopēji. Ja būs brīvs brīdis, tad varbūt uzrakstīšu rakstu pārdomu veidā par tēmu "Kādu es gribētu redzēt savu valsti".

Atbildēt

vecs bet labs

15.04.2020. 18:47


Текст «Почему Россия никогда не будет процветающей»
02.09.2015

В июне 2015 года Никулинский районный суд Москвы признал экстремистским текст «Почему Россия никогда не станет процветающей или немного русофобии в погожий осенний денек«, опубликованный в ЖЖ-сообществе «Пора валить». 2 сентября стало известно, что он был внесен в Федеральный список экстремистских материалов.

Почему Россия никогда не будет процветающей или немного русофобии в погожий осенний денек

1) Русские очень агрессивны,
количество убийств (даже с «палочной» статистикой), даже с запретом огнестрельного оружия и рекордным количеством полицейских на 1000 человек подтверждает это.
По тянутой-перетянутой статистике в России в ДЕСЯТЬ раз больше убийств на 100.000 человек, чем в бездуховной гейропе(и в два раза больше, чем даже в Украине). При этом русским нравится быть агрессивными, они считают агрессию силой и частью менталитета.

2) Русские обожают хамить
и мат считают частью своего величия и своей культуры. Любой спор с русскими кончается переходом на личности — почитайте комменты под этим постом вы узнаете много “интересного” именно об авторе поста, а не о его теме.

3) Русский менталитет застрял в рабовладельческом строе
русские полностью зависят от барина, они за него врут, они за него могут умереть. Слово раб Slave eScLAVE в европейские языких языках появилось именно от того, что славяне чаще всего были рабами.
Подчинение и безоговорочное принятие позиции властей — вот особенность русских, к примеру, никто не проводил референдум нужен ли России Крым. За три дня до олимпиады ни один русский не считал отсутствие Крыма в России какой-либо значимой проблемой. Но барин проснувшись сутра принял решение — и рабы его дружно и единогласно поддержали.
Весь крупный бизнес разно или поздно начинает принадлежать именно барину (НТВ, Юкос, Евросеть, Вконтакте). Никто из рабов против этого не возражает, это нормально, что барин забирает себе все.

4) Русские очень инфантильны они не умеют нести ответственность и принимать решения
за себя им всегда нужен пинок от начальства:
Артиллеристы Сталин дал приказ.
Партия сказала надо.
План Путина
и так далее…
Все решения за русских принимает взрослый барин. Русские за себя не отвечают.
Когда ты спрашиваешь русского — зачем Россия воюет в Донбасе русский ответит, что Америка бомбила Ирак и Афганистан* а в Европе Крестовые походы были и в США негров линчуют, значит и нам можно.
От ответа на вопрос зачем воюет Россия — русский уйдет или начнет придумывать сказки про бендеровцев, базы нато в Крыму и фашистов или вообще сделает вид, что не знает ничего об участии России.
Точь-в-точь как школьник, у которого домашнее задание “бандит отобрал”, а “варенье котик съел” и вообще Петров тоже курит за гаражами, а его не ругают!
(* Кстати после бомбардировок у Ирака и Афранистана ВВП вырос в 5 и 10 раз соответственно).

5) Власть для русских — неприкосновенна.
Инфантилизм народа + рабовладельческий строй дают абсолютную гарантию бессменности любой власти. Смена власти в России за последние сто лет произошла дважды, оба раза когда в стране был голод. Проблемы меньшего масштаба русские будут с гордостью терпеть. Русские вожди из власти уходят из-за переворотов или на тот свет, но по решению народа — никогда.

6) Русские никогда и ни в чем не виноваты
У любого события в России есть свое объяснение. Разруха, тупые законы, нищета, смертность, алкоголизм, вооруженные конфликты, стагнация, криминал, умершая наука и медицина, нищенские пенсии — русские все это могут объяснить за несколько минут и еще за пару минут объяснить что с этим надо сделать и кого наказать. У всех этих вещей есть глубокие причины, объединяет эти причины только одно — они НИКАК не связаны с самими русскими!
6.1) Русские не извиняются
И любое извинение считают унижением. Даже в ситуации, когда русский понял что был не прав — извинения не будет, вместо этого русский вам предоставит свое оправдание. В неловких ситуациях не рассчитывайте на то, что русский извинится, лучше он трижды объяснит вам почему именно вы виноваты.

7) Воровство и обман это часть менталитета русских.
Настолько крепкая, что тюрьма, логичное продолжение воровства, у многих русских считается закономерным событием в жизни как и армия. От тюрьмы да от сумы — это типично русская поговорка.
Ежегодные потери от коррупции в России больше ТРИЛЛИОНА. 1.000.000.000.000 рублей.
Это продолжение инфантилизма. Русские, как дети, не умеют думать и нести ответственность за свои дела даже на шаг вперед, за них барин думает, а когда барин не может — начинается раздрай воровство и пьянство.

8) Русским нравится подчиняться
Детский сад, школа, армия — и в результате получается абсолютно натренированный на подчинение шаблонный крепостной, который уже много лет как отвык оспаривать решения начальства и думать своей головой. А если почему-то не отвык того в норму приведут другие “тебе больше всех надо, самый умный тут штоле?”

9) Русские не верят, что где-то может быть лучше и не верят в справедливость
У этого явления даже название есть — обратный карго культ. Русские искренне верят в то, что если они живут плохо — значит весь мир живет еще хуже.
Любой папуас–людоед уверен, что белые люди не могут не есть людей.
Просто они их очень осторожно и незаметно едят и этот факт виртуозно скрывают.

10) Русские не хотят жить лучше, им нравится терпеть невзгоды.
Православие, учит жить в бедности и покорности, образование говорит, что интересы страны важнее интересов людей, мужики, которые бреются топором и открывают консервы зубами — считаются героями, русские искренне считают жизнь в бедности и лишениях — благодетелью. При этом Россия — богатейшая страна на этой планете, русские уверены, что надо не жить, а выживать, только так сохранится духовность.
Если бы России нужен был девиз — он был бы: “И ничего, выжили”.

11) Русским нужен враг
Враг — это одновременно и стимул и оправдание для русских. Любую свою проблему русские свалят на врага, в подъезде враги нассали. Любое достижение будет совершено по указу барина и на зло врагу. Сами для себя русские ничего не делают.

12) Русские мечтают о великой войне.
Потому что отлично понимают, что жить в мире у них получается плохо, вся их слава и все их достижения связаны только с войной. Крым все спишет да нам живется плохо, это все потому что война, первая мировая, вторая мировая, холодная, против США и всей планеты. Россия живет из войны в войну и тем самым оправдывает свое нищенское существование.
Вся история России состоит из трех этапов — подготовка к войне, война, восстановление после войны.

13) Русские готовы умереть за родину, но не хотят за нее жить.
Это искусственно созданное в XXIвеке явление, такая нация выращивается властью специально для траты ее в войнах. Алкоголь, наркотики, бытовые убийства, бандитизм — это все наглядные проявления готовности русских умирать и неумения русских жить за Родину.

14) Русские не ценят жизнь
продолжительность жизни в России за последние 50 лет выросла на ОДИН ГОД, когда вся планета(от Нигерии до Швейцарии) за эти же годы набрала плюс 15 лет!

15) Русским не интересно
76% Россиян никогда не были за границей. Наука и образование в России практически исчезли. Наука испаряет бюджетные деньги, из образования люди бегут в продавцы и зарабатывают больше. Россия XXI века совершила ровно два открытия мирового уровня. Первое — открытие 117 и 118ого элементов таблицы Менделеева на еще советском оборудовании, второе сделал Григорий Перельман, который в России жил на мамину пенсию, но уехал в Швецию жить.
Русские не учатся и не хотят, почему? Потому что потратив 6-8 лет на дополнительное образование русский будет зарабатывать столько же сколько продавец, а иногда даже меньше.
Эмиграция из России — естественный этап человека, который хочет развиваться.

16) Русские любят врать,
они не имеют своего мнения или готовы им поступиться по первому же намеку властей. Особенно любят они врать не для себя, но во благо барина, это доказанный факт.

17) Чтобы понравится русским — надо их уничтожать
больше всего они любят тех, кто больше всего уничтожил русских. Самый уважаемый правитель русских — Сталин, при нем Россия потеряла больше всего своих жителей как в числовом так и в процентном исчислении. Ленин, Сталин, Петр I — при них же Россия несла самые большие потери. Русские считают унижение — заботой. Часто бьют жен, детей, животных.

18) Русские не доверяют никому кроме своего круга общения,
им русские могут доверять безоговорочно. Незнакомым, иностранцам и другим национальностям русские не доверяют. Чего им у себя не сиделось, украсть наше добро пришли? Из-за недоверия между работодателем и работником в России сложилась ситуация, когда воровать выгоднее, чем работать.

19) Русские очень обидчивые и театрально оскорбляются по любому поводу,
они считают это частью своей духовности. Вот прямо сейчас вместо того, чтобы усмехнуться в бороду многие русские уже строчат гневные комменты. Девочка сфотографировалась сидя на мемориальной плите, ну глупая, бывает? Нет, русские изойдут на ярость и ругань. Пусси станцевали в храме? Пол страны приняло это как личное оскорбление. Множество русских свято уверены что высказывание «москаляку на гиляку» — это достаточный повод чтобы начинать военные действия.
Гугл находит семь миллионов ответов на запрос “оскорбил Россию” и ровно в десять раз меньше на запрос “insulted USA”. Русские свято уверены, что весь остальной мир почему-то хочет их погубить.

20) Русские обожают русофобию.
Они носят ее на знаменах. Как только русских упрекают в чем-то — они тут же у наслаждением мазохиста начинают жаловаться на русофобию. Русский хамит тебе, переходит на личности, ты его упрекнешь — все! Ты русофоб, не дал себя обматерить русскому человеку. Русофобом стать очень просто — достаточно упрекнуть русского в чем-то, от чего он не сможет увернуться или придумать себе оправдание. Ведь если бы ты любил Россию — ты бы не стал спрашивать про Крым.

21) Русские обожают судить о незнакомых им вещах и Русские обожают учить вас жить.
Любой русский — специалист по любому жизненному вопросу, он отлично знает когда вам надо выходить замуж, родить ребенка, когда вам надо набрать несколько кило и почему вашему ребенку лучше пойти в армию, а не в университет. Просто начните разговор об этом и вам объяснят что вы все делаете неправильно.
Любой русский вам подробно расскажет почему американцы захватили Афганистан, Ливию, Ирак и Сирию. Подробно с деталями, правда вы автоматически станете русофобом если скажете, что в Ливию и Сирию Америка не вторгалась.

22) Русские ненавидят соседей.
Кто не с нами — тот под нами. Да фактически любой, у кого точка зрения отличается от точки зрения барина — становится врагом.
Это особенность крепостного права, когда все крепостные обязаны были принимать мнение барина или быть битыми на конюшне. Любой, кто поссорился с барином автоматом обретал себе врагами всех его крепостных

23) Современные русские довольно глупы и катастрофически плохо образованы.
Это специфичное явление XXI века, власть специально уничтожила образование, глупые крепостные только на пользу барину, власть разваливает систему среднего образования с завидным усердием.

24) Русские любят назначать себе «великих» врагов,
принцип очень простой — величие врага передается и русским. Как же, у них же враг САМА Америка и Европа, должно быть они очень могучие, раз до сих пор существуют с такими-то врагами.
Русский скажет, что собачка — это Россия, а котик это их враг, такой у них патриотизм.

27) Русские искренне считают себя незаменимыми.
Они уверены что Европу от фашизма спасли именно русские, все остальные страны 6 лет войны только ждали, когда же русские их спасут. Россия уверена, что ее санкции разорят Европу, ну или хотя бы ее фермеров. Русские уверены, что без их газа вся планета замерзнет, а без духовности изойдет на людоедство, бородатых женщин и однополые браки. Русские могут всему миру “темно сделать”, если разом закроют глаза.

28) Русские искренне могут любить делать зло.
Тут и добавить нечего, русские могут одобрять воров, бандитов, людоедскую власть. Если полюбить зло — с ним не нужно будет бороться. Если искренне любить барина, уничтожающего братский народ — то уже не надо сомневаться в необходимости войны с братским народом.

29) Русские не доносят даже на преступников.
И это легко объясняется, в связи с русской тягой к сумасшедшей власти любая провинность наказывалась и продолжает наказываться у русских в разы хуже самого нарушения. Кража мешка картошки может привести к двум годам колонии даже сейчас, просто потому что русские брутальны, и обожают барина.
29.1) Русским важно наказание, но не исправление или компенсация.
Простые примеры — русские тюрьмы, которые больше похожи на камеры пыток. Приговоры, которые подразумевают годы унижения, мучений и НУЛЬ компенсации пострадавшим (почему бы эти же годы человеку не работать и отдавать %). Сколько чиновников получили 7 лет условно и штраф в сто тысяч за кражу миллионов рублей? Но зато наказаны! Наказание важнее!

30 Русские боятся перемен и боятся совершать ошибки
До сих пор русские живут в монархии и крепостном праве. Слово реформы для них — своеобразное ругательство. Русский предпочтет ничего не делать с гордым видом, чем ошибиться так, чтобы это увидели окружающие.
30.1 Русские обожают чморить
Чем больше ты ругаешь чужие ошибки — тем меньше люди смотрят на твои.
Психологическая защита проекция. Во всех русские видят свои негативные качества и осуждают их максимально громко. Именно гейропа озабоченная, хотя именно Россия лидер по запросам “анальный секс” в интернете.

В качестве заключения:
Вы спросите откуда такая русофобская мразь как я взялась-то? Что за адская сатана породила такого ублюдка…?
Да я сам русский как куст ракиты над рекой, вырос и учился среди пролетариата, в октябрята из-за плохого поведения не приняли, в пионерские лагеря я с вами ходил я это все отчасти про себя написал. Все эти черты так или иначе я в себе нашел.

Зачем я это написал?
Затем что любое лечение начинается с диагноза. Если вы болеете чем-то похожим, знайте — это лечится, нужно где-то лет пять жизни в нормальном обществе чтобы прочно понять что можно легко жить и без тридцати пунктов выше.

Хотите избавиться от этого ментального балласта? Пока вы живете среди таких же людей вы не сможете этого сделать, как невозможно бросить пить среди алкоголиков. Заменяйте общество и вы измените себя. Правда вернуться после этого в Россию жить у вас уже не получится.

P.S. Да, русофобия — это боязнь русских, русофобом был генерал выпрыгнувший в окно с криком «русские идут», русофобы — те, кто снимает фильмы про страшную русскую мафию, а отсутствие веры в Россию и в русских — это русоскептицизм. Чисто для расширения кругозора.

Atbildēt

Ex-seržants

15.04.2020. 18:45

»

ha-ha

Ir pieejami Jaltas konferences dokumentēti materiāli, kuros vai nu Čerčils vai Ruzvelts izsaka piedāvājumu likvidēt Franciju kā valsti par sadarbošanos ar nacistiem...


Un kas to maina manis teiktajā? Nekāda "reālpolitika" nevar aizstāt pamatvērtības-nevar lūgt Dievu ar "aizvērtām ausīm" tāpat ka nevar pielāgot sirdsapziņu konkrētiem apstākļiem.

Atbildēt

ha-ha

15.04.2020. 18:37

»

Ex-seržants

2013. gadā Valsts prezidenta Konstitucionālo tiesību komisijas priekšsēdētājs Egils Levits nāca klajā ar Latvijas Republikas Satversmes preambulas projektu ar mērķi uzsvērt, ka "Latvija nav vis nejaušs vēstures blakusprodukts, bet gan mērķtiecīgi radīta valsts un latviešu identitātei ir divas saknes...


Ir pieejami Jaltas konferences dokumentēti materiāli, kuros vai nu Čerčils vai Ruzvelts izsaka piedāvājumu likvidēt Franciju kā valsti par sadarbošanos ar nacistiem.
Nesenāk, Gorbačova laikā, Tečere taču iebilda pret Vācijas apvienošanu! Piemirsies!
Patinot atpakaļ vēsturi, pat šodienas neoficiālos paziņojumos var sameklēt daudz interesanta un neglaimojoša.
Tāpēc jau eksistē valstu vadītāji, kuri izsaka oficiālo viedokli un pastāv reālpolitika.

Atbildēt

Ex-seržants

15.04.2020. 18:25

»

paardomas

Bet Latvijā viss tas pats,tikai te valda Briseles/Vašingtonas apvienotā politmafija


2013. gadā Valsts prezidenta Konstitucionālo tiesību komisijas priekšsēdētājs Egils Levits nāca klajā ar Latvijas Republikas Satversmes preambulas projektu ar mērķi uzsvērt, ka "Latvija nav vis nejaušs vēstures blakusprodukts, bet gan mērķtiecīgi radīta valsts un latviešu identitātei ir divas saknes - latviešu tautas dzīvesziņa un kristīgās vērtības". Kā nacionālas valsts darbības pamatprincipi ir minēta demokrātija, tiesiskums, sociālā atbildība.
1. nodrošināt latviešu nācijas pastāvēšanu cauri gadsimtiem,
2. nodrošināt latviešu valodas un kultūras saglabāšanu,
3. nodrošināt katra cilvēka un visas tautas labklājību.
----------------------------------------
Kaut arī pēc tautības neesmu latvietis, tomēr, ja man būtu tāda izdevība, tad balsotu par šo tekstu ar rokām un kājām. Par kristīgajam vērtībām izteicos jau iepriekš savos rakstos.
Tas , ka kremļa imperiālisti uzskata Baltijas valstis par “nejaušu vēstures blakusproduktu”, līdzīgi ka Staļins savulaik izteicās par Poliju kā “kroplīgu Versaļas līguma veidojumu”, nav noslēpums.

Atbildēt

ha-ha

15.04.2020. 18:17

»

2021

Varēja autors papētīt tagadējās Krievijas imperatora laikus ar iepriekšējiem un ar citām lielām impērijām - piemēram Ķīnas. Kas tur visiem bija kopējs un kas notika šajās impērijās pirms tās sabruka un kāda loma bija imperatoriem...


Nokāpi uz zemes?
Nezini gadījumā, cik % krievu tautas atbalsta Putinu?
Jācer, ka kļūdos, bet izskatās, ka arī latviešu atbalsts Putinam varētu būt lielāks kā Levitam.
Un kāpēc tā?

Atbildēt

2021

15.04.2020. 18:13

»

ha-ha

Dievinu gaišreģus


Tev vidal sasun derēs. Staigā tālāk.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: