Menu
Pilnā versija
Foto

Bulciņu drudzis Rīgas centrā

Edgars Šneps, Pēteris Apinis · 24.02.2016. · Komentāri (11)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Go

27.02.2016. 01:11

Kādu pēcpusdienu vīrietis, kas visādā ziņā līdzinājās P. Apinim, planēja pa lielveikalu ar viskiju Jack Daniels un saldināto dzērienu Nestee groziņā... Morāle?

Atbildēt

Linda

26.02.2016. 12:10

Cilveks esis to, kas vinam garso! Un no ka vins nebus saindejies vakara vai nakosaja diena. Un nekads Apinis so principu neizmainis.

Cik veroju pec saviem berniem, problema ir taja, ka skolas est gatavo negarsigi, berniem ir pretigi sis smurgas est. Bet kada starpiba edinasanas firmam - par pusdienam tacu maksa valsts un pasvaldiba! Luk, ko edinasans firmu lobisti panakusi - smurgas par nodoklu maksataju naudu!

Atbildēt

John Doe

26.02.2016. 11:53

Apinis ir istais, lai kaut ko par aptaukoshanos runatu... :)

Atbildēt

seskopatalogs

25.02.2016. 09:04

»

Zuze

Nu tad nevajag bīdīt sviestainas idejas par bulciņu aizliegšanu skolās un skolēni neskries pirkt karstos suņus. Jelgavā centra Rimi pusdienlaikā un ap plkst 14.00-15.00,kad beidzas skola, rindu rindās stāv skolēni ar bulciņām, kolām, čipsiem un enerģijas dzērieniem rokās. Labāk tad būtu ēduši pusdienas...


Man nez kādēļ šķiet, ka zem smēķēšanas apkarošanas maskas vienkārši tiek maskēts kāds īpašs, specliteratūrā vēl neaprakstīts grupveida pašapmierināšanās veids un līdz kulminācijai atlikušas tikai dažas aizvien drudžainākas kustības ...

Atbildēt

gf

24.02.2016. 20:17

»

eiropietis

boikotejiet makdonaldus un holivudas muviz


Ja jau Maximu nespēj boikotēt, tad par ko vispār runa... :D

Atbildēt

Paija

24.02.2016. 17:50

Lai abi raksta autori ar rīcību ietekmē, lai visos veikalos netiktu pārdoti produkti ar kaitīgo, kosmetoloģijā izmantojamo lēto palmu eļļu, kura uzkrājas cilvēku organismos.

Atbildēt

Latvietis

24.02.2016. 17:10

Pie visa nav vainīgs latviešu stulbums savas tautas iznīcināšanā, bet vainīgs ir Putins, Krievi un cara kalpi Mauzolejā.

Atbildēt

Zuze

24.02.2016. 17:10

Nu tad nevajag bīdīt sviestainas idejas par bulciņu aizliegšanu skolās un skolēni neskries pirkt karstos suņus. Jelgavā centra Rimi pusdienlaikā un ap plkst 14.00-15.00,kad beidzas skola, rindu rindās stāv skolēni ar bulciņām, kolām, čipsiem un enerģijas dzērieniem rokās. Labāk tad būtu ēduši pusdienas skolās, kurās ir kečups utml, ja jau nevar viņus ieslēgt, lai neskrien uz veikalu. Tā ir kārtējā noziedzīgā darbības imitācija, ko veic Veselības ministrija un atbalsta Apinis. Būtu labāk novērsuši kvotu neesamības problēmas nevis tēlojuši, ka lielākā LV problēma ir bulciņas. Apinis kā orientierists būtu teicis, ka bērniem jāskrien orientēšanās un jāpalielina fizkultūras stundu skaits skolā nevis aizlieguši bulciņas. Bērnam, ja nodarbotos 2 stundas dienā ar sportu, visas bulciņas izskrietu laukā pašas.
Nākamā darbības imitācija izskanēja šodien- aizliegt smēķēt darba vietās. Ja neskaita valsts iestādes, tad citas darba vietas ir privātīpašums un tikai īpašnieks var aizliegt vai atļaut tur smēķēt. Tas ir vai nu vnk juridiskais analfabētisms vai tautas vazāšana aiz deguna, lai novērstu uzmanību uz patiesi būtiskām problēmām veselības aprūpē, piemēram, arī kā šodien teica Gulbja laboratorijas pārstāvis, ka par 40% samazinājās valsts nosūtījumi uz analīzēm, bet par 30% palielinājās pašu apmaksātās analīzes. Tas nozīmē, ka nevis ģimenes ārsti mazāk nosūta, bet pacienti vairāk maksā paši. Lūk, tā ir reāla problēma.

Atbildēt

eiropietis

24.02.2016. 17:02

boikotejiet makdonaldus un holivudas muviz !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: