Menu
Pilnā versija
Foto

Bordāna - Pirra likums

Jānis Urbanovičs · 08.02.2022. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laima

10.02.2022. 11:25

Cilvēki kas šiem traucē, labākajā gadījumā nonāk cietumā, sliktākajā pazūd, vai tiek uzģērbts koka uzvalks....

Atbildēt

Tālis

09.02.2022. 16:05

Viens te sludina, ka ģimenei var būt tikai viena pareiza forma, bet neapjēdz, ka pats jēdziens ģimene ir tikai mūsu platuma grādu vairaku valstu sabiedrību pasena noruna baznicas vadībā un nekas vairāk. Trakākais ir tas, ka šie ASV 19.g.s. puritānisma fanātiskākie paraugi rāpjas uz galda un mēģina visus diriģēt.

Atbildēt

druīds

09.02.2022. 01:03

Histērija par TM vienīgo, aptuveni labo darbu rāda mūsu sabiedrības absolūto stulbumu, jo tā esot pavērtas viendzimuma laulības iespēju durvis. Kretīni, kas notiks, js pat legalizēs pediņu un lezbiešu laulības? Pasaule sagrūs, heteroseksuālo pāru skaits saruks? Ja homoseksualitātē ir vainīga ģenētika, tad NA idioti homoseksuālos tikai pavairos spiežot viņus laulāties ar pretējo dzimumu. Lai tak viendzimums laulājas uz velna paraušanu un nebojā ģenētisko materiālu. Problēma var būt tiešām liela, ja homīši skata pēc laulāsies, ražos ģenētiski modificētus bērnus un vairosies. Visādi NA idioti, ZZS idioti kopā ar stulbajiem Polijas katoļiem grib izlikties par īstiem večiem un vāra sūdus savu smadzeņu mikroskopiskuma dēļ.

Atbildēt

papildinājums

09.02.2022. 00:07

»

Urbis

pats ir tauta


Urbis ir krievu (okupantu) tauta.

Atbildēt

virgo

09.02.2022. 00:06

Krievi tik daudz melo, ka es neticu neko, ko saka krievs. Un tā kā Urbanovičs ir slimīgs rusofīls, tad es arī šim ruksism neticu.

Atbildēt

!!!:

08.02.2022. 20:40

Bordāni un Jurašs ir amorāli cilvēki, ja viņi Olain farma sagūstīšanas labad lika nogalināt Rebenoku P. un neskatoties uz to, ka viens no šiem diviem dzīvniekiem (Bordāns) vēlas sevi parādīt iemītnieku priekšā, mēs ticēsim, ja viņš maldina Dievu un nebaidās no tā, kā viņš nogalina vainīgo cilvēku, tad turēt cilvēkus ar sliktu orientāciju ir laba lieta šiem galvas slimajiem (bordāniem-jurašiem).

Atbildēt

?!

08.02.2022. 19:19

kāpēc Urbanovičs ar Tavaru un visa "kāršu opozīcija" nebija vakar ne pie Ministru kabineta, ne Zaķusalā, ne pie Pils? Visur tur, kur bija tauta?

Atbildēt

Aaaaaaaaa!

08.02.2022. 19:09

»

Žulis

Tātad arī Urbanovičs, kritizējot Bordānu, īstenībā viņu atbalsta...


Vajag sūdzēties pasaules seksuālo reformu biedrībā.

Atbildēt

PIETIEK farsa

08.02.2022. 17:22

Farss, lai neievērotu REĀLUS draudus demokrātijai un vārda brīvībai, ko virza ātri, klusi un bez iebildumiem. Kāds apskatījās Informācijas atklātības grozījumus šodienas MK sēdei? Un tā katru sēdi. Te vienā vietā nogriež, te citā. Un tad brīnās, ka paredz sodus par to, ko savulaik likums tieši paredzēja kā atļautu.

Atbildēt

motorhead 1916

08.02.2022. 17:21

Kaut kaa nepamet sajuuta, ka nepelniiti piemirsti nekrofili. Es, protams, nevienu taadu nepaziistu, bet, manupraat, gan Bordaans, gan Urbis vismaz vizuaali atbilst shaadu attieciibu cieniitaajiem. Nekaa personiiga, tas tik viedoklis... ;[-)[[[

Atbildēt

faktiņi

08.02.2022. 17:05

Kas izriet no BILD par Bordāna un Juraša 500 000 eur kukuļiem!? Viņi abi ir zilie un Rinka turpat...roka roku mazgā...

Atbildēt

jaajaa

08.02.2022. 15:58

»

Ja Civilās savienības likumprojektā noteikts, ka to nevar slēgt laulībā esošie subjekti, tad tas skaidri norāda uz perversiju pielīdzināšanu laulībai


...tas ir noteikts ?...:D...tad tagad ir laiks sākt cīņu par biseksuālo homo sapiens īpatņu tiesībām...:)

Atbildēt

jaajaa

08.02.2022. 15:54

...:D...aū!..."Uzskatu, ka ikvienam cilvēkam likumos ir jānodrošina līdztiesīga attieksme visās jomās, kas ir juridiski regulējamas – mantiskajās attiecībās, sociālajā aizsardzībā, iespējā savu partneri apmeklēt slimnīcā, utt., utjp. Tas nekādi neapdraud “vienīgās pareizās” ģimenes formas atbalstītājus, bet ļoti atvieglotu dzīvi tiem, kuri pie tām nepieder."...kaut ko autors ir sajaucis...ilgi jau politikā, bet nezin...visā pasaulē dzīšanās pēc homoseksuālistu balsīm jau ir beigusies...neko tās nedod...homo ir zem 4% no populācijas, ja normālā politikā par varu sacenšas 2-4 partijas, nav vērts spēkus tērēt, ko iegūst no homo, zaudē no citiem...:)

Atbildēt

Labs raksts

08.02.2022. 15:39

Tikai to vajadzētu papildināt ar prognozi par Krievijas valstiskuma sabrukumu pēc Kijevas ieņemšanas (ja tāda notiks) vai pēc biedra Pu aizspēlēšanās uz lielās politikas šaha dēļa (tā jau ir notikusi)radītās Otrās februāra revolūcijas jukām (kas nobriedušas krievu virsniecības aprindās).

Atbildēt

Bet

08.02.2022. 15:16

»

.

Labāk jau "pata" situācija, nekā legalizētas perversijas


Nav nekādas ,,pata" situācijas. Ir Civillikuma normas par sabiedrības līgumu, un tieši 2241.pants, kas ļauj perversajām personām nostiprināt savas personiskās un mantiskās tiesības un pienākumus, kā arī to izdarīt nelaulātiem citiem kopā dzīvojošajiem

Atbildēt

Derdz

08.02.2022. 15:15

Hm,varbut mums nav atistiba, bet degradacija, ko pat statistika faktiski apliecina ka esam pirmajas vietas no beigam

Atbildēt

08.02.2022. 15:08

»

.

Labāk jau "pata" situācija, nekā legalizētas perversijas


Ja Civilās savienības likumprojektā noteikts, ka to nevar slēgt laulībā esošie subjekti, tad tas skaidri norāda uz perversiju pielīdzināšanu laulībai!

Atbildēt

Nameisis

08.02.2022. 14:45

»

Brunete

Mana uzmanība aizķērās aiz "lai...pakļautu sabiedrību, to šķeļot", tāpēc padalīšos ar svarīgu Habarda...


Latvieši un krievi nav tas pats, kas padomju okupanti kuri šeit ieradās okupācijas periodā pēc 1940g aneksijas, Latvijas militārpersonu apšaušanas un vietējo iedzīvotāju masu slepkavībām, kam sekoja "brīvprātīga" mantas nacionalizācija un verdzība 50 gadu garumā.

Atbildēt

Brunete

08.02.2022. 14:32

»


Mana uzmanība aizķērās aiz "lai...pakļautu sabiedrību, to šķeļot", tāpēc padalīšos ar svarīgu Habarda
( Lafayette Ronald Hubbard ) tēzi, ka 2 cilvēki
(grupa utt.) NEKAD nestrīdēsies, ja nebūs TREŠĀS puses, kas minētos divus sanaidos... Tas tik tā, pārdomām, kāpēc tiek noskaņoti Latvijā latvieši pret krieviem, nevakcinētie pret vakcinētajiem utt., jo tad ir viegli vadīt abas iesaistītās puses. Tas pats var notikt ģimenē, darba vietā utt. Tad kas ir TREŠĀ puse, kas nostāda vakcinētos pret nevakcinētajiem un otrādi?

Atbildēt

par šo urlu urbanoviču

08.02.2022. 14:10

lūk kā! lūk kā dzied maskavas lakstīgala! vai lakstīgalas - kopā ar "progresistiem" . jo slikktāk Latvijā, jo urlām labāk : )

Atbildēt

Androfagu kopiena

08.02.2022. 11:33

Lūdzam ievērot mūsu kopienas tradicionālo dzīves veidu un nodrošināt androfagu tiesības ēst un iegūt tradicionālās ņammas kaimiņu apgabolos.

Atbildēt

.

08.02.2022. 11:27

Labāk jau "pata" situācija, nekā legalizētas perversijas.

Atbildēt

Žulis

08.02.2022. 11:17

Tātad arī Urbanovičs, kritizējot Bordānu, īstenībā viņu atbalsta.
"Uzskatu, ka ikvienam cilvēkam likumos ir jānodrošina līdztiesīga attieksme visās jomās, kas ir juridiski regulējamas..."
Kādas tad ir tās jomas, kur likumos cilvēkiem nav paredzēta līdztiesīga attieksme?! Vai likumos kaut kur ir teikts, ka, piemēram, latvieši to drīkst, bet krievi nē, vai heteroseksuāli to drīkst, bet homoseksuāļi nē, sievietēm tas ir atļauts, bet vīriešiem nē un otrādi?! Es nevienā likumā neko tādu neesmu atradis. Tad par ko ir runa?
Bet runa ir nevis par līdztiesību, bet PRIVILĒĢIJĀM. Privilēģijām, kas izriet no cilvēku individuālajām īpatnībām un iegribām. Piemēram, cilvēks nevēlas iegūt Latvijas pilsonību, bet grib, lai viņam tiktu piešķirtas visas pilsoņa tiesības. Cilvēks, kurš savas seksuālās novirzes dēļ nevar izveidot ģimeni, vēlas, lai viņam viņa seksuālo noviržu rezultātā izveidotajām attiecībām tiktu piešķirts ģimenes statuss.
Pašķirstiet medicīnisko literatūru! Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz visādu patoloģiju un noviržu ir cilvēkiem. Nav iespējams visām šīm novirzēm likumdošanā noteikt privilēģijas. Likumdošanā jau ir noteiktas privilēģijas divām cilvēku kategorijām - bērniem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Un tas ir loģiski un pareizi. Visiem pārējiem ir jābūt vienam likumam un vienai taisnībai. Ja kāds no tā cieš, tad jāsaprot, ka šo ciešanu cēlonis ir VIŅAM PIEMĪTOŠĀ NOVIRZE, nevis likumdošana.

Atbildēt

K

08.02.2022. 10:59

Urbanoviču izskatās ar LGBT Ušakovs jau nozombējis. "nediskriminēt" visās jomās realitātē ir ieviest geju, lezbiešu laulības, bērnu adopciju, mākslīgās apaugļošanas pieejamību un surogātmāšu izmantošanu, radīto bērnu cilvēktirdzniecību, genderpolitika cietumos un citās sabiedriskās vietās, lai tie, kas jūtas piederīgi otram dzimuma, var brīvi apmeklēt, piemēram, dušas. Tās ir Jaunā Eiropas cilvēka Ušakova partijas bīdītās vērtības.

Atbildēt

€$

08.02.2022. 10:31

Bijušo Vācijas izlūkdienesta šefu sarūgtina Latvijas vienaldzīgā attieksme pret iespējamo korupciju. BILD: Bordāns un Jurašs saņēmuši 500000 eur kukuli.

Atbildēt

būtiski

08.02.2022. 10:09

Tatārelis Bordāns ir Putina iesūtīts kaitnieks!

Atbildēt

fakts

08.02.2022. 09:55

Ģimenei var būt tikai viena pareiza forma,tas ir visas cilvēces pamats.Var būt nepilnas ģimenes,atraitnes,atraitņi.Divi tēviņi vai divas matītes nav un nevar būt ģimene.Psihiski slimajiem jāarstējas.
Jebkura interpretācija ir pret dabisku ģimeni.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: