Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Biedrs

13.10.2021. 09:32

»

Ieva Krapāne shēmo

Krapānei ar vīru neļāva izzagt partijai piešķirto naudu, tāpēc aizmuka prom


Tur jau vairs nav ko zagt, Nemiro ar Zakatistovu un Pucenu jau visu sen izzaga.

Atbildēt

Pietiek lasītājam

12.10.2021. 14:17

Zelta vārdi par sevi:

Manā tumsonības skatījumā.Labāk nepateiksi par šo rakstu!

Atbildēt

Ieva Krapāne shēmo

12.10.2021. 12:34

Krapānei ar vīru neļāva izzagt partijai piešķirto naudu, tāpēc aizmuka prom.

Atbildēt

viedokis

12.10.2021. 07:53

Nožēlojami, ka tik daudz vientiešu balsoja par šiem ākstiem. Nožēlojami, ka viņi vēl var tērēt partijai paredzēto valsts budžeta naudu.

Atbildēt

Poga

11.10.2021. 18:24

Kaut kādi pamuļķi- paši izdomā skaitļus, cik uzņem dienā jaunus biedrus, paši sit plaukstiņas un priecājas. Nu dien pusrubļi

Atbildēt

Vārdnīca

11.10.2021. 18:20

»

Pietiek lasītājs

Aināram ŠLESERAM, Aldim GOBZEMAM! jau iepriekš var prognozēt, ka jūs vadīsiet nākamo valdību, jo Jaunā (vecā) Vienotība Krišjāņa kariņa valdība ir degradējusies, manā tumsonības skatījumā, palaidusi rokas represijām un teroram uz nevakcinētajiem. Atvainojos, ja kļūdos...


Nu un kur tad gudri un konstruktīvi ieteikumi? Ko jūs, cienītais, ierosināt kā alternatīvu? Bļāvēju mums gana. Vai ir arī kāds darītājs? Jeb spēj tikai zākāt valdību? Valdība nav ideāla. Bet pasakiet, ko jūs darītu citādi. Un nevajag te piesaukt Dāniju, Zviedriju utt., kuras esot atcēlušas ierobežojumus. Paskatieties vispirms, kāds tur ir vakcinēto procents. Pat Eiropas nomale Portugāle ir sapotējusies. Tiešām jāsauc portugāļu izlēmīgais admirālis talkā.

Atbildēt

pokers

11.10.2021. 18:09

uz 2022 gada velesanam ,lai tiktu pie siles ka karsu partija,dazi nokozas un blefo.

Atbildēt

Kā reiz viss jauši

11.10.2021. 17:12

»

Atbiru partijas

Netīšām uz laiku sagadījušies kopā


Šis bija it kā Norietētāja projekts, kur, lai tiktu pie siles, vāca kopā visdažādākos ļautiņus solot, ka viņi cīnīsies par lietām, kuras patiesībā nebija nemaz domāts realizēt. Loģiski, ka veidojums galu galā izjuka, bet tīri sagadīšanās pēc ietrāpīja uz brīdi, kad valdošie sev pielēma vēl papildus naudu, kā rezultātā, kamēr nauda ir, bet cita, izdevīgāka varianta nav, kāda daļa vēl agonēs.

Un nav ko apsaukāt šo pulciņu, jo viņu kopā nākšamu veicināja tieši valdošo ilgstoši piekoptā politika.

Atbildēt

Pietiek lasītājs

11.10.2021. 17:08

Aināram ŠLESERAM, Aldim GOBZEMAM! jau iepriekš var prognozēt, ka jūs vadīsiet nākamo valdību, jo Jaunā (vecā) Vienotība Krišjāņa kariņa valdība ir degradējusies, manā tumsonības skatījumā, palaidusi rokas represijām un teroram uz nevakcinētajiem. Atvainojos, ja kļūdos.
Izlasiet dažus nevakcinēto represiju nosacījumus, citēju:
"No 11. oktobra NEVAKCINĒTIEM cilvēkiem būs pieejami tikai būtiskāko preču veikali – pārtikas, aptiekas, optikas, dzīvnieku barības, preses tirdzniecības, higiēnas preču, telekomunikācijas preču veikali un degvielas uzpildes stacijas. Cilvēki AR VAKCINĀCIJAS VAI PĀRSLIMOŠANAS SERTIFIKĀTU DRĪKSTĒS apmeklēt arī citas tirdzniecības vietas, kurās jānodrošina apmeklētāju kontrole. Lai mazinātu tā saukto brīvā laika pavadīšanu tirdzniecības centros, plānots ierobežot to darbību brīvdienās visiem iedzīvotājiem.
SABIEDRISKAJĀ ĒDINĀŠANĀ plānots saglabāt iespēju cilvēkiem AR DERĪGU VAKCINĀCIJAS VAI PĀRSLIMOŠANAS SERTIFIKĀTU (piebilde: nevakcinēties lai kar zobus vadzī, lai nosprāgst?) ieturēt maltīti klātienē ar darba laika ierobežojumu līdz plkst. 21.00. Ēdienu varēs izsniegt līdzņemšanai gan vakcinētiem, gan nevakcinētiem cilvēkiem.
Ārkārtējās situācijas laikā spēkā esošo drošības pasākumu ievērošanu un kontroli sadarbībā ar pašvaldības policiju primāri īstenos Valsts policija, kura ir pārorientējusi savus resursus tā, lai nodrošinātu vēl stingrākas pārbaudes tai uzticētajās jomās. Galvenokārt uzmanība tiks pievērsta mutes un deguna aizsega pareizai lietošanai publiskās vietās, īpaši, sabiedriskajā transportā un tirdzniecības vietās, kā arī pulcēšanās ierobežojumu ievērošanai. Tāpat policija pastiprinās pašizolācijā esošo personu kontroli, kā arī orientēs resursus sadarbspējīgo sertifikātu pārbaudei pierobežā. Arvien biežāk arī tiks īstenotas pēkšņas masveida pārbaudes vienlaicīgi visā Latvijā. Iedzīvotājiem jārēķinās, ka ārkārtējās situācijas laikā, Covid-19 saslimšanai paplašinoties, policijas kontroles intensitāte un piemēroto sodu biežums būtiski pieaugs".citāta beigas.
Iegaumē, tie nav visi. Kaut kur noslēpti arī citi - aizliegums izmantot Nila Ušakova noteiktos atvieglojumus nabagiem, to starp invalīdiem, pensionāriem, skolniekiem, studentiem un citiem - tas viss tiek atņemts (?), lai nespētu nopirkt ēdamo un lai iet bojā? Nevakcinētajiem tiek liegts arī apmeklēt vairākus tuvākos veikalus. Meklēju šos nosacījumus likuma ietvaros, bet to atrast man neizdevās. Laikam neesmu izglītots, esmu , pēc kāda deputāta teiktā, tikai "mērkaķis" ka nevakcinējos. Kaut kā tautu pazemojoši izteicās arī slavenais mūsu Valsts prezidents, ka nevakcinētie ir neizglītotākā vai neapzinīgākā sabiedrības daļa. Pieņemam, skolotāji ir depresijā, jo masveidā paredzēts viņus atlaist no darba, atņemt maizes kumosu un spīdzināt ar to, ja neatbalstīs vakcinācija biznesu - nevakcinēsies. Ķekavā vien paredz, ka no darba aizies vairāki desmiti. Kurā likumā, noteikumos rakstīts (izriet, ka citētajā tepat) ka atlaidīs no darba, neatradu. Bet tā taču izskanēja, kaut kas līdzīgs, ka skolotāji arī ir "mērkaķi"- tā Jaunās Vienotības ievērojamākais partijnieks apzīmēja visus vakcinēties negribētājus?
Minētajos nosacījumos var atrast, ka policija stāsies darbībā veikt represijas iestādēs, organizācijas, darba vietās, lai nevakcinētos iedzītu vakcinācijas SPROSTA, tas ir, vakcinācijas biznesa atbalstam. Bada draudi un naudas trūkums liks darīt to, ko šis bizness prasa.

Nolemts, ka vakcinētie pensionāri saņems 20 ERUR piemaksu komunālo pakalpojumu sadārdzinājuma segšanai, bet tie, kuri nevakcinējas, lai iet postā vai pakaras? Tika minēts, ka jau esot liels pašnāvnieku skaits. Būs vairāk.

Tas ir mans, neizglītota, neapzinīga cilvēka viedoklis. Kas vainīgs, ka tā domāju un ka saredzu briesmas ar represijām, ko nosaka Kariņa kliķe. Ja tas tā nav, lai uzraksta un visos masu medijos, interneta vietnēs publicē visu "ierobežojumu", uzskaitījumu un visus labumus, ko tie dos man kā ierobežotam sapratnē cilvēkam, ūzraksta īsiem, saprotamiem vārdiem: tev nebūs braukt ar tramvaju uz veikalu; tev nebūs ēst, ja nevari nopirkt biļeti vai aiziet kājām kilometrus pēc ēdiena; tev nebūs ēst, ja nevakcinējies, jo mēs tevi atlaidīsim no darba un atstāsim bez iztikas ... vai kompensēsim algu nestrādājot? Piedod, Kariņ, ja es kā neizglītots tā domāju, ka tavi izdotie pandēmijas ierobežojumi ir represijas, bet tie ir cilvēku veselības un dzīvības glābšanai, varbūt domstarpības mums jāprasa to izvērtēt Satversmes tiesā vai šie un citi ierobežojumi ir, nav represijas vai pat tās satur vai nesatur genocīda pazīmes.

Man liekas, ka Ainārs ŠLESERS un Aldis GOBZEMS pēc nākamām vēlēšanām būs tie, kuri veidos valdību un pieņems likumu, ka nevakcinētām, Kariņa valdības represētām personām piešķirs NEVAKCINĒTO REPRESĒTO STATUSU un kompensācijas, ja viņi vēl izdzīvos.

Šeit Aināram un Aldim ir darbs.

Atbildēt

Žulis

11.10.2021. 16:55

Nu nav tā politiskā partija, kurai nav savas ideoloģijas! Tas ir tikai tāds mafiozs avantūristu bariņš, kas raujas pie siles. Un ja pie tās siles neizdodas piekļūt, tad tas bariņš izjūk kā pūces sūds pa apses zariem. Dažkārt (kā šajā gadījumā)šādi censoņi saplēšas savā starpā vēl pirms vēlēšanām.

Atbildēt

partija

11.10.2021. 16:46

katra sekta. -āni mirst, krapāne vēl nevar beigt,,,labi nozombēta vai uz ko cer..dzenītis tas no viļakas?

Atbildēt

RP

11.10.2021. 16:00

Piegriezušās tās 100 un viena partijas! Par kurām mums ir jābalso, nepazīstot nevienu tās biedru. Tagad redzam rezultātu, ka neviens biedrs nenes personīgo atbildību par sastrādātajām nejēdzībām. Politiskā atbildība- kas tā tāda- visas partijas atbildība par kādu biedru un kā tā izpaužās?
Es personīgi nevaru balsot un uzņemties atbildību par nezināmu personāžu iebīdīšanu varas struktūrās!
Pēdējā laikā ar interesi sekoju līdzi Sanda Ģirģena aktivitātēm. Varbūt šim puisim ir dots potenciāls izmainīt vēlēšanu sistēmu, lai tauta uzticētos saviem izvirzītajiem godprātīgajiem ļaudīm no saviem pagastiem.

Atbildēt

Atbiru partijas

11.10.2021. 15:37

Netīšām uz laiku sagadījušies kopā

Atbildēt

Nu

11.10.2021. 14:43

Es nesapratu - Jurģim tiešām tāds uzvārds, vai tas ir partijas segvārds?

Atbildēt

kāda traģēdija

11.10.2021. 14:38

Sprukstiņi ir sprukstiņi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: