Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Buržujs

05.07.2020. 16:35

Atvaino Reini, bet man radās iespaids ka rakstot šo rakstu esi pīpējis savu uzvārdu😊

Atbildēt

Liene

05.07.2020. 13:38

»

Edzus

Nekāda pa taisno nav, naudu no valsts saņem uzņēmums, kurš pēc tam to ieskaita darbinieka konta. Nekāda helikoptera nauda lv netika dalīta, te nav ASV. Šeit valdība kārtējo reiz ir visu salaidussi dirsa. Un nauda ir iedalīta tiem kuri ir izdevīgi tai


Nezinu, no kurienes ņemat savu informāciju un vai jums vispār ir bijusi kaut mazākā saskarsme ar dīkstāves pabalstiem, bet ja vēlaties, tad varu atsūtīt izrakstu no sava bankas konta, kur redzams, ka dīkstāves pabalsts ienāk pa taisno no Valsts, bez uzņēmuma starpniecības.

Kā būtu, ja Jūs neizplatītu nepārbaudītu vai nekorektu informāciju? Viela pārdomām ;)

Atbildēt

Daugins

02.07.2020. 12:37

Neaizmirstiet visus ar kesenfelda mintos saistītos ātro kredītu kantorus.

Atbildēt

Sotnieks

25.06.2020. 07:44

»

Karote

Kaut kad migla kritīs. Naivā jūsma, ka pietika tikai atgūt LR neatkarību, un tad visiem spīdēs tikai Saule, un ja kas nav tā,tad vainīgi ir krievi, okupācija, utt, pamazām mainīsies. Viss notiekošais ir daudz ciniskāks, nežēlīgāks, kā pilsoņi ir gatavi to aptvert. Pagaidām, atbalstam augļotājus, maitas...


Kad migla kritīs, būs sen par vēlu.Tik apolitisku, neizglītotu un inertu tautu nekas labs negaida.Gudri ļaudis tam pašam Kariņam un Viņķelei vairs neļautu sevi ieslodzīt otro reizi kaut kādu iesnu dēļ.Un šie kretīni to ar prieku izdarīs, jo kovid propogandas mašīna maļ pat jūnijā.Kas gan mēs esam par tautu, ja nespējam savu darbu, dzīvību un brīvību aizstāvēt pret globālo baņķieru apmaksātu neliešu bariņu?

Atbildēt

es

23.06.2020. 15:33

Lai sanem tos pabalstus, tikai tad ir jabuut noteikumam, ka dividendes uznemums nedrikst maksat.

Atbildēt

tie "glupie amerikāņi "

22.06.2020. 18:06

»

RP

Piekriitu


vispār ir lieli oriģināļi :)))

Atbildēt

Edzus

22.06.2020. 07:36

»

Liene

Kāds absolūti bezjēdzīgs raksts...


Nekāda pa taisno nav, naudu no valsts saņem uzņēmums, kurš pēc tam to ieskaita darbinieka konta. Nekāda helikoptera nauda lv netika dalīta, te nav ASV. Šeit valdība kārtējo reiz ir visu salaidussi dirsa. Un nauda ir iedalīta tiem kuri ir izdevīgi tai.

Atbildēt

Steve Hoffman

22.06.2020. 02:00

Labdien, dāmas un kungi!
Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts (aizdevums)?
Liela daļa cilvēku saskaras ar nelaikā esošām finanšu problēmām, un vairums no viņiem augsto procentu likmju, nepietiekamā nodrošinājuma, parāda un ienākumu attiecības, zemā kredītvērtējuma vai citu iemeslu dēļ nespēj saņemt kapitāla aizdevumus no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām.

Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, es ieteiktu jums sazināties ar manu uzņēmumu, un mēs jums palīdzēsim saņemt aizdevumu.
Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums, hipotēkas aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Lai iegūtu vairāk informācijas; šeit ir mūsu kontaktinformācija.
Kontaktpersonas e-pasts: novicapfinancialservices(at)gmail.com
Kontakta numurs: +31642117819 (WhatsApp)

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Atbildēt

Bondares glezna

21.06.2020. 21:00

»

Liene

Kāds absolūti bezjēdzīgs raksts...


ASV iedzīvotājiem izmaksāja 1200 pieaugušajiem, 500 usd par bērniem. Bankas, kuros iedzīvotāji ņēmuši kredītus, ieturēja no šīs naudas regulāros kredīta maksājumus. Dažam pat visus 1200 usd. Vai ASV atbalstīja iedzīvotājus, vai bankas? Opciju sola atkārtot.

LV nav nekāda labdarības krganizā ina. 4. maija korporācija pabalsta vien korporācijai lojālis visiem spēkiem - likumīgi un nelikumīgi!

Atbildēt

Liene

21.06.2020. 20:36

Kāds absolūti bezjēdzīgs raksts.
Dīkstāves pabalstus saņem darbinieki pa tiešo, nevis uzņēmums.
Dīkstāves pabalstu varēja saņemt tikai darbinieki, kuri reāli ārkārtas situācijas dēļ vai pieprasījuma krituma dēļ strādāt nevarēja. Tātad, kas šajā gadījumā būtu alternatīva?

Šie uzņēmumi nepieprasa dīkstāves darbiniekiem uz periodu, kad krities apgrozījums vai darbinieki ierobežojumu dēļ nedrīkst strādāt, tātad:
1) Uzņēmums viņus atlaiž, darbinieki pieprasa bezdarbnieku pabalstus
2) Uzņēmums brutāli dedzina naudu uzturot darbiniekus, kurus esošajā situācijā viņiem nevajag (izklausās, protams, cēli, bet ar tādu mentalitāti šie uzņēmumi nepelnītu milijonus, līdz ar to arī NEIEMAKSĀTU MILIJONUS VALSTS BUDŽETĀ)

Dīkstāves pabalstus varēja saņemt tikai darbinieki, par kuriem tika nomaksāti nodokļi. Diezgan loģiski, ka krīzes laikā viņi pieprasītu palīdzību no valsts, jo to ir nopelnījuši gadiem maksājot valsts budžetam.

Par ko ir šis raksts, es tiešām nesaprotu...
Parādīt, cik maza izpratne par esošo situāciju ir raksta autoram? :)

Atbildēt

Jancis

21.06.2020. 20:27

Tāpēc viņi jau ir bagāti, ka ir skopi un lieku kapeiku neizdos, vēl jo vairāk darbiniekiem. Cita lieta, kad tāds Zuzāns pērk augstvērtīgās Bondares gleznas.

Atbildēt

klaunam

21.06.2020. 19:55

Dīkstāves pabalstus maksā nevis uzņēmumiem, bet DARBINIEKIEM. Turklāt piemēri galīgi garām- azartspēļu biznesa slēgšanai nebija nekāda sakara ar kroņvīrusu, Ošleja firma cieta tieši no robežu slēgšanas.

Atbildēt

AT

21.06.2020. 16:12

Tad kā saprast to ka tiek atbalstītiazartspēļu biznesmeņi,bet skolu tehniskajiem darbiniekie pasaka ka Pabalsts nepienākas,bet var iet bezalgas atvaļinājumā.
.

Atbildēt

lote

21.06.2020. 14:09

Zīmīgi ir tas, ka cilvēki, kuriem ar finansēm patiešām ir grūti, tie kautrējās griezties pēc palīdzības vai arī ja to darītu, tad viņiem jāatbilst ienākumiem - uz cilvēku mazāk nekā 128 eiro mēnesī. Reirs skaidroja, ka pabalsti pienākas tiem, kuru ienākumi samazinājušies par 30%, neatkarīgi no iepriekšējo ienākumu lieluma, kaut vai 5000 eiro mēnesī???? Tāpēc mums ir jāstiprina Sociālistu partija, kas domās vairāk par mazturīgiem.

Atbildēt

Karote

21.06.2020. 13:32

Kaut kad migla kritīs. Naivā jūsma, ka pietika tikai atgūt LR neatkarību, un tad visiem spīdēs tikai Saule, un ja kas nav tā,tad vainīgi ir krievi, okupācija, utt, pamazām mainīsies. Viss notiekošais ir daudz ciniskāks, nežēlīgāks, kā pilsoņi ir gatavi to aptvert. Pagaidām, atbalstam augļotājus, maitas putnus,baņķierus, un rāmi noskatamies, kā mirstošiem bērniem jāsaziedo privāti. Kas tas ir, ja ne miglas aklums.

Atbildēt

AG

21.06.2020. 13:22

Kapitālismā jebkura krīze vai pat karš, kādam ir pamatīgs peļņas laiks un iespējas labi nopelnīt.Tādēļ šai sistēmā nemēdz runāt par godigumu vai sirdsapziņu, aizmirstiet par to.Mūsu iedzīvotajiem dezinfikcijas šķidrums veikalā maksā it kā tas būtu no zelta, bet reklāmas nolūkos mūsu valsts to dāvina citiem par velti.Lūk cik mēs esam saprotoši un labi, vai vismaz tādi izliekamies.

Atbildēt

...

21.06.2020. 11:40

»

skribentiem un viņu līdzvaukšķiem

Boļševisma rēgs turpina klīst pa pasauli - visiem jābūt VIENLĪDZ nabagiem, jā...


Boļševisma rēgs tas pats cionisma rēgs vien ir.Plānveida ekonomika nekur nav pazudusi,tagad to sauc par brīvo tirgu.Ir smalki saplānots cik palmu eļļas katram jāapēd un cik zeķu jānovalkā.Un vēl,sovdepijas laikā tik nekvalitatīvas preces neražoja,tagad viss peļņai,ne cilvēkam.

Atbildēt

skribentiem un viņu līdzvaukšķiem

21.06.2020. 11:22

Boļševisma rēgs turpina klīst pa pasauli - visiem jābūt VIENLĪDZ nabagiem, jā ?!

Vai tad turīgajiem visi labumi no gaisa nokrita ?

Ja ir godīgi maksāti nodokļi, tad VIENĀDUS kompensāciju procentus saņemt būtu
tikai TAISNĪGI no valsts puses !!!
Jo vairāk - kad tos aizņemtos MILJARDUS vajadzēs visādiem šaraškina kantoriem
ATDOT, tad turīgie būs pirmie, par kuriem "atcerēsies"...

Cik naudas izteiksmē tie procenti ir VĒRTĪGI atkarīgs tikai no uzņēmēja(vai "uzņēmēja")
paša gudrības un izveicības(esam taču KAPITĀLISMĀ ! )...

PLĀNVEIDA ekonomikā varēja atļauties POLITISKUS lēmumus.
Kur tu tagad esi PLĀNVEIDA ekonomika ? Atsaucies !!!

Atbildēt

21.06.2020. 09:03

»

?

No kurienes tu zini, ka neesi gļotains šķidrums kādā traukā, kurš reaģē uz elektromagnētiskā lauka izmaiņām un domā, ka staigā, raksta komentārus


Rekur melu midzeņi pavisam svaigi tiek aiz rokas pieķērti melos, par Sietlas protestiem
https://youtu.be/aEWjQOnrZRg

Atbildēt

21.06.2020. 08:58

»

?

No kurienes tu zini, ka neesi gļotains šķidrums kādā traukā, kurš reaģē uz elektromagnētiskā lauka izmaiņām un domā, ka staigā, raksta komentārus


Bet tie melu midzeņi visu laiku tiek aiz rokas pieķerti melojot. Kurš normāls cilvēks viņiem ticēs?
rekur daži aiz rokas pieķertie meli apkopoti vēl no 90jiem gadiem https://youtu.be/2eEY-9kUkyg

Atbildēt

21.06.2020. 08:41

»

No kurienes tu to zini? Melu midzeņi tev to paziņoja


Pasaule balstās uz meliem un korupcijas. ASV ir melu un korupcijas citadele. Mediji tur melo visu laiku, arī n-tās reizes tiek pieķerti aiz rokas melojot. ASV pat korupcija ir legalizēta un tiek cēli saukta par lobēšanu. Pedofīls Epšteins tika pieķērts pedofīlijā, jebkurš parasts cilvēks dabūtu vairākus mūža ieslodzījumus, bet viņš noslēdza vienošanos ar prokuroru un palika brīvībā itkā nekas nav noticis. Kad viņu otro reizi apcietināja, viņš itkā pakārās, bet video novērošanas kameras pēkšņi nestrādāja.

Lībija bija turīgākā valsts Āfrikā. Pēc tam, kad Lībija tika atbrīvota no tirāna, tagad tur pilsoņu karš, cilvēkiem galvas griež nost un ir atgriezušies vergu tirgi, cilvekus kā vergus tirgo https://youtu.be/pz-WBmQ5drc

Atbildēt

Skaidrs

21.06.2020. 08:33

Pat Bībelē tas pateikts vienā vārdā!

Atbildēt

?

21.06.2020. 08:32

»

No kurienes tu to zini? Melu midzeņi tev to paziņoja


No kurienes tu zini, ka neesi gļotains šķidrums kādā traukā, kurš reaģē uz elektromagnētiskā lauka izmaiņām un domā, ka staigā, raksta komentārus?

Atbildēt

21.06.2020. 08:12

»

nemuldi un nefantaze

asv covid-19 inficeto un saslimuso skaits pedejas dienas strauji palielinajies


No kurienes tu to zini? Melu midzeņi tev to paziņoja?

Rekur nupat Trumps savāca pilnu stadionu atbalstītāju, pievērsiet uzmanību cik daudziem ir maskas.
Vīruss paņēma brīvdienas
https://www.facebook.com/officialteamtrump/

Atbildēt

nemuldi un nefantaze

21.06.2020. 06:04

»

Rekur 2. jūnijā protesti Francijā, vismaz desmitiem tūkstošu cilvēku, ja ne pāri simts, nav kur ābolam nokrist...


asv covid-19 inficeto un saslimuso skaits pedejas dienas strauji palielinajies.

Atbildēt

Vlads

20.06.2020. 22:38

Šis ir pretīgi. Uzņēmumi, kuri pelna miljonus un izceļas ar visādām arišķībām nevar vai negrib krīzes laikā palīdzēt saviem darbiniekiem. Skarbi.

Atbildēt

ha-ha

20.06.2020. 22:17

Priekš tā jau par naudas izdalīšanu lēmumus pieņem visādi okupācijas režīma superaktīvisti,kuru pienākums pēc definīcijas ir valsts izlaupīšana.Pēc analoģijas Kaponem vajadzētu būt ASV finanšu ministram,tikai glupie amerikāņi nezin kāpēc iebāza viņu cietumā.

Atbildēt

20.06.2020. 21:09

Rekur 2. jūnijā protesti Francijā, vismaz desmitiem tūkstošu cilvēku, ja ne pāri simts, nav kur ābolam nokrist
https://twitter.com/seokjincaffe/status/1267881403896692736
Tādi paši jūnijā bija daudzās valstīs un it sevišķi ASV pilsētās, ar vismaz n-tajiem desmitiem tūkstošu cilvēku. Vīrus pēkšņi paņēma brīvdienas

Atbildēt

Valsts korporācija

20.06.2020. 19:59

atbalsta savējos mākslīgi radītajā ekonomikas krīzē. Nu un? Ātrāk nosprāgst tie, kuriem sniedz palīdzību! Forši!

Atbildēt

zose

20.06.2020. 19:42

Vispār nevajadzēja nekādus dīkstāves pabalstus, ja ir bezdarba apdrošināšana

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: