Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pamela

08.01.2018. 00:36

Kaut kas pretīgi PADOMISKS!!Par to Abakumovu Zālīti es izlasīju daudz vairāk tiko nopirktajā Ņ.Petrova grāmatā ? BENDES',viņi pildīja Staļina paVĒLES.eS ATVAINOJOS,BET TIK MĪZALAINU INTERVIJU PAR VDK varbūt varētu izlasīt Urbanoviča "bescelleros".Un tādam aunam uzticēti maisi??Zinu pēc paziņām,ka šis dalīja gribētājiem "kartiņaS".PRIEKŠ TĀDA AMATA VISAI miglaina un ļooti īsa CV.Lai gan pietiek ar to vien,ka studējis MASKAVĀ.Meli drausmīgi par ārzemju latviešiem,jo to zinu ko ar viņiem VDK darīja no SAVIEM radiem.Pretīgi visi tie nelieši kas iesaka likvidēt "maisus",jo redz kaitēs pašam un "sašam"Arī faktiski tādi dievkociņi / balti/ kas neko sliktu nav darījuši,pat viltus kartiņas ,tur vien esot.Bet velns parāvis,KUR tad tie SIMTIEM tūkstoši nostučīto kas aizgāja pat bojā GULAGĀ?Kur tad viņu stučītāji?Zālītim pat nav nekādas derīgas izglītības maisu sargāšanai.Paša kartiņa Kremļa seifos? Cik riebīgi!Kurš aizstāvēs viņu represētos?

Atbildēt

Smirdat pa gabalu

07.01.2018. 17:12

Visu mēslu nelasīju, bet viedoklis ir. Šis portāls tāpat kā citi sūdi iesprindzis uz kgb un komjaunatnes mēslainās ideoloģijas atgremošanu.
Atvērt maisus nevarat, jo tad visa sab, knab un hujab aģentūra tiek nolaista kanalizācijā, vēl jau visi mēsli nav apsprāguši, vēl jau kangarisma gars dzīvs, vēl jau stučījat, vēl jau izsekojat, pētat, ostat.

Atbildēt

Lustrācija nokavēta,

07.01.2018. 13:57

»

Imants

"Pašām aģentu uzskaites kartiņām ar to pierādījuma spēku arī tā ir, kā ir. Uz tās ar operatīvā darbinieka roku (var veikt ekspertīzi) uzrakstīti aģenta personas dati un citas ziņas, un uz tās atrodams priekšnieka paraksts, kas sankcionējis savervēšanas faktu. Nekur neparādās aģenta rokraksts"- INDULI...


jo visi ir pārliecināti, ka LPSR VDK vara tikai nomainījusi izkārtni uz SAB un DP, bet tie paši noziedznieki no LPSR ir prokuratūrā, tiesā, Saeimā. Kurš tad sāks lustrāciju, ja visi ir privilēģijās un nav nekādas nepieciešamības ko nožēlot?

Sabiedrībai vara pasvieda Rokpelni, lai redz, kas notiks ar tādu. Rokpelnis atzinās, bet neko nenožēloja. Tad viņam lika sākt nožēlot. Sāka nožēlot, bet tagad manipulētāji ir strupceļā, jo Rokpelnis pats neatsakās no saviem darbiem, kuros tēlaini slavina LPSR un PSRS režīmu un tā dotās privilēģijas publicēties. Ja sāktu atteikties no darbiem, visi redzētu, ka ar Rokpelni manipulē, jo svarīgas ir pirmās liecības. Pirmajās liecībās Rokpelnis atzinās sadarbībā ar VDK, bet noko nenožēloja, pat lielījās par savu devumu VDK stratēģiskajā analīzē.

Atbildēt

Imants

07.01.2018. 13:39

"Pašām aģentu uzskaites kartiņām ar to pierādījuma spēku arī tā ir, kā ir. Uz tās ar operatīvā darbinieka roku (var veikt ekspertīzi) uzrakstīti aģenta personas dati un citas ziņas, un uz tās atrodams priekšnieka paraksts, kas sankcionējis savervēšanas faktu. Nekur neparādās aģenta rokraksts"- INDULI, aģents pat neko nezināja par kartiņas, uzskaites esamību, varēja tikai nojaust.
Un iegaumē, ņemot vērā vervēšanas procedūru un instrukciju par to, kartiņa ir 100% pierādījumaa fakts par sadarbību, citi pierādijumi nemaz vairāk neprasās. Ja ir labi.

Tas, ka bija "tukšie aģenti". kuriem nebija ko stučīt, arī fakts. Tādos gadījumos operatīvais pats rakstīja ziņojumus - SPRAVKu vai deva pat parakstīt aģentam, ka lūk, nebūtu aģents "balasts", par ko varēja smagi sodīt darbinieku, sevišķi Maskava.

Un te jau "pierādījums", ka atšķirt darbojošos vai balasta aģentu, ka, sak - es neko nestučīju, nevienu nenodevu, atšķirt neizdosies un tas nav jādara.

Lieciet aiz auss, ka publicēt varētu ja ir visas kartiņas un "aģentūras lietas', bet tā ka tādu nav, publicēšana tikai parādītu, arpar kuriem aģentiem LATVIJAI NAV ZIŅU, VAR TERORIZĒT UN PRASĪT SADARBĪBU VAI PAR ATTEIKUMU ATRIEBTIES.

Tikai LUSTRĀCIJU, tā nekad nav par vēlu, lai sajauktu prātu Kremlim un pasargātu savus cilvēkus no sadarbības turpināšanas, kuri pie mums nav uzskaitē.


Atbildēt

joske

07.01.2018. 13:00

Čekas maisu neatvēršana,kuru aktīvi trauce aizliegtās LKP,čekas mūžīgie darboņi,ir manervs šo darboņu atmaskošanas aizkavēšanai.Noziedzīgās LKP darboņi sēž ES birojos,saņem ES pensijas,aktīvi darbojas ekonomikas graušanā.Ir iemesls baidīties!

Atbildēt

Ar šī raksta publicēšanu

07.01.2018. 09:57

4. maija LPSR noziedznieku kliķe, bij. komunisti, čekisti, VDK darbinieki kopā ar Krievijas FSB, KDD nonoliedz, bet apstiprina, ka mērķtiecīgi tikusi šķelta H86 kustība un apstiprina, ka H86 memorandu sacerējis Juris Rubenis, lai gan LRTT Grantiņš, kuru 4. maija kliķe šodien apsūdz esošās Latvijas valsts varas apvērsuma organizēšanas mēģinājumos, represē šo personu tiktāl, ka tā sajūt nepārprotamus nāves draudus, pat atrodoties Vācijā, to kategoriski noliedz. LRTT Grantiņš ir LR ticis DP aizturēts un fiziski sakropļots, spīdzināts un noliedz, ka memorandu sacerējis J. Rubenis.

Ko mēs no tā, ka šodien ap LRTT pulcējas arī citas Latvijas tieslietu sistēmas represētas personas, varam secināt? Vienīgi to, ka LPSR VDK joprojām Latvijā represē citādākdomājošos, disidentus, kopš LPSR laikiem.

Atbildēt

nevajag sarkanos murgus

07.01.2018. 09:46

publicējiet maisus

Atbildēt

Rakstā pieminēta Suņdzi Karamāksla

07.01.2018. 01:39

(citas nav) tās stratēģijas un taktikas principi, turklāt apzināti mērķtiecīgi un izkropļojošā veidā attiecināti uz latvieša raksturu.

Izkropļotā veidā Karamākslas stratēģijas un takstikas principu piemērošana attiecināta pret latvieša raksturu (tēlaini noraksturots kā sīpols ar mizām) ar ko latvieša raksturs atklāts kā nemainīga nodevēja raksturs.

Viss raksta teksts pilnā mērā degradē tieši latvieša kā nacionālās pašapziņas pilnā un lepnā latvieša cilvēka mīlestību uz savu zemi un Dzimteni un valsti.

Var redzēt, ka LPSR VDK joprojām dzīva.

Ļoti, ļoti destruktīvs raksts.

Atbildēt

Izcili

07.01.2018. 01:21

pretīgs raksts, kas atklāj "latvieša raksturu", nomelnojot latviešus A. P. gaumē.Nebrīnos, ka nav notikusi deokupācija. Joprojām visos valsts amatos ir LPSR laika noziedznieki, kuru vienīgā rūpe ir gūt pašlabumu no esošām privilēģijām valsts amatos. Sev un draugiem, radiem. Visos līmeņos


Pretīgi. Rokpeļņa domāšana. Mēsli!

Atbildēt

Antons Mikoss

07.01.2018. 00:54

Žirinovskis arī zina.

Sākot ar 10-to min
https://youtu.be/DS2naRWwEOQ

Atbildēt

50s

06.01.2018. 23:24

Pareizi Induli ! KGB bija uzdots sevi slavinat . Sak , mes visu zinam un baidieties no mums . Ne velna vini nezinaja! Par viniem pasiem ,kam vajadzeja , daudz ko zinaja .

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: