Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mikrocefālai lapsai atkal PMS?

28.10.2020. 03:21

»

RP

Neviens tos murgojumus nelasa, visi skrullee garaam. Vispaar jau kaitinoshi, bet, lai jau cilveecinjsh izpauzjaas savam priekam


Iekāp podā un norauj ūdeni atkal!

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē. Neviens tavus murgojumus nelasa, visi skrullee garaam.

Atbildēt

Aitasgalva007 atkal pieķēzījusi visas vietas

28.10.2020. 03:18

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


ar saviem PMS žultsmurgiem.

tev atkal kritiskās dienas ienākušās?
Un psihenē laikam atvērto durvju diena...
Cerams, ka rīt psihenē visas palātas atkal aizslēgs un arī internetu atslēgs.

Varbūt ir vērts vērsties pie laba psihiatra, ja vien jau nav par vēlu?
Varu ieteikt kādu, kurš plātās, ka varot palīdzēt ar padomu un pieredzi.

Atbildēt

Viedoklis

27.10.2020. 17:28

»

FKK

Traģiski un ironiski, ka JKP Seimas deputāte, dzejniece Eva Mārtuža faktiski nostājās Reira pusē sākotnēji skaidrojot, ka jaunais likumprojekts nav nekas traks. Kaut gan uzreiz bija skaidrs, ka tas ir pilnīgs brāķis un tā radītāji neorientējās reālajā situācija


Šodien ikviens, kas vien vēlas, var but rakstnieks, dziedatajs, aktieris, reźisors...Taču cik no viņiem ir cienigi but par şo profesoju parstavjiem? Vakar TV1 radīja siżetu, kad viens topoşais " măkslinieks" uz skatuves izğērbăs kails un noskuva savu apmatojumu...
Kapec şădu "măkslinieku" veselibas aprupe,viņu bernu skoloşana utml.butu jauznemas citiem nodokļu maksatajiem?

Atbildēt

FKK

27.10.2020. 14:05

Traģiski un ironiski, ka JKP Seimas deputāte, dzejniece Eva Mārtuža faktiski nostājās Reira pusē sākotnēji skaidrojot, ka jaunais likumprojekts nav nekas traks. Kaut gan uzreiz bija skaidrs, ka tas ir pilnīgs brāķis un tā radītāji neorientējās reālajā situācija.

Atbildēt

Ha

27.10.2020. 13:31

»

Ansis

100 punktu, ka liela daļa t.s. "radošās inteliģences" Saeimas vēlēšanās balsoja par JV, A/PAR un JKP....nu tad saņemiet pretī


Un tas garais saraksts, kas vp krēslā iekāpt palīdzēja latvietim levitam....

Atbildēt

Arnis

27.10.2020. 12:25

Klasika

Atbildēt

autoram

27.10.2020. 11:45

Daži jautājumi:
1. Vai kultūras darbinieku mums nav pārāk daudz? Latvija uz 1 iedzīvotāju kultūrai tērē visvairāk ES
2. Vai kultūras darbiniekiem nav nepieciešams sociālais nodrošinājums?
3. Vai kultūras darbiniekiem nav vajadzīgas pensijas?
4. Vai kltūras darbinieki honorārus nesaņem ķešā ?

Atbildēt

VB

27.10.2020. 08:51

»

nu

Varbūt autors varētu paskaidrot, kāpēc cilvēkam, kurš uztaisījis šķibu, greizu krēslu, betona vai putuplasta kluci un sauc sevi par mākslinieku, būtu jāmaksā mazāki nodokļi nekā tam, kurš izgatavojis krēslu uz kura var sēdēt, bruģakmeni vai siltinājuma paneli


Ja tam produktam ir kāda mākslinieciska vērtība ar, kāpēc nē? Es piem. šad tad publicēju ko no savām programmām softopedia.com etc, bet vienmēr ielieku ķeksīti, lai atvelk arī manas valsts nodokli (vispārējo, ko viņi zin). Bagāts neesmu palicis, bet arī bez tā ķeksīša tāpat nebūtu.

Atbildēt

RP

27.10.2020. 07:51

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


Neviens tos murgojumus nelasa, visi skrullee garaam. Vispaar jau kaitinoshi, bet, lai jau cilveecinjsh izpauzjaas savam priekam.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

27.10.2020. 05:01

»


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Bet VKKF

26.10.2020. 21:36

bet valsts kultūrkapitāla fonds, ko ilgstoši vada Vērpe taču izmaksā sev draudzīgajiem (bija pat raksts par Vērpes biznesu pietiek.com) milzu avansus par radošajiem projektiem , kā ar VKKF piešķirto naudiņu ?
Kas notiek VKKFondā ar autoriem piešķirtajam stipendijām , ka tas tiek apnodokļotas ?

Atbildēt

Hm

26.10.2020. 21:35

»

nodokļu reformas slēptās varones

Nu J.R. siltu vietu gan jau atradīs.Kā būs ar Kaļāni u.c. visgudrām dāmītēm,kuras atkal iegāž preikšniecību


Nu paskatieties uz to Kaļāni! Kāpēc kādam varētu šķist, ka viņa kaut ko saprot no nodokļiem?! Varēja taču papētīt citu valstu pieredzi.

Atbildēt

Yes

26.10.2020. 20:41

Nevajag domāt, ka Reirs viens pats kā ūpis caurām naktīm sēž Finanšu minitrijā un štuko, kā tautai ieriebt. Reirs ir pārāk slinks un truls, lai ar kaut ko tādu nodarbotos. Viņš pat necenšas iedziļināties finanšu lietās, Arno, tu tikai nedomā, ka viņš kaut ko grozīs! Viņš baidās! Baidās kaut ko sajaukt ministrijas ierēdņu saliktajos ciparos. Te mēs nonākam pie visu mūsu nelaimju cēloņa - ministrijas ierēdņiem! Ar tiem būtu jāsāk, es teiktu - ierēdņi jātriec ar sūdainu koku! Atceries, ka arī Danas budžets sita pa radošajiem - sabiedriskā labuma organizācijas kopš Danas ministrēšanas laikiem praktiski nevar saņemt ziedojumus, lai atbalstītu radošus projektus. Ja labi atceras - arī visi iepriešējie fin. ministri pasniedza Saeimai ierēdņu sastādītos budžetus. Lai kaut ko FM pārmainītu, ir jāsāk ar ierēdņiem! Un lai LV kaut ko pārmainītu, ir jāsāk ar pārblīdušo ierēdniecību!

Atbildēt

nodokļu reformas slēptās varones

26.10.2020. 20:19

Nu J.R. siltu vietu gan jau atradīs.Kā būs ar Kaļāni u.c. visgudrām dāmītēm,kuras atkal iegāž preikšniecību?

Atbildēt

junga

26.10.2020. 19:55

Nepareizā vietā liki ķieģeli. Nākamais gads nāks ar virkni pārbaudījumiem, jo iestrādātās, bet vēl daudzas nenopublicētās nodoķlu likmes "patīkami" pārsteigs visus Latvijas iedzīvotājus! Vislielākais kāpums visticamāk būs NIN nodoklī, jo tā ieviešanas plāni nav atcelti, tāpat kā mazo uzņēmumu likvidācijas nodoklis arī ne, ieskaitot radošos. Ar dziesmām un ūjināšanu diemžēl nekas nesanāks, varneši un varspēji iet ar kādiem 2 miljardiem minusā katru gadu. Interesanti ka lepni tiek paziņots par virkni ierēdņiem, kuriem tiks atkal paaugstinātas algas aizņemoties naudu valsts kasē. Solīto štatu samazināšanas vietā, šobrid šis "Noasa" šķirsts tiek strauji palielināts, piemēram, Rīgas domē it kā sākot trukt telpas, lai sasēdinātu visus padomdevējus...Nevajag pat NKVD, lai tu pats, Arno, būsi laimīgs pakot čemodānu! Skumji, bet fakts!

Atbildēt

bildē bez elegants mežģīņu pupturīša

26.10.2020. 18:56

Piemēru no ārzemju zvaigznēm ņem arī pašmāju slavenības un sabiedrībā zināmas personas. Tā labklājības ministra Jāņa Reira laulātā draudzene, politoloģe un Starptautisko pētījumu centra izpilddirektore Gunda Reire sociālajos tīklos ievietojusi Karlīnas Vītoliņas uzņemtu fotoattēlu Rīgas ielās, kur draudzeņu kompānijā pozē tumšā bikšu kostīmā. Zem Reires pusgarās un pusatvērtās žaketes blūzītes vietā ir redzams elegants mežģīņu krūšturis. Bikškostīma koptēlu sievišķīgi un seksīgi akcentē pieskaņots aksesuārs - gara kaklarota.

Atbildēt

strādāt negribas nemaz

26.10.2020. 18:18

tāpēc būšu radoša inteliģence

Atbildēt

Arno Jundzes jūsma nebūs ilga

26.10.2020. 17:26

Jo Arno nedomā par likteratūru kā preci.

Atbildēt

nu

26.10.2020. 16:43

Varbūt autors varētu paskaidrot, kāpēc cilvēkam, kurš uztaisījis šķibu, greizu krēslu, betona vai putuplasta kluci un sauc sevi par mākslinieku, būtu jāmaksā mazāki nodokļi nekā tam, kurš izgatavojis krēslu uz kura var sēdēt, bruģakmeni vai siltinājuma paneli?

Atbildēt

Ansis

26.10.2020. 16:33

100 punktu, ka liela daļa t.s. "radošās inteliģences" Saeimas vēlēšanās balsoja par JV, A/PAR un JKP....nu tad saņemiet pretī..

Atbildēt

Žulis

26.10.2020. 16:30

Varbūt rakstnieki, pateicībā par šādu "dāvanu", sāks rakstīt par pareizajām tēmām? Piemēram, mums ļoti pietrūkst teātra izrāžu, kas atklāti parādītu mūsu valdošās kliķes alkatību, nelietību, varaskāri, trulumu, melīgumu, divkosību... Lai tauta redz, kādiem klauniem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem ir atļāvusi šeit valdīt un vienlaikus kā spogulī lai tauta palūkojas arī uz sevi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: