Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zintis

15.03.2019. 08:27

»

viedais

Uzņēmuma dalīšanas razborkas nav nekas neparasts. Neparasti ir tas, ka šajā žurnālistikas gadījumā vieniem ( Rebenoka un tā otra stāstījumiem) nez kamdēļ tiek piešķirta lielāka ticamība nekā tai otrai pusei. Un te neviens nejautā no kurienes tai pusei tādi "izmeklēšanas noslēpumi". Tiek bīdīta tāda ...


Un neparasta ir Katliņa reakcija un uzvedība...!!!! Katliņš ir radījis precedentu, ka jebkurš, kura aizdomīgos darījumus pārbauda, var samurgot kkādu iesniegumu KNAB bez jebkādiem pierādījumiem un aši tiek mainīts izmeklētājs uz “paklausīgāku”, vai bez pieredzes, un viss ie bumbās!!!

Atbildēt

:)))

15.03.2019. 08:02

Sasmējos !!! Šitādi murgi sen nebija publicēti :))) Pietiek, pirms publicēt Rebenoka un Krieķa stāstījumu, būtu kaut vai prokuratūrā jāmēģina gūt apstiprinājumu tam, vai šādas darvības tika plānotas... neizklausās loģiski - tikko uzsāktā pārbaudē. Tiesa nedotu atļauju ne kratīt, ne prokurors aizturēt, kamēr nav savakti pierādījumi. Skatos, ka te gan Pietiek, gan “konsultantiem” ir kristāla bumba.... :))))

Atbildēt

Lubraks

15.03.2019. 07:14

»

Tuksais

Kas ir Podi? Itālis kaut kāds


Gončarovs ir Podi

Atbildēt

viedais

15.03.2019. 07:09

Uzņēmuma dalīšanas razborkas nav nekas neparasts. Neparasti ir tas, ka šajā žurnālistikas gadījumā vieniem ( Rebenoka un tā otra stāstījumiem) nez kamdēļ tiek piešķirta lielāka ticamība nekā tai otrai pusei. Un te neviens nejautā no kurienes tai pusei tādi "izmeklēšanas noslēpumi". Tiek bīdīta tāda a priorā pozīcija - vieniem viennozīmīgi ir taisnība, savukārt, tie otrie viennozīmīgi ir tie sliktie un korumpētie. Neizklausās objektīvi.

Atbildēt

Finanšu policijas darbinieki

15.03.2019. 07:08

»

???

Kā KNAB varēja iejaukties, ja nav aizturēto


Kad beidzot Jaunzeme iejauksies un sapratiis ka iestadi vada grupejumi skolotajas deli ar Kuzminu, Ostrovskas, Podi,,,,

Atbildēt

jautājums

15.03.2019. 06:50

Vai Pietiek nav nācies dzirdēt ar kādu summu "motivētas" KNAB darbības? Tāpat būtu labi minēt arī Pietiek "motivācijas" apmēru.

Atbildēt

???

15.03.2019. 06:45

Kā KNAB varēja iejaukties, ja nav aizturēto?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: