Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Alfreeds

05.07.2017. 09:17

»

Derigas zinas

Jau sen apvienojas un vienas kabatas uznemumi-BAO-Zaļa josta(Vilgerts-Vejonis) un Clean-R -EcoRija(Šķele).Tas takvisiem zinams


skjeles impeerijai veel jaapieskaita daljas Riigas siltumaa, kopuznjenums ar Riigas siltumu, Ceesu CDzP, runaa, ka arii siltumu razjojosais uznemums Veeju pilseetaa.

Atbildēt

Derigas zinas

05.07.2017. 08:00

»

Pilnsabiedrības kartelis:

Eco Baltia, gan CleanR metušies kopà


Jau sen apvienojas un vienas kabatas uznemumi-BAO-Zaļa josta(Vilgerts-Vejonis) un Clean-R -EcoRija(Šķele).Tas takvisiem zinams😊

Atbildēt

Pilnsabiedrības kartelis:

05.07.2017. 04:30

»

Norba

Lato, kà Jûs smidinàt mani un čakarèjat tautu:) Vakar man bija sapnis...


Eco Baltia, gan CleanR metušies kopà.

Atbildēt

ghighighi

04.07.2017. 20:14

Par to Madame, kure neko nav zinājusi, tūlīt sāks strādāt, apsekot un ko tur vēl:
Kādu laiku atpakaļ, caur Kurzemes ostām, ar prāmi nāca iekšā dikti smirdīgas fūres ar tiem pašiem sūdiem, kas te svila.
Un viņas nebūtu nekur tikušas bez Madame kantora atļaujas. Gan jau arhīvos tie papīri ir.

Atbildēt

Norba

04.07.2017. 20:02

Lato, kà Jûs smidinàt mani un čakarèjat tautu:) Vakar man bija sapnis.
Ar nozari nesaistïtam cilvèkam, grûti bûtu aprakstît Màrupes gadïjumu:) Secinàjums viens - kura uzñèmuma mediju agentûra Jûs atbalsta - Škele vai Tamuzs?
Labàk jau pajautàt, kà pédèjos gados Jûrmalà uzvar Clean R - atkritumi, pilsètas ielas, pludmale... Aaa, liekas, ka Liepæjas autobusu parks veic kaut kàdus tur pàrvadàjumus. A tas jau atkal pastarpinati Skelem.

Un tad mistika ar Liepàju. Liepaja sadalîta 2 dalàs - vienà uzvar Clean R, otrà Eco Baltia. Interesanta cena, katrà rajonà tikai 0.01 centa pàrsvars. Vai nav dîvaini??? Lapsa, bûtu par šito painteresèjies. Manupràt, tur Konkurences padomei bûtu darbins.

Izskatàs, ka gan Eco Baltia, gan CleanR metušies kopà. Nu ja, ko tur teikt... Sapni redzèju, kà abu uzñemumu amatpersonas un augstàkà lîmena vadîba sëz kopà lozà un nemaz nepiesataigà viens pie otra. It īpaši, kad briest káds iepirkums.

Atbildēt

viss miglā tīts

04.07.2017. 19:50

Labi, ka ir Koļegova, uz kuru visiem izgāzt dusmas, taču man šķiet, ka "jārok" dziļāk... Tad arī atklāsies, kāpēc valsts tik ātri atrod naudiņu, lai š'muci savāktu. Un kas savāks, tas arī izklausās amizanti...

Atbildēt

Inta

04.07.2017. 19:18

Mūsu ģimene savulaik atteicās no mazdārziņa, jo nespējām nosargāt izaudzēto ražu. Vairākas reizes tika uzlauzta dārza būdiņa un nozagti tur esošie necilie instrumenti – lāpsta, grābekļi, spaiņi, šķēres. Vienreiz pat bija piegānījuši būdiņā.
Tagad pērkam tirgū no zemniekiem, bet paši mēdzam uz Lucavsalu ar velosipēdiem aizbraukt un vienkārši laiski atpūsties, diemžēl ļoti publiski tas, nevar iegūt tādu intīmo telpu kā savulaik koku un krūmu dzīvžoga ieskautajā zemes pleķītī.
Lieliski ādas reģenerācijas procesu veicina uz godži ogu bāzes veidots krēms. Likās, ka kārtējais mārketinga triks, bet kaut kā iegadījās brīva nauda, domāju – kāpēc gan nē, ņemšu un pamēģināšu. Tagad lietoju nu jau pusgadu, spogulī man pretī tagad skatās trīsdesmitgadīga sieviete, lai gan man jau pāri 40. https://goo.gl/s3LSak

Atbildēt

Baboon

04.07.2017. 18:12

Pamatatbildība par nelegālās izgāztuves veidošanos Jūrmalā jāuzņemas Valsts vides dienesta (VVD) vadītājai Ingai Kolegovai, intervijā laikrakstam "Latvijas Avīze" šādu pārliecību pauž Saeimas deputāts, bijušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis (VL-TB/LNNK).
Vaicāts, kā varēja veidoties nelegāla izgāztuve, kas sadega Jūrmalā, un kas par to atbildīgs, Cilinskis nosauc Koļegovas vārdu, piebilstot, ka "nav pareizi, ka amatpersona, kas ko tādu pieļāvusi, paliek savā vietā".

Atbildēt

Kiruņā arī vide jāsargā

04.07.2017. 17:50

SIA "Prisma M" godīgi paziņoja,ka naudas nav.Bet ziedriem taču ir.Kā to dabūt?Tiesā?Jau dabūjām paši maksāt!Pieteiksim karu!Lai zviedru laiki atgriežas-pēc godpilnas kapitulācijas,protams.

Atbildēt

sūdu čupa

04.07.2017. 17:19

rokas nos no kristaaltiiras kolgegovs!!!!

Atbildēt

vērīgais

04.07.2017. 15:42

Papētiet Koļegovas amatpersonu deklarāciju vēsturi. 2009.gadā viņai pēkšņi ne no kurienes uzrodas nauda, ko aizdot, kaut kam vairāk kā 160 000 toreizējo latu apmērā. Iepriekšējos periodos viņai tāda nauda pat sapņos nav rādījusies. Bet 2009. gadā sākas viņas nezināmas izcelsmes bagātības legalizēšana caur Valsts amatpersonas deklarācijām. Turpmāk viņai un viņas radinieku firmai pallogs fantastiski veicas. Super dividendes, kuras tiek saņemtas, atdāvinātas atpakaļ un nez kas vēl sadarīts vienvārdsakot sashēmots. Pietiek, pajautājiet VIDam - a audits tajā pallogā jebkad ir bijis? Tā, kā prasītos uz visa šī fona!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: