Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

;)

05.08.2019. 13:22

»

Pietiek

Jani


Fakts, ka būs labāk - Reirs jau publiski sāk kritizēt Jaunzemi un klusiņām bīdīt Podiņu uz ģenerāļa pakāpi. Interesanti, vai pietiks ar Reira slavas dziesmām Podiņam, lai MK to piešķirtu, vai būs teikšana arī citiem ministriem? Podiņa darba rezultāti īpaši nodokļu un naudas atmazgāšanas lietās, ko Kariņš un Jaunzeme deklarē kā prioritāti, ir ļoti zemi. Podiņš gan mēģina aizmālēt acis ar lietām, kas uzsāktas muitas policijā - skaidras naudas nedeklarēšana utt. Uz statistikas safabricēšanu viņš liels meistars!

Atbildēt

Pietiek

04.08.2019. 18:50

Jani :)
Ja raksta tad viss ir labi Un par mums vel atceras
bet ja raksta sadu murgu tad ir vai bus labak ka bija!

Atbildēt

?

04.08.2019. 18:37

»

TTT

Tā vien šķiet, ka Čerņecki, Dambīši, Prusaki visi tādi gudri shēmotāji, bet pārējie tādi lohi pie ratiem stāv. Tā sanāk, ka Jaunzeme ir tukša vieta, gadiem sēžot dažādos amatos neko ne saprot, ne sajēdz no galma spēlēm. Gan raksts, gan komentāri kā Andersena pasakas. Izdzīvos tas, kurš sapratīs, ka ...


Pie kādiem ratiem, tad tie citi stāv, ja šamējie tur? :)) Jaunzeme nav muļķe, bet tukša vieta gan, jo nu nav viņai savas komandas - neviens neļāva tādu veidot! Varbūt raksts un komenti ir kā Andersena pasakas, bet līdz šim šeit publicētās Andersena pasakas un komenti par VID piepildījušies 100% . Tiem, kas nav tajā VID vietuvē, vai tuvu tam, tās var šķist ne tikai Andersena, bet pat Grimmu pasakas :)))

Atbildēt

TTT

04.08.2019. 09:10

»

...

Gribeetu jau ljooti, bet iisti nesanaaks, jo ar pielaidi vareetu buut skeersli raksta Astonkaajis sakaraa un attieciibu ar Dambiiti atsaluma sakaraa, kas ar Jurasha lietu un lieciibaam saistiits. Tad veel taa tiesaashanaas par rotaaciju... Te vajag gudraak, jo Jaunzemi tomeer neatkariiga komisija izveeleejaas...


Tā vien šķiet, ka Čerņecki, Dambīši, Prusaki visi tādi gudri shēmotāji, bet pārējie tādi lohi pie ratiem stāv. Tā sanāk, ka Jaunzeme ir tukša vieta, gadiem sēžot dažādos amatos neko ne saprot, ne sajēdz no galma spēlēm. Gan raksts, gan komentāri kā Andersena pasakas. Izdzīvos tas, kurš sapratīs, ka nevar strādāt ne tā kā de voša laikā, ne tā kā čerņecka laikā. Uzvarētāju tur tāpatās nebūs.

Atbildēt

...

03.08.2019. 17:50

»

?

Pa sarežģītu. Čerņeckis pats būs ģenerāldirektors


Gribeetu jau ljooti, bet iisti nesanaaks, jo ar pielaidi vareetu buut skeersli raksta Astonkaajis sakaraa un attieciibu ar Dambiiti atsaluma sakaraa, kas ar Jurasha lietu un lieciibaam saistiits. Tad veel taa tiesaashanaas par rotaaciju... Te vajag gudraak, jo Jaunzemi tomeer neatkariiga komisija izveeleejaas :))), kura neizveeleetos ne Podinu, ne Cernecki. Pats netiek, tad drosaakais ir savu ielikteni uz augshu pabiidiit un lielu varu iedot, bet, kad Jaunzeme kaarteejos s..us savaariis - izteikt neuzticiibu vai radiit apstaaklus, lai pati aiziet. Un, kursh, tad pilda, pilda un ilgi pilda pienaakumus liidz tik pat klusi kaa tagadeejaa amataa tiek ieslidinaats!!? Pareizi - Podins. Un nekaadu komisiju nevajag. Jaa, sheema sarezgiita, bet drosha... un kameer veel tie zurnaalisti attapsies buus taapat kaa:
http://www.la.lv/aizroteta-vid-darbiniece-tiek-atroteta

Atbildēt

pareizāk būtu

02.08.2019. 22:33

»

Q

Nostums Dambīti, vietā nāks rumpītis nocitas blēžu bandas, ko Latvijā sauc par partijām, sistēma jau nemainās


... latvieši jau nemainās, vēl joprojām ... vai arī paskaidro kas ir tā sliktāsistēma, kas nemainās

Atbildēt

Valdis

02.08.2019. 22:27

Un tad loģisks ir jautājums - Vai Cernecka brūnā modernā māja, pie kuras dažus gadus atpakaļ viņš runāja ar žurnālistiem TV ir uzceļama un uzturama par ierēdņa algu?

Atbildēt

Nebuus preciizi

02.08.2019. 21:21

»

Juris

Cerneckis ir tur kur ir pateicoties Dambitim


Pateicoties Dambiitim daudz kas savas laikaa Cerneckim kaa pa sviestu gaaja, bet tur, kur vinsh ir, vinsh ir pateicoties Rozkalnam no DP un daziem kopiigiem mediibu biedriem. Reira atbalsts tagad pateicoties Solvitai ;)

Atbildēt

Juris

02.08.2019. 21:01

Cerneckis ir tur kur ir pateicoties Dambitim.
Ar to viss ir izteikts!
Jus labak papetiet Bondaru gimenes paradus 😁

Atbildēt

!

02.08.2019. 19:31

»

Jautājums

Jaunzemes ieinteresētība šo personu atrotēšanā jau aklajam ir redzama. Gan jau ne par velti. Tik vinai sapnos nerādās, ka tie jau vinu pēc netīrā darbina padarīšanas aizrotēs tālēs zilajās


Tā nav Jaunzemes ieinteresētība - tas ir viņas uzdevums, pateicībā par amatu, no Vienotības... protams, ka pēc tam būs “brīva”, uz to jau lēnām iet ;) Viss Danas darbiņš vējā - ar rotācijām un koruptīvo saišu saraušanu. Kamēr Cīrule bija dzīva kaut kāds kurss bija uzņemts, lai attīrītos no tādiem Čerņeckiem, Podiņiem, Prusakām utt. Cīrule skaidri bija pateikusi, ka uz Podiņa vietu būs konkurss, a te paklusām fiksi iecēla Čerņecka p...as laizītāju, un Prusaku atrotēja. Ūdenī skatoties un kafijas biezumos :)))) , turpmākais scenārijs varētu būt šāds: uz visa šī fona Podiņu Reirs ar Čerņecka gādību uztaisa par otro Jaunzemes vietnieku, kas atbild par muitas un nodokļu policiju, un, protams, par akcīzi - kā agrāk Čerņeckis, apetīte aug ēdot - piemet vēl nelikumīgi iegūtu līdzekļu pārbaldi. Čerņeckim tik ērtā Prusaka kļūst par nodokļu un muitas policijas vadītāju - nav vairs nekādu risku un šķēršļu, jo IDP reiz uzsāktās Felkeru lietas daļa attiecībā uz šo kundzīti guļ dziļi, jo tagad IDP vada Prusakas pirmais vīrs. Un viss ir “bum bum čau” Vēl tikai jāizdomā, kur to Rudzīti likt, nepaklausīga un Podiņam pretī runās... tur kādu pakalusīgāku vajadzētu un Čerņeckim lojālu, varbūt , slavenā skolotājas dēla draudzeni Kuzminu?!?

Atbildēt

Jautājums

02.08.2019. 16:54

»

?

Kam vajadzīgi Dambīša talanti?!? Ka tagad ir atgriezušies amatos tie paši, Podiņš, Prusaka un Čerņeckis, pie kuriem Dambītis staigāja ar savu super caurlaidi :))) Astoņkājis rullē


Jaunzemes ieinteresētība šo personu atrotēšanā jau aklajam ir redzama. Gan jau ne par velti. Tik vinai sapnos nerādās, ka tie jau vinu pēc netīrā darbina padarīšanas aizrotēs tālēs zilajās.

Atbildēt

Robeza Austrumu

02.08.2019. 11:19

To ko Vins nopelnija taja laika vel teres vina mazberni

Atbildēt

lauķis

02.08.2019. 05:33

»

Tādi ir tie Vienotības gānītāji


Vienotība ir mūsu ēras gods,prāts un sirdsapziņa.Iespējams ka šis vārdu salikums kādam atsauks atmiņu.

Atbildēt

01.08.2019. 19:32

»

Ojārs

Tāda ir tā Vienotība


Tādi ir tie Vienotības gānītāji!

Atbildēt

?

01.08.2019. 14:27

Kam vajadzīgi Dambīša talanti?!? Ka tagad ir atgriezušies amatos tie paši, Podiņš, Prusaka un Čerņeckis, pie kuriem Dambītis staigāja ar savu super caurlaidi :))) Astoņkājis rullē!!!

Atbildēt

zane

01.08.2019. 14:18

Lai pārdod zelta brilles par 100.000

Atbildēt

P.

01.08.2019. 13:17

»

Q

Nostums Dambīti, vietā nāks rumpītis nocitas blēžu bandas, ko Latvijā sauc par partijām, sistēma jau nemainās


Zārks jau nevar palikt tukšā!

Interesanti, kur un kad varēs izlasīt par to, kas tagad figuranta vietā lietas kārto.

Atbildēt

vija

01.08.2019. 13:09

zaļajam dzīves veidam netiek līdzi. Vainīga jau solvita- nepaņēma līdzi uz itāliju

Atbildēt

ciniķis

01.08.2019. 12:39

»

Aizdomājos

Nesaprotu vienu- vai tiešām uz valsts pārvaldi kandidē tikai tie, kuriem parādi bankās, kuri neprot strādāt, neprot veidot savu biznesu? Izskatās, ka tāda kā "simtlatnieku biedrība"- nav darba, nav zināšanu, tad uz valsts apamaksātiem amatiem...Varbūt tāpēc arī stagnējam


Nē, kāpēc? Biznesmeņi ir bijuši politikā vadošos amatos. Piemēram, Šķēle, Šlesers utt. Aizmirsi, kas no tā sanāk? Oligarhāts. Jo biznesmeņa interese ir tikai peļņa. Tā viņš ir iekārtots psiholoģiski pēc savas domāšanas un citādi nemaz nevar būt. Tie, kurus neinteresē peļņa biznesā ļoti ātri bankrotē. Tieši šīs peļņas domāšanas dēļ valsts amats biznesmenim ir tas pats bizness, tikai ar labākām iespējām. Politiķu un ierēdņu amatos ir jābūt cilvēkiem, kuriem neinteresē nauda un luksus dzīvesveids. Tur ir jābūt tiem, kuri domā citās kategorijās. Tas, kas tur reāli ir, tas jau ir cits stāsts. Bet pa lielam valsts iestādēs tādi arī strādā, kuri ir mierā ar zemu, bet drošu atalgojumu un neko vairāk dzīvē viņiem vairāk arī nevajag, citam vispār tikai pensiju sagaidīt. Kaut arī viņi bieži vien čīkst, ka algas mazas, bet tajā pat laikā nav gatavi neko darīt, lai attīstītu sevi un savas prasmes labāk apmaksātiem amatiem vai savam biznesam.

Atbildēt

sola

01.08.2019. 11:18

»

Metalurgs

Reiram tagad cits talantigs padomnieks


REIRS ir glumāks par glumu.Un par viņa prāta spējām arī ir jautājums....vienotības pārbīdāmais skapis, kas siekalai tekot skatās saimniekiem mutēs.

Atbildēt

Aizdomājos

01.08.2019. 09:35

Nesaprotu vienu- vai tiešām uz valsts pārvaldi kandidē tikai tie, kuriem parādi bankās, kuri neprot strādāt, neprot veidot savu biznesu? Izskatās, ka tāda kā "simtlatnieku biedrība"- nav darba, nav zināšanu, tad uz valsts apamaksātiem amatiem...Varbūt tāpēc arī stagnējam.

Atbildēt

Metalurgs

01.08.2019. 08:46

Reiram tagad cits talantigs padomnieks

Atbildēt

ironija

01.08.2019. 08:33

Vispār jau šādā bez faktu stilā pierakstīt jebkādus talantus var da jebkuram.

Atbildēt

Q

01.08.2019. 08:15

Nostums Dambīti, vietā nāks rumpītis nocitas blēžu bandas, ko Latvijā sauc par partijām, sistēma jau nemainās!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: