Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uzvareejushie idioti, kas neprot braukt pa laukiem

05.09.2022. 11:14

Jums tur veel asfalts. Mums nav. Ziemaa atkal naaksies saskarties ar shoferiem, kas neprot braukt.

Atbildēt

nav

05.09.2022. 09:12

»

Vai nav jocīgi?

Helmanis tā brēc un kritizē citus, bet pa to laiku nevienam nestāsta, kur tad ir palicis vietējais Ogres pārvadātājs - Ogres autobuss! Vai tik tas nebija daļēji pašvaldības uzņēmums? Kaut kā pēkšņi klusi vietējais pārvadātājs ar kādiem 20-30 autobusiem pazudis bez galiem


Ministrijas pārvadātāju konkursi/lotes bija rakstīti, lai izslēgtu no tirgus vietējos pārvadātājus. Un izslēdza daudzus, gan Ventspils Reisu, gan CATA, poalasi konkursu rezultātus pa lotēm! Kāds tur sakars ar Helmani? Ir jocīgi, ka daudzi komentētāji ministrijas noziegumus grib "piešūt" Helmanim.

Atbildēt

līdzīgi

04.09.2022. 15:55

»

Ojārs Paceplītis

Es arī gaidu, kad Tālis man atvainosies - viņš apsolīja vilcienu uz Bolderāju, taču tas kā nav tā nav. Vairs pat nesola


Ojāram,bija lielas cerības vienreiz tikt pie normāliem PV,kuru iepirkumus nevar atrisināt jau en-tā valdība.Tā pat Linkats nežēloja krāsas iekrājot dzelzceļa infrastruktūras un tīkla iezīmēšanu progresīvās krāsās.Šodien no visas krāsu paletes ir palikusi 'neizdarīta darba' pēcgarša.Žēl,jo uzskatīju viņu par vienu no labākajiem ministriem Kariņa valdībā.

Atbildēt

Latgaliešu izcelsmes uzņēmējs no Teksasas Pēteris Ragaušs

04.09.2022. 08:44

Latvijas nākotnes jautājums ir čangaļu terminālis Skultē!

Atbildēt

Pelmenis

04.09.2022. 06:13

»

Helmanis

Paldies par atbalstu


Privāta gan. Bet kādas dotācijas saņem no valsts. Šķēlisti un šleseristi nez kurā paaudzē tur sēž kā pielaulāti, kā jebkur, kur var slaukt valsts naudu. Tagad atkal raujas pie varas, tā paša iemesla dēļ.

Atbildēt

karsējmeitene

04.09.2022. 06:08

»

Fans

Kaut kā aizdomīgi izskatās! Neesmu Konservatīvo fans, bet pēdējā laikā visvairāk viņiem krīt virsū Zemnieki un tiem aktīvi piebalso Nacionāļi. Laikam ir par ko


Protams, ZZS galvenā Hūte jau visās savās ķibelēs ar tiesībsargājošām institūcijām vaino Bordānu. Hūte tā arī nav sapratis, ka visu nevar nopirkt par naudu. Un cik tad ilgi tie stipendiāti var atstrādāt. Bet NA joprojām ir Lemberga pionieru pulciņš.

Atbildēt

Helmanis

03.09.2022. 20:00

»

atbilde

Lasot tavu komentu, saprotu, ka esi gan DUMJŠ


Tu mani atšifrēji! :o

Atbildēt

Pēc uzņēmumu datiem

03.09.2022. 17:35

»

Vai nav jocīgi?

Helmanis tā brēc un kritizē citus, bet pa to laiku nevienam nestāsta, kur tad ir palicis vietējais Ogres pārvadātājs - Ogres autobuss! Vai tik tas nebija daļēji pašvaldības uzņēmums? Kaut kā pēkšņi klusi vietējais pārvadātājs ar kādiem 20-30 autobusiem pazudis bez galiem


parādās, ka SIA Ogres autobuss, kas pastāvējis no 1996.gada, 2019.gadā pievienots Cēsīs reģistrētai AS CATA. A kur bija Helmanis un viņa viltus nacionālā prokrieviskā ZZS banda, ka ļāva novada pasažieru pārvadātājam pārreģistrēties uz kaut kādām Cēsīm? Vēl pagājušā gadā Ogres autobusa autobusi nodrošināja reisus Ogres novadā, tagad pēkšņi Helmanis pirms vēlēšanām tēlo muļķi, it kā sirgtu ar amnēziju.

Atbildēt

Vai nav jocīgi?

03.09.2022. 15:15

Helmanis tā brēc un kritizē citus, bet pa to laiku nevienam nestāsta, kur tad ir palicis vietējais Ogres pārvadātājs - Ogres autobuss! Vai tik tas nebija daļēji pašvaldības uzņēmums? Kaut kā pēkšņi klusi vietējais pārvadātājs ar kādiem 20-30 autobusiem pazudis bez galiem!

Atbildēt

Fans

03.09.2022. 14:10

Kaut kā aizdomīgi izskatās! Neesmu Konservatīvo fans, bet pēdējā laikā visvairāk viņiem krīt virsū Zemnieki un tiem aktīvi piebalso Nacionāļi. Laikam ir par ko.

Atbildēt

JZ

03.09.2022. 13:46

»

Helmanis

Paldies par atbalstu


Nav par ko. Tas bija tikai skubinošs pamudinājums. Tā kā mitinos Aizkraukles pusē. kur ir tas pats pārvadātājs, kas strāda ar tādām pašām metodēm kā Ogres novadā, tad tā man tomēr ir spiesta lieta solidarizēties, kaut vai piebalsojot bļaustības korim. Ja bezgodis Godiņš nevar lauzt līgumu ar izpildītāju, kurš nepilda līgumu, tad tas izskatās tāpat kā nevarība atcelt pavisam OIK maksājumus blēdīgajiem elektrības ģenerētājiem.

Atbildēt

ja netiek pildīts līgums

03.09.2022. 13:38

»

Helmanis

Paldies par atbalstu


to var lauzt

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.09.2022. 12:51

Priekšvēlēšanu kņada.
Par autobusu reisiem runājot, covid laikā mūsu varas ekonomikas slepkavas (tai skaitā - gan Helmaņa pārstāvētā partija, gan Lainkaita pārstāvētā) aizliedza nepotētajiem autobusu vadītājiem sēsties pie stūres. Vācijā tādu ierobežojumu nebija, un minēto šoferu bars aizbrauca darbā uz turieni. Jau tad strādāja gandrīz vienīgi pirmspensijas un pensijas vecuma šoferīši. Tagad potes ir sākušas darboties un arī aizbraukušie laikam neatgriežas - šoferu trūkst gan Liepājas autobusu parkam, gan Rīgas satiksmei, reisi "izkrīt" arī Latvijas Sabiedriskajam autobusam. Neko neesmu dzirdējis par problēmām CATA un VTU. Paši vainīgi, un nevajag tagad te bļaustīties. Ceru, vēlētājiem pietiks prāta "novērtēt" esošās koalīcijas partijas.

Atbildēt

atbilde

03.09.2022. 12:28

»

Helmanis

Paldies par atbalstu


Lasot tavu komentu, saprotu, ka esi gan DUMJŠ

Atbildēt

Helmanis

03.09.2022. 11:53

»

JZ

Man tiešām patīk, kā Helmanis cīnās. Agrak man bija kontakti ar viņa partiju, bet diemžēl ne ar viņu pašu. Man tie liekulīgie, bet bļaustīgie mīkstmieši ātri vien apnika, un nekādas vajadzības nebija pēc viņiem, bet ar Helmani iespējams būtu varējis kārtot lietas


Paldies par atbalstu!
Īstenībā es bļaustos, nevis cīnos! Neesmu tik dumjš, ka nesaprastu, Liepājas autobusu parks ir privāta firma, nevis SM pārvaldībā.
Bet vairums no jums jau ir tik dumji, ka to nesaprot ;)
Un man visvairāk bailes, ka neatjauno tiesvedību!

Atbildēt

Darbe devēje asociāceje

02.09.2022. 23:46

»

kur paliek cilvēki?

Autobusiem trūkst šoferu, skolās - skolotāju, veikalos trūkst pārdevēju


Nāce strādē, maksēs labe, simte ruble pa simte gade.

Atbildēt

kur paliek cilvēki?

02.09.2022. 23:23

Autobusiem trūkst šoferu, skolās - skolotāju, veikalos trūkst pārdevēju...
Vai pie vainas ir emigrācija, vai jaunie ļaudis negrib strādāt?

Atbildēt

Idioti

02.09.2022. 21:30

Ārkārtas situācija tāpēc ka autobuss neiet? Un ar ārkārtas situāciju iedzīvotājiem viņi plāno uzspiest vilkties kājām līdz ogrei?

Atbildēt

Haralds Kalns

02.09.2022. 20:56

Pirms nokļūšanas minestrejas ratiņkrēslā Linkaits bija uzmeties par konsultantu- padomnieku- mācītāju visos iespējamos kantoros! Tagad izrādās, ka Tālis, abi ar Godiņu, nav mīzēji, bet Šķēle šos abus dirsina kā pēc notīm!!!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

02.09.2022. 20:43

Pat nav vairs smieklīgi. Pie visām trīsdesmit gadus shēmošanām un zagšanām vainīgie nu atrasti - Bordāns&Co. Nabaga kremļaku politmafija, nezinātājam taisni vai žēl jūsu paliek.

Atbildēt

from abroad

02.09.2022. 19:41

Klau, Egil, Tu velti tērē laiku un enerģiju. ŠI TO MĒSLA GABALU sargā Bordāns ar saviem pajoliņiem –deputātiem jauniešiem. Kankariņš, ja būs jāizvēlas starp NA vai Konservatīvo partiju, uzmetīs nacionāļus. Jo no Bordāna un viņa sponsoriem –Skultes termināļa īpašniekiem nauda nāk/nāks fantastiska! Nacionāļi nav tik maksātspējīgi jeb ir godīgāki. Redzēs kā to visu novērtēs tauta pie vēlēšanu urnām. Pagaidām Kankariņs un jenoti ir topā.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

02.09.2022. 19:39

Es arī gaidu, kad Tālis man atvainosies - viņš apsolīja vilcienu uz Bolderāju, taču tas kā nav tā nav. Vairs pat nesola...
Taču autobusi Ogrē gan jau būs - rudenī aizies Tālis un atnāks autobusi.

Atbildēt

wow

02.09.2022. 19:32

Diezgan smagi Linkaitis un SM degradējušies....

Atbildēt

JZ

02.09.2022. 19:26

Man tiešām patīk, kā Helmanis cīnās. Agrak man bija kontakti ar viņa partiju, bet diemžēl ne ar viņu pašu. Man tie liekulīgie, bet bļaustīgie mīkstmieši ātri vien apnika, un nekādas vajadzības nebija pēc viņiem, bet ar Helmani iespējams būtu varējis kārtot lietas...

Atbildēt

Kauns

02.09.2022. 18:56

Sanita apēdusi ar maizi kaunu,tā melot nedrīkst,ir jāiet prom no šī amata par autobusu kontrolieri.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: