Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Šito pat mēģina izfiltrēt...

15.01.2021. 19:37

»

nu

demokrātija - vairākuma vara. Kāpēc šie braucošie pašapmierinājumā un pašslavināšanā grimstošie narcisi-mesijas- "izcilnieki" iedomājas, ka viņi ir vairākums? Situācija ir nebijusi mūsu visu dzīvēs, valsts varas pārstāvji reaģē, kā nu māk, mēģinot izvairīties no lieliem cilvēku zaudējumiem. Kā arī citur...


Tā saucamā "vairākuma vara" jeb "demokrātija" diemžēl ir idiotu ievēlēta vara. Nemaz nerunājot par vēlēšanu viltojumiem. Tas gan nenozīmē ka pie varas ir idioti. Pa kādam protams gadās (īpaši patreiz), bet pārsvarā pie varas ir slīpēti nelieši - kurus ir ievēlējuši apvārdoti un uzpirkti idioti. Tā nav taisnība ka nekas labāks par demokrātiju nav izgudrots. Čerčils var iet di*st, un aizgāja arī. Taisnība ir tāda ka šī "demokrātija" (resp. vara) ir vajadzīga slīpētajiem neliešiem. Nesalīdzināmi labāka ir tautvadība jeb anarhija (nejauciet šo terminu ar padomju varas neliešu naidīgo "tulkojumu-skaidrojumu"), kad katrs cilvēks ir atbildīgs par visu ko viņš dara un nākošo vadības līmeni ievēlē (vai neievēlē, vai atsauc) tikai cilvēki kas konkrēti un tieši zin konkrēto amtpersonu personu. Cilvēkiem, tautai un zemei vispār nav vajadzīga VARA un VALDĪBA (tā vienmēr nonāk neliešu rokās), vajadzīga ir kompetenta, taisnīga un godīga tautsaimniecības VADĪBA. Par to ir jācīnās katram - izmantojot visas metodes ko atļauj Satversme un Cilvēktiesības.

Atbildēt

Mb

15.01.2021. 19:27

»

Ferdinands

Es domāju, ka procesu paklusām izbeigs, tik glups neviens nebūs, lai to uz tiesu virzītu


Ir vesela prokuroru rinda, kas deva zvērestu Kalnmeieram. Viena daļa no tiem ir gatava nosūtīt uz tiesu da jeb ko.
Ar tiesu mazliet grūtāk, bet gadījumā ar Babri nereāli.
Bordāns var pats zvanīt uz tiesu, lūgt, draudēt, solīt. Bez garantijām par rezultātu.

Prokuroriem un tiesnešiem paredzēta kriminālatbildība par personas saukšanu pie kriminālatbildības un notiesāšanu, zinot, ka tā nav vainīga.
Pēdējā laikā prokurori un tiesneši no kriminālatbildības nebaidās, bet Babris ir spējīgs sevi aizstāvēt.
Turpināšu novērot šo cirku ar patiesu baudu.
P.S.: par uzraugošu prokuroru visticamāk ir iecelta kāda Kalnmeiera gados jauna "duračka", kuras tālākais liktenis nevienu neinteresē. Vai pensionāre, kurai šī lieta būs pēdēja pirms pensionēšanas. Seit atkal ir varianti. Prokurors-pensionārs lietu var vilcināt līdz pensijai un pēc tam nogrūst kādai gados jaunajai iepriekšējā teikumā pieminētai "duračkai".

Atbildēt

Ferdinands

15.01.2021. 15:48

»

Mb

Man ar braucējiem nav nekāda sakara, ko viņi ārdās saprast nevaru un nemēģināju, jo mani tas neinteresē...


Es domāju, ka procesu paklusām izbeigs, tik glups neviens nebūs, lai to uz tiesu virzītu.

Atbildēt

Mb

15.01.2021. 15:01

»

es skatos

ka, tu, Mb, nevari samierināties, ka jūsu pajoļu braucienu izjauca un tagad te smilksti, siekalas šķiezdams. Policija šoreiz perfekti nostrādāja, acīmredzot bija ņēmuši vērā iepriekšējās kļūdas. Kaut kāda varza, kas sevi nodēvējuši par satversmes sargiem, nediktēs pārējiem noteikumus. Drīz jums būs ...


Man ar braucējiem nav nekāda sakara, ko viņi ārdās saprast nevaru un nemēģināju, jo mani tas neinteresē.

Es tikai izteicu viedokli, kurā mēģināju pievērst uzmanību apstāklim, ka nav normāli, ka pie siles pietuvinātie personāži, tajā skaitā glupās mazizglītotās bābas savu infantīlu mērķu sasniegšanai izmanto valsts policijas resursus. Apstākļos, kad uzsāktie kriminālprocesi par sadzīves noziedzīgiem nodarījumiem - zagšanām utt. velkas dēļ tā, ka resursi tiek novirzīti pe siles pietuvināto privāto mērķu sasniegšanai.
Vai Jūs patiešām ticiet, ka Babri varēs saukt pie kriminālatbildibas un notiesāt? Pie kriminālatbildības saukt varēs, ja ļoti gribēs. Bet notiesāt - neticu.

Atbildēt

es skatos

15.01.2021. 10:55

»

Mb

Es skatos tu pie Sozinova par rokas sunīti strādā. Tādiem kā tu priekšnieki liek rakstīt atteikumus un tu un tādi kā tu-sešinieki, raksta...


ka, tu, Mb, nevari samierināties, ka jūsu pajoļu braucienu izjauca un tagad te smilksti, siekalas šķiezdams. Policija šoreiz perfekti nostrādāja, acīmredzot bija ņēmuši vērā iepriekšējās kļūdas. Kaut kāda varza, kas sevi nodēvējuši par satversmes sargiem, nediktēs pārējiem noteikumus. Drīz jums būs jāsāk sodi maksāt, tad jūsu piekritēju bariņš samazināsies uz pusi.

Atbildēt

nu tak

15.01.2021. 10:46

»

Ivo

Kada starpiba starp to ka es braucu uz daudavpili un to ma citas masinas brauc citi?ka var inficet viens otru un apkartejos tie kas brauc sava automasina


brauc ellē vienreiz, pamuļķīt, ko tu te ņemies. Piebiedrojies nākošajam dullo braucienam un skaidro policijai ka nav nekādas starpības. Tik pāris štukas paņem līdz.

Atbildēt

Mb

15.01.2021. 09:37

»

Ko tu te murgo

Lielais speciālist, tev nav ne mazākās sajēgas, kas ir resoriskā pārbaude un kad to uzsāk. Mazāk krievu filmas skaties


Es skatos tu pie Sozinova par rokas sunīti strādā. Tādiem kā tu priekšnieki liek rakstīt atteikumus un tu un tādi kā tu-sešinieki, raksta.
Jo mentenē strādāt var. Darbs kaulus nelauž ja klausās priekšniekus.

Visa Latvija ir pārveidota par vienu "krievu filmu" ar daudzām sērijām. Scenārijs turpmākām sērijām šobrīd tiek rakstīts, tātad kāds būs fināls nezin neviens.
Kas notiks ar korumpētiem mentiem, bandītu pakalpiņiem?

Atbildēt

Ivo

15.01.2021. 09:29

»

daunis esi tu, jo tev jau kuro reizi skaidro, ka savā mašīnā tu vari braukt kaut uz elli, bet piedalīties organizētā pasākumā-nē. Un šis bija organizēts pasākums, to organizatori ir zināmi


Kada starpiba starp to ka es braucu uz daudavpili un to ma citas masinas brauc citi?ka var inficet viens otru un apkartejos tie kas brauc sava automasina..

Atbildēt

Ko tu te murgo

15.01.2021. 08:45

»

Mb

Tāpēc, ka tāda ir prakse. Pa priekšu uzsāk resoriskās pārbaudes lietu. Noskaidro pārbaudāmas personas, vai tās strādā "zem jumta" vai kā...


Lielais speciālist, tev nav ne mazākās sajēgas, kas ir resoriskā pārbaude un kad to uzsāk. Mazāk krievu filmas skaties

Atbildēt

Mb

15.01.2021. 08:23

»

interesanti

kāpēc gan šajā gadījumā būtu jāuzsāk resoriskā pārbaude, ko


Tāpēc, ka tāda ir prakse. Pa priekšu uzsāk resoriskās pārbaudes lietu. Noskaidro pārbaudāmas personas, vai tās strādā "zem jumta" vai kā.
Ja "klients" ir savējais, raksta atteikumu, ja ir apmaksātais "pasūtījums", uzsāk kp.
Šajā gadījumā ir acīmredzams "pasūtījums".
Zagļi ienīst Babri, jo Babra vadībā esošais Brīvais Vilnis strādā un pelna naudu. Šis apstākis ir pretrunā ar zagļu līdzišinēju pieeju. Ieguldīt zivju pārstrādes uzņēmumos LIAA, LAD, kredītiedtāžu līdzekļus, sastrādāt nodokļu parādus, pēc tam uzņēmumu nolikvidēt caur maksātnespēju, sabiedrībai pasakot, ka pie visa ir vainīga Maskava un onkulis Vova personīgi.

Atbildēt

Ferdinands

15.01.2021. 08:13

»

daunis esi tu, jo tev jau kuro reizi skaidro, ka savā mašīnā tu vari braukt kaut uz elli, bet piedalīties organizētā pasākumā-nē. Un šis bija organizēts pasākums, to organizatori ir zināmi


Kura tiesību norma aizliedz piedalīties braucienā uz daugavpilu? P.s. ja nu gadījumā esi tups ments un neko vairāk neproti kā vien normas tekstu izlasīt, tad labāk nesmīdini tautu un neatbildi

Atbildēt

Ferdinands

15.01.2021. 08:10

»

nu bet

noskaties video un tev būs visas atbildes, kas, kam un par ko


Niskatījos, nav atbilžu, kam neskava tiek celta un tieši kā miskaste piekabē ceļ neslavu. Ja jau Jums viss ie skaidrs, padalieties, lūdzu, skaidrībā.

Atbildēt

Cilvēks

15.01.2021. 02:15

Būtu gājuši strādāt. Algotā darbā, dibinājuši uzņēmumus, mācījušies kaut ko pēc 9. klases, darbojušies vai dibinājuši sabiedriskas organizācijas vai partijas. Šī ir tāda mazizglītotu pļēguru izrādīšanās, kas nemaina absolūti neko.

Atbildēt

TT

15.01.2021. 00:59

»

Stulbeni

Par braukšanu ar miskasti ir ierosina krimināllieta. Par neslavas celšanu


Miskasti sauks pie atbildības? Lai sauc!

Atbildēt

interesanti

14.01.2021. 23:00

»

Mb

Izskatād, ka šoreiz nav nozīmes, kurš ar ko un kur ir braucis...


kāpēc gan šajā gadījumā būtu jāuzsāk resoriskā pārbaude, ko?

Atbildēt

nu

14.01.2021. 22:32

»

Tad atbildi uz jautājumu,

kas bija par iemeslu apturēšanai. Terors, vajāšana, diskriminācija - aptur konkrēti zināmas personas iepretim visām citām, represijas...


demokrātija - vairākuma vara. Kāpēc šie braucošie pašapmierinājumā un pašslavināšanā grimstošie narcisi-mesijas- "izcilnieki" iedomājas, ka viņi ir vairākums? Situācija ir nebijusi mūsu visu dzīvēs, valsts varas pārstāvji reaģē, kā nu māk, mēģinot izvairīties no lieliem cilvēku zaudējumiem. Kā arī citur. Neesam vienīgā valsts pasaulē, kas patlaban dzīvo tādā režīmā. Policija pilda savus darba pienākumus.Labāk palika, aizbraucot uz Daugavpili?

Atbildēt

14.01.2021. 22:15

»

Ivo

Dauni esat jus..kads sakars arkartas stavoklim un brauksanai sava masina...jums ne tikai maska janesa bet ari uzpurnis un plastikata maiss..jus esat tik tupi ka nesaprotak ka esat idini


daunis esi tu, jo tev jau kuro reizi skaidro, ka savā mašīnā tu vari braukt kaut uz elli, bet piedalīties organizētā pasākumā-nē. Un šis bija organizēts pasākums, to organizatori ir zināmi.

Atbildēt

nu bet

14.01.2021. 22:12

»

Ferdinands

Varbūt zini pateikt, kas tieši un kam ceļ neslavu braukšana ar miskasti piekabē


noskaties video un tev būs visas atbildes, kas, kam un par ko.

Atbildēt

Mb

14.01.2021. 22:05

»

Ferdinands

Varbūt zini pateikt, kas tieši un kam ceļ neslavu braukšana ar miskasti piekabē


Izskatād, ka šoreiz nav nozīmes, kurš ar ko un kur ir braucis.
Nozīme ir tam, ka uz Gobzema iesniegumu par kp uzsākšanu pret Kariņu ir atteikums, kas ir uzrakstīts automātiski.
Bet automātiski uzsāk kp uz Viņķeles iesnieguma pamata. Pat resoriskā pārbaude netika uzsākta.
Nav skaidrs, kāpēc tieši šobrīd Vienotība un tās atvasinājums ap demonstrē agresiju un kontroli par spēka struktūrām. Varbūt kpv integrēsies Vienotībā?
Viņķele ar saviem izgājieniem zaudēs savu elektorātu.

Atbildēt

Latloto Lapspisene

14.01.2021. 21:43

»

Indullis Durka

Par katru tukšo pudeli maksās 10 centus


Atkal izēd savu naktspodu un aizrijies ar saviem PMS žultsmurgiem, galvā izkastrētā un smagi kontuzētā pietiekskapja samazga mikro.cefālā lapspisene.

Atbildēt

Ferdinands

14.01.2021. 21:43

»

Stulbeni

Par braukšanu ar miskasti ir ierosina krimināllieta. Par neslavas celšanu


Varbūt zini pateikt, kas tieši un kam ceļ neslavu braukšana ar miskasti piekabē?

Atbildēt

patiesībā

14.01.2021. 21:38

»

Indullis Durka

Par katru tukšo pudeli maksās 10 centus


"Ad-hominem" – tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “pret personu”, “pret cilvēku”.

Tas ("ad-hominem") ir agresīvās demagoģijas "instruments", kas tiek vērsts pret konkrētu subjektīvi netīkamu (iedomāti / reāli bīstamu, melni apskaužamu, trulā barā linčojamu un taml.) personu kā uzbrukums tai personīgi, piekopjot tipisku "naida runu" – tā vietā, lai loģiski kontrargumentētu šīs personas proponēto viedokli.

Visbūtiskākais – "ad-hominem" agresīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida runas" izmantošana nozīmē šīs destruktīvās draņķības iniciatora sakāves atzīšanu, kā arī nespēju (visbiežāk) komunicēt pienācīgi pamatoti, respektējami argumentēti un taml. konstruktīvi ar saviem (iedomātajiem) oponentiem.

Atbildēt

Mb

14.01.2021. 21:02

»

Stulbeni

Par braukšanu ar miskasti ir ierosina krimināllieta. Par neslavas celšanu


Ja Ruks ar Girģenu šo norīs, tas nozīmēs, ka paziņojums par veciem laikiem, kas ir beigušies, ir atstāts bez uzmanības.
Vienotība pati lems, kas ir tiesiskas, kas ir prettiesisks. Un Sozinovs šajā gadījumā drīz parādīsies Rīgā un sāks ārdīties-reiderēt, vajāt, jumtot.

Atbildēt

Ivo

14.01.2021. 20:30

»

Izskatās

Ka dažiem idiotiem joprojām nav saprotams ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija. Neviens jūsu brīvību neierobežo, dauņi, bet vienkārši cenšas ierobežot slimības izplatību. Bet izskatās, ka jums kāds maksā, lai tā izplatās, jo plašāk, jo labāk


Dauni esat jus..kads sakars arkartas stavoklim un brauksanai sava masina...jums ne tikai maska janesa bet ari uzpurnis un plastikata maiss..jus esat tik tupi ka nesaprotak ka esat idini..

Atbildēt

Indullis Durka

14.01.2021. 19:33

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Par katru tukšo pudeli maksās 10 centus

Atbildēt

Stulbeni

14.01.2021. 19:18

»

Ferdinands

Un tieši kuram no šajā punktā paredzētajiem aizliegumiem atbilst braukšana uz daugavpili ar miskasti piekabē


Par braukšanu ar miskasti ir ierosina krimināllieta. Par neslavas celšanu.

Atbildēt

Izskatās

14.01.2021. 19:16

»

Ivo

Nomierinies...te komentos lietderigie idioti..vini stulbaki par tiem mentiem kas tureja uz cela..lietderigie idioti aizstavot varu jebkura jautajuma,jutas vanadzigi un pilnvertigi..pareja laika vini ir apsmiekla verti


Ka dažiem idiotiem joprojām nav saprotams ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija. Neviens jūsu brīvību neierobežo, dauņi, bet vienkārši cenšas ierobežot slimības izplatību. Bet izskatās, ka jums kāds maksā, lai tā izplatās, jo plašāk, jo labāk.

Atbildēt

Ferdinands

14.01.2021. 19:13

»

Varu

Ministru kabineta noteikumi Nr.655 punkts 5.4


Un tieši kuram no šajā punktā paredzētajiem aizliegumiem atbilst braukšana uz daugavpili ar miskasti piekabē?

Atbildēt

Ivo

14.01.2021. 19:07

»

Ferdinands

Tiesaību normu varat pateikt, kura aizlidz piedalīties organizētā braucienā ar mērķi oiedalīties nesankcionētā pasākumā? Tikai tiesību normu, lūdzu, neko vairāk


Nomierinies...te komentos lietderigie idioti..vini stulbaki par tiem mentiem kas tureja uz cela..lietderigie idioti aizstavot varu jebkura jautajuma,jutas vanadzigi un pilnvertigi..pareja laika vini ir apsmiekla verti.

Atbildēt

aha

14.01.2021. 18:21

»

Iebāz pats sev mājsēdes pakaļā savus murgus, jo banais musor!

Braukt un pulcēties nav aizliegts, ievērojot 2 m distanci. Un citus ierobežojumus. Lai gan tie ir pret Satversmē noteiktām tiesībām


nu tur jau tā lieta, ka jūs neievērojat nekādus ierobežojumus. Un beidz kladzināt par Satversmi, tu pat lasījis to neesi.

Atbildēt

..

14.01.2021. 16:18

»

Ivo

Kāda kuram daļa kāds nolūks..par nolūku nodarboties ar seksu,soda par izvarošanu


sekss un izvarošana ir divas un dažādas lietas. Jeb tev varbūt tas ir viens un tas pats?

Atbildēt

īpaši apdāvinātajiem

14.01.2021. 16:17

»

Ferdinands

Ar ko ir jāsaskaņo braukšana uz Daugavpili? Kādā normatīvajā aktā tas noteikts


Brauciens uz Daugavpili ne ar vienu nav jāsaskaņo, brauc kaut desmit reizes. Ir aizliegts piedalīties ORGANIZĒTĀ braucienā ar nolūku nelikumīgi pulcēties un tādējādi neievērot valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas noteiktos ierobežojumus. Uzsvars uz vārdu"organizēts". Pieleca?

Atbildēt

Ivo

14.01.2021. 15:59

»

A

Policisti malači, izdzenājot tos salašņas. 2800 godam nopelnīts


Drīz viņi dzenās tādus atkritumus kā tu..

Atbildēt

aha

14.01.2021. 14:42

»

Tad atbildi uz jautājumu,

kas bija par iemeslu apturēšanai. Terors, vajāšana, diskriminācija - aptur konkrēti zināmas personas iepretim visām citām, represijas...


par iemeslu apturēšanai bija piedalīšanās nesankcionētā braucienā ar nolūku nelikumīgi pulcēties un tādējādi neievērot valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas noteiktos ierobežojumus. Viss. Pārējās savas fantāzijas tu vari iebāzt sev pakaļā. Demokrātija nav visatļautība un tavas tiesības beidzas tur kur sākas manējās.

Atbildēt

Tad atbildi uz jautājumu,

14.01.2021. 14:23

»

noskatījos

vienīgie pārkāpēji bija pamuļķu brauciena dalībnieki, bet policija korekti nostrādāja


kas bija par iemeslu apturēšanai. Terors, vajāšana, diskriminācija - aptur konkrēti zināmas personas iepretim visām citām, represijas?

Izskatās, ka represijas. Jo verstas pret oficiāli reģistrētu biedrību un konkrētām personām, kuru politiskais viedoklis nesakrīt ar oficiālo valsts viedokli par ārkārtas situāciju. Tad jau valsts diktē savus noteikumus, ignorējot Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības.

Tad jau diktatūra. Bet Satversmē minēta demokrātija!

Atbildēt

Ja aptur autovadītāju,

14.01.2021. 14:16

»

VP ir teroristiska organizācija

Kā to izprast...


uzreiz sasveicināties un laipni jautāt, kāpēc apturēts. Ja aptur, tas nozīmē, ka, iespējams, tā jau ir aizturēana, ja policists nevar izskaidrot CSN pārkāpumu, ja neesat neko pārkāpus. Uzreiz jāsaprot, ka laiks ir apstājies. Tagad laiks ir jūsu rīcībā - ik vien ilgi vēlaties, variet pa telefonu konsultēties ar savu juristu, lai atbildētu uz pašu vienkāršāko policista uzdoto jautājumu. Atceries, policists, ja tevi aptur bez iemesla, tā ir nelabvēlīga pret personu valsts amatpersonas faktiskā rīcība. Tā jums pret sevi nav jāatbalsta. Jums nav jāsadrbojas ar policistu pret sevi, policits ir amatpersona, kas dzīvo uz nodokļu rēķina un policista attieksme nedrīkst būt nelabvēlīga.

Atbildēt

ha-ha

14.01.2021. 14:12

Sakiet paldies policistiem un drošïbniekiem,kuri,izskatās,pilnībā ar jums solidarizējās un pilda jūsu apsardzes funkcijas,bet šie,it kā protesti,ir tikai pateicības apliecinājums un viņu neveiklā atmazgāšana.

Atbildēt

noskatījos

14.01.2021. 14:07

»

tikai fakts

Noskaties videoreportāžu.Neesmu ziņu birojs,tikai ar priekšapmaksu


vienīgie pārkāpēji bija pamuļķu brauciena dalībnieki, bet policija korekti nostrādāja.

Atbildēt

VP ir teroristiska organizācija

14.01.2021. 13:54

»

tikai fakts

Vai nebija tā ka policija klaji pārkāpa savas pilnvaras un likumus


Kā to izprast?

Likumi, CSN un citi tiesību akti ir zem VP pilnvarām.

Ja tā nebūtu, VP neterorizētu pa svētkiem autobraucējus ar idiotiskiem reidiem utt.,, nebūtu iespējams pret kliķei nevēlamām personām safabricēt adm. pārk. procesus un kriminālprocesus, personas ilgstoši nogurdinot un novājinot ar procesiem, lai persona pierādītu, ka lieta ir safabricēta, tajā nav pārkāpuma vai nozieguma sastāva. Aktiva loma VP terorā ir prokuratūrai un tiesai. Personai, pret kuru safabricēta lieta, jācīnās ar divām iestādēm un tiesu. Tas prasa fizisku izturību, morālu spēku un lielus naudas resursus.

Kur sakoņojas VP un prokuratūras tiesības safabricēt lietas? Tās sakņojas “subjektīvās amatpersonu aizdomās” par iespējamo pārkāpumu vai noziegumu. Nereti, nepamatoti aizturot personu, lai safabricētu lietu, persona ar savām liecībām afekta stāvoklī dod pierādījumus pret sevi, atvieglojot lietas safabricēšanu. Labāk, kad aiztur, klusēt vismaz dažas stundas un nomierināties, visu, ko policija saka, izmantot kā pierādījumus pret policijas likumpārkāpumiem.

Ja aiztur autobraucēju, uzreiz noliegt ar savu savu paskaidrojumu un parakstu CSN pārkāpumu. Nestrīdēties un neieslīgt strīdos. Mazāk runāt.

Atbildēt

patiesībā

14.01.2021. 13:40

»

Mājsēdes pakaļā

skapja untuns pietirš skapi


"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zōnā.

"Ad-hominem" – tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “pret personu”, “pret cilvēku”.

Tas ("ad-hominem") ir agresīvās demagoģijas "instruments", kas tiek vērsts pret konkrētu subjektīvi netīkamu (iedomāti / reāli bīstamu, melni apskaužamu, trulā barā linčojamu un taml.) personu kā uzbrukums tai personīgi, piekopjot tipisku "naida runu" – tā vietā, lai loģiski kontrargumentētu šīs personas proponēto viedokli.

Visbūtiskākais – "ad-hominem" agresīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida runas" izmantošana nozīmē šīs destruktīvās draņķības iniciatora sakāves atzīšanu, kā arī nespēju (visbiežāk) komunicēt pienācīgi pamatoti, respektējami argumentēti un taml. konstruktīvi ar saviem (iedomātajiem) oponentiem.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: