Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fakts

08.04.2021. 16:59

»

Brunis

Tā jau nu gan nav, ka nekas nav jādara. Ir jāpārvieto uz slēgta tipa cietumiem sievietes, kuras tiesātas par attiecīgajiem noziegumiem


Nu vispār jā, bet tā kā tāda cietuma nav, tad ne Satversme, ne likumi neliedz ieslodzīto turēt vieglākā režīmā nekā viņam pienāktos.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.04.2021. 16:54

Satversmes tiesa, čekistu salasīta noziedznieku varza, uz kuru ne tikai jāuzspļauj, bet pat jāuzdi-š. Tai visai vieta aiz restēm par valsts un tautas nodevību un genocīdu pret latviešu tautu. Bordāns ir vienīgais, kurš ar šiem deģenerātiem ir uzsācis cīņu. Lai Viņam Dievs stāv klāt !

Atbildēt

Latvija ir pārdota

08.04.2021. 16:44

Kur varētu iepazīties ar Juraša un Bordāna "tiesiskuma" taksēm? Man ir labi zināms par aizsardzības "ministra" 2 miljoniem dolāru mēnesī no Kremļa huntas.

Atbildēt

Elizabetes 10

08.04.2021. 15:30

Fakts, ka juraš un viņa skolotājs sparāns vēlējās kļūt vareni un bagāti pielietojot bailes, spiedienu, dokumentu falsificēšanu, reiderēšanu.
Ir acīmredzami cik ilgi viņš strādāja KNAB tik ilgi bija konflikti ar vadību. Izmantojot savas valsts dotās pilnvaras,šantažēja, pārkāpa tās piemēram ar Osinovski un Magoni. Viņš kā KNAB darbinieks aicināja Osinovski tikties mežā pie Igaunijas robežas un praktiski draudēja, lai Osinovskis sniegtu nepatiesas liecības pret Magoni. Šis gadījums liecina, ka praktiski tiek pielietoas spīdzināšanas un šantāžas metodes, lai Magoni padarītu par vainīgu bez jebkādiem pierādījumiem. Tika izmantotas prettiesiskas metodēs tādas kā bez sankcijas ieiet mājās un uzstādīt noklausīšanos un neatrast pierādījumus. No paša sākumabija skaidrs ,ka šī lieta cietīs fiasko, jo pierādījumu nebija. Nācās izdomāt stāstu un stāstīt pa visu valsti un visiem mēdijiem, ka Osinovskis piedāvājisr 1 milj. eur un viņš atteicās. Visi tak redz un lasa kāds melis juraš ir kā viņš varēja atteikties ja viņš ar allu no Guseļņikova saņēma miljonu, lai Winergy lieta tiktu veiksmīgi atrisināta par labu Norvik Bank.Viņa sieva alla sagatavoja pieteikumu pret Latvijas valsti un Rimšēvicu par 200 milj.eur. Epizode ar Olainfarm daļu pārreģistrāciju ar viltotu dokumentu palīdzību par labu saviem cilvēkiem praktiski atņēma Olainfarm ar reiderisma metodēm.Šajā shēmā īpašu lomu spēlēja bordāns, jo izmantojot savas ministra pilnvaras, darbojās Uzņēmumu reģistrā kā savā kabatā. Bordāns palīdzēja jurašam, allai juraš,berezinam meiģinājumā reiderēt viesnīcu vecrīgā Grēcinieku iela 28. Tādām pašām metodēm no sākuma falsificējot dokumentu ekspertīzi no Ukrainas, kurai nav juridiska spēka Eiropas teritorijā pie visa tā ekspertīze tika veikta no kopijas. Latvijas tieslietu ministrs pretlikumīgi dod komandu Uzņēmuma reģistram noņemt komercķīlu pamatojoties uz šo ekspertīzi, lai arī administratīvā tiesa lēma par labu Gulamam Gulami. Ar allas juraš un berezina parādīšanos kā skudras advokātiem bordāns deva komandu anulēt komercķīlu, lai realizētu reiderisma shēmu.Kā, lai tic tiem skaļiem izteicieniem, ko juraš teica par kukuli miljons eur apmērā no Osinovska, skaidrs ka viss tas ir izdomāts, jo Osinovskis viņu vienkārši pasūtījis tālāk. Visa banda kuras sastāvā ir viņa sieva, kas kā traka par miljonu skraidīja par Loginovu Rīgas ostā pēc tam Guseļņikovs Norvik Bank, bet tagad piesedzoties ar advokātā dokumentiem mēģina atņemt visu pēc kārtas. Rodas iespaids ka šī banda (Bordāns,juraš,alla juraš,berezins,A.Indriksone un pērkamie policisti) agri vai vēlu sapratīs, ka dzivilizētā Eiropā likums stāv pāri visam un visi likuma priekša vienādi.

Atbildēt

ESMAIJA

08.04.2021. 14:41

nē, viņus neviens ne apstādinās, ne tiesās. Viņi - Bordāns, Kariņš, Levits un SAB visi viens otru aizstāv - Bordāns ar Jurašu tur pārējos aiz olām un, acīmredzot ir par ko. Viņus tiesās vēsture! Tas ir vairāk kā skaidrs! Kā var ignorēt Satversmi, pieņemtos likumus un veselo saprātu???? Kā???!!! Un tas , kas sevi pārdeva kliķei , pasviežot miljonus, pagrābtus no mūsu kabatām, tas klusē un visu atbalsta/

Atbildēt

Ar savu murgu palagu

08.04.2021. 14:02

»

Lynn Forester de Rothschild

www.reutersevents.com/sustainability/lady-de-rothschilds-road-vatican...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Brunis

08.04.2021. 10:46

»

fakts

Tieslietu ministrijai nekas nav jādara, lai izpildītu ST spriedumu, jo tā ar savu spriedumu no konkrētā panta svītrojusi vādru "'virieši" un tagad pants skan tā...


Tā jau nu gan nav, ka nekas nav jādara. Ir jāpārvieto uz slēgta tipa cietumiem sievietes, kuras tiesātas par attiecīgajiem noziegumiem

Atbildēt

Kas ir kas

08.04.2021. 10:04

Jā, bet šis viss ir sīkumaini sīkumi salīdzinot ar sankciju panākšanu Latvijas īpašumam. Ķīnā viņi jau sen būtu nošauti kā nodevēji, bet radiniekiem piestādītu rēķinu par patronām. ASV labi ja tikai 50 gadus cietumā iedotu

Atbildēt

Zinošais

08.04.2021. 09:37

»

auditorija

Par ko te vispār ir? Vienīgi kaut kas minēts par diskriminētiem vīriešiem, bet kādā veidā viņi tiek diskriminēti


Vīrieši tiek diskriminēti ar to, ka par vienāda smaguma noziegumu, viņi izcieš sodu smagākā režīmā nekā sievietes. Šī ir viena no vīriešus diskriminējošām likuma normām. Satversmes tiesa to ir godīgi atzinusi. Bet problēma ir tajā, ka Tieslietu ministrijas štats un ne tikai šajā ministrijā sastāv no sievietēm - pārliecinātām feministēm un dažiem vīriešiem zempapēžniekiem savā mentalitātē. Tāpēc ir skaidrs, ka šie Satversmes tiesas spriedums netiks pildīts ar da jebkādiem ieganstiem. Savukārt, spriedums par tēva pabalstu juridiski un fiziski svešai bērna mātes seksa partnerei tika visādi stumts un veicināts, jo feministes ir lielākie LGBT draugi, ja ne meitas organizācija.

Atbildēt

tests

08.04.2021. 08:23

Publikācijā aicināts pievērst uzmanību un tad nu es arī pievēŗšu. Ko redzu?

Vispirms jau nav pateikts, kas tad pārkāpts, par ko runa?

Nekas nav nokavēts. Termiņš ir 1. maijs.

Patoss par ST spriedumu nepildīšanu varētu būt piezemētāks. Pēc ST lemtā, kad tēva atvaļinājums pienākās .... sievietei ??? , bet lielākajai daļai sabiedrības tas nav pieņemami, šī ST sprieduma "iedzīvināšana" var būt problemātiska. Ministrija normatīvo aktu grozījumus neizstrādās, Saeima nekādus likumus nepieņems. Un ko tad? Sauks pie atbildības veselas ministrijas un Saeimu? Un kurš tad būs tas "saucējs"? Un vai "saucēju" vidū nebūs nospiedošs tradicionālu, konservatīvu uzskatu pārstāvju pārsvars un dažādas "saukšanas" tiks vienkārši ignorētas un boikotētas? Ja kas, tas noteikti atstās iespaidu arī uz citu ST un pārējo tiesu lēmumu un spriedumu respektēšanu.

Lūk par ko vajadzētu aizdomāties ST un dažādiem "saukšanas" aicinātājiem.

Atbildēt

auditorija

08.04.2021. 07:56

Par ko te vispār ir? Vienīgi kaut kas minēts par diskriminētiem vīriešiem, bet kādā veidā viņi tiek diskriminēti?

Atbildēt

Lynn Forester de Rothschild

08.04.2021. 06:55

»

Lēdija de Rotšilda :” Neviens pasaulē nav simtprocentīgi laimīgs! Klausieties Zemes un nabadzīgo saucienus!”

Pāvesta Franciska inkluzīvā kapitālisma bez īpašumtiesībām projekta padome paredz, ka attīstība un kustība ir dzeja, bet cilvēces vajadzību būt atbildīgam vienam pret otru iedvesmo visu ticību sociālās mācības


www.reutersevents.com/sustainability/lady-de-rothschilds-road-vatican

Lady de Rothschild’s road to the Vatican

By Oliver Balch on Dec 15, 2020


Olivers Balčs intervē finansisti, kura vada Vatikāna koalīciju iekļaujošajam (inkluzīvajam) kapitālismam un kura sadarbojas ar Vatikānu centienos pārveidot tirgus un uzņēmumus, lai tiktu galā ar vēl nepieredzētiem sociālajiem un vides izaicinājumiem- “Klausieties Zemes un nabadzīgo saucienus."

Piecus gadus pēc pāvesta Franciska aicinājuma cilvēcei pievērst uzmanību klimata krīzei un rūpēties par mūsu “kopējām mājām”, viņa vēstījums nonāca pasaules kapitālisma augstākajos ešelonos.

2020. gada decembrī 27 pasaules biznesa “titānu grupa”, kas pārstāv Iekļaujošā (inkluzīvā) kapitālisma padomi, izveidoja partnerattiecības ar Vatikānu un apņēmās palīdzēt veidot taisnīgāku un “uzticamāku” ekonomikas sistēmu gadu pēc tam, kad 2019. gada novembrī bija devušies uz tikšanos ar pāvestu Romā. (skat. galveno fotoattēlu).

Virtuālā uzrunā šiem pašnodarbinātajiem “iekļaujošā kapitālisma aizbildņiem” - viņu vidū COP26 īpašais sūtnis finanšu jautājumos Marks Kernijs un Salesforce, Johnson & Johnson, Mastercard, BP, Visa, State Street, Bank of America izpilddirektori. kā arī Kalifornijas štata kasieri Fionu Ma un ESAO ģenerālsekretāru Anhelu Guriju - pāvests Francisks mudināja viņus padarīt kapitālismu par “cilvēka neatņemamas labklājības instrumentu”.

Būtībā es biju labs, neoliberāls cilvēks, kurš ticēja brīvo tirgu svētumam un saprātīgumam, sacīja pāvests.

Galu galā, kad sistēmas darbojas, lēdijai Linai Foresterei de Rotšildai bizness izdevās labi. Veiksmīga korporatīvā juriste ir kļuvusi par vēl veiksmīgāku uzņēmēju. Amerikā dzimusī de Rotšilds (goda nosaukums ir viņas vīra, britu finansista sera Evelīna Roberta de Rotšilda) ieguva ievērību 80. un 90. gadu agrīnā telekomunikāciju buma laikā. Veiksmīgas attīstības no dažādiem starta uzņēmumiem padarīja viņu par miljonāru daudzkārt.

“Būtībā es biju “nauda”, ​​laba, neoliberāla persona, kas ticēja brīvo tirgu svētumam un saprātīgumam. Pieaugošā plūdmaiņa ekonomikā paceļ visas laivas un visu to, ”viņa saka.

Mūsdienās šī pati Wall St neierobežotā kapitālisma skolniece ir atrodama stāvam plecu pie pleca kopā ar pāvestu, vedot savus korporatīvos kolēģus augšup iekļaujošā kapitālisma ejā. Tātad, kas notika?

Lai saņemtu atbildi, ir jāatskatās atpakaļ 2007./2008. gadu finanšu krīzē. Sašutusi par hipotēku zemākā līmeņa fiasko un tā ietekmi uz 99% iedzīvotāju, kas darbojās ārpus korporatīvo varu gaiteņiem, viņa uzskatīja, ka viņas pārliecība ir negaidīti mainījusies.

Kapitālisms var izraisīt tikai dažu laivu pacelšanos, atklājās krīze, taču ne visiem. Vai tas varētu būt taisnīgi, ka monstru tankkuģi plīvoja atklātā jūrā, kamēr mazlauvas nīkuļoja seklumā?

Rotšildei - vārds, kas ir cieši saistīts ar starptautisko banku darbību, tas nav mazs solis. Tajā laikā viņa bija viņas un viņas vīra izveidotās privātās investīciju korpirācijas EL Rothschild izpilddirektore (‘E’ Evelīnai; ‘L’ Līnnai). Firmas portfelī starp citiem balvu aktīviem ir The Economist Newspaper Ltd.

Salīdzinošā novērtēšana un visas “sacīkstes uz augšu” idejas ir patiešām svarīgas, taču es domāju, ka tās tiek kavētas, kamēr nav standartizētas.

Globālajā konsultāciju firmā McKinsey toreizējais izpilddirektors Dominiks Bartons dalījās ar savām bažām. Pāris sasauca biznesa, politikas veidošanas un akadēmiskās vides vadošo “prāta vētras” darba grupu ar divkāršu mērķi: noteikt, kur kapitālisms ir kļūdījies, un jautāt, kā korporācijas varētu palīdzēt to labot.
Darba grupas 2012. gada nobeiguma ziņojumā Ceļā uz iekļaujošāku kapitālisma formu šis termins ir definēts kā sistēma, kurā “visi - visas ieinteresētās puses, ne tikai akcionāri gūst labumu no uzņēmējdarbības” - saskaņā ar mūsdienu ieinteresēto personu kapitālisma interpretācijām.

Viņa turpināja izveidot koalīciju iekļaujošajam kapitālismam, starpdisciplināru vadītāju tīklu, kurš cenšas virzīt “plašas un ilgtspējīgas labklājības no globālo korporāciju padomēm” lietu. No tā beidzot iznāca projekts, kas, saņemot ievērojamu ieguldījumu no profesionālo pakalpojumu firmas EY, 2018. gada beigās izvirzīja piedāvāto kritēriju sarakstu globālajai cilvēkkapitāla vērtības noteikšanai.

Šajā sarakstā ir tādi rādītāji kā brīvprātīgais apgrozījums, dažādība visos uzņēmumu un korpirāciju līmeņos un dalība labklājības programmās.


Ilgtspējīgi domājošus globālo korporāciju investorus sarūgtina aktuālu salīdzināmu datu trūkums par nefinanšu jautājumiem, viņa norāda. Viņas cerība ir, ka projekta priekšlikumi, kurus apstiprina ietekmīgā Ilgtspējības grāmatvedības standartu padome (SASB), var kaut kādā veidā nodrošināt globālo korporāciju investoriem to, ko viņi vēlas.

Vienā brīdī iekļaujošā kapitālisma koalīcijas darba grupa piesaistīja prezidenta Obamas galveno padomnieku ekonomikas jautājumos Leriju Summersu un bijušo Hewlett Packard izpilddirektoru Karliju Fiorinu.

Divu šādu ievērojamu politisko figūru - viena demokrāta, otra republikāņu - dalība runā par lēdijas de Rotšildas sīvo pārliecību par divpartiju atbalstu inkluzīvā globālā kapitālisma projektam.

Bet lēdija de Rotšilda nav ieinteresēta nosaukt lielus vārdus projekta labā, pat ne pāvestu. Tāpat kā Pontiff, arī viņa saka, ka, lai sasniegtu taustāmus, grūti sasniedzamus daudzpartiju koalīciju rezultātus, ir nepieciešams smalks grūdienu un vilkmes līdzsvars, kā arī daudz klausīšanās.

Mana ideja par panākumiem ir tāda, ka neviens pasaulē nav simtprocentīgi laimīgs.

Es vēlos, lai daži cilvēki sajustu, ka esam aizgājuši pārāk tālu, bet citi uzskata, ka mēs neesam aizgājuši pietiekami tālu.

“Ar koalīciju iekļaujošā kapitālisma projektam nav runa par to, kam, manuprāt, vajadzētu notikt. Jautājums ir par mērķa noteikšanu un sadarbību ar cilvēkiem, kuri ir gatavi panākt, lai šis mērķis būtu ilgtspējīgs. Tātad, mana ideja par panākumiem ir tāda, ka neviens nav simtprocentīgi laimīgs. Es vēlos, lai daži cilvēki sajustu, ka esam aizgājuši pārāk tālu, un citi uzskata, ka neesam aizgājuši pietiekami tālu. ”

Viņa izmanto šo pašu pieeju citam koalīcijas jaunajam projektam, kas koncentrējas uz noteikumu un vadlīniju izstrādi aktīvu pārvaldītāju strauji augošajam ESG (vides, sociālajam un pārvaldības) ieguldījumu tirgum.

Projekts joprojām ir agrīnā stadijā, taču lēdija de Rotšilda nekautrējas paust savas jūtas par tirgus nespēju sniegt būtisku atbildi uz pasaules aktuālākajām sociālajām un vides problēmām.

Viņas vislielākā kritika ir vērsta uz biržā tirgotajiem fondiem [ETF], kuros investori redz mērķi pasīvi sekot iepriekš noteiktam it kā “ilgtspējīgu” krājumu indeksam. Runājot nesenajā Reuters Events ilgtspējīga biznesa tīmekļa seminārā, viņa apgalvoja, ka lielākajai daļai uz ESG vērsto indeksu piesaistīto fondu “90% ir tādi paši krājumi kā parastajos ETF fondos”.

Tā vietā, lai radītu nozīmīgu ietekmi, novirzot kapitālu ilgtspējības novatoriem nozarēs ar augstu oglekļa dioksīda emisiju līmeni, viņa piebilda, ka ESG investori parasti izvēlas “drošus” krājumus, piemēram, lielās tehnoloģiju firmas, kas rada lielu atdevi, bet maz ietekmē materiāli oglekļa emisijas vai citus. kritiski ilgtspējības jautājumi.

“Viņiem [ESG fondiem] ir veicies labi, jo, kad esat ieguldījis Apple, Amazon un Microsoft, tad jūsu ETF ir veicies labi. [Bet] vai šie uzņēmumi tiešām ir virzījuši kompasu uz taisnīgāku sabiedrību vai tīrāku vidi? Iespējams, ka atbilde ir “nē”. ”

Viņa iesaka, ka alternatīva ir aktīvāka nostāja. Tātad, ne tikai iziet kontrolsarakstu ar ilgtspējības amatpersonu un “pārbaudīt izvēles opciju”, bet faktiski “rakties uzņēmumos un ietekmēt to uzvedību”.
Viņas jaunā ieguldījumu fonda Inclusive Capital Partners, kuram viņa pievienojās vasarā kopā ar aktīvistu aktīvistu Jeffrey Ubben un diviem citiem partneriem, mērķis būs ieņemt vairākuma amatus publiski kotētos uzņēmumos, kas proaktīvi (un izdevīgi) cenšas sniegt atbildes lielajām globālajām korporācijām, uzņēmumu ikdienas ilgtspējības izaicinājumiem. Fonds līdz šim jau ir piesaistījis 1,4 miljardus ASV dolāru.
Ir daudz pūļu, lai kapitālisms kļūtu iekļaujošs un ilgtspējīgs, taču mums pietrūka morālā pamata - dzejas mūsu darbības prozai.

Globālo korporāciju skaits, kas patiešām pāriet uz iekļaujošāku uzņēmējdarbības modeli, joprojām ir mazs, atzīst De Rotšilds, taču Vatikāna partnerībā piesaistīto globālo korpirāciju saraksts parāda, ka pat pirms pieciem gadiem hipotētisks arguments tagad ir patiesa, šeit un tagad iespēja.

Partnerība paver arī sarunu par globālā kapitālisma morālajiem pamatiem. Covid-19 un klimata krīzes laikmetā pat arhajiskā tirgus kapitālisti vairs nevar ignorēt ļoti reālos atzarojumus, kas attiecas uz tirgu izturēšanos tikai pret aukstajiem skaitļiem un stingro loģiku.

"Ir jāpieliek daudz pūļu, lai padarītu kapitālismu iekļaujošu un ilgtspējīgu, taču mums trūkst kustības morālā pamata - dzejas līdz mūsu darbības prozai," viņa atspoguļo.
"Pāvesta Franciska vadība paredz, ka dzeja ir kustībai, bet cilvēces vajadzību būt atbildīgam vienam pret otru iedvesmo visu ticību sociālās mācības."
Globālās ekonomikas rādītāji atklāj, ka pasauli gaida vēl biedējošāka ekonomiskā krīze. Ideja par iekļaujošu (inkluzīvo) kapitālismu vēl nekad nav bijusi tik zināma. Pēc desmit gadu darba pie šī projekta ir pienācis laiks tam lapot un ziedēt.


Atbildēt

Lēdija de Rotšilda :” Neviens pasaulē nav simtprocentīgi laimīgs! Klausieties Zemes un nabadzīgo saucienus!”

08.04.2021. 06:52

»

Levits, Kariņš, Bordāns “pandēmijas” un likdauna apstākļos dara visu

saskaņā ar Pasaules Bankas naudas aizdevēju norādēm...


Pāvesta Franciska inkluzīvā kapitālisma bez īpašumtiesībām projekta padome paredz, ka attīstība un kustība ir dzeja, bet cilvēces vajadzību būt atbildīgam vienam pret otru iedvesmo visu ticību sociālās mācības."

Atbildēt

Levits, Kariņš, Bordāns “pandēmijas” un likdauna apstākļos dara visu

08.04.2021. 06:49

saskaņā ar Pasaules Bankas naudas aizdevēju norādēm.

Satversmes un Satversmes tiesas spriedumu vietā ir Pasaules Bankas izdoto parādzīmju nosacījumi.

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Palielinot valsts parādu, ar “pandēmijas” un lokdaunu starpniecību valstis, kas ir parādā PB, tiesiski un ekonomikā novājina ar mērķi ieviest haosu un sociālos nemierus, lai valstu vadības vērstos pie inkluzīvā kapitālisma globālo korporāciju padomes Vatikānā nepārvaramas varas - parādu un sociālā haosa apstākļos ar lūgumu pārņemt valstu parādsaistības un pārņemt valsts varu globālajai pasaules korporāciju vadībai.

Inkluzīvā kapitālisma būtība ir komunisma un kapitslisma miksējums, masām atņemot tiesības uz īpašumu un citas cilvēktiesības elektroniskā koncentrācijas nometnē ar privātu armiju, apsardzi, privātu sabiedrības kontroli, privātu policiju, privātu prokuratūru, privātu tiesu un privātām ieslodzījumu iestādēm.


Atbildēt

fakts

08.04.2021. 06:14

Tieslietu ministrijai nekas nav jādara, lai izpildītu ST spriedumu, jo tā ar savu spriedumu no konkrētā panta svītrojusi vādru "'virieši" un tagad pants skan tā

50.4 pants. Soda izpildes režīms slēgtajos cietumos

Slēgtajā cietumā sodu izcieš ar brīvības atņemšanu notiesātie par smaga vai sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu, kā arī notiesātie, kas pārvietoti no daļēji slēgtā cietuma par rupjiem vai sistemātiskiem režīma pārkāpumiem.

Atbildēt

Latvija ir pārdota

08.04.2021. 05:42

J.Bordānam ir sava takse, ne mazāka kā visiem viņa priekštečiem. Pāris salas jau tiek dalītas, kur atpūsties ar Putina oligarhiju un viņu tīneidžeru padauzām, un apspriest Krimas scenāriju Latvijā. Krimas scenāriju Latvijā šobrīd lēnām gatavo SAB, Valsts drošības dienests un K.Kariņa Ministru Kabinets, bet ne jau tuvākajā nākotnē tas tiks izpspēlēts. Kremlis dāsni atalgo Latvijas aizsardzības ministrus (2 miljoni dolāru mēnesī), tāpēc uz šo "vakanci" ir tāda cīņa starp partijām. To lēnām, bet neatlaidīgi gatavo visi šie snauduļojošie Kremļa aģenti - I.Parādnieks (viņš ir Kremļa stipendiāts pēc man pieejamās informācijas, ne no lētā gala pat priekš Kremļa). Daudzi no 4.maija bandas to labi apzinās un tāpēc cenšas valsti izzagt, jo tai paši netic.

I.Godmanis gandrīz tikai pārvietojas ar Krievijā ražotajiem kaujas helikopteriem un ko tas nozīmē, domāju, nav jāpaskaidro.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: